mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 19:47 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Osobiście uważam, że dzieci neo są wszędzie. Nieważne czy to L2 czy GW, czy WoW, albo AoC. Chociaż właśnie np. więcej dzieciarni widziałem w L2 niż WoW. W AoC jeszcze nie grałem więc się nie wypowiem. Jeszcze tylko co do trudności Conana... słyszałem, że gra wcale nie jest taka łatwa, szczególe klasą mele, ze względu na wykonywania combo na wyższych lvlach.

@UP

Nie przeginaj stary ok? W ogóle nie grałeś w AoC i się wypowiadasz. Poza tym ja również grałem w WoW'a i muszę powiedzieć, że poznałem tam naprawdę super osoby, mające pracę, rodzinę, dzieci itd... . Sam zamierzam właśnie zmienić WoWa na AoC. Swoją wypowiedzią mogłeś urazić wiele pełnoletnich osób (w tym mnie).


o jakim l2 ty mowisz..
Piszemy o platnym l2..a nie o jakichs pirackich serverach gdzie wiadomo 90% to kidsy:>

na jakim serverze grales w l2, lub gdzie ta dzieciarnie widziales..

combo w AOC jest za trudne? jaki problem zaprogramowac 3-4-5-6 klawiszy na klawiaturze padzie..:)

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 20:21 
Cytuj  
Co do szybkości levelowania to rekord servera to 3d 16h played ( jest to ponoć rekord "światowy" ).
Ja moim PoMem wczoraj dobiłem do 80tki. 4d 22h played. Gdybym olał pomoc gildiowiczom byłoby szybciej.
80tek na serwerze jest już pełno. Gram na pvp US-Tyranny.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 20:28 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
o jakim l2 ty mowisz..
Piszemy o platnym l2..a nie o jakichs pirackich serverach gdzie wiadomo 90% to kidsy:>

na jakim serverze grales w l2, lub gdzie ta dzieciarnie widziales..

combo w AOC jest za trudne? jaki problem zaprogramowac 3-4-5-6 klawiszy na klawiaturze padzie..:)


Grałem około rok na pirackich serverach, następnie około 3-4 miesiącach na org. Zapewniam, że poziom się różnił tylko trochę... na pewno było mniej bachorów, ale też nie raz zdarzało na nich trafić. Na org. serverze to grałem na Devianne o ile dobrze pamiętam, a tych pirackich było mnóstwo.

Co do trudności AoC... nie grałem więc nie wiem... mówię tylko to co słyszałem.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 22:54 
Cytuj  
sundin25 napisał(a):
No i wlasnie o takich debilach pisze ,ktorzy tylko potrafia bluzgac.Grajac w L2 na oficjalnym serverze Bartz takich rzeczy nie doswiadczylem.A dlaczego?Bo dla takich jak gabrielangel i karloss ta gra byla za trudna i rezygnowali po 2 tygodniach:).Zal dupe sciska,ze gowniarze z WoWa przeskoczyli na AoC.


No i pudło. Bo karloss grał na Franz. A tobie od tej gry oficjalnym serwerze bartz to się w głowie poprzewracało. Grind w L2 jest niesamowicie, długi, nudny i poza kilkoma wyjątkami nie wymaga wiele zdolności. A wiem coś o tym. Ja tam wolę dzieci neo od botterów.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 23:02 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Ja tam wolę dzieci neo od botterów.


to nie jest szczęśliwe stwierdzenie, gdyż aktualnie dzieci neo używają botów do levelowania w tibii


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 23:10 
Cytuj  
sundin25 napisał(a):
No i wlasnie o takich debilach pisze ,ktorzy tylko potrafia bluzgac.Grajac w L2 na oficjalnym serverze Bartz takich rzeczy nie doswiadczylem.A dlaczego?Bo dla takich jak gabrielangel i karloss ta gra byla za trudna i rezygnowali po 2 tygodniach:).Zal dupe sciska,ze gowniarze z WoWa przeskoczyli na AoC.


Daje ci +1 bo poprawiasz sie w trolowaniu. Ale niestety musze znowu odjac z 10 punktow od twojego IQ.

W WoW'a nigdy nie gralem (oprocz bety) a koreanskie grind smiecie mnie nie interesuja.

Jeszcze ze dwa posty o tym jak to L2 jest trudne i przekroczysz magiczna granice uposledzenia umyslowego.


