mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 18:44 
Cytuj  
Jak ktos potrafi znalezc prace na wyspach gdzie zarabiasz 5x wiecej niz w polsce to jest to juz bajucha do podusi.
Zgadzam sie z tym ze mozna bylo i nadal mozna trafic na dobra prace i dobrze platna, ale jest to naprawde dla malej garstki ludzi, pomijajac fakt ze podobna praca w kraju jest slabiej platna to jednak nie jest to 5x wiecej.
Musicie wziasc pod uwage ze nie kazdy to smarkacz i jak zlapie prace za 6-8k zlotych to starczy mu na utrzymanie rodziny, domu, samochodu, ogrodka, rozywki i innych pierdolow na wyspach, za 6-8k to na klitke w zadupiu i niski standart zycia jedynie.
Trzeba rozroznic czy ktos jedzie tam pracowac czy dorobic, bo to naprawde dwie rozne sprawy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 19:16 
Cytuj  
żyjemy w wolnym świecie, każdy może pracować gdzie chce. ale sranie na kogoś dlatego, że mieszka i pracuje w pl / za granicą to poziom gimnazjum. a myślałem, ze tu starsi ludzie bywają ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 19:20 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
a co ty myslisz kazdy 40 latek musi miec porshe :wink:

Ja nie mam :/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 19:26 
Cytuj  
embe napisał(a):
J
za 6-8k to na klitke w zadupiu i niski standart zycia jedynie.


standard to polacy w Londynie maja super wysoki :


Kod:
Polacy śpią w toaletach

Polacy znaleźli nowy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy śpiąc w nowo wybudowanych toaletach w londyńskiej dzielnicy Hackney, gdzie za wejście płaci się jedynie 20 pensów – podaje „London Lite”. Okoliczni mieszkańcy i właściciele sklepów skarżą się na bójki o toalety pomiędzy Polakami, którzy walczą o miejsce noclegu. Największym powodzeniem cieszą się dwie toalety dla niepełnosprawnych, które są o wiele większe od pozostałych czterech. Polacy zamykają się w pomieszczeniach, aby przespać się przez kilka godzin, a następnie idą do pracy. Niektórzy Polacy ucinają sobie drzemkę również w czasie dnia. Każda z toalet posiada własne wejście, centralne ogrzewanie, toaletę, umywalkę, mydło, lustro, suszarkę do rąk a także śmietnik.
- Ludzie przychodzą do toalet z plecakami i śpiworami, ponieważ znajdują tu najtańszy nocleg w Londynie za 20 pensów za noc, który na dodatek jest codziennie sprzątany – mówi Martin Edwars, właściciel lokalnego sklepu.
Lokalne władze, Hackney Coulncil, próbują rozwiązać problem poprzez zmianę zamków w toaletach.


http://www.londyn.webd.pl/newsy-komentarze-135.html :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 19:33 
Cytuj  
Kurwa co za debil. W tym momencie, jedziesz po kazdym polaku na wyspach.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 19:42 
Cytuj  
bo mi wstyd za was :(


Posty: 42
Dołączył(a): 7.09.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 19:58 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Lil napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Żyją w 4 osoby w domku w 3-ciej strefie Londynu i nie narzekaja.


LOL :)


Co w tym śmiesznego ?

to ze zyją na takim poziomie jak w polsce osoby co zarabiają 2k zł ....
bo kupno mieszkania w Londynie to wydatek pewnie 300-600k funtow , i z zarobkami 5-10k zł miesiecznie to moze ich wnuki coś własnego kupią , a biorąc pod uwage ze w ciągu ostatnich 10 lat ceny wzrosły nawet o 200% to i to zaczyna być wątpliwe - ale no właśnie to kurwa anglia mozna zyc na ławce ale i tak będą uważali ze to lepsze od zycia w Polsce .lol

edit


_________________
Stomp.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:11 
Cytuj  
not true.
ludzie daja rade za 500-1000zl przezyc, chyba ze masz na mysli typowego polaka z tv, kablowka, netem, komputerem, telefonem ;\

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:14 
Cytuj  
No sorry Gregory wole w Polsce zarabiac 2 tys. zl niz w Angli 3 tys. funtow... A ktos kto wyjezdza a tym bardziej na stale niech wypierdala i nie wraca do Polski.

