mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 16:00 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 15:16, dzi4du napisał:
coś tam napisał

Obrazek


_________________
Vhailor

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 16:00 
Cytuj  
Cytuj:
wiec przestan drazyc

Ja przestane(przestalem), a Ty?

Cytuj:
nie chodzi o gusta ale o forme wypowiedzi
nie chce by ludzie ktorzy zainteresuja sie mmorpg ( a jest ich bardzo malo ) mysleli ze to co wy im dajecie to jest ultima.. ze to jest w ogole gra mmorpg

Naprawde polecam poszukanie tego, co tam "naksrobalem".

Cytuj:
nie widze tutaj zadnych sprzecznosci
poprostu przez to ze piszecie tu gdzie nie trzeba - nie lubie was.. a jak mam juz szanse odpisac to moge i kogos przypadkiem wkurwic proste czy niebardzo? tobie dziadu to chyba powinnismy to jakos obrazkami ilustrowac bo widze ze z tekstem niebardzo sobie radzisz

Nie "my" piszemy, a ludzie grajacy - nie ma roznicy?

Cytuj:
rofl.. a jeszcze tego nie robicie?
albo nie znasz etykiety albo naprawde glupi jestes

Wiazanie kwesti grania z rzeczywistoscia? - to jest troszke niezdrowe - no ale kazdy robi jak mu sie podoba. Tylko czemu potem w mediach pieja o "ogolnej szkodliwosci gier" (bo "slabe psychicznie jednostki" daja sie "wypaczyc" jakiemus programowi?)

Cytuj:
to niech sie dalej klOca.. robcie sobie co chcecie ja mam to w dupie
nie lazcie i nie robcie niepotrzebnego zamieszania.. fora msg boardy cdaction .. co potem? telewizja?

No wlasnie - niech sie kloca - co nam do tego?

Cytuj:
stosunek? jaki stosunek?! skontaktujecie sie z ea? poprosicie ich o zdanie nt waszego serwera? czy ustawicie fakty zeby wam tak pasowalo jak w przypadku 'odpowiedzi' na teksty ramireza? co ty pieprzysz czlowieku... stosunek ea i tej twojej osi masz zawarty w licencji i albo sie z tym zgadasz albo jestes pierdolony zlodziej..eot

Czemu wyrazasz opinie za EA/Origin?
Pozwolmy "im" sie wypowiedziec, i niech ta, jakze drazliwa, kwestia, raz na zawsze sie wyjasni.

Z codziennym entuzjazmem pozdrawiam PRO i dzieci z piaskownicy CL'ki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 16:17 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 14:05, gosti napisał:
Najpierw sie przedstawie: jestem GM na serwerze CLSE. I tyle wystarczy, wiecej nie musicie wiedziec :smile:

GostyX a ty co tu robisz? :smile:
Wracaj do q3 :wink: !


_________________
The Legendary.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 16:37 
Cytuj  
omfg to widze ze calymi klanami przenosi :(
chyba im tylko czestera brak

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 16:47 
Cytuj  
Konrador - Czester "nie lubi" UO - cokolwiek to znaczy.

GostyX nigdzie nie poszedl :razz: On jest wszedzie :grin:.

Ash'Veem - a Ty z kad znasz "Gosie" :razz:?
(nie mow ze w q3 grasz - ale jako kto :grin:).

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 16:47 
Cytuj  
Nie "my" piszemy, a ludzie grajacy - nie ma roznicy?

nie dla mnie :(
przeslanie jest to samo

Wiazanie kwesti grania z rzeczywistoscia? - to jest troszke niezdrowe - no ale kazdy robi jak mu sie podoba. Tylko czemu potem w mediach pieja o "ogolnej szkodliwosci gier" (bo "slabe psychicznie jednostki" daja sie "wypaczyc" jakiemus programowi?)

no to wy juz bardzo musicie byc wypaczeni :/
zawsze mowicie (tak ekipa i gracze) jakie wy to tam wszystko zajebiscie realne macie na tym swoim emulatorku
jak to lol nie mozna mowic bo to nierzeczywiste i tak sie w sredniowieczu nie mowilo :( jak to sie stamine traci zeby bylo jak irl

No wlasnie - niech sie kloca - co nam do tego?

lol dziadu ty naprawde nie rozumiesz tekstu :( idz bo mnie oslabiasz
a bylo tak:
"Czytam wasze uwagi nt dzialania skilli itp (niektore sa rzeczowe, inne kluca sie z naszym wlasnym pogladem na dany temat - nasz dom nasze meble - albo to akceptujesz, albo nie... Twoja wola)."

