mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 03:54 
Cytuj  
Mialem niezly ubaw po przeczytaniu posta na forum CL.

Cytuj:
poszedlem sprzedac bandaze .... sporo bandazy - nie pocialem ich jeszcze - z rozpedu wlazlem z koniem do pomieszczenia w wyjadkowo rzadko uczeszczanym - wlasciwie wyludnionym miescie... tym pomieszczeniem byl skelp.... w momencie ciecia na bandaze znikl mi caly material bandaze sie nie pojawily wspomne ze to byla duza ilosc i w dodaku w polowie nie moja.... - poprosielm o pomoc mistrzow gry przez niektorych zwanych walorami - efekt ? poszedlem siedziec :smile: bandazy niet :smile:))) na 24 h :smile:)!
beka!
popelnilem straszne przestempstwo! okropne - wykorzystalem buga w grze - oszukalem wszystkich graczy! jestem klamca . podlym cheaterem! wybaczcie mi gracze!!!!!!


board/viewtopic.php?topic=198&forum=11&53

Caly watek jest zabawny, niektorzy zauwazyli, ze im sie 'piaskownica' rozpierdala :grin:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 12:42 
Cytuj  
Coś Ty, Coval, jak oni zaczną kumać to ja będę odbierał pierwszy przekaz na emeryturę :sad:

_________________
Vhailor (SP)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-12-01 12:42 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 03:26 
Cytuj  
Przesadzacie.
Goscie sobie zrobili nowa gre i moze nawet fajna jest.
Kuuuurde. Ja kiedys gralem w RPG via email przez 3 lata a niektorzy z moich kolegow graja w to do dzis.
Jakby z nimi gadac to by powiedzieli ze "UO sux, lacza trza miec, kase placic a poza tym to TO MA BYC ROLE-PLAYING-GAME??? I po co ta cala grafika...." :wink:

A prawda jest taka ze jak ktos sobie pogra na laczu 30 ms w najwieksze gowno to potem ni chuja go nie zmusisz do katowania sie na 200 ms.
Jesli o mnie chodzi to flamowania CL mam dosc.
To sa ludzie ktorzy zaczynaja swoja przygode z UO, newbie - jeszcze wszystko przed nimi.
Po chuj maja isc na server gdzie graja sami wyjadacze?
Ja bym na waszym miejscu wrocil do flamowania tramielitow bo TEGO NIE MOGE POJAC.
Jesli juz gra sie w prawdziwe UO to jak mozna wybrac cos innego niz Siege? Nie pojme tego...

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 03:31 
Cytuj  
Carol, ty sie od trammelitow to odpierdol! :razz:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 03:54 
Cytuj  
TAK - zaczynaja :grin: .

A kiedy wy zakumacie?

:lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 04:14 
Cytuj  
Wlasnie, ja sam po czesci jestem Tramelita. Prawdopodobnie wiecej czasu spedzam na Tram niz Fel. Glownie zajmuje sie handlem - postaci mam w wiekszosci 7 gm. To mnie bawi.

Jak mam ochote na pvp ide na fel i walcze.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 10:52 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 03:26, Karol66 napisał:
Przesadzacie.
Goscie sobie zrobili nowa gre i moze nawet fajna jest. (CIACH!)


????? Carol, a Tobie to właściwie o co chodzi? Bo jakoś nie kumam tej nagłej odmiany :sad:


_________________
Vhailor

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:10 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 10:52, Vhailor napisał:
Cytuj:
2001-12-02 03:26, Karol66 napisał:
Przesadzacie.
Goscie sobie zrobili nowa gre i moze nawet fajna jest. (CIACH!)


????? Carol, a Tobie to właściwie o co chodzi? Bo jakoś nie kumam tej nagłej odmiany :sad:



To proste.
Zeby nikt mi nie powiedzial ze mam skojarzenia only seksualne to odpowiem inaczej - ILE MOZNA JEZDZIC NA TEJ SAMEJ LYSEJ KOBYLE??? Obrazek
W kopaniu lezacego tez nie jestem dobry :wink:


A powaznie.
Mysle o was :smile:
Co bedzie jak nagle z szbkoscia 300tys km/s spadnie na np. 100 playerow CL oswiecenie i nawroca sie na OSI.
Udostepnicie im bramke? Czy raczej dacie Obrazek i powiecie "no kurde, troche moze was lagowac" :wink:

