mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 31.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 21:30 
Cytuj  
uwarzajcie na kupno i wymiane czy wymiane konta z tym kolesiem chcial mnie przewalic ale nasczescie bylem ubezpieczony stracilem przez niego 20 euro które wydalem na transfer warriora za którego sie z nim zamienilem dziwnym trafem nie chial mi dac maila.......i mailem dobrze przczucie..... :<
Wykrecał sie potem ze nie wie jak to sie stało ze na warriorze jest inne hasło itp naszczescie odzyskalem moje konto
teraz nie odpisuje na moje wiadomosci i nie odbiera telefonów porostu unika mnie
ostrzegam was na przyszłosc
PZDR xD

*

Posty: 153
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 21:34 
Cytuj  
Podpucha, czy prawda??
Czekamy na odpowiedz Jojka ;p

*

Posty: 74
Dołączył(a): 31.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 21:55 
Cytuj  
Prawda.......wykrecał sie ze konto jest na e-mail brata i ze nie moze sie do neigo dodzwonic zeby odzyskac hasło ~_~
WHATS UP WITH THAT :O

*

Posty: 153
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 21:59 
Cytuj  
Gief screenshot plx!!

*

Posty: 74
Dołączył(a): 31.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 22:01 
Cytuj  
hmmmm......z czym chcesz z jego wykretami na gg ??

*

Posty: 153
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 22:02 
Cytuj  
Poprosze :)

*

Posty: 74
Dołączył(a): 31.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 22:22 
Cytuj  
prosze
http://img74.imageshack.us/img74/4580/gg1wd1.jpg
http://img485.imageshack.us/img485/9003/gg2qd5.jpg
http://img78.imageshack.us/img78/5493/gg3tm3.jpg

po tym ostatniom powiedizał ze musi isc
i dzisiaj cłąy dzien ni9e odbier telefonów odemnie i nie odpisuje na gg
zespamowałem go i nic
:/

*

Posty: 153
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 22:30 
Cytuj  
Jojek OWNED
Jak finalizowaliscie via allegro to masz szanse cos z tym zrobic...a jak nie tzn dales sie wychujac najwiekszemu handlarzowi jakiego widzialo to forum :P

*

Posty: 74
Dołączył(a): 31.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 22:33 
Cytuj  
własnie dałem sie wrobic :/
bo to byl trade kontami
:/


Posty: 11
Dołączył(a): 29.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 22:36 
Cytuj  
To prawda co pisze Foch, jestem z nim w jednej gildi, koleś chciał go okraść, ale nie udało mu się to. Ma w tej chwili około 3 konta, chyba nie trzeba mówić jakim sposobem?
Jeszcze dziś proponował mi jakiegoś huntera, maga badziewnego i rogala, gdy jasno napisałem na trade że interesują mnie inne klasy. Tutaj zamieszczam screen rozmowy z tym kolesiem
http://img401.imageshack.us/my.php?image=jojekmp2.jpg
A tu jest moja oferta http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=23368

Nie radze robić z nim interesów, chyba że chcecie stracić konto.
Te jego 3 konta to jego 3 oferty na tym forum, możliwe iż ma ich więcej.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 23:06 
Cytuj  
Paul105 napisał(a):
To prawda co pisze Foch, jestem z nim w jednej gildi, koleś chciał go okraść, ale nie udało mu się to. Ma w tej chwili około 3 konta, chyba nie trzeba mówić jakim sposobem?
Jeszcze dziś proponował mi jakiegoś huntera, maga badziewnego i rogala, gdy jasno napisałem na trade że interesują mnie inne klasy. Tutaj zamieszczam screen rozmowy z tym kolesiem
http://img401.imageshack.us/my.php?image=jojekmp2.jpg
A tu jest moja oferta http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=23368

Nie radze robić z nim interesów, chyba że chcecie stracić konto.
Te jego 3 konta to jego 3 oferty na tym forum, możliwe iż ma ich więcej.


Ok.

1.Mam 3 konta, przeszkadza Ci to wczyms? Masz z tym problem?Moja sprawa na co wydaje pieniadze. Moge miec 100 kont, i za przeproszeniem huj cie to bedzie obchodzic.

