mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 17:11 
Cytuj  
Nie zrozumiales mnie, Maniek tak mowil do mnie :smile: Mialem nawet z tym demko ale w kafei (tam gralem bo bylo fast lacze, a szczegolnie w dawnych czasach :smile: ). A, ze Maniek ogolnie wymiata to swoja droga :smile:

Aha i miedzy innymi dlatego przestalem grac, ze juz nie mozna bylo czasami lepiej strzelac z RL... od razu wyzwiska typu z-bot :sad: :sad: No coz taka jest/byla polska scena Q2.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Oyci3C dnia 2001-12-11 17:16 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 18:23 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-11 17:11, Oyci3C napisał:
Aha i miedzy innymi dlatego przestalem grac, ze juz nie mozna bylo czasami lepiej strzelac z RL... od razu wyzwiska typu z-bot :sad: :sad: No coz taka jest/byla polska scena Q2.

Z-bot raczej nie dzialal zbyt dobrze na RL...
Nie rozumiem tez o co ci chodzi z polska scena Q2?Ze niby jaka jest/byla ?
Jesli ktos wyzywal ludzi od zbotow itd to raczej nie byl to przedstawiciel polskiej sceny q2 , tylko losowy lamer...

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 03:04 
Cytuj  
A no chyba ze tak rzecz ujmujesz... to tak nie zalapalem heh :grin:
A polska scena Q2 zyje, ale tylko dzieki CTF.
I nawet sie trzyma bardzo dobrze o dziwo... chyba nawet lige znow maja.
Jak cos to na ctf.pl patrzec prosze :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 05:26 
Cytuj  
no dobra ale ctf smierdzi :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 08:51 
Cytuj  
Nie wiem jak dzialal/dziala z-bot bo nie uzywalem :smile: Wiem, ze byl okres ze sporo osob sypalo z rekawa tym textem.
Ja tez nie przepadam za CTF, ale nie da sie uniknac stwierdzenia ze tam jest jeden z najbardziej zgranych teamplay :smile:
I cale szczescie, ze Q2 ma sie dobrze. Patrzec na Q3 nie moge :wink:


Posty: 8
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 13:22 
Cytuj  
Hmm nie gralem w q2 na sieci bo nie mialem jeszcze lacza ... ( tylko lan ) ... a co do q3 to jest zajebiste ... fakt ze mozna miec z nim problemy przenoszac sie z q2 ... bo sie wszystko 2x szybciej dzieje ...


Nie ma bata na Quake 1 :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 14:05 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 13:22, payonk napisał:
fakt ze mozna miec z nim problemy przenoszac sie z q2 ... bo sie wszystko 2x szybciej dzieje ...



rotfl :sad:


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 22:02 
Cytuj  
oj komus przypierdole zaraz... q2ctf ma sie fatalnie ale i tak gramy:)
ctf.pl zapraszam i takie tam, hehz
dm ma sie nawet lepiej chyba (i tak zle:)

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 01:37 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 16:56, konrador napisał:
Konrador - Czester "nie lubi" UO - cokolwiek to znaczy.

masz jakis cel w pisaniu takich pierdol blaznie? :sad:



blaznie - :grin: :grin: :grin: ; pisanie pierdol - to jeszcze lepsze

idz panie madrasek zobacz kto wiecej pierdol wypisuje na tym boardzie i szuka dziwnych powodow do klotni ...

dziwne inni rownie nieprzychylni srewerowi cl potrafia trzymac fason i nie musza siegac po srodki typu : sugerowanie komus ze jest niedorozwiniety.

Tylko nieomylny pan pod_zadnym_pozorem_nie_zlodziej_konrador wypisuje banialuki i niestety spora czesc ludzi jest zmuszona to ogladac.

Jak myslisz ? dlaczego ludzie udzielajacy sie na forum cl nie leca do innych zakladek z tekstami "jestescie debilami" ( bo tak niestety wygladaja twoje so called wypowiedzi ).
Ano dlatego ze nie wpierdalaja brzydko mowiac swego nosa w czyjes ciastko z kremem...

