mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:52 
Cytuj  
futrol napisał(a):
kkk - czemu patrioci zamiast proby pokazania, czemu polska jest najlepsza, to tylko uzala sie nad swoja przeszloscia?
moze pomysl na najwyzszy budynek swiata? park rozrywki swiatowej slawy? olbrzymia sztuka na styl glow w mt. rushmore? produkcja najszybszych samochodow europy/swiata? niczym nie mozemy sie pochwalic oprocz ladnych kobiet i wojska w afganistanie


Mylisz sie kolego... Mozemy wieloma rzeczymi, moze bardziej przyziemnymi ale jednak...

Chociazby osiagniecia sportowe...
Piwo Tyskie :) - Wodka Wyborowa
dziurawe drogi :D :D :D

Naazal - nie bylo ogolne wierz mi... jezeli ty poczules sie urazony przepraszam... Ale slowa byly kierowane do konkretnych osob i wydaje mi sie ze bylo to dosc klarownie napisane...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 19:54 przez kkkk20, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:54 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
A co ci dala Anglia... I reszta tej watahy?? Plan marshala obejmowal Niemcy ktore wywolaly taka wielka tragedie, zniszczyly pol europy... Ale Polski juz nie objal...


Planu Marshalla nie wymyslili Anglicy tylko Amerykanie :)
Pozatym, my dostalismy Plan Mołotowa :D

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:55 
Cytuj  
Oj dobra to wiem ze USA bylo glownym pomyslodawcom ale bez UK i Francji ten plan nie mialby szans wejsc w zycie o to mi chodzilo:").

A plan molotowa odczuwalny jest do dzisiaj:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 19:58 
Cytuj  
Ale to niech ich wina, bo Plan Marshalla obejmowal swoim zasiegiem i Czechoslowacje i Polske i nawet ZSRR, tylko ze Stalin sie sprzeciwil i kazal wycofac nasz kraj z pomocy.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:01 
Cytuj  
cóż.. jeśli nazywasz kogoś smarkiem zawszonym za to, że uważa za ciemną masę tych, którzy żyją rozpamiętywaniem naszej niedoli, to jak najbardziej tyczy się to mnie, a wyjątkiem, jak sądzę, nie jestem.
szacunek dla tego co było, pamięć za poległych (k, k, trochę górnolotnie ;) ) etc. uważam za obowiązek, ale obracanie się wokół tego, że to my mamy najgorzej, bo: zabory, wojny itp. jest zwykłym ignoranctwem. żyjąc w ten sposób ograniczasz swój własny rozwój, nie wspominając o jałowości tych rozmyślań. nic nie wniesiesz, nic nie zmienisz. może bardziej patriotyczne jest starać się ten wizerunek Polaka Ciemiężonego zmienić? to wymaga również zaangażowania, a tym bardziej otwartości na świat.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:04 
Cytuj  
Nie uwazam ze trzeba rozpamietywac a nalezy Pamietac i Szanowac... Nie uwazam za smarka kogos kto umie dyskutowac normalnie... Chociaz wnioskuje ze jestes dosc mlody i moze pewna refleksja przyjdzie w odpowiednim wieku...

Coz otworzylismy sie na swiat... Ale Historia zawsze bedzie historia i co bys nie robil, gdzie bys nie byl - jak to mowisz i tak tego nie zmienisz.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:05 
Cytuj  
Mysle, ze nie zrozumieliscie kkkk20..... jego oburzenie wzielo sie z postu Mark24, ktory napisal, ze ci Polacy, ktorzy zostaja w Polsce sa debilami. Stad sie wziela cala ta dyskusja, o polaczkach, ktorzy tylko jak wyjada za granice to pluja na Polske.

Wiadomo, ze to sa jednostki, margines spoleczny, tacy ludzie jak Mark24 czy roball, ktorzy po wyjezdzie odcinaja sie od Polski i wstydza sie ze sa Polakami.

Ale to nie dotyczy wiekszosci Polakow, ktorzy sa dumni z tego ze sa Polakami i krzewia nasza slowianska kulture w barbazynskich narodach germanskich :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:09 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Mysle, ze nie zrozumieliscie kkkk20..... jego oburzenie wzielo sie z postu Mark24, ktory napisal, ze ci Polacy, ktorzy zostaja w Polsce sa debilami. Stad sie wziela cala ta dyskusja, o polaczkach, ktorzy tylko jak wyjada za granice to pluja na Polske.

Wiadomo, ze to sa jednostki, margines spoleczny, tacy ludzie jak Mark24 czy roball, ktorzy po wyjezdzie odcinaja sie od Polski i wstydza sie ze sa Polakami.

