mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 22:24 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-29 21:49, dejavu napisał:

Za bystry to ty nie jestes Vhailor...
gdzie ja napisalem ze maja sie czesciej pojawiac? przeczytaj jeszcze raz i sie zastanow a nei zasmiecasz forum.
Przeczytaj co pisze Swen a zrozumiesz sedno sprawy..

Ujmując krótko rzecz:
Synku drogi. Skończ ogólniak, zdaj maturę, ukończ studia i jeszcze obroń doktorat. I wtedy kurwa się wypowiadaj o bystrości innych. Chcesz sobie pojeździć na mnie? ZAPRASZAM TU!

I kurwa, podsunę Ci zanacznie prostrze rozwiązanie: KUP SOBIE ORYGINAŁ I GRAJ NA OSI. Zresztą, co ja gadam, przecież Ostrze Mocy to w końcu lepiej brzmi niż... Blade of Power? Banda lamerów :sad:


_________________
Vhailor

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 03:49 
Cytuj  
BRY :grin:

Cytuj:
2001-11-29 22:24, Vhailor napisał:
Ujmując krótko rzecz:
Synku drogi. Skończ ogólniak, zdaj maturę, ukończ studia i jeszcze obroń doktorat. I wtedy kurwa się wypowiadaj o bystrości innych. Chcesz sobie pojeździć na mnie? ZAPRASZAM TU!

Za malo kurwa kurwa.... (jak chcesz swoja wypowiedz zaakcentowac - jesli ma byc "madra" :grin: - postaraj sie to zrobic "madrze").

Cytuj:
I kurwa, podsunę Ci zanacznie prostrze rozwiązanie: KUP SOBIE ORYGINAŁ I GRAJ NA OSI. Zresztą, co ja gadam, przecież Ostrze Mocy to w końcu lepiej brzmi niż... Blade of Power? Banda lamerów :sad:

Podsune rowniez pewne rozwiazanie - stul dziob i graj na OSI jak tak to lubisz.

No panowie... czekam...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 10:49 
Cytuj  
A ty sie z choinki urwaleś lamo? Znalazł sie jeszcze jedem pajac od cl :sad:, kurwa (x ile sobie życzysz)
A w ogóle po kigo tracę czas na gadanie z takimi mułami :sad:


_________________
Vhailor

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 11:33 
Cytuj  
Trafilem w sedno?

Zabolalo (jak nie to tez dobrze :grin:)?

No, ale lamom to sie jednak nie czuje (choc nie we wszystkich dziedzinach :grin:).

Cytuj:
A ty sie z choinki urwaleś lamo? Znalazł sie jeszcze jedem pajac od cl , kurwa (x ile sobie życzysz)
A w ogóle po kigo tracę czas na gadanie z takimi mułami

Jak wspominalem w innym miejscu, swoj swojego pozna, ale nie zawsze przygarnie (I nie mow ze tak nie jest :grin:).
Co do mulow - mozesz splodzic mula, a potem na niego na jezdzac - twoje slowa splywaja po mnie, bo w sumie to ja tez "trace czaz na gadanie z Toba" :grin:. Ale widac mam go pod dostatkiem, tylko dlaczego go nie wykorzystam np na granie na lOSIowatych serverach? (Tylko nie mowcie ze nie mam na to pieniedzy :grin:, albo ze sie "boje wyjadaczy" :grin:).

A w zasadzie to o co chodzi?

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:05 
Cytuj  
Synku, idź już sobie. Jesteś beznadziejnie głupi więc i tak nic do Ciebie nie dotrze :sad:

EOT by Vhailor
_________________
Vhailor (SP)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-12-02 12:06 ]</font>

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:08 
Cytuj  
Vhailor - ojcze - powiedz, prosze, jeszcze cos, co mnie "rozzlosci".
Po to chyba jest ten dzial, nie?

Nie kazdy wie kiedy zaczac, nie kazdy wie tez, kiedy skonczyc. Nie rob mi tego... Tato.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:14 
Cytuj  
dzi4du to mialo byc smieszne czy glupie... jednak chyba to drugie Ci sie bardziej udalo :smile:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:24 
Cytuj  
Beast - milcz - kiedy Ojciec z synem rozmawia.

Nic ci do spraw rodzinnych...

Widze ze wielu rzeczy nie rozumiesz... do budy... burek...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:33 
Cytuj  
Cytuj:
Nie dosyć, żeś głupi, to jeszcze jesteś chamem. Pies cie zatem jebał dziwko jedna. I KURWA UWAŻAJ!!! Dobrze Ci radze!


Teraz boli?

Nie musze rzucac kurwami, zeby cos zaakcentowac. Czy chamem jestem - nie Tobie osadzac - nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz.

Pozdrowionka

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:35 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 12:24, dzi4du napisał:
Beast - milcz - kiedy Ojciec z synem rozmawia.

