mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 19:09 
 
kozi napisał(a):
chłopaki dajcie na luzzzz.. to że awek i reszta botuje to wszyscy wiedzą. Ogólnie mam to gdzies , tylko szkoda mi tych ktorzy kupią od nich postacie i zostaną zbanowani. BTW czyżby chęć sprzedaży waszych kont związana jest z pojawieniem sie nowego game guarda?
Co sie stało z naszym pogromcą Haladem? Czyżby dostał bana?


Smieszy mnie ten wasz poglad ze maja zganowac konta i wprowadzic game guarda takiego ze botowac niebedzie mozna itp.
Niewiem kto wam to powiedzial ale ja wam dam realny obraz tego zjawiska - moze poleci ze 300 banow dla perfidnyh bot farmerow na kazdym serwerze a jak wprowadza tego cudownego game guarda to po max 2 tygodniach bedzie juz nowa wersja wedrowniczka - welcome in reality, and now go kill mobs :)
gf gl and enyoj play on hinde - najbardziej popierdolonego servera na jakim gralem. BTW zownowalismy tm wszystko oprucz RD z ktorym trzymalismy sztame i niemamy juz tam co robic poza tym zeby ownowac noobow po raz 5345623464 wiec skonczcie bajki o tych banach bo nawet niewiecie jacy jestescie smieszni ;]


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 20:18 
 
Nowy game guard? pierwsze slysze. Moglby ktos cos przyblizyc z kad takie info wyszlo?
Swoja droga, stwierdzenie ze ktos sprzedaje chara zeby bana nie dostac=lol. Jak nie dostajesz bana podczas jednego ban hammeringu=jestes czysty u ncsoft. Zatem jesli chlopaki "przezyli" ostatni mass banning to sa czysci i smialo mozna lyknac tego toona. Inna sprawa ze nikt nie kupi w polsce chara, wiem bo sam mam pare na sell.


Posty: 6
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 21:05 
 
awek napisał(a):
kozi napisał(a):
awek napisał(a):
Pan Aelion jest poje.anym frajerem z noobiastego klany Offencive ktore niemoglo sobie nawet poradzic calym klanem z 1 party Fusion i zazdrosci mi postaci i pier.oli bzdury
Panie Aelion pokaz mi jakis dowod ze ta postac byla chodz przez 1 dzien na bocie a jak nie masz takiego dowodu to zamknij mo.de jeb.ny w du.. murzynie wycwel..ny przez wlasna mat.e
Nie zaprzeczam ze bylem w Fusion gdyz jest to najlepszy clan na serwie ktory mial wojne z ponad 700 osobami na serwie wiec sie nie nudzilem :)
A co do botowania byl tylko 1den filmik z bot trainem i to dotyczacy ruskich w Fusion wiec nie wiem jaki to ma wogole zwiazek
Ale widzisz fraj..e nie umiesz grac to gadasz glupoty na forum
To wszystko co ludzie z Offencive potrafia
A pozatym watpie zeby polaka bylo stac na takie konto na hinde ale zawsze warto sprobowac :)





Btw Awek klarowność twojej wypowiedzi świadczy o tym iż jesteś zwykłym pospolitym tukiem ze wsi......!


Kozi ... moze koza ?? nie wiem kto tu pracuje na roli ale wiem jedno zeby dotarlo do takich burakow co sa w offencive trzeba niestety znizyc sie do ich poziomu co tez mnie bardzo boli



Awek z calym szacunkiem jak mozesz sie znizyc do czegos czego nie posiadasz?


_________________
KoZiiI - PR 75+
Clan : Offensive


Posty: 43
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 12:23 
 
Awek udaje bossa wsi, ale mu to nie wychodzi, bo chyba jeszcze nie skończył gimnazjum i szpanuje wybotowaną postacią, normalnie żal.pl...


Posty: 42
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 17:38 
 
Offencive to pedaly !!!


_________________
Hidemith
DC 78/SE 61

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 19:24 
 
roball napisał(a):
Twoj stary.


Co to ma być?

===============================================

Wogole klucicie sie o jakas pieprznieta gre... ja tego nie rozumiem, dajcie sobie raz w pysk i juz a nie bredzicie od rzeczy. Co kogo obchodzi jakieś wasze Linejdżowskie porachunki na nedznym PRIV'ie. Paszoł na chate.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 19:28 
 
Cytuj:
Wogole


W ogóle.