Tu jest moj kraj ma rodzina, tu sie wychowalem... I bede zapierdalal nawet w glupim tesco za 700 zl miesiecznie, bo nie jestem pazerny i wiem ze pieniedzae to nie wszystko. Mojej zonie i mi starcza do od 1 do 1... I co nam wiecej do szczescia potrzeba i tak wszyscy umrzemy i na chuj wam ta kasa?? Funciory, Dolary, Euraki... wow zajebiscie kupie sobie samochod ale jakim kosztem sie pytam... Rodziny, najblizszych ktorcyh zostawiacie w Polsce w pogoini za jakimis smiesznymi papierkami... Jestescie zalosni... i popieram wpelni Huragana.

Pieniadz wam przycmil umysly, ale nie martwcie sie to juz normalne w tych czasach, zaluje ze musze zyc tu i teraz obok takich zakichanych patriotow jak wy... ktorzy jakby byla wojna to by zostali w tej smierdzcej Angli czy Irlandi i sie nie przyznali ze sa Polakami... Naprawde jestescie zalosni a wasze tlumaczenia o wiekszych zarobkach mozecie zachowac dla siebie albo dla podobnych do was Dorobkiewiczow, dla ktorych sie liczy tylko - tak naprawde nic nie warty pieniadz!!

Zastanowcie sie nad wlasnym zyciem, i tym co tak naprawde jest w nim wazne... Bo tych postach co przeczytalem, zaczynam sie bac o przyszlosc Polski:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:21 
Cytuj  
Wy co pracujecie w UK.
Z tego co piszecie, wynika, że tam jest po prostu łatwiej żyć niż w Polsce. Łatwiej godnie zarobić.
Dlaczego z waszych postów wychodzi taka pogarda dla tych którzy zostali w kraju? (pominąwszy Huragana)


_________________
O.o

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:25 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Wy co pracujecie w UK.
Z tego co piszecie, wynika, że tam jest po prostu łatwiej żyć niż w Polsce. Łatwiej godnie zarobić.
Dlaczego z waszych postów wychodzi taka pogarda dla tych którzy zostali w kraju?


ja ci odpowiem drogi kolego. Zarabiaja wiecej i uwazaja sie za lepszych od nas... Tych ktorzy zostali "wierni", poczuli sie panami swiata bo maja Dolary... Czy Euro czy Funty...

A na nas patrza z pogarda, bo co to teraz prawdziwi patrioci - kasa sie dla nich liczy i nic wiecej...

Nie maja zadnych wartosci narodowosciowcyh i religijnych... Historia Polski dla nich nie ma zadnego znaczenia i to ze ich dziadkowie walczyli za ich wolnosc by teraz wypierdalali za granice Angolom obuwie calowac... Kurwa az nie moge pisac po psortu serce sie kraje i zal mi tych ludzi naprawde


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:26 
Cytuj  
ac


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Ostatnio edytowano 9 wrz 2007, 20:27 przez kkkk20, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:27 
Cytuj  
Lil napisał(a):
bo mi wstyd za was :(


Wstyd Ci za mnie, a nawet nie wiesz co ja robie w szkocji. A moze zajebiscie sie spelniam na stanowisku w pracy i bardziej jestem zadowolony z samego siebie bedac tutaj niz w polsce? brales to pod uwage?

brales w ogole pod uwage, ze wiele polakow z wyksztalceniem, jada za granice po to, zeby dowartosciowac sie osobiscie bo w polsce nikt im szansy nie daje? wiesz ile zarabia grafik tutaj? specjalita w dziedzinach o ktorych szkoci nie maja pojecia?

po postu gowno wiesz i pierdolisz glupoty jak kazdy polak ktory siedzi w polsce i czyta jakies pierdoly ze polacy zebraja na ulicach, co jest gowno prawda w ogole bo sie z takim czyms nie spotkalem w ogole jeszcze.

