mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 18:41 
Cytuj  
Boze Ty widzisz i nie grzmisz,

Huragan Ty jednak jestes jebniety...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 18:45 
Cytuj  
jebnieci sa ci, ktorzy tam jada sie dorobic, bo co najwyzej dorobia sie garba na plecach :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 18:46 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Escobar napisał(a):
A angole nie są brudasami...


specjalnie dla ciebie wiec... prawdziwy wizerunek Londynu:

http://youtube.com/watch?v=NO5XAJhfs10


LOL.

Przeciez ewidetnie widac ze to pobojowisko po jakims koncercie czy innej imprezie ulicznej. Wiekszosc smieci to tacki po zarciu, bilety i puszki po browarze. Wez ;-)

Ale fakt ze angole potrafia byc chujowi, ale to sie zdarza w kazdym kraju, wystarczy sie po wlasnym miescie rozejrzec.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:02 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Lil napisał(a):
Takiego syfu w miastach na ulicach jaki maja angole to nie uswiadczysz w zadnym innym panstwie. Nasze miasta to oaza czystosci w porownaniu z miastami angielskimi. Angole to najwieksze buraki i brudasy w Europie.


Ależ bzdura, byłes w południowych włoszech? Od miesiaca mieszkam w Neapolu i wierz mi, takiego syfu 24 godziny na dobę nikt z Was nie widzial ^^


W telewizorni mówili że mafia rządzi firmami od śmieci dlatego w miastach góry śmieci rosną na ulicach i śmierdzą. Pokazywali to, chyba z Neapolu właśnie.


_________________
O.o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:02 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
za granica brakowaloby mi : bigosu , polskich dziewczyn , Bieszczad , i popijaw w polskim gronie :)


Nawet nie wiesz jak mi tego brakuje.
W Angli piwo i grube laski + black pudding byl, a tutaj w Belgii to teraz tylko kawa, gofry i moze sa azjatki, ale wole Polske :evil:
We francji jest ok, ale jezyka nie znam, tam moglbym dluzej zabawic.

PS. Bigosu mi nie brakuje, bo sam kapuste kiszona moge se zrobic ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:10 
Cytuj  
i frytki z ryba w glasgow sa na 1szym miejscu, po 2 godzinach jak biegasz po miescie, zygac sie chce od sordu oleju na ktorym a robione.... d tego 2 puszki koli bo sie nie wysrasz przez 3 dni jak nie zapijesz kola tego :D

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:17 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Logain - masz to w dupie zreszta jak wszystko... az dziw ze szanujesz swoja rodzine. Ciekawe czy oni wiedza o twoim podejsciu do sprawy.

Szkoda tez ze nie znasz Histori z tego co widze... Polacy zawsze byli ponizani... III rozbiory polski o czyms swiadcza prawda?? Zawsze bylismy w Europie druga kategoria ludzi. Dlatego Polska bo wyzwoleniu stala sie mocna... Wtedy ludzie wiedzieli co znaczy zyc na wolnosci i kazdy Polak drugiemu nigdy w twarz nie naplul tak ty robisz to dzisiaj kolego. Mowisz ze srasz na Polske - czyli srasz na wszystkich ludzi ktorzy o nia walczyli. Nie masz zadnych wartosci... jestes nikim... Prawdopodobnie srasz tez na swoich dziadkow, pradziadkow... Ktorzy napewno widzac twoje podejscie spalili by sie ze wstydu.

Jeste zwyklym gnojkiem ktory tylko mieszka w Polsce ale nie jest Polakiem bo tak naprawde byc Polakiem znaczy cos wiecej niz posiadanie Żbywatelstwa Polski. To kim ty wlaciwie jestes... Coz nikim... nie utazsamiasz sie z nikim ani z niczym twoj swiat zamyka sie chociaz na szczescie jeszcze na rodzinie jak to mowisz... Wogole dyskusja z ludzmi twojego pokroju mija sie z celem.


Nie chciałem zabierać głosu w tej durnej dyskusji, ale ta wypowiedź mnie po prostu "rozwaliła".

Należysz dokładnie do tego typu ludzi przez który cholernie żałuje, że urodziłem się w takim, a nie innym kraju. Szczyt ciemnoty połączony z wiecznym kompleksem umęczonego, poniżanego narodu. Ciągłe zapatrzenie w krzywdy z przeszłości, i spoglądanie w przyszłość przez pryzmat wszystkiego najgorszego co minęło. Nie potrafisz zaakceptować że świat się zmienia, bo ci wygodnie trwać w takim a nie innym stanie, bo masz przez to o sobie wyższe mniemanie.

"Patrzcie na mnie, to ja Polak mały. Mój naród, biedny poniżany, gnębiony i uciskany przez stulecia, ale przetrwaliśmy! Patrzcie, jesteśmy od was lepsi o niskie narody które miałyście więcej szczęścia"

Rzygać się chce.