Wiem ze wkurwiajace sa czasami te teksty w stylu "OSI to dla bobaskow" etc ale mysl logicznie Vhailor. Zeby elita mogla mieszkac w swoich pieknych domkach ktos musi mieszkac w slumsach Obrazek

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:14 
Cytuj  
Obrazek To było nice :razz:


_________________
Vhailor

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 14:05 
Cytuj  
Najpierw sie przedstawie: jestem GM na serwerze CLSE. I tyle wystarczy, wiecej nie musicie wiedziec :smile:

Teraz do rzeczy:
O co Wam wlasciwie chodzi? Dlaczego tak nienawidzicie CLSE? Przeciez nikt na sile nikogo nie zmusza do gry na tym serwie, to jest tylko opcja dla tych, co nie maja kasy na abonament na OSI, czy tez nie odpowiada im tlok, jaki panuje na owych serwerach.
Czy Wy nie mozecie dac nam spokoju?
Ta cala dyskusja przypomina mi bydlo na stadionach pilki noznej: jednym sie nie podoba, ze drudzy istnieja, wiec staraja sie im naublizac, czy nawet skopac...
Wezcie sie moze najpierw zastanowcie, ale tak gleboko, po co sie wasnic? Po co wytykac bledy drugich? Mowa jest srebrem, a milczenie zlotem... Lepiej wiec milczec, anizeli sie wysmiewac z drugiego.
Mam nadzieje, ze czesc z Was (graczy OSI) sie nawroci, ale nie na CLSE, zeby grac tam, tylko na CLSE jako serw, ktory moze sobie istniec, nie wadzac nikomu...

Dziekuje za uwage.


_________________
gosti

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 14:17 
Cytuj  
O co Wam wlasciwie chodzi?

Otoz, chodzi o zwykla hipokryzje. Wasze zalety na dluzsza mete (moim zdaniem) sa meczace i nawet gracze na CLSE to zauwazaja. I to jest moim zdaniem smieszne :grin:

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 14:22 
Cytuj  
Ale czy my ich zmuszamy do tego by grali?
Dajemy im tylko opcje...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 14:32 
Cytuj  
Tak, tylko ze ja nasmiewam sie z graczy w tym momencie. Admini to inna spiewka, w to nie wnikam, bo za duzo 'pierdolenia' sie z tym wiaze. Dla mnie mozecie zrobic istne bagno, a ja bede sie tylko z tego smial :grin:

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 14:48 
Cytuj  
Boiskowe bydlo? No to ja przepraszam ale jak na RKS Ursus przyjechala Arka Gdynia, to nie bylo chuja, trzabylo sie napierdalac w obronie naszych domow, kobiet, dzieci i wystaw sklepowych! Jak na Legie przyjezdza bydlo i ryczy to tez trzeba ich usadzic :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 14:56 
Cytuj  
O co Wam wlasciwie chodzi?

chodzi o to ze wlazicie wy jako ekipa cl i gracze cl wszedzie gdzie nie potrzeba
namawiacie innych ludzi na granie na waszym emulatorku roztaczajac innym wizje pieknego swiata - ultimy online choc to co dajecie graczom wcale ultima online nie jest a tylko nedzna zbugowana niedorobiona namiastka tej gry
kazdy chodzi w kolko i powtarza wyciagniete niewiadomo skad 'na cl panuje lepszy klimat niz na osi' itd
mi to nie odpowiada.. o to mi chodzi
jesli jestescie nielegalnym darmowym pirackim itd serwerkiem siedzcie sobie cicho i robcie swoje a nikt sie nie bedzie czepial
to tyle ode mnie
mozecie do swojej nazi-etykiety dodac punkt - za rozpowszechnianie herezji (czyt. oklamywanie siebie i innych ze nasz emulator to ultima online) na innych boardach mozna utracic konto :(

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 14:56 
Cytuj  
Zeby nikt mi nie powiedzial ze mam skojarzenia only seksualne to odpowiem inaczej - ILE MOZNA JEZDZIC NA TEJ SAMEJ LYSEJ KOBYLE???