Cytuj:
Linejdżowskie


od kiedy line czyta sie line?

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 19:51 
 
Cytuj:
Linejdżowskie


od kiedy line czyta sie line?[/quote]

Lajnejdżowskie??

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 20:39 
 
roball napisał(a):
Twoj stary.


"dorosnij kurwa. Takie wjazdy jak zaprezentowales sa strasznie zalosne i nigdy bym sie nie spodziewal czegos takiego po tobie, zenada." Tia :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 20:57 
 
po przeksztalceniu slowa "PRIV" wyszlo...IV RP :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 22:50 
 
@up

A Ty jestes pojebanym niedorozwojem.

Tyle z mojej strony.

Mimo iz jest to wirtualna forma konwersacji to spotykajac Cie na drodze po prostu po takim poziomie jaki reprezentujesz wyjebal bym Ci w morde. Za chamstwo.

SvD.

edit:

Poprawiasz innych ludzi a sam czesto niedorastasz im do piet.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 23:00 
 
Shador von Dal napisał(a):
Poprawiasz innych ludzi a sam czesto niedorastasz im do piet.

nie dorastasz


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 23:05 
 
Wezme kamere, nagram fighta a pozniej wystawie na youtube !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 23:05 
 
WoW kids > L2 Kids

bo zawsze przejmuja flame'y


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 23:08 
 
So true.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 23:28 
 
roball napisał(a):



Twoj stary. :)



I widzisz tu jest twoj problem. Nie nadazasz, powinienes pisac
twoj stary :/:]:):>

BTW
http://www.miejski.pl/slowo.php?a=Tw%C3%B3j+stary

Powolujac sie na druga definicje "twoj stary" to po prostu wypruta z chamstwa i ugrzeczniona wersja- "wypierdalaj"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 23:57 
 
za modą nie nadążacie... ;)
a propos waszych starych...
Obrazek
:)

masakra ten topic.


_________________
.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 00:55 
 
roball napisał(a):
MagPS napisał(a):
roball napisał(a):
Twoj stary.


"dorosnij kurwa. Takie wjazdy jak zaprezentowales sa strasznie zalosne i nigdy bym sie nie spodziewal czegos takiego po tobie, zenada." Tia :]


Idz nieudolnie poobrazaj shadhuna, zrob z siebie jeszcze wiekszego debila niz jestes.

ps. Twoj stary.


Czy nieudolnie?
Z pewnoscia moglem napisac tak jak ty: "Twoj stary" ale coz nie jestem taki madry i blyskotliwy jak ty.

Idz poobrazaj shadhuna?
Ja? Nigdy w zyciu. Zreszta nie rozumiem jak mozna czyis nick pisac z malej litery, to brak szacunku dla tej osoby

Debila?
Na forum jest tylu debili i ignorantow ze chyba jeden wiecej nie robi tobie roznicy. Zreszta jak widac kilka postow wyzej...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 09:08 
 
roball napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
@up

A Ty jestes pojebanym niedorozwojem.

Tyle z mojej strony.

Mimo iz jest to wirtualna forma konwersacji to spotykajac Cie na drodze po prostu po takim poziomie jaki reprezentujesz wyjebal bym Ci w morde. Za chamstwo.

SvD.

edit:

Poprawiasz innych ludzi a sam czesto niedorastasz im do piet.


Widze ze masz jakis odcisk na psychice bolacy bardzo bo cie szorstko potraktowalem w grze? :)

Mowisz ze jestem chamski a nazywasz mnie pojebanym niedorozwojem, gratuluje ci e-męstwa, jak bede u Shada w odwiedziny to mozemy sie gdzies ustawic skoro tak bardzo chcesz "dac mi w morde za chamstwo" :)

Ah, bym zapomnial..

Twoj stary. :)


Jesli Ty po jakiejkolwiek akcji w grze mogl bys w ten sposob zareagowac to wspolczuje Ci tego Twojego e-mestwa. Dla mnie czegos takiego nie ma, to jaki jestes wirtualnie i to jaki jestes w realu to jest to samo.

Co do ustawki, z wielka checia.

SvD.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 11:41 
 
Dip szit;D. Zenada byla jak pisaly te jakies aweki i im podobne, ale jak przyszli stali zaloganci, flame sie bardziej wyklarowal, ehhh to jest to forum!!!

Give me more, so i will share teh POPCORNZ!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.