Najgorsze jest jeszcze to że każdy kto choć trochę inny światopogląd niż ty ma to jest odrazu wróg narodu! Zdrajca, anty-patriota, chuj który powinien wypierdalać co prędko z kraju.

Żebyś się nie zdziwił jak kiedyś tak się stanie. I taka ciemna masa jak ty zostanie tu sama, będziecie mogli się kisić w swoim szambie i rozpamiętywać latami dawne krzywdy, kiedy wokoło was świat sobie spokojne pójdzie do przodu.


Ok jednakodpowiem po uspokojeniu sie...

Ty natomiast nalezysz do takiej grupy ludzie za ktorych wstydze sie ze urodzili sie w Polsce. Co ty nazwiesz szczytem ciemnoty ja nazwe "Polska Historia"
i taka jest prawda ze wiecznie bylismy ponizanym narodem nawet po 45 roku - tylko wtedy sami Polacy zgotowali los swoim rodakom pod okiem Stalina. I to wlasnie tacy jak ty - gnebili takich jak ja.

Rzadza pieniadza i wladzy przeslonila im widok na swiat, niewazne bylo czy swoj czy nie...

A dlaczego mamy zapominac o krzywdach?? Stary cos ci powiem Polska istnieje nie od dzisiaj... ani nie od czasu kiedy ty sie urodziles... Ma swoja Historie i nalezy o niej pamietac a swoim postem zachowujesz sie wlasnie jak ciemny czlowike ktory tylko udaje ze jest Polakiem nic kompletnie cie nie obchodzi smarku zawszony. Nie umiem sie inaczej o tobie wyrazic.

A rzygac to mi sie chce na twoj widok... i na twoje slowa bo one nawet nie zasluguja na pogarde.
I nie kazdy kto ma inne zdanie odemnie jest chuj i antypatriota jak to powiedziales.
Bo mozna kochac Polske i to co polskie bedac za granica... Ale takie slowa jak ty wypowiadasz obrazaja wielu... Naprawde dobrze ze to starsze pokolenie nie korzysta tak czesto z netu...

Bo widzac jaka mamy mlodziez jeden po drugim zawalu przy kompie by dostal...

Oby zostala taka sama ciemna masa... A ci ktorzy nie szanuja tego co maja... Co Polska I Polacy przez stulecia wypracowywali dla nas i miedzy innymi tez (o zgrozo) dla ciebie.

A ty teraz masz czelnosc mowic ze to co bylo to zwykla ciemnota, kurwa buraku na ciebie szkoda slow... Z toba jest gorzej niz zle...

Skoro nie interesuja cie Historia Polski i to z naszym krajem zwiazane, nie nazywaj sie Patriota polec gdzies za granice... Powiedz pierdole swoj kraj, tam jest wies na maxa - przyjmiecie mnie do siebie??

Jestes po prostu bezczelnym typkiem dla ktorego nic sie nie liczy poza czubkiem wlasnego nosa!!


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:20 
Cytuj  
kkk: Ty tak na serio? Jakieś lekarstwa odstawiłeś wbrew zaleceniom czy co?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:29 
Cytuj  
15 stron w dwa dni, nice

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:32 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ok jednakodpowiem po uspokojeniu sie... (...)

Takiej porcji czystej nienawisci, idiotyzmu, zaslepienia, fanatyzmu, glupoty, ciasnoty umyslowej i nietolerancji nie widzialem na necie juz od bardzo dawna.
Gratuluje kkkk20. Szczerze na twoim miejscu po tym poscie rozwazylbym zalozenie nowego konta na tym forum.

Ciekawy jestem jak wygladalaby odpowiedz przed "uspokojeniem sie". Owinalbys sie polska flaga i lalbys bejzbolem po ryju? Czy co tam teraz u pamow "narodowcow" jest modne....


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:35 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
15 stron w dwa dni, nice


I to jest jedyny powód kontynuowania tego co się teraz dzieje


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
kkk: Ty tak na serio? Jakieś lekarstwa odstawiłeś wbrew zaleceniom czy co?


Tylko dlatego ze ktos nie jest pieprzonym dorobkiewiczem a gleboko wierzacym patriota...

Tylko dlatego ze cenie to co mam... Cenie Polske, dlatego ze cenie ludzi ktorzy poswiecili zycie abys ty mogl godnie zyc... To juz musze byc chory??

A co ci dala Anglia... I reszta tej watahy?? Plan marshala obejmowal Niemcy ktore wywolaly taka wielka tragedie, zniszczyly pol europy... Ale Polski juz nie objal...

Zreszta nie bede dyskutowal z ludzmi twojego pokroju, w ktorych nie ma ani krzty ducha patriotyzmu.