HEHE karol no i moze mi teraz powiesz ze to nie jest skojarzenie czysto seksualne?! :)

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 15:08 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 14:05, gosti napisał:
Najpierw sie przedstawie: jestem GM na serwerze CLSE. I tyle wystarczy, wiecej nie musicie wiedziec :smile:

Teraz do rzeczy:
O co Wam wlasciwie chodzi? Dlaczego tak nienawidzicie CLSE? Przeciez nikt na sile nikogo nie zmusza do gry na tym serwie, to jest tylko opcja dla tych, co nie maja kasy na abonament na OSI,
Mam nadzieje, ze czesc z Was (graczy OSI) sie nawroci, ale nie na CLSE, zeby grac tam, tylko na CLSE jako serw, ktory moze sobie istniec, nie wadzac nikomu...

Dziekuje za uwage.


No NARESZCIE ktoś się mądrze odezwał. Twój post to perełka! Jeśli prześledzisz moje pierwsze posty, zauważysz zapewne, że właśnie O TYM PISAŁEM!!! Że CL jest - i niech sobie jest - bo są ludzie, co po prostu nie maja kasy na grę na OSI-serwach. Ale nie, część z CL próbuje nas flamować za to, że my mamy kasę. I tu się własnie pojawiła idiotyczna dyskusja o wyższości .... Obaj wiemy, na jakim etapie rozwoju jest OSI, na jakim CL i argumenty, że CL rulez są śmeszne.
Również się podpisuję pod stwierdzeniem, że nikt nikogo nie zmusza. Ale sam widzisz - paru chłopaczków podpaliło się gierką mmorpg i zaczynają się wypowiadać w kwestji lepszy-gorszy. Ja Wam naprawdę życzę jak najlepiej! Żeby wszystko udało sie wyważyć (skille/staty/gainy) do sensownego poziomu. I my chcieliśmy wam parę rzeczy podpowiedzieć - a spotkaliśmy się z agresją. Dlatego później te bezsensowne bluzgi.
Jeszcze raz dzięki za Twój post.

PS. Ale dzi4da to już za ch... nie polubię :sad:


_________________
Vhailor

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 15:13 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 14:56, konrador napisał:
chodzi o to ze wlazicie wy jako ekipa cl i gracze cl wszedzie gdzie nie potrzeba
namawiacie innych ludzi na granie na waszym emulatorku roztaczajac innym wizje pieknego swiata - ultimy online choc to co dajecie graczom wcale ultima online nie jest a tylko nedzna zbugowana niedorobiona namiastka tej gry

Na temat "pieknego emulatorka" wypowiedzialem sie w innym miejscu - mam nadzieje ze znajdziesz to i na tym skoncza sie wszelkie "ploty" - jesli nie... to trudno... :grin: tam zawarlem cala odpowiedz rowniez na to o czym tu mowisz (przewidywalny, staly temat, ktory pewnie nudzi juz wielu, nie tylko mnie).
Jestem tylko ciekaw czy tamten watek zostanie lockniety tak zeby kazdy mogl zobaczyc "oficjalna wypowiedz kogos z ekipy".

Cytuj:
kazdy chodzi w kolko i powtarza wyciagniete niewiadomo skad 'na cl panuje lepszy klimat niz na osi' itd
mi to nie odpowiada.. o to mi chodzi
jesli jestescie nielegalnym darmowym pirackim itd serwerkiem siedzcie sobie cicho i robcie swoje a nikt sie nie bedzie czepial
to tyle ode mnie

To o czym mowisz, tez tam poniekad jest opisane. Ty biegasz i mowisz, ze jednak nie - rozne sa gusta, rozne zdania i "jeszcze sie taki nie narodzil co by wszystkim dogodzil".

Z jednej strony mowisz, zebysmy siedzieli cicho, a z drugiej wprost stwierdziles, ze nie lubisz CL'ki, adminow z niej, ludzi, czekasz, az Twoja wypowiedz kogos z "nas" zdenerwuje itp... Ja tu widze pewne sprzecznosci, Ty nie?

Cytuj:
mozecie do swojej nazi-etykiety dodac punkt - za rozpowszechnianie herezji (czyt. oklamywanie siebie i innych ze nasz emulator to ultima online) na innych boardach mozna utracic konto :sad:

Mamy pilnowac kto gdzie i co mowi?
Ograniczac wolnosc ludzi?
Wyciagac ip uzytkownika postujacego to tu to tam od moderatorow/ adminow?
Czy moze poprostu chodzi Tobie o wywalenie ludzi ktorzy nie zgadzaja sie z Twoimi pogladami? - jakiekolwiek by one byly.
Nie interesuje sie OSI - nie wypowiadam sie na jej temat.
Czytam wasze uwagi nt dzialania skilli itp (niektore sa rzeczowe, inne kluca sie z naszym wlasnym pogladem na dany temat - nasz dom nasze meble - albo to akceptujesz, albo nie... Twoja wola).