Nic ci do spraw rodzinnych...

Widze ze wielu rzeczy nie rozumiesz... do budy... burek...


No toś wsadził kij w mrowisko , huh :roll:


_________________
Vhailor

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:38 
Cytuj  
Jesli jestem synkiem - Ty bedziesz moim Ojcem - ochrzciles mnie, a teraz sie wyprzesz?.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:38 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 12:33, dzi4du napisał:
Cytuj:
Nie dosyć, żeś głupi, to jeszcze jesteś chamem. Pies cie zatem jebał dziwko jedna. I KURWA UWAŻAJ!!! Dobrze Ci radze!


Teraz boli?

Nie musze rzucac kurwami, zeby cos zaakcentowac. Czy chamem jestem - nie Tobie osadzac - nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz.

Pozdrowionka


??? A przepraszam, kogo cytujesz?

_________________
Vhailor (SP)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-12-02 12:39 ]</font>

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:40 
Cytuj  
Cytuj:
No toś wsadził kij w mrowisko , huh :roll:


Nie zaslaniaj sie, prosze, moderatorem (pozdrowionka :grin:). Podjalem watek... kontynuujemy, czy to juz naprawde koniec?

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:48 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 12:40, dzi4du napisał:
czy to juz naprawde koniec?


Ależ skąd! Obrazek


_________________
Vhailor

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:09 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 12:40, dzi4du napisał:
Nie zaslaniaj sie, prosze, moderatorem (pozdrowionka :grin:). Podjalem watek... kontynuujemy, czy to juz naprawde koniec?


Nikt tu sie nie zaslania "moderatorem" (ktory zostal wyslany do budy tak przy okazji...:smile:).


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:14 
Cytuj  
Beast - sam wiesz dobrze, co napisal Vhailor - i co zostalo usuniete.

Nie mam zamiaru "dyskutowac" z manipulatorkiem malym (Vhailor widac lubi robic to nie tylko w stosunku do ludzi, ale takze do rzeczy, ktore napisal).

Skoro to jest Flames - podjalem watek - pisalem w temacie, ale jesli to Wasz board i w ten sposob zamierzacie Flameowac (przyp. wycinac to co niewygodne i robic z kogos idiote) to Flameujcie sie we wlasnym gronie.

Chcieliscie poruszyc pewien temat - poruszyliscie.

Nie odpowiadala forma - nie trzeba bylo poruszac tego tematu w taki sposob, nie?.

Jak sie cos zaczyna, nalezy liczyc sie z wszystkimi mozliwosciami.

dla mnie EOT.

Powodzenia "w waszym dziale" - flames :grin:.


_________________
A w zasadzie to o co chodzi?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dzi4du dnia 2001-12-02 21:06 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:18 
Cytuj  
Po to jest taka możliwość jak usunięcie własnego posta, żeby to móc zrobić, jeśli uzna się, że własna wypowiedź była za ostra bądź niewłaściwa. Post był dokładnie obecny 37 sekund. Poczym właśnie uznałem, że jest zbyt obraźliwy i go usunąłem. Co w tym złego?
Powinieneś wtedy zrobić dokładnie to samo!
_________________
Vhailor (SP)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-12-02 13:19 ]</font>

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:28 
Cytuj  
Oj widzisz - jest roznica miedzy ukazywaniem tego, co sie naprawde mysli (i pisze w afekcie), a tym co sie chce pokazac postronnej osobie.

No ale... powinienem tak zrobic...

Pozdrawiam ponownie, i koncze swoja dyspute z Toba - nie wnosi ona nic ciekawego do mojego zycia, a jedynie uwlacza mej osobie poprzez Twoja ocene, ktora ukazales, aczkolwiek zaraz sie z tego "wycofales".

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:36 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 13:14, dzi4du napisał:
Beast - sam wiesz dobrze, co napisal Vhailor - i co zostalo usuniete.


Zgadza sie... znikly Twoje nie majace jakiegokolwiek sensu, kilku slowne odpowiedzi.

Cytuj:
Nie mam zamiaru "dyskutowac" z manipulatorkiem malym (widac lubi robic to nie tylko w stosunku do ludzi, ale takze do rzeczy, ktore napisal).


Tu nie chodzi o zadna manipulacje! Patrz post Delisa.

Cytuj:
(przyp. wycinac to co niewygodne i robic z kogos idiote)


Nic nie zostalo "wyciete". Usunolem tylko Twoje "zduplikowane i bezsensowne" posty.

Cytuj:
Jak sie cos zaczyna, nalezy liczyc sie z wszystkimi mozliwosciami.


Spam i nabijanie post countow?

Pozdrawiam


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:45 
Cytuj  
Beast - na reszte nie raczysz odpowiedziec - dlaczego?

Pozdrawiam i naprawde koncze bo to sie mija z celem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.