2.Tak, zaproponowalem Ci dzisiaj jedno z moich kont, ale po jakze kulturalnej odopowiedzi na moje pytanie, udzielilem identycznie glupiej odpowiedzi, sorry.

3.Mówisz i osadzasz mnie tak, jak bys znal conajmniej pare osob, ktore oszukalem... bez komentarza to zostawie pozwolisz.

Sprawa powoli sie wyjasnia, fakt problemy byly z mojej winy i ja jestem za to odpowiedzialny, ale nie bylo mnie od rana do wieczora i juz czytam jakies whiny (tym bardziej od osob ktore wogole mnie nei znaja- pozdr Paul)...

Cytuj:
Jojek OWNED
Jak finalizowaliscie via allegro to masz szanse cos z tym zrobic...a jak nie tzn dales sie wychujac najwiekszemu handlarzowi jakiego widzialo to forum

I na zawsze nim bede, zapamietaj to :wink:

btw. Paul, wklejajac linki do rozmowy z gg, widac ze brak Ci kultury, to ze nie doczytalem jednej linijki od razu wynika ze chcialem kogos oszukac? heh gg.Przyky jestes


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 23:27 
Cytuj  
Ja Jojkowi sprzedalem konto i wszystko było gładko. Najlepiej przyleciec tu i pisac topic od razu i płakać. W handlu kontami zawsze jest ryzyko i wielu z nas sie o tym przekonało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 00:42 
Cytuj  
Przy tej ilosci tranzakcji mysle, ze jojekz (przy beznadziejnym poziomie jaki czasem prezentuje na forum) nie jest jednak naciagaczem, bo mu sie to zwyczajnie nie kalkuluje.

Pozwole tez sobie na maly [offtop].
Kultura rozmow na GG z obcymi ludzmi przy zalatwianiu, badz co badz, interesow.
Jeszcze przed momentem, kiedy zaczeliscie sie na siebie denerwowac wygladalo to jak rozmowa dwoch dresow planajacych wymiane kradzionych telefonow.
Rozumiem, ze rozmawia dwoch (mlodych) graczy, ale szczerze mowiac nie kupilbym nic od osoby prezentujacej taki poziom.
[/offtop]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 11
Dołączył(a): 29.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 10:21 
Cytuj  
JoJ3kz napisał(a):
1.Mam 3 konta, przeszkadza Ci to wczyms? Masz z tym problem?Moja sprawa na co wydaje pieniadze. Moge miec 100 kont, i za przeproszeniem huj cie to bedzie obchodzic.

2.Tak, zaproponowalem Ci dzisiaj jedno z moich kont, ale po jakze kulturalnej odopowiedzi na moje pytanie, udzielilem identycznie glupiej odpowiedzi, sorry.

3.Mówisz i osadzasz mnie tak, jak bys znal conajmniej pare osob, ktore oszukalem... bez komentarza to zostawie pozwolisz.


1. Mnie to nie obchodzi, ale obchodzi ludzi których pewno oszukujesz. (i troche więcej kultury na forum też by Ci się przydało)
2.Odpowiedź była kulturalna, w przeciwieństwie do twojej, kulturalnie zapytałem się czy czytaleś mój post, bo z oferty którą mi złozyłeś wynikało jasno że tego nie zrobiłeś, na to odpowiedziałeś, że nie umiesz czytać... Więć może zastanów się, co było nie kulturalne zanim coś napiszesz.
3.Znam jedną osobe i to mi wystarczy, aby nie robić z tobą interesów. Dodatkowa próba oczernienia mnie, pisząc że mam tylko 4 posty na tym forum i skąd wziąłem moje konto, jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że poprostu kradniesz konta i teraz próbujesz wywinąć kota do gory ogonem, jednak nie uda ci sie to.

SharG napisał(a):
Ja Jojkowi sprzedalem konto i wszystko było gładko. Najlepiej przyleciec tu i pisac topic od razu i płakać. W handlu kontami zawsze jest ryzyko i wielu z nas sie o tym przekonało.