Ktorzy zagubili podstawowe wartosci... Bog, Honor, Ojczyzna... I to nie wymyslilem ja kolego.

Tak bylo od zawsze, ciekawy jestem czy w Szkocji naprzyklad ktora tez latami jak Polska walczyla o wyzwolenie. Sa takie blazny pokroju ciebie i jeszcze kilku osob na tym forum...

Z tego co wiem Szkoci sa dumni ze sa szkotami i mimo ze teraz znacznie sie rozwineli kiedys nie bylo tak rozowo dla nich jak teraz. Ale jakos masowo nie opuszczali Szkocji by wyjechac do Angli na zarobek, bo maja honor i sa z tego dumni.

A wasza blazenada juz przestaje mnie bawic. Jak pisalem wczesniej chcesz to jedz (jeszcze lepiej) nigdzie nie napisalem ze gardze ludzmi ktorzy wyjezdzaja...

Ja gardze ludzmi ktorzy gardza Polska i tym co im dala... Wielu znanych Polakow utozsamia sie z Polska (chodzi mi o sportowcow).

Robert Kubica co mu dala Polska?? Nic... Poza nazwiskiem a teraz Polska jest dumna z niego a i on sie nie wstydzi ze jest Polakiem utozsamia sie z narodem.

Ebi Smolarek - ledwie mowi po Polsku wychowany w Holandi a za Polske gotow sie jest posiekac...

Wiem ze sa tacy ludzie i na cale szczescie... Skoro ty jak i inni tutaj nie utozsamiaja sie z Polska, gardza Polska tradycja i polskimi korzeniami... Takim wlasnie mowie wypierdalac bo wiecej szkodzicie niz pozytku robicie... Jezdzcie Angolom i innym buty calowac, moze wam sie uda... a moze bedziecie zwyklymi parobkami gardzonymi w nie swoim kraju i mimo wszystko tego wam NIE ZYCZE.

Pozdro dla normalnych

Edit: Kabraxis jak wyzej...

Kabraxis nie zmienie nicka bo ciebie razi to ze jestem patriota jakbys czytal uwaznie wszystkie posty moze bys tak nie twierdzil. Ale po co??

Rozroznij pare wanych rzeczy:

Patriotyzm a Fanatyzm
Zaslepienie a Pamiec o Bohaterach
Idiotyzm a dyskusja na forum...

Nie znasz mnie nie oceniaj. Popatrz na siebie pewnie nawet do spowiedzi nie chodzisz bo po co?? Wartosci Religijne tez sa pewnie "be"


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 19:42 przez kkkk20, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:37 
Cytuj  
Wrócił syn z pracy w Anglii na swoją wieś.
Zwraca się do niego ojciec:
- Idź rozrzuć gnój
- What ? - pyta syn.
- Łot krowy i łot konia -odpowiada ojciec.

:)

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:40 
Cytuj  
naprawdę nie widzę sensu dyskusji z ksenofobem i nacjonalistą. kkk20, nie pierdol, że nie każdy nie-patriota jest dla Ciebie chujem skoro, po prawdzie, każdego, kto napisał cokolwiek niezgodnego z Twoją opinią, nazwałeś burakiem, smarkiem zawszonym, idiotą etc.
sam siebie za patriotę nie uważam, ale patriotyzm w formie zdrowej szanuję i traktuję równorzędnie. nacjonalizm jest dla mnie jednak ograniczeniem umysłu, ba - zwykłym kretynizmem. każdy ma inną hierarchię wartości w życiu i to, że ja na widok flagi przechodzę obojętnie, a na dźwięk mazurka nie reaguję, nie znaczy, że drwię z osób, które czują silną więź z symbolami Polski.
Jeśli jednak ktoś, tak jak Ty, podchodzi do sprawy tak emocjonalnie, a za sprawę honoru uważa nazwanie kogoś chujem, skurwielem czy inaczej, whatever, bo ma inne zdanie i nie obchodzi go to, co Ty uważasz za najważniejsze, jest zwykłym ograniczonym nacjonalistą, który z prawdziwym patriotyzmem ma cholernie mało wspólnego.
uwierz mi, że wiem, co to jest właśnie ten prawdziwy patriotyzm - w mojej rodzinie (najbliższej), z pokolenia na pokolenie był co najmniej jeden wojskowy (dalej chyba nie muszę wyjaśniać - taki jasny skrót myślowy). wiem, co czują do Polski i w niejedną dyskusję się z nimi wdałem, ale szanowaliśmy wzajemnie swoje podejście.
z Tobą zaś z dyskusji wychodzi zwykłe obrzucanie się gównem i to bez konkretnego uzasadnienia.
kończąc, żal mi Ciebie.

edit: doczytałem częsć z planem marshalla - właśnie popisałeś się swoją wiedzą o historii.