@kkkkk20
Co do twojego posta. Pozwol ze Ci cos napisze. W Polsce, zarabiam 2-2.5k na stanowisku grafika/drukarza w agencji reklamowej w moim miescie. prace mam zajebista, zajebiscie ja lubie, spelniam sie w niej i czuje sie zadowlony po przyjsciu do domu. ale sa tego tez zle strony. Musze sie denerwowac, musze brac odowiedzialnosc za kilka osob, dostaje za to po dupie i zarabiam wdlg mnie za malo jak na umiejetnosci ktore posiadam. mam 25 lat i nie mam mieszkania, nie mam rowniez kobiety z ktora moglbym w jakis sposob zwiazac koniec z koncem i wziac mieszkanie na kredyt. Co w takim przypadku mam zrobic i wielki kkkkk, wziac mieszkanie na 30 lat w kredycie wiazac sie zjedna firma, ktora za 5 lat moze upasc?
zle rozumowanie masz, pomysl o takich ludziach jak ja i zastanow sie czy rzeczywiscie dobrze skonstrulowales swojego posta.

Co do patriotyzmu. Kocham Polske, ale w Polsce sie zle dzieje, i nie zanosi sie na to, ze sie dziac lepiej zacznnie. Napisz mi, przez ostatnie pol roku co rzad wymyslil na poprawe warunkow w Polsce? NIC, potrafia tylko sie klocic kto ma rzadzic, a gospodarka idzie do przodu, bo Polakow ubywa z kraju i dorabiaja sie za granica przyjezdzajac do polski i zakladajac swoje prywatne firmy za zarobione za granica pieniadze.

Nie gardze Polakami ktorzy siedza w kraju i zarabiaja 1000 zlotych bo sam jestem polakiem. 12 wrzesnia wracam do Polski i dalej bede musial jechac na stanowisku na ktorym nadal jestem. Ale za 2 lata, jak sie nic nie zmieni, ruszam za granice bez zadnych hamulcow zeby sie dorobic mieszkania, bo w Polsce na pewno nie wezme 30 lat kredytu.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:34 
Cytuj  
Sob... nadal mnie nie przekonujesz... Ze nie masz Kbiety i masz doswiadczenie to neiczego nie zmienia... Nie zmienia faktu ze spieprzasz z tad za kaska...

Czyz nie prawde pisze?? Masz w d... patriotyzm, bo tam zarobisz wiecej a to ze nie masz kobiety. dzieci malo tu wnosi... Masz przyjaciol/rodzicow... zostawiasz ich by spelniac marzenia swoje tylko i wylacznie...

Nie myslisz o nikim i o niczym... I tak pojdziesz do piachu... jak ja i jak inni forumowicze... My mozemy tylko pogadac na tym forum, kazdy przeciez cyje jak chce...

Ale zastanow sie czy tam na obczyznie jestes naprawde szczesliwy?? Nie wspominasz lat mlodosci w Polsce?? Przepieknych lat 80tych i 90tych??

Nie??... To naprawde mi ciebie zal. A jezeli tak to sam odpowiedz sobie na pytanie czy jestes szczesliwy?


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:35 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
No sorry Gregory wole w Polsce zarabiac 2 tys. zl niz w Angli 3 tys. funtow... A ktos kto wyjezdza a tym bardziej na stale niech wypierdala i nie wraca do Polski.

Tu jest moj kraj ma rodzina, tu sie wychowalem... I bede zapierdalal nawet w glupim tesco za 700 zl miesiecznie, bo nie jestem pazerny i wiem ze pieniedzae to nie wszystko. Mojej zonie i mi starcza do od 1 do 1... I co nam wiecej do szczescia potrzeba i tak wszyscy umrzemy i na chuj wam ta kasa?? Funciory, Dolary, Euraki... wow zajebiscie kupie sobie samochod ale jakim kosztem sie pytam... Rodziny, najblizszych ktorcyh zostawiacie w Polsce w pogoini za jakimis smiesznymi papierkami... Jestescie zalosni... i popieram wpelni Huragana.