Popieram gostyksa i nie bede powielal jego przemyslen. Niech kazdy gra tam gdzie mu sie podoba i zaden konrador i tak nie przekona swoimi wynurzeniami jednego czy drugiego do swoich chwiejnych racji.

Jedno mi sie podoba - jesli takim ludziom jak on nie podoba sie granie na cl to nie gra - z korzyscia zapewne dla obu stron - tylko po co wpieprza swoj zad w forum clki ( aaaa wiem stara zdarta plyta - bo lubi :smile:.

Grajcie na osi ktore dla was jest prawdziwym UO ( cokolwiek to oznacza ) a ludzie beda sobie grali na CL jesli im tam dobrze to i tak ich nikt nie "skonradoruje"

Takie jest moje zdanie.

( zaraz pojawi sie post wypracowanie odkrecajacy kota ogonem albo wyrywajacy zdania z kontekstu z jakze smiesznymi docinkami naszego boardowego blazna [jakos mi sie spodobalo to stwierdzenie] :smile: )

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 21:26 
Cytuj  
idz panie madrasek zobacz kto wiecej pierdol wypisuje na tym boardzie i szuka dziwnych powodow do klotni ...

to nie sa pierdoly tylko prawda ktora cie bardzo boli jak widze:) jestes zlodziejem ktory oklamuje samego siebie i innych a do tego probuje byc zabawny

dziwne inni rownie nieprzychylni srewerowi cl potrafia trzymac fason i nie musza siegac po srodki typu : sugerowanie komus ze jest niedorozwiniety.

ooh tak robilem? nie pamietam.. ale obejdzie sie i bez moich sugestii

Tylko nieomylny pan pod_zadnym_pozorem_nie_zlodziej_konrador wypisuje banialuki i niestety spora czesc ludzi jest zmuszona to ogladac.

nie musi tego czytac :)
ja nie mowie ze nie jestem zlodziejem - staram sie nie byc.. ale nie wpierdalam sie gdzie popadnie i nie klamie patrzac ludziom w oczy ze jestem porzadnym czlowiekiem i wszystk co robie jest zgodne z prawem przy okazji sciagajac im zegarki z rak

Jak myslisz ? dlaczego ludzie udzielajacy sie na forum cl nie leca do innych zakladek z tekstami "jestescie debilami" ( bo tak niestety wygladaja twoje so called wypowiedzi ).
Ano dlatego ze nie wpierdalaja brzydko mowiac swego nosa w czyjes ciastko z kremem...


juz to zrobili :) too late

Popieram gostyksa i nie bede powielal jego przemyslen. Niech kazdy gra tam gdzie mu sie podoba i zaden konrador i tak nie przekona swoimi wynurzeniami jednego czy drugiego do swoich chwiejnych racji.

a moze jednak mi sie kiedys uda

Jedno mi sie podoba - jesli takim ludziom jak on nie podoba sie granie na cl to nie gra - z korzyscia zapewne dla obu stron - tylko po co wpieprza swoj zad w forum clki ( aaaa wiem stara zdarta plyta - bo lubi :).

dokladniego :) do tego nie ja zaczalem sie wpieprzac tam gdzie nie potrzeba.. powtarzam to setny raz
chyba sobie te wszystkie swoje stwierdzenia dodam do sygnaturki zebym nie musial pisac sto razy

Grajcie na osi ktore dla was jest prawdziwym UO ( cokolwiek to oznacza ) a ludzie beda sobie grali na CL jesli im tam dobrze to i tak ich nikt nie "skonradoruje"

nie wiesz co to oznacza i nie zrozumiesz poki nie sprobujesz :(

( zaraz pojawi sie post wypracowanie odkrecajacy kota ogonem

tzw dyskusja

albo wyrywajacy zdania z kontekstu

takie cos nigdy nie mialo miejsca
odpowiadam na poszczegolne czesci postow zeby to bylo latwiej co poniektorym decyfrowac
jesli chcesz zobaczyc oryginalna tresc posta.. zobacz co napisales bo napewno nikt tego nie skasowal tak jak to bylo na cl board

z jakze smiesznymi docinkami naszego boardowego blazna [jakos mi sie spodobalo to stwierdzenie] :) )

hehe niech bedzie
lepiej byc blaznem w oczach debila niz zaklamanym zlodziejem w oczach wszystkich ludzi