Czemu wyrazasz opinie za EA/Origin?
Pozwolmy "im" sie wypowiedziec, i niech ta, jakze drazliwa, kwestia, raz na zawsze sie wyjasni.


dobrze.. pozwolcie a wyrazam taka a nie inna opinie bo lubie i mam do tego prawo

A w zasadzie to o co chodzi?

mysle ze to doskonale podsumowuje twoje posty..

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 16:56 
Cytuj  
Konrador - Czester "nie lubi" UO - cokolwiek to znaczy.

masz jakis cel w pisaniu takich pierdol blaznie? :(

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 17:00 
Cytuj  
Konrador - Ja zakonczylem - ty dalej "swoje" :grin:.
Wyrazic opinie, a oniej "trabic" - ql.
(scena q2 tez byla tak wrogo do ciebie nastawiona :grin:? czy Ty do niej? :grin: - nie, nie chce wiedziec... prosze nie odpowiadaj).

Ash'Veem - No mow :razz: - ktos ty?

Pozdrowionka all - PRO and others.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 17:48 
Cytuj  
dziadu niczego nie skonczyles bo dalej gadasz od rzeczy i starasz sie obrazic wszystkich dookola
twoje smieszne posty to tylko spam :(
nie jestem do niczego wrogo nastawiony poza paroma idiotami ktorzy wsadzaja lapy tam gdzie nie trzeba

odpisujac na twoj priv msg.. no prosze w koncu dziadu zrobiles pierwszy krok a tak mnie namawiales zeby porozmawiac z toba na priv.. jednak ja nadal niebardzo wiem o czym mielibysmy rozmawiac

Blazna mozesz sobie poszukac - miedzy tymi z ktorymi "walczyles" w q2.

HEHE tak znalazlem wielu ale na q2 sie swiat nie konczy
wciaz szukam nowych i jest ich wiecej niz bym sie spowiedziewal - dzi4adu przyklad doskonaly ;(

Moze w koncu zaczales to co tak bardzo ci sie podoba - bo to juz nudnawe - ta plyta sie zdziera, a Twoje wywody wiele nie zmienia (jesli chodzi ci o znikniecie cl z powierzchni ziemi - bo, z tego co widze,to raczej tak).

ta gadka w tym nic nie pomoze masz racje :) ale sa jeszcze inne srodki.. duzo moge zmienic i w miare mozliwosci utrudnic wam zycie jeszcze mnie nie znasz :((

Wiec zachecam do jednego:
Graj na OSI i zostaw te "lamy z CL" w spokoju.


niech one zostawia nieskazone waszym syfem boardy o grach mmorpg i online.. wtedy pomyslimy

Na miano blazna musialbym jeszcze troche popracowac, ale to juz w innym towarzystwie niz twoim.

co do drugiej czesci zdania to sie akurat zgodze :)

Ty nie lubisz CL i wszystkiego co z nim zwiazane. Ja poprostu mam niezla "polewke", z Ciebie i tego, co tak bardzo bronisz.

a 'polewaj' sobie ile chcesz prosze bardzo
ale z czego ty sie tak smiejesz dziadu jesli wolno spytac? :) ty wiesz czego ja bronie? sadze ze nie bo czytanie do tej pory slabo ci wychodzilo

itd..

to jest flame board do dyskusji po co przenosisz sie na priva? :(

Niech kazdy "gnije w swoim smrodku" i bedzie "milutko" - niesadzisz?

tak gnijcie sobie u siebie.. i nie przenoscie swojego smrodu wszedzie tam gdzie nie trzeba

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 17:53 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 16:47, dzi4du napisał:
Ash'Veem -
(nie mow ze w q3 grasz - ale jako kto :grin:).




