mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 11:53 
Cytuj  
Wczoraj byłem w nowym Multiplexie na filmie Mgła. I w czasie oglądania filmu normalnie raz zauważyłem jakby wycięto scenę z filmu ( nagle sie urwał głos ).
Dzisiaj obejrzałem dvdripa na lekkim przewijaniu i zauważyłem 4 jeszcze sceny których nie było w kinie. :< Ogólnie film (bez napisów) trwa 2h5min - a ja w kinie byłem lekko ponad półtorej godziny.
Trochę mnie wkurza takie jebanie klienta w dupę. Myślałem ze skoro nowe kino, to będzie trochę lepiej. A tu dupa. Człowiek płaci te 16zł za kino, kupuje cole za 6zł, a oni mu jeszcze całego filmu nie puszczają. Kij im w dupę.
/discuss


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 11:59 
Cytuj  
Nestorfaugie będzie miał kolejny argument do piracenia :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 12:07 
Cytuj  
Nigdy nie warto chodzić na ostatnie seanse. Pracownicy zarabiają gówniane pieniądze i stosują bardzo proste techniki by seans skrócić (dzięki czemu szybciej idą do domu). Wcale nie trzeba wycinać scen (szczerze mówiąc - niezbyt w to wierzę) - wystarczy zmienić współczynnik FPS. Projektor nieco szybciej kręci taśmą, widz nie zauważy, a film tak jakby krótszy się staje ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 12:43 
Cytuj  
Jeden bilet do kina to 20zł koles oglada 6 filmow to ma 120zł dzienie, tygodniowo to daje jakies 720zł razy 4 tygodnie w miesiącu to masz 2880zł.
Do tego darmowy popcorn moze pozbierac pod siedzeniami i inne.

Troszkę więcej niż średnia krajowa ale mniej niż granie na weselach.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 12:47 
Cytuj  
Trzeba bylo ogladac Bonda na TVP1 w sobote - odbilbys sobie. Dokladniej rzecz biorac ostatnie 5-6 minut filmu (ostateczna rozprawa z magnatem prasowym) byla powtorzona :D - jakby doslownie DVD sie zrypalo i odtworzylo 2 razy ten sam chapter ;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 12:52 
Cytuj  
to nic. mnie rozpierdalaja "reklamo-prosby" na tvp1/tvp2 ze "znanymi" aktorami/rezyserami polskimi, ktorzy placzliwym tonem opowiadaja jaka to mieli szanse zagrania w zajebistej polskiej produkcji. a potem tekst ze 31% produkcji jest realizowane z abonamentu telewizyjnego.
pytanie moje brzmi, skoro place abonament tv, za ktory robia taki film to jakim kurwa prawem kaza mi jeszcze za bilet placic 20zl w KINIE?
tym bardziej ze takie produkcje sa 2-3 w roku (moze troche wiecej).
a teraz sie beda buntowac bo tusk chce zrezygnowac z oplaty za odbiornik telewizyjny. masakra jakas.


ciekaw jestem tylko skad bierze sie taki zachwyt nestora nad steamem.
dla mnie wiekszego crapu niz steam w tej chwili nie ma.
nie moge pograc w single playera jesli nie sciagne patcha, patche na steamie do coh'a sa srednio raz w tygodniu. trace na to jakies 2h i juz przechodzi mi ochota na gre. tak samo z kazda.
instalujac gre z nosnika mam chociaz pewnosc ze czy mam internet czy nie, czy mam najnowsze patche czy nie zawsze moge pograc.
a ze steamem gowno.
sorry za offtopa ;-)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 12:55 
Cytuj  
Ktos chyba lekow zapomnial :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 13:54 
Cytuj  
qraczek a ty do czego pijesz? sweng zrozumie ty nie musisz.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 14:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
qraczek a ty do czego pijesz? sweng zrozumie ty nie musisz.

w steamie zajebiste jest to ze klikam sobie na kogos z friendlisty i moge dolaczyc do niego do gry ( o ile ta gre mam)
no i ze gry mozna kupic nie wychodzac z domu ;p
Tczewiak, to nie był ostatni seans, tylko przedostatni.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 mar 2008, 14:42 przez mihn, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 14:42 
Cytuj  
mihn mam pare gier kupionych przez steama i dziekuje nigdy wiecej.
system paczowania/grania jak napisalem to dno ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 14:54 
Cytuj  
Steam sucks fat cocks, honestly.

