mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 2.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 13:49 
Cytuj  
A moim zdaniem powinni zrobić mieszanke wielu gier anime. Pomieszali bym tam np. Naruto, Shaman King, dagon-Ball, FullMetal Alchemist i Digimony. To by bylo coś. Ale to tylko marzenia 8)


Posty: 13
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 14:19 
Cytuj  
No marzenie ale nie mozliwe po o 1 to by bylo bez sensu po 2 fani tych anime nie lubia sie...

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 15:23 
Cytuj  
Mushroomer, masz 10 lat? Nie dość że było by bez sensu, każde anime inna kreska to każde ma z sobą tyle wspólnego co ty z mózgiem. Dziecinne anime Digimon i Shaman King mieszać z nudnym DB. Ogólnie idź stąd bo samym tematem o flyff'ie pokazałeś swoją inteligencję

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 15:56 
Cytuj  
@UP
Ty za to pokazujesz jakie potrafisz walic OFFTOP'y!!!!!! Czlowieku jezeli nie masz nic do powiedzenia w temacie o danej grze to sie nie wypowiadaj bo tylko nabijasz sobie posty... ŻAL mi cie bardziej niz tych dzieci co graja w Tibie na OTS'ach z expem x9999999...I to ty sie z mozgiem pokluciles nie Mushroom ;)

A co do gry Pokemon Online... Odpalilem, wybralem pokemony, przeszedlem 2 kratki i wylaczylem :)


Posty: 13
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 16:41 
Cytuj  
No tak ja tez tak zrobilem no ale stary to tylko wersja beta (jak dla mnie glupia reklama) a jak wyjdzie alfa to dam znak


Posty: 13
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 16:42 
Cytuj  
a mushromerowi nie chodzilo o to zeby latac songiem co trzyma pokeballe :D


Posty: 13
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 17:26 
Cytuj  
Wycztalem na forum ze prace nad pokemon online v.1.0 maja byc skaczone w latach 2008-2010 :(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 17:39 
Cytuj  
Tsunami, ty dziecko sie nie odzywaj. Stawiaj więcej wykrzykników będziesz bardziej elo. On też wniósł w ch*j infa nie? A twój to o kurde jaki świetny!

Cytuj:
I to ty sie z mozgiem pokluciles nie Mushroom


ale tego za ch*ja nie moge zrozumieć. A w Tibie to idź sobie pograj, bo na twój poziom ta gra jest idealna

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 20:07 
Cytuj  
@UP
Moze poklucimy sie u mnie na gg? nie mam zamiaru tutaj robic smietniska...
Ale powiem jedno.
To TY! chcesz byc tu ELO i szukasz przyjaciol na necie bo nikt cie nie lubi i ja sie nie dziwie :) napisz do mnie na gg 3522834 jak jestes taki chojrak to pogadamy na Skype i na TS'ie (Jeżeli stać cie na mikrofon). I nie jestem dzieckiem bo sadzac po Twoich głupawych wypowiedziach to jestes dla mnie nikim. I nie musze grac w TIBIE... gram w WoW'a. Jak nie rozumiesz moich zdan to powtorze wypowiedz z poprzedniego posta ze masz PECHA.

------------------------------------------------------------------------------
Co do tych pokemonow to calkiem oryginalny pomysl... tyle ze zmieniliby grafike na cos bardziej wymyslnego a nie kolejne Game Boy.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 20:32 
Cytuj  
Jakoś nie widze twoich postów w dziale WoW. Chyba że chodzi ci o WoW Privy. WoW'a powiadasz? Z tego co widze to Corum'y, Zezenie, Tibie. Patrząc na twoje posty to ja nie stawiam za każdym razem "pozdro", wiec nie wiem kto tu jest elo. A twój każdy post na temat to: Gra jest fajna, lub gra powinna mieć lepszą grafike/ma słabą, lub po prostu powtarzasz to co ktoś inny powiedział.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 21:41 
Cytuj  
z nudow mozna w to pograc, ale nie wroze tej grze duuzej kariery

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 21:47 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Jakoś nie widze twoich postów w dziale WoW. Chyba że chodzi ci o WoW Privy. WoW'a powiadasz? Z tego co widze to Corum'y, Zezenie, Tibie. Patrząc na twoje posty to ja nie stawiam za każdym razem "pozdro", wiec nie wiem kto tu jest elo. A twój każdy post na temat to: Gra jest fajna, lub gra powinna mieć lepszą grafike/ma słabą, lub po prostu powtarzasz to co ktoś inny powiedział.


Gram na globcu... a ze nie wypowiadam sie na forum tutaj o WoW'ie to moja indywidualna sprawa. Nie mam zamiaru sie tu z nikim klucic takze na twoje posty nie bede wiecej zwracal uwagi. POZDRO!!! <--- pisze to zebys pomyslal ze jestem "Elo". Pozdro.


Posty: 6
Dołączył(a): 3.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 22:27 
Cytuj  
Mam nadzieje ze mozecie mi pomoc . Chodzi o tom rejestracje . Uaktywnilem moje konto tym id i nic dalej konta niema :( zawsze tak jest czy tylko ja mam taki blad ze wejsc do gry nie moge a na forum moge ?


Posty: 13
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 09:17 
Cytuj  
Chodzi ci o pokemon online ??

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 11:01 
Cytuj  
Cytuj:
Gram na globcu...


Czekałem aż to powiesz. Może to ci coś mówi dziecko:

Cytuj:
Nie stac mnie... to raz. 2 - nie wydam na zadna gre ( chodzi o abonament ) nawet polskiego grosza. Wole kupic wormsy i grac free 4 life niz placic za godziny Swietnej (napewno taka jest) zabawy i nie miec z tego nic. Wole kupic sobie cos do zarcia niz przegrac w gre...


Tak, twój post z tematu Tibia który zapewne zaraz zmienisz. Widzisz, jesteś jak h3rion w temacie o kupnie samochodu.



Cytuj:
klucic


i ty mi mówisz że od twoich postów bije inteligencją? A co do tego pozdro, to nie musiałeś, ja to wiem.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 11:20 
Cytuj  
Tidus ,Tsunami szczerze to sie dobraliście jeden drugiego wart...proponuje dla obu po banie....a dalszą kłótnię radze przenieść na pw , e-mail lub gg


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 17:27 
Cytuj  
Nie chciało już mi się wydzielać pozostalych postów ww. panów z innego tematu. Ale chyba ten dział będzie odpowiedniejszy dla ich rozmowy.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 17:38 
Cytuj  
@Tsunami

uspokoj sie albo papaski


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 52
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 18:05 
Cytuj  
tajor napisał(a):
Mam nadzieje ze mozecie mi pomoc . Chodzi o tom rejestracje . Uaktywnilem moje konto tym id i nic dalej konta niema :( zawsze tak jest czy tylko ja mam taki blad ze wejsc do gry nie moge a na forum moge ?


Nie wiem ale mi sie wydaje ze narazie nie ma sensu rejestrowac sie tam, chcesz ciagle grac w beta ? :wink: ja jak sie rejestrowalem na tym poke-cos tam to mi wszystko dzialalo ;]

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 18:13 
Cytuj  
moge i ja ich flejmnąć ?


Почему народ без мозг быть столб на форум?


_________________
oumn da lololegend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.