Pieniadz wam przycmil umysly, ale nie martwcie sie to juz normalne w tych czasach, zaluje ze musze zyc tu i teraz obok takich zakichanych patriotow jak wy... ktorzy jakby byla wojna to by zostali w tej smierdzcej Angli czy Irlandi i sie nie przyznali ze sa Polakami... Naprawde jestescie zalosni a wasze tlumaczenia o wiekszych zarobkach mozecie zachowac dla siebie albo dla podobnych do was Dorobkiewiczow, dla ktorych sie liczy tylko - tak naprawde nic nie warty pieniadz!!

Zastanowcie sie nad wlasnym zyciem, i tym co tak naprawde jest w nim wazne... Bo tych postach co przeczytalem, zaczynam sie bac o przyszlosc Polski:(


bo jestes kurwa debil.


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:38 
Cytuj  
Ash.. Normalnie dales popis mozliwosci intelektualnych zachwiciles mnie... gdzie sie nauczyles tak konstruktywnie i rzeczowo odpowiadac:)...

Moge cie dotknac o wielki Ahu najmadrzejszy z madrych Guru wszystkich... Krolu Debili... Prosze

A tak na powaznie kiedys na wykladzie św. pamieci moj profesor powiedzial: " jezli ktos na twoja wypowiedz reaguje wulgarnie, badz odpowiada jednozdaniowo albo buńczucznie, to znaczy ze nie ma argumentow na twoje slowa badz intelektem jest na poziomie przedszkolaka"... "Chociaz i przedszkolak jest czasem bardziej kulturalny"...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Ostatnio edytowano 9 wrz 2007, 20:46 przez kkkk20, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:38 
Cytuj  
Ash napisał(a):

bo jestes kurwa debil.


QFT.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:46 
Cytuj  
Nie wiem kto z was co robi i nie bede mowil o konkretnych osobach. Fakt jest taki, ze 90% rodakow za granica pracuje jak parobki. Stad mamy tylu frustratow. Wiem to zarowno z mediow, od znajomych na saksach jak i autopsji, bo bylem swego czasu w Anglii i mialem okazje poznac troche Polakow na emigracji. Mnie osobscie to zwisa i nikogo nie potepiam bo to indywidualny wybor. Obrazanie kogos bo wyjechal zasuwac fizycznie jest zalosne. Z drugiej strony pracowac jako sprzataczka, zarabiajac 5.05 funta na godzine nie jest powowdem do dumy, nawet jesli sa to dwie srednie kraojowe wPolsce. Wydaje mi sie, ze czlowiek inteligenty najpierw mysli co chce robic, a potem ile za to otrzyma. Polska w ciagu ostanich lat sie zmienila. Place wzrosly znacznie, a ludzie dobrzy w jakims zawodzie zarabiaja niezle pieniadze. Mnie nasza Polska tez juz powoli meczy i pewnie wkoncu tez skoncze na emigracji. Oczywiscie jesli bede mogl pracowac zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Wracajac do samych emigrantow, to juz na Wyspach jest ich chyba ponad milion, wiec to znaczny elektorat. Marek szykuj sie bo bedziesz przedmiotem agitacji, tylko nie daj sie Samoobronie. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:54 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ja nie rozumiem, dlaczego Huragan itd. tak bardzo nienawidzą i obrażają ludzi którzy wyjechali pracować poza granicami naszego kraju.

To wybór każdej indywidualnej osoby czy będzie zapierdalać za 2k w polsce czy pracowac za granica za 3x większe pieniądze.



Grzesiu z "na wspólnej" też wyjechal i po nim nie jezdzą! o!


Hahah zycie to nie bajka... I po nikim nie jezdze tylko boicie sie sami przyznac ze macie polske w dupie... boscie kurwa biali murzyni na obczyznie... I boicie sie przyznac ze lecicie na kaske jak pospolite blachary na dobre auto.

A nie jest tak??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 20:55 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ja nie rozumiem, dlaczego Huragan itd. tak bardzo nienawidzą i obrażają ludzi którzy wyjechali pracować poza granicami naszego kraju.


niektorym jak juz wyjada to odbija, zobacz:

Mark24 napisał(a):
debile to zostali w kraju


Jestes w Polsce Cashasty ??? No to wedlug "angola" mareczka jestes debilem :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.