mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:16 
Cytuj  
No hej. Wrzucam pytanko tutaj i mam nadzieję, że mi pomożecie. Niedługo czeka mnie poważny quest do zrobienia (IRL), mianowicie próbuję powoli namówić swoją dziewczynę do grania w WoWa, bo mi jęczy, że gram i ją olewam itd:) No więc powolutku, małymi krokami uczę ją co to jest ten WoW, co to Lock, co arena i te wszystkie słówka:)
Myślę, że za jakiś czas da się przekonać do grania, a przynajmniej spróbowania i tutaj właśnie zaczynają się schodki. Nie mam pojęcia jaką klasą zaproponować jej granie, żeby się nie zniechęciła zbyt szybko. Rozbierałem już niemal każdą klasę na czynniki pierwsze i dalej nic nie wymyśliłem:) Jakieś pomysły?

PS. Jeżeli to pomoże to ona lubi grać w Simsy :D:D:D

Dzięki z góry za pomoc :)


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:20 
Cytuj  
Stary przykro mi, ale nie masz wiekszych szans. Simsy to jedno a WoW to drugie, daj jej Night Elfke, najlepiej priesta, pobiega po lesie, pobije pajaczki i tygryski, poleczy kolegow, dojdzie do 5 levela i jej sie znudzi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:20 
Cytuj  
@zaucha

tzn robisz z kobity małpe :wink:
jak już ją wyszkolisz to bedziesz mógł na niej golda farmić ale już nie bedzie taka fajna 8)

apropos simsów zrób jej bankiera niech biega od skrzynki do AH na początek i układa ikonki w AH i w banku


_________________
psn

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 11:02 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Stary przykro mi, ale nie masz wiekszych szans. Simsy to jedno a WoW to drugie, daj jej Night Elfke, najlepiej priesta, pobiega po lesie, pobije pajaczki i tygryski, poleczy kolegow, dojdzie do 5 levela i jej sie znudzi.


Hah, to moja jest wyjatkowa. Wczesniej tez tylko simsy, pasjans i ewentualnie jakis silent hill.
Zrobila lev 60 UD priestke jak na razie i wziela sie za trolice huntera. Tylko meczy mnie teraz zebym jej kupil TBC.

Nalezy wspolnie zrobic z 30 poziomow, potem nauczyc obslugi thottbota. Mojej np bardzo sie podobalo w hillsbrad jak bilismy aoe po 10 farmerow na raz (ona leczyla a ja arcane explosion).

Ogolnie kobiety jakos lubia leczacymi klasami grac z tego co zauwazylem po znajomych. Ale jesli to pvp serwer to uwaga bo moja narzekala co chwile ze kazdy ja zabija i zebym przyszedl jej pomoc (co tam te 24 osoby z ktorymi jestem w raidzie, ona chce i juz :>).
W pvp healerem moze byc ciezko dla kogos nowego w grze, chyba ze to druid (prowl)

Zycze powodzenia :>

A i nie waz sie zabijac krolikow i wiewiorek!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 11:10 
Cytuj  
Moja żona ostatnio sama wpadła na taki pomysł: skoro te wszystkie daily które robię są powtarzalne to może ona będzie je robić jak ja jestem w pracy, bo i tak się jej nudzi. I mnie męczy żebym nauczył ją grać.

Trochę się szczerze mówiąc boję, głównie ze względu na to, że może potem być problem z:
a) dostępem do kompa
b) jedzeniem
c) kurzem
d) dziećmi

Co wy sądzicie?


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 11:16 
Cytuj  
jak CI zrobi daily to po robocie dacie rade wyjść na spacer :wink:

ja sie ciesze że moja żona nie gra bo bym został nolifem 8)


_________________
psn

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 11:21 
Cytuj  
Ale macie chore zwiazki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 12:34 
Cytuj  
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Bo nie rozumiem dlaczego są chore.

Skoro moją żonę interesuje to co mnie, to chyba dobrze. Chyba że byś wolał, żeby Twoja na Ciebie wrzeszczała. To znaczy imo, że Ty jesteś chory.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 12:37 
Cytuj  
Pewnie jedyne związki jakie zna z kobietami to z mamusią więc źle ocenił sytuacje ;)

Imo mimo wszystko nie warto, ryzyko że żonie sie spodoba i będziesz musiał kupować 2 komputer jest za duże, chyba sami wiemy jak łatwo sie zauroczyć wowem na początku.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 12:42 
Cytuj  
No właśnie tego się obawiam. Z zakupem komputera to nie problem, bo mamy już 3, ale w tym 2 laptopy, więc trochę mniej wygodnie i mniej wydajnie.