Ale to nie dotyczy wiekszosci Polakow, ktorzy sa dumni z tego ze sa Polakami i krzewia nasza slowianska kulture w barbazynskich narodach germanskich :)


No i tym jakze milym i jakze trafnym akcentem zakonczmy ta dyskusje:)

Edit: wracajac do tematu wyborow, marzy mi sie taki wynik jak w naszej tutaj miniankiecie:)... byloby dobrze no i kaczki by sie zdziwily niemilosiernie :D


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:10 
Cytuj  
Cytuj:
Mylisz sie kolego... Mozemy wieloma rzeczymi, moze bardziej przyziemnymi ale jednak...

Chociazby osiagniecia sportowe...
Piwo Tyskie - Wodka Wyborowa
dziurawe drogi


to potwierdza jedynie, ze jest brak kreatywnego myslenia i zaangazowania. nie ma miejsca na wielkie inwestycje, na wylansowanie pewnego pozytywnego stereotypu polaka nie pijaka. Z jednej strony istnieje biernosc, z drugiej narzekanie, ze ktos ma lepiej. Zeby cos osiagnac trzeba ruszyc dupe i chociazby pojsc na wybory i wybrac kogos, kto bedzie godnie reprezentowal polske i tworzyl jej pozytywny wizerunek 'na zewnatrz'

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:10 
Cytuj  
legendary thread imo

i kkkkkkkk20 legendary user

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:10 
Cytuj  
truizm:
historii nie zmienisz, ale swoje podejście do niej - jak najbardziej (w znaczeniu możesz ;) ).

eot. chyba, że coś ciekawego znowu się pojawi :)

edit:
http://tvp.pl/120,20070910557349.strona
lpr i upr 6% :) korwin może wejdzie :D


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 20:13 przez Nazaal, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:12 
Cytuj  
Cytuj:
Wogole rozmowa nie zbiegala na ten etap...



Super Patriota a nawet nie zna języka którym posługuje się od urodzienia.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:12 
Cytuj  
futrol napisał(a):
Cytuj:
Mylisz sie kolego... Mozemy wieloma rzeczymi, moze bardziej przyziemnymi ale jednak...

Chociazby osiagniecia sportowe...
Piwo Tyskie - Wodka Wyborowa
dziurawe drogi


to potwierdza jedynie, ze jest brak kreatywnego myslenia i zaangazowania. nie ma miejsca na wielkie inwestycje, na wylansowanie pewnego pozytywnego stereotypu polaka nie pijaka. Z jednej strony istnieje biernosc, z drugiej narzekanie, ze ktos ma lepiej. Zeby cos osiagnac trzeba ruszyc dupe i chociazby pojsc na wybory i wybrac kogos, kto bedzie godnie reprezentowal polske i tworzyl jej pozytywny wizerunek 'na zewnatrz'


Boze widze ze obce ci jest slowo Ironia...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:13 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Cytuj:
Wogole rozmowa nie zbiegala na ten etap...



Super Patriota a nawet nie zna języka którym posługuje się od urodzienia.


nastepny co sie czepia bo spacji nie wcisnelem?? Gratki widac ze tez masz duzo do powiedzenia...

Az mi sie glupio zrobilo stary ty to masz pare w ryju


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:14 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Cytuj:
Wogole rozmowa nie zbiegala na ten etap...



Super Patriota a nawet nie zna języka którym posługuje się od urodzienia.


przyganial kocioł garnkowi :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:19 
Cytuj  
Lil napisał(a):

Wiadomo, ze to sa jednostki, margines spoleczny, tacy ludzie jak Mark24 czy roball, ktorzy po wyjezdzie odcinaja sie od Polski i wstydza sie ze sa Polakami.

Ale to nie dotyczy wiekszosci Polakow, ktorzy sa dumni z tego ze sa Polakami i krzewia nasza slowianska kulture w barbazynskich narodach germanskich :)


Nie no, nie wierze, ale musze sie wstawic za robalem.

Nigdzie nie napisal ze sie wstydzi byc polakiem. Wyjechal bo mial tam lepsze perspektywy, i zyje mu sie lepiej jak w polsce. Poza faktem ze ktos moze mu zazdroscic, nie widze nic zlego w tej sytuacji.

Sam wyjechalem, bo po ukonczeniu studiow mialem wybor albo robic za gowniana kase mimo swojej specjalizacji, albo wyjechac za granice, pracowac w dobrej firmie i zarabiac wiecej w euro niz dostawlbym w polsce w PLN.