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 04:48 
Cytuj  
Wiecie co... zastanawia mnie tylko jedno... czy skoczylibyscie sobie do gardla tez na zywo, kiedy przypadkiem spotkalibyscie sie w knajpie przy piwie.. gdzie zapoznalby was jakis wspolny znajomy... podejrzewam ze nie.. i to jest wlasnie dziwne.. to mnie zastanawia dlaczego ludzie wlasnie tak robia.. moze nie rozumiem tego bo jestem... hmm.. mlody, a moze zostalem inaczej wychowany...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 11:47 
Cytuj  
no to ja ci wytlumacze.
to jest miejsce, w ktorym ludzie sie obrazaja.
dlatego to sie nazywa flames
w realu chetnie piwko wypije z jednym, czy z drugim, z ktorym tutaj wymieniam poglady :smile:
real nie ma wiele wspolnego z dzialem flames na mmmorpg.pl
...
przynajmniej mam taka nadzieje...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 13:02 
Cytuj  
Dokladnie, ja na flamach dobrze sie bawie :smile:, a na innych forum dopiero mowie co ma rece i nogi :]

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 13:44 
Cytuj  
eee naprawde? Jakos niechce mi sie wierzyc. Moze zmienimy nazwe Flames na Ring Blotny albocos :P


_________________
Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 15:55 
Cytuj  
No nie... kolejny polonizujacy :wink: Dobrze ze nie proponujesz stworzenia osobnego dzialu do obrazania sie hihihihihi :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 20:34 
Cytuj  
hmm... w sumie loos... na Fidonetcie bylo cos takiego jak freestyle... nie cieszylo sie zbyt duza popularnoscia... ale tam tez pewnie jeuopy siedzialy:))) fajnie jest jak ktos wyraza swoje zdanie... jest cos takiego w anglii jak hydepark... mozesz do woli mowic co chcesz... ale bez obrazania innych... to sie nazywa inteligencja chyba wtedy:)

"FreeBSD is my god"

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 22:56 
Cytuj  
Tez nie do konca... w hydeparku mozesz obrazac wszystkich... poza aktualnie panujaca krolowa/krolem.

Natomiast porpzednikow mozesz op... od gory do dolu.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:20 
Cytuj  
Jest wiec jedno wyjscie - badzmy zawsze "obecnymi", a nigdy "porzednimi" :smile:

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:42 
Cytuj  
I wciąż będziemy w Hydeparku, a nie gdzie indziej... Bo z tym też może być różnie.


_________________
Wojciech "hendryk" Sienkiewicz
cd /../hendryk/wolny_czas
rm *

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 01:04 
Cytuj  
A mi sie chce rzygac, chociaz dobrze wiedzialem co robie wchodzac na flamy.
Mozemy ustalić:
1. Gracze OSI nienawidza graczy CL
2. Gracze CL niecierpia graczy OSI
Trza by sie zwyczajnie unikać :smile:

No i jedna obserwacja.
Jakos nie widzialem ostatnio (nie wiem jak bylo wczesniej) antyOSIowych wystapien na forum CL.
Zajrzalem dzisiaj na forum ogólne, z czystej ciekawosci (tak chetnie bym pogral na OSI ale sie do oryginala dorwac nie moge) i zgadnijcie co tam znalazlem :mad:

Nigdy nic zlego nie powiedzialem o graczach OSI, natomiast Konrador pare razy probowal mi dolozyc na forum CL.
Ja sie pytam: Po kiego chuja?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.