Wolalbym system kupuje -> dostaje download code -> sciagam -> dostaje CD-KEY mailem.

Tez nie ruszam sie z domu :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 14:56 
Cytuj  
w drzwiach sie juz ociec nie miescisz? ;-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 15:01 
Cytuj  
/offtopic

Steam ftw. Nigdy nie mialem z nim zadnych problemow, wszystko elegancko dziala, bardzo wygodne, jakbym mogl to bym tylko tam gry kupowal, tzn. gdyby tam bylo wiecej tytulow. W sklepach nie kupuje bo zwykle daja zjebane polskie tlumaczenie, np. Neverwinter Nights 2... zainstalowalem, pogralem 30 min, odinstalowalem bo az mi sie zal dialogow zrobilo, i juz wiecej nie zagralem.

Zostaje jeszcze direct2drive, ale steam jakos mi bardziej podchodzi. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 15:17 
Cytuj  
a co z patchami? elegancko dzialaja? sorry mi juz do tej pory 3 razy gry nie chcialy sie odpalac. coh nie byl w stanie sie zweryfikowac ;-p

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 15:48 
Cytuj  
Sciagasz iso w eng wersji z pt, pmujesz Yog'a by ci wyslal key przed wysylka i kupujesz gre w wirtusie oplacajac karta... grasz odrazu, pudelko przychodzi dzien-dwa pozniej ;P

Narazie najlepsza opcja ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 16:00 
Cytuj  
Imo powinni wycinac tylko te sceny w których rzygają.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 16:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a co z patchami? elegancko dzialaja? sorry mi juz do tej pory 3 razy gry nie chcialy sie odpalac. coh nie byl w stanie sie zweryfikowac ;-p


Tak jak mowilem, jak dotad wszystko dzialalo. :P

Ashton: to juz wole sciagnac pirata niz sciagac pirata i kupowac oryginal.... za duzo pieprzenia sie. Wine ponosza polscy dystrybutorzy ktorzy nie chca sprowadzac normalnych wersji gier do Polski... nie mam zamiaru sie z tego powodu przemeczac bardziej niz to niezbedne. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 16:31 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Mendol napisał(a):
a co z patchami? elegancko dzialaja? sorry mi juz do tej pory 3 razy gry nie chcialy sie odpalac. coh nie byl w stanie sie zweryfikowac ;-p


Tak jak mowilem, jak dotad wszystko dzialalo. :P

Ashton: to juz wole sciagnac pirata niz sciagac pirata i kupowac oryginal.... za duzo pieprzenia sie. Wine ponosza polscy dystrybutorzy ktorzy nie chca sprowadzac normalnych wersji gier do Polski... nie mam zamiaru sie z tego powodu przemeczac bardziej niz to niezbedne. :)

angażują serialowe gwiazdy jako lektorów licząc na zwiększenie dzięki temu zainteresowania z naszej strony - imho fail :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 16:56 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Wine ponosza polscy dystrybutorzy ktorzy nie chca sprowadzac normalnych wersji gier do Polski... nie mam zamiaru sie z tego powodu przemeczac bardziej niz to niezbedne. :)


Z twojego punktu widzenia oczywiscie, ale zaskocze cie bo nie jestes jedynym ktory kupuje gry w polsce. I nie wydaje mi sie ze to decyzja dystrybutora gry w jezyku polskim ktore sa w dodatku tansze sie lepiej sprzedaja.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 17:02 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Mac napisał(a):
Wine ponosza polscy dystrybutorzy ktorzy nie chca sprowadzac normalnych wersji gier do Polski... nie mam zamiaru sie z tego powodu przemeczac bardziej niz to niezbedne. :)


Z twojego punktu widzenia oczywiscie, ale zaskocze cie bo nie jestes jedynym ktory kupuje gry w polsce. I nie wydaje mi sie ze to decyzja dystrybutora gry w jezyku polskim ktore sa w dodatku tansze sie lepiej sprzedaja.


Rozumiem ze sie lepiej sprzedaja. Ale to nie oznacza ze ja je musze kupowac. :wink: I czasem zaluje ze nie moge kupic eng wersji. To wszystko.


Ostatnio edytowano 10 mar 2008, 17:04 przez Mac, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.