Sa ludzie ktorzy wyjezdzaja i robia z tego niewiadomo co. Najbardziej jaskrawy przyklad to polonusy w USA - "bo u nas w ameryka to nie ma taki syf jak u was.." etc. Typowe zachowanie dorobkiewicza ze wsi ktoremu raz sie w zyciu pofarcilo i wyszedl na swoje, a teraz musi innym dojebac.

Osobiscie niespecjalnie spieszy mi sie do innych polakow za granica, po opowiesciach, ktore kazdy slyszal, jak to nasi ruchaja wlasnych rodakow, niespecjalnie mam zachete.

Pracuje z ludzmi z kilkunastu roznych krajow, i nigdy nie ma zadnych problemow na tle narodowosciowym. Kazdy prezentuje swoj kraj dumnie, ale tez ze zdrowym rozsadkiem. W przeciwienstwie to kkkkkkkkkk nie rzucilbym sie na kolege z piesciami jakby zaczal sie smiac z polskiego rzadu i teletubisow gejow, bo w takich momentach jest mi poprostu wstyd za ten kraj. To dalej jest moj kraj, dalej jestem polakiem, ale jest mi wstyd.

Z reszta, nie ma co sie dziwic, bo to jest dokladnie polska moralnosc. Jak dojebac to swojemu, jak ktos do czegos doszedl to pewnie nakradl, jak ja do czegos doszedlem to inni sa chujowi i musze im to pokazac.


Co ciekawe, niemcy (raaar, szatan, hitler, grunwald, westerplatter, raaar szatan!) wydaja sie bardziej zyczliwi w stosunku do nas niz inne nacje.

Cale to pierdolenie huragana o wyjezdzie i pracy na zmywaku jest pozalowania godne. Brzmi jak jeczenie kogos kto albo nie ma jaj zeby wyjechac i probowac cos osiagnac, albo poprostu nie ma wystarczajacych umiejetnosci zeby zaistniec. A cale to gadanie o tym ze w polsce mozna sie tak samo dorobic jak na zachodzie to juz w ogole zalosc. W polsce niektore dziedziny przemyslu/techniki dopiero raczkuja, i znalezc tam zatrudnienie to prawdziwy wyczyn. Zwlaszcza jak na stanowiska pchaja sie ludzie z doktoratami, ktorzy sa gotowi pracowac za 2000 pln. A potem dziw ze place takie chujowe.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:19 
Cytuj  
Lil napisał(a):
przyganial kocioł garnkowi :)

Zdanie zaczyna sie wielka litera i konczy kropka. ;-)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:28 
Cytuj  
Nestor ty mowisz do Huragana, ze nie ma odwagi aby wyjechac... rownie dobrze jak moge napisac nie masz odwagi aby zostac??

I tak mozemy w nieskonczonosc, pozatym znowu wyolbrzymiasz piszesz cos o polskim rzadzie i o teletubisiach... Skad ty to wziales, chyba z kosmosu.
Akurat jakby ktos sie z tego smial to bym sie smial razem z nim...

ja caly czas mowie o tym co bylo... I jest mi naprawde przykro jak widze jak nasz terazniejszy rzad niszczy to co wywalczylismy potem i krwia...

Oni sie utozsamiaja z tymi co walczyli ale Polske osmieszaja, niestety.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:34 
Cytuj  
ale ja jezdze po swiecie.. zwiedzilem juz prawie cala Europe.. tylko ze jezdze sobie turystycznie :)
Jesli chodzi o warunki zycia, poziom i kulture mieszkancow to najlepiej chyba wypada Szwajcaria. Jednak na stale najlepiej jednak jest na wlasnych smieciach mieszkac, jesc nasz polski bigos, kielbase i ogorki kiszone... czego w innych krajach nie uswiadczysz. I to jest wlasnie to.
Na prace tez nie narzekam, mam wlasna firme i stac mnie na godne zycie.

Nestor, jesli w Polsce nie potrafisz nic osiagnac to na zachodzie dorobisz sie jedynie garbu na plecach :) Powodzenia na zmywaku w tureckim zawszonym barze V kategorii :)

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:51 
Cytuj  
Cytuj:
Nestor, jesli w Polsce nie potrafisz nic osiagnac to na zachodzie dorobisz sie jedynie garbu na plecach Powodzenia na zmywaku w tureckim zawszonym barze V kategorii


balls of steel!

dam przyklad - aktorki dramatu: dwie blizniaczki. miejsce: jedna w niemczech, druga w polsce. czas: wspolczesny. Akcja - spotkanie po paru latach i widac od razu, ze mieszkanka niemiec wyglada lepiej, mlodziej, zywiej w porownaniu do mieszkanki polski.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.