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 19:44 przez Nazaal, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:43 
Cytuj  
To juz sie robi bardziej tragiczne niz smieszne wiec daje spokoj i pakuje walizki. :-)

Huragan: nice joke. :-)

Nazaal napisał(a):
whatever


Jak smiesz mowiac do Prawdziewego Polaka uzywac slowek z jezyka ktorego uzywa sie (przepraszam za wyrazenie) w Anglii. Nie jestes prawdziwym Polakiem. Chyba tez bedziesz musial wypierdalac. ;-) ;-)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 19:46 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:46 
Cytuj  
Polska jes FE..UK jes OKEJ Ale widac zostaly jeszcze jakies "patryjoty"

Czemu POLSKA przez tyle lat niczego sie nie nauczyla? Trzeba brac przyklad z innych krajow i tyle.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:48 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
naprawdę nie widzę sensu dyskusji z ksenofobem i nacjonalistą. kkk20, nie pierdol, że nie każdy nie-patriota jest dla Ciebie chujem skoro, po prawdzie, każdego, kto napisał cokolwiek niezgodnego z Twoją opinią, nazwałeś burakiem, smarkiem zawszonym, idiotą etc.
sam siebie za patriotę nie uważam, ale patriotyzm w formie zdrowej szanuję i traktuję równorzędnie. nacjonalizm jest dla mnie jednak ograniczeniem umysłu, ba - zwykłym kretynizmem. każdy ma inną hierarchię wartości w życiu i to, że ja na widok flagi przechodzę obojętnie, a na dźwięk mazurka nie reaguję, nie znaczy, że drwię z osób, które czują silną więź z symbolami Polski.
Jeśli jednak ktoś, tak jak Ty, podchodzi do sprawy tak emocjonalnie, a za sprawę honoru uważa nazwanie kogoś chujem, skurwielem czy inaczej, whatever, bo ma inne zdanie i nie obchodzi go to, co Ty uważasz za najważniejsze, jest zwykłym ograniczonym nacjonalistą, który z prawdziwym patriotyzmem ma cholernie mało wspólnego.
uwierz mi, że wiem, co to jest właśnie ten prawdziwy patriotyzm - w mojej rodzinie (najbliższej), z pokolenia na pokolenie był co najmniej jeden wojskowy (dalej chyba nie muszę wyjaśniać - taki jasny skrót myślowy). wiem, co czują do Polski i w niejedną dyskusję się z nimi wdałem, ale szanowaliśmy wzajemnie swoje podejście.
z Tobą zaś z dyskusji wychodzi zwykłe obrzucanie się gównem i to bez konkretnego uzasadnienia.
kończąc, żal mi Ciebie.


zacznij kolego moze od poczatku czytac... i zobacz kto tak naprawde zaczal... Wogole rozmowa nie zbiegala na ten etap... Zobacz co napisal Mareczek na poczatku. Po prostu zostalem sprowokowany... a ze kazdego nazywam chujem to jest tez lekkie przegiecie.

Pozatym nie musi ci byc mnie zal... Nie ma takiej potrzeby... Mi synku jest za to ciebie.

Wiesz wracajac do twojej wypowiedzi w dyskusji uczestniczysz pierwszy raz i odrazu obrzucasz blotem - tak ty nie ja... Wiec zwarz jeszcze raz slowa... Bo kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien...

Edit: to chyba zyjesz w inny swiecie:) - Plan Marshalla nigdy nie dotarl za "zelazna kurtyne"


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 19:49 przez kkkk20, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:48 
Cytuj  
shit, my bad. :wink:

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:50 
Cytuj  
kkk - czemu patrioci zamiast proby pokazania, czemu polska jest najlepsza, to tylko uzala sie nad swoja przeszloscia?
moze pomysl na najwyzszy budynek swiata? park rozrywki swiatowej slawy? olbrzymia sztuka na styl glow w mt. rushmore? produkcja najszybszych samochodow europy/swiata? niczym nie mozemy sie pochwalic oprocz ladnych kobiet i wojska w afganistanie

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:52 
Cytuj  
przeczytałem całość. wiesz, zbyt ciekawy flame, żeby ominąć.
nie myśl, że Twoje posty kierowałeś do poszczególnych osób w dyskusji. były na tyle ogólne, że Twoje obrazy dotknęły również mnie.
w cudzym oku źdzło zauważasz, a w swoim belki nie widzisz. (tak a'propos morałów z Biblii).

a teraz ciekawe dlaczego Jugosławia z niego skorzystała? otóż, mój drogi historyku, możliwość skorzystania była, ale trzeba było się postawić Moskwie. a to jest tylko i wyłącznie wina Polaków. Polaków, którzy również za ten kraj walczyli (sprawę polityki pomijam i orientacji politycznej też).


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 19:55 przez Nazaal, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.