Z drugiej strony pokusa jest duża. Fajnie by było mieć chińczyka podczas gdy jestem w pracy :).


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 12:49 
Cytuj  
OT.
Moja wyrobiła 30.000 Golda...ktos ma wydajniejszą ?:P

Moim zdaniem milo jak druga osoba tez gra/pogrywa..mimo wszystko jest to kolejny element robienia czegos razem,i moze droga do zrozumienia czemu druga strona gra.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 15:20 
Cytuj  
Ale przeprowadzałeś jakieś konkretne szkolenie? Bo to się zaczyna całkiem opłacać.

Osobiście zastanawiam się nad wyuczeniem jej w mining, herbalism. Powinno przynosić kokosy :)


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 15:33 
Cytuj  
Gorzej jak nie będzie ci chciała tej kasy dawać...


_________________
...

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 16:56 
Cytuj  
Chore dlatego, ze jesli jestescie w stalym zwiazku, a tym bardziej malzenskim to chyba juz czas skonczyc zabawy z grami komputerowymi i zaczac normalne zycie.


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 17:07 
Cytuj  
mortal ja widzę że Ty masz problem jakiś z sobą albo kimś z Twojego środowiska? Bezpodstawnie przypier...sz się do ludzi. Masz Ty jakieś pojęcie chociaż o PRAWDZIWYM życiu, nie przy cycku mamy?
Wspólne zajęcie/pasja poza pracą bardzo pomaga utrzymać i wzmocnić związek. Wbrew pozorom znam np. parkę w której on i ona grają w CoD2 w jednym klanie :) i co? Mają wspólną wspaniałą córeczkę, dzięki grze nauczyli się z sobą współpracować i co najważniejsze umiejętności kompromisu. Co więcej właśnie w życiu codziennym dzięki wspólnej grze razem dzielą sukcesy i porażki.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 19:16 
Cytuj  
mortal napisał(a):
Chore dlatego, ze jesli jestescie w stalym zwiazku, a tym bardziej malzenskim to chyba juz czas skonczyc zabawy z grami komputerowymi i zaczac normalne zycie.


Wyjdziesz z liceum, rodzice wydadza Cie na studia, to zobaczysz co to prawdziwe zycie :). "Na Wspolnej" chyba Ci beret przerylo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 19:34 
Cytuj  
Aha czyli jakby razem oglądali po pracy JU KEN DENS to było by normalne życie, a jak razem popykają 2-3h w gierke to już nie ? :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 19:36 
Cytuj  
Ja tam zazdroszcze.Kobieta interesujaca sie grami w wieku rozrodczym to 100 mniej problemow niz w przeciwnym przypadku.
Btw. Cypis spaniala robota.Znowu uratowales forum.Tylko na cholere sie tym chwalisz cipko.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 19:59 
Cytuj  
Bo mam malego penisa i musze to sobie wynagrodzic jakos. Dramat.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 20:36 
Cytuj  
zaucha napisał(a):
No hej. Wrzucam pytanko tutaj i mam nadzieję, że mi pomożecie. Niedługo czeka mnie poważny quest do zrobienia (IRL), mianowicie próbuję powoli namówić swoją dziewczynę do grania w WoWa, bo mi jęczy, że gram i ją olewam itd:) No więc powolutku, małymi krokami uczę ją co to jest ten WoW, co to Lock, co arena i te wszystkie słówka:)
Myślę, że za jakiś czas da się przekonać do grania, a przynajmniej spróbowania i tutaj właśnie zaczynają się schodki. Nie mam pojęcia jaką klasą zaproponować jej granie, żeby się nie zniechęciła zbyt szybko. Rozbierałem już niemal każdą klasę na czynniki pierwsze i dalej nic nie wymyśliłem:) Jakieś pomysły?

PS. Jeżeli to pomoże to ona lubi grać w Simsy :D:D:D

Dzięki z góry za pomoc :)


Polecam EQ2 , najlepszy housing z jakim sie zetknalem w mmogu , simsy to tetris przy tym , w wow bedzie sie nudzic IMO a tam poprzestawia sobie mebelki , zmieni tapete itd , ale golda to zre niesamowite ilosci

Eq2 to fajna gra nie gorsza od wowa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.