Co do herezji - dla mnie herezja jest to, co mowisz nt "ekipy cl'ki".

Jesli bedzie taka potrzeba - opublikujemy na www stosunek EA do takich serverow - tylko co to zmieni - raczej nic - bedziesz widzial nadal to co chesz widziec.

Pozdrawiam wszystkich - zarowno profesjonalnych graczy Serverow Ultimy Online jak i osoby bawiace sie w Clairs Lair Second Edition

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 15:16 
Cytuj  
Vhailor - oczekiwales odpowiedzi TAKIEJ w "Dlaczego ?" - dalem ci ja - ale widac nie raczyles jej przeczytac - "CHWALA" Tobie za to!.

A dodam (zeby nie bylo, ze posty nabijam).
To ze mnie nie polubisz - zobacz swoja wypowiedz w tamtym threadzie - jej forme i stosunek wobec osob z CL - za TO ja Ciebie "nie polubie" (znowu jakies imfantylne okreslenia rodem z podstawowki - ale niekiedy tak trzeba).

Jednak.... Pozdrawiam serdecznie wszystkich czy to Pofesjonalnych Graczy Serverow Ultimy Online czy tez ludzi bawiacych sie w Clairs Lair Second Eition.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dzi4du dnia 2001-12-02 15:21 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 15:45 
Cytuj  
[o](przewidywalny, staly temat, ktory pewnie nudzi juz wielu, nie tylko mnie)[/i]

wiec przestan drazyc

To o czym mowisz, tez tam poniekad jest opisane. Ty biegasz i mowisz, ze jednak nie - rozne sa gusta, rozne zdania i "jeszcze sie taki nie narodzil co by wszystkim dogodzil".

nie chodzi o gusta ale o forme wypowiedzi
nie chce by ludzie ktorzy zainteresuja sie mmorpg ( a jest ich bardzo malo ) mysleli ze to co wy im dajecie to jest ultima.. ze to jest w ogole gra mmorpg

Z jednej strony mowisz, zebysmy siedzieli cicho, a z drugiej wprost stwierdziles, ze nie lubisz CL'ki, adminow z niej, ludzi, czekasz, az Twoja wypowiedz kogos z "nas" zdenerwuje itp... Ja tu widze pewne sprzecznosci, Ty nie?

nie widze tutaj zadnych sprzecznosci
poprostu przez to ze piszecie tu gdzie nie trzeba - nie lubie was.. a jak mam juz szanse odpisac to moge i kogos przypadkiem wkurwic proste czy niebardzo? tobie dziadu to chyba powinnismy to jakos obrazkami ilustrowac bo widze ze z tekstem niebardzo sobie radzisz

Mamy pilnowac kto gdzie i co mowi? Ograniczac wolnosc ludzi?

rofl.. a jeszcze tego nie robicie?
albo nie znasz etykiety albo naprawde glupi jestes

Wyciagac ip uzytkownika postujacego to tu to tam od moderatorow/ adminow?
Czy moze poprostu chodzi Tobie o wywalenie ludzi ktorzy nie zgadzaja sie z Twoimi pogladami? - jakiekolwiek by one byly.


jk?

Nie interesuje sie OSI - nie wypowiadam sie na jej temat. Czytam wasze uwagi nt dzialania skilli itp (niektore sa rzeczowe, inne kluca sie z naszym wlasnym pogladem na dany temat - nasz dom nasze meble - albo to akceptujesz, albo nie... Twoja wola).

to niech sie dalej klOca.. robcie sobie co chcecie ja mam to w dupie
nie lazcie i nie robcie niepotrzebnego zamieszania.. fora msg boardy cdaction .. co potem? telewizja?

Jesli bedzie taka potrzeba - opublikujemy na www stosunek EA do takich serverow - tylko co to zmieni - raczej nic - bedziesz widzial nadal to co chesz widziec.

stosunek? jaki stosunek?! skontaktujecie sie z ea? poprosicie ich o zdanie nt waszego serwera? czy ustawicie fakty zeby wam tak pasowalo jak w przypadku 'odpowiedzi' na teksty ramireza? co ty pieprzysz czlowieku... stosunek ea i tej twojej osi masz zawarty w licencji i albo sie z tym zgadasz albo jestes pierdolony zlodziej..eot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.