Dosyć cięzko żeby kupujący Cię oszukał, ponieważ to ty mu dajesz dane do konta dopiero po wpłacie pieniędzy. Jedynym kto może w takiej transakcji oszukać to sam sprzedający, ponieważ może przyjąć pieniądze i nie dać danych do konta.


btw., Jojek:jak checsz robić interesy to czytaj posty do końca, a nie wychodź z ofertami które mnie nie interesują. Po to napisałem jasno za co chce sie wymienić żeby nie mieć właśnie takich ofert jak twoja.
I jeżeli piszesz coś skrótem (jak choćby tutaj gg, to naucz sie co ten skrót oznacza, bo good game raczej nie jest na miejscu). Więc GL for U

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 11:37 
Cytuj  
po co robić utarg z osobą ewidentnie niedojebaną? :(


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 14:18 
Cytuj  
Cytuj:
Dodatkowa próba oczernienia mnie, pisząc że mam tylko 4 posty na tym forum i skąd wziąłem moje konto, jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że poprostu kradniesz konta i teraz próbujesz wywinąć kota do gory ogonem, jednak nie uda ci sie to.


Nie zrozumiales czegos chyba... l2ironia.

Pozdr Smashie, jestes fajny.


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 22:03 
Cytuj  
Wszyscy jesteście oszustami, bandytami, cyber-zboczeńcami i złodziejami. Bawi mnie jak jedni ludzie oskarżają drugich, licząc na to, że jak napiszą pierwsi to reszta community uzna ich rację i publicznie będzie chłostać wspólnego wroga. Na szczęście dobrze wyszkoliłem dużą część ludzi na tym forum uodparniając ich na takie gówna jak ten wątek więc tylko jakieś wypierdki mamuta się tu wypowiedziały których zdanie nic nie znaczy. Teraz kontynuujcie ku mojej radości swoje dywagacje.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 22:13 
Cytuj  
dzieki moderatowi ktory przeniosl z rzadko czytanego (i zreszta nudnego) dzialu Trade do Flames, teraz mozemy wszyscy przeczytac ta pasjonujaca historie. thx!


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 22:54 
Cytuj  
Heh, ja sie ciesze ze takie problemy nie tycza sie mnie.
Wystarczy znac w miare pokazna ilosc osob na tym forum i miec pewien "staz grania" z nimi, aby rozmowa kupna/wymiany konta wygladala alla:
-Chcesz konto?
-No chce
-Masz tu Login i Pass, jak pograsz to pozniej przelej kase

Praktycznie to tylko takie tranzakcje przeprowadzalem, juz nie wspomne ze musialem sobie wydrukowac loginy i passy wielu ludzi, bo juz sie nie lapalem jak mi pozyczali konta na weekendy czy miesiac bo sie nudzilem, a nie chcialem gry kupowac ;)

Czyli komentujac zdarzenie, wina zawsze jest obu stron. Hipotetycznie powiecmy ze JoJ3kz jest oszustem (a to w 100% nie jest wiadome, w koncu jeszcze sprawa sie wyjasnia - przypomina sobie ktos nieporozumienie Scorpio vs. Peonzor? no wlasnie) - to strona, oszukana popelnia blad, nie stosujac sie do zasady ograniczonego zaufania.
A teraz powiecmy, ze jest na odwrot. To samo, wina takze by byla JoJ3kz-a za pewny stopien zaufania obcej osoby.
Jak sobie z tym radzic? Takie tranzakcje bez allegro, sa zawsze jednostronnie bezpieczne. Wiec kupujacy/sprzedajacy dajacy okazje sie wydymac drugiej stronie, jest sam sobie wynien. W koncu okazja czyni zlodzieja, niezwazajac od wieku, jezeli sumienie na to pozwala.
Dlatego ja nie bawie sie w takie sprawy z nieznajomymi, conajmniej ktos ode mnie musi go znac i poreczyc i jak narazie 100% acc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 01:32 
Cytuj  
Poziom rozmowy obu panów to coś a'la tibia xD
Pewnie dodatkowo krzyczą, że w tibię grają dzieci :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.