O ROFL Obrazek
Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi


_________________
Vhailor

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 18:47 
Cytuj  
Kowal, Vhailor, inni "twardziele" z OSI---> Zastan awiałem się co wy tu za bzdury gadacie? Zachowujecie się jak dwie pryszczate nastolatki gdy widzą ładniejszą foczkę... skąd w was ta nienawiść do CL? Pewnie próbowaliscie zagrać, i dzieki nawykom z OSI dostaliście bana...
Smutno wam że wszyscy na Cl uciekli, a wy na OSI gracie. Gadać sobie możecie co chcecie, ale lżenie i zadzieranie nosa nic wam nie da... nie udawajcie, ze to wy nas olewacie, bo dla społeczności CL to wy nie istniejecie i jestescie zerami. Gmowie z Cl próbowali po dobroci rozmawiać... ale używając cytatu z "Psów" "... z wami nie można gadać, was trzeba w morde lać..."

Pozdrowienia. Idzcie w pokoju, synowie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 19:17 
Cytuj  
Cytuj:
Ash'Veem - No mow :razz: - ktos ty?

W q3 niegralem prawie wcale.Gralem w q2 jako MeeVVasH.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 19:22 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 18:47, Mastyl napisał:
Kowal, Vhailor, inni "twardziele" z OSI---> Zastan awiałem się co wy tu za bzdury gadacie? Zachowujecie się jak dwie pryszczate nastolatki gdy widzą ładniejszą foczkę... skąd w was ta nienawiść do CL? Pewnie próbowaliscie zagrać, i dzieki nawykom z OSI dostaliście bana...
Smutno wam że wszyscy na Cl uciekli, a wy na OSI gracie. Gadać sobie możecie co chcecie, ale lżenie i zadzieranie nosa nic wam nie da... nie udawajcie, ze to wy nas olewacie, bo dla społeczności CL to wy nie istniejecie i jestescie zerami. Gmowie z Cl próbowali po dobroci rozmawiać... ale używając cytatu z "Psów" "... z wami nie można gadać, was trzeba w morde lać..."

Pozdrowienia. Idzcie w pokoju, synowie.


Pierdol sie... to w skrocie. Bo nie mam ochoty sie rozpisywac. Ojcze.

_________________
Coval

Additional lockdows (gold sink) - Idea
Moja stronka o UO

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2001-12-02 19:23 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 19:33 
Cytuj  
podejscie? przez tego typu posty panie mastyl
wasze podejscie do ludzi grajacych na osi
a reszte powodow masz w moich postach
zycze milej lektury.. i milego zycia jesli do wszystkich zorientowanych w danym temacie masz takie podejscie

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 01:39 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 18:47, Mastyl napisał:
Kowal, Vhailor, inni "twardziele" z OSI---> Zastan awiałem się co wy tu za bzdury gadacie? [CIACH]


O Bosheem, następny :sad:


_________________
Vhailor

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 09:36 
Cytuj  
Jak mozna grac w q3 :razz:
Mastyl ty to jestes.... !beeeeeep!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 11:18 
Cytuj  
omg to ten oyciec?... pamietasz kiedys chciales zebym gral w jakimstam waszym klanie ale nie pamietam juz nazwy niestety :((
eh a teraz smierdzisz

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 21:41 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-06 11:18, konrador napisał:
omg to ten oyciec?... pamietasz kiedys chciales zebym gral w jakimstam waszym klanie ale nie pamietam juz nazwy niestety :sad:(


Ja tym bardziej bo od kad pojawili sie Manki z [HCK] to przestalo mi sie chciec grac :wink: (co nie zmienia faktu ze do tej pory mam z nich beke... on nie moze tak walic z raila, ma z-bota :wink: [HCK]Maniek). A ciebie nie pamietam... btw. raz BYLEM w klanie a nigdy nie posiadalem wlasnego bo w sumie w q2 teamplay rozwinal sie baaaardzo pozno.
Cytuj:
eh a teraz smierdzisz


Snif snif? Czemu mam niby... ee... smierdziec? :| Where is your point? :|

_________________
What is the diffrence between microwave and anal sex?
In microwave you won't get your meat brown :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Oyci3C dnia 2001-12-09 21:42 ]</font>

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 01:49 
Cytuj  
Co do Manka sie myslisz bo znam kolesia z RL i widzialem jak gra :smile:
A jak cie sie The Edge znudzilo to poprobuj CTFa. Dzieki temy scena Q2 jeszcze istnieje.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 01:49 
Cytuj  
Co do Manka sie myslisz bo znam kolesia z RL i widzialem jak gra :smile:
A jak cie sie The Edge znudzilo to poprobuj CTFa. Dzieki temu scena Q2 jeszcze istnieje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.