mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 21:27 
Cytuj  
Witam
No i stalo sie - ponownie i definitywnie opuszczam ta wspaniala instytucje...
To co dzisiaj pokazali panowie z Kamim na czele to bylo poprostu zwykle chamstwo , widac w jakim powazaniu macie low level graczy... heh ale dobrze mi tak trzeba bylo zostac ze szczurami - ciekawe czy teraz jeszcze mnie przyjma...
Nie wiem czy nie rozumiecie ze guild jako kanal najwazniejszy ma pierszenstwo nad innymi ? Rozumiem zeby na nim wyslac pare slow , kogos znalezc ,powitac , przekazac info - ale sytuacja kiedy nie moge znalezc goscia ktorego mam wskrzesic , albo porozmawiac spokojnie na sendzie bo panowie caly czas zasuwaja na guild teksty z szybkoscia karabinu maszynowego ??? i jeszcze maja do mnie pretensje jak ktos smial zwrocic uwage IM - przeciez to ONI sa sila napedowa gildi a takich barszczy zjadaja na sniadanie...A od takich pogadanek to jest chat - nie trzeba sie spotkac zeby dolaczyc do grupy - wystarczy imie postaci - po to go wymyslili.


_________________
Obrazek

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 09:34 
Cytuj  
Sirian daj nam jeszcze jedna sznase.
Jedna klotnia to jeszcze nie powod zeby od razu odchodzic.

Chlopaki starajmy sie byc bardziej uprzejmi dla siebie !

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 10:42 
Cytuj  
Sirian, muszę ci przyznać, że udało ci się mnie wprawić w niemałe osłupienie - zarówno zachowaniem w grze, jak i tym, co napisałeś powyżej. Przede wszystkim tym, co napisałeś powyżej, bo zachowanie w grze jeszcze można jakoś wytłumaczyć. Tu zaś wprost zdębiałem.

Różne słowa do tego pasują, ale, wybacz mi, nie ma wśród nich słów: "prawda" oraz "zachowanie fair".

Nie będę udowadniał, że nie jesteśmy wielbłądami.

Chcę ci jedynie przypomnieć, że wystarczyło wykonać 4 (słownie: cztery) kliknięcia myszą w sekwencji lewe-prawe-lewe-lewe, żebyś mógł spokojnie rozmawiać. Nie musiałeś witać się z nami sugestią "zamknijcie się, bo teraz JA rozmawiam!", ani obrzucać kogokolwiek chujami.

Więc może nawet lepiej się stało, że zdecydowałeś tak, jak zdecydowałeś. Mam wrażenie, że gdzie indziej będzie ci lepiej. Sugerowałbym ci jednak przedszkole.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 13:08 
Cytuj  
No wiec tak - przede wszytkim przywitalem sie z wami duuzo wczesniej - czego nawet nie raczyliscie zauwazyc - poza tym nikogo niczym nie obrzucalem - grzecznie poprosilem was czy sprawiloby wam trudnosc przejscie na group , albo chat - trudno wam bylo mi jakos pomoc ?? - uniesliscie sie momentalnie honorem nawet nie dajac mi wytlumaczyc o co chodzi - jedyna porada z waszej strony bylo "naucz sie resaizowac okno" - to umiem robic - tylko ze wtedy nie widac ekranu...potem to do mnie mieliscie pretensje ,ze spamuje na guild...nikomu nie nawymyslalem od chujow - jedyna obelge jaka sobie przypominam byla pod adresem Kamiego i napisalem ja dopiero po kolejnej jego "kulturalnej" odzywce . A za rady dziekuje napewno znajde dla nich zastosowanie...


_________________
Obrazek

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 13:29 
Cytuj  
I o to chodzi.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 00:44 
Cytuj  
haha ! i pomyslec ze w EQ ludzie sie kloca o loot...

Chociarz ten smiech to tak troche baranim glosem =/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.