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 23:24 
Cytuj  
sundin25 napisał(a):
Bo dla takich jak gabrielangel i karloss ta gra byla za trudna i rezygnowali po 2 tygodniach:)


byles blisko, zamien tygodnie na lata i bedzie w miare okej ;p

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 00:01 
Cytuj  
Bylem jakis czas temu w przypadkowej kafejce internetowej w centrum lodzi.
20 dres-gowniarzy darlo sie do siebie znad monitorow grajac w L2 ;p

Nie poznalem sie na nich widocznie - grali w taka truuuuudna, elitarna gre a ja ich wzialem za zwyklych matolow ;p

I faktycznie wygladali jakby w to cieli pol zycia non stop;]

*

Posty: 75
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 06:40 
Cytuj  
Długie levelowanie to gra trudna czy gra żmudna? Bo ja bym nie miał ochoty siedzieć w jednej lokacji i klepać te same stwory przez miesiąc, bo tyle to by zajęło grając 5-10 godzin tygodniowo. Poważni ludzie raczej nie mają czasu siedzieć i klepać po kilka godzin dziennie :wink: Szczególnie jeśli mają rodzinę, a gra to po prostu odstresowanie się po pracy, problemach z dziećmi etc.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 07:13 
Cytuj  
Z threadu o black templarze napisał(a):
jestes jednym z zalosniejszych matolow, ktorzy sie przez to forum przewineli. GRATULACJE.


Sundin25 > kerfi, bez dwóch zdań :) Debil, któremu twórcy zaserwowali gówno dla skośniookich półgłowków a on jeszcze sie cieszy i zachwala jaka ta kupa smakowita i elitarna, bo zjedzenie jej zajmuje dużo czasu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 24.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 07:28 
Cytuj  
True, prawdziwa gra zaczyna się po "end game". Czy pvp, czy crafting itd. Dopiero po osiągnięciu max lvl zaczyna sie zabawa, dla mnie przynajmniej, zapracowanego ojca i głowy rodziny 8) Mającego czas na 2 - 3 h dziennie.

Szwagier grał długo w L2 i strasznie nudno to wyglądało, dziesiątki mobów i jeszcze więcej playerów walczących o exp. Nie dla mnie to.


_________________
Coriin Fenn - EvE Online - BUFU
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 08:27 
Cytuj  
Kwestia tego, co kto lubi :) Ja lubię levelować postać. Może komuś polevelować :wink:

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 08:41 
Cytuj  
No nie przesadzajmy. Prawda grind w L2 jest nudny, ale ani WoW ani AoC nie będzie miał takiego mass PvP jaki jest w L2.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 08:45 
Cytuj  
Ani tak gownianego, mam nadzieje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 09:06 
Cytuj  
to od kiedy L2 jest trudne? nigdy nie grałem ale te koreańskie grindfesty są zajebiście do siebie podobne, grałeś w jednego - możesz z zamkniętymi oczami piżgać moby latami w innym (lub botować).

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 09:06 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Ani tak gownianego, mam nadzieje.


A konkretnie ? Brałeś udział w dużych siegach w L2 ?


Posty: 39
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 09:26 
Cytuj  
OT Shadhun dla ciebie Pan kerfi ok ?

Dlaczego na tym forum all topici zamieniaja sie w OFF od razu ? GLUPOTA!

Apropos topicu: ja nabilem od 22 Maja 42 level - a gram w sumie codziennie po pracy.NIE gram w weekendy :P

Takze levelowanie dosyc szybkie :) NIestety obecnie musze troszke pogrindoqwac bo mam jakiegos gapa w questach.


_________________
a kim ty jestes by oceniac mnie ?

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 09:48 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
A konkretnie ? Brałeś udział w dużych siegach w L2 ?


Walka typu kto ma lepsze itemki i szybciej wcisnie skilla - sorry m8, wymagam od gry wiecej niz tego.
AoC sprawdza sie zajebiscie, nareszcie gra po UO w ktorej licza sie tez umiejetnosci gracza. Kloda stojaca w miejscu i pizgajaca na zmiane speciale padnie w pare sekund. Tu trzeba biegac, skakac, zachodzic i myslec.

A L2? W przypadku melee 1v1 - dwoch znudzonych graczy stoi na przeciwko siebie, bez ruchu i klika na zmiane pare skilli.
http://pl.youtube.com/watch?v=mssI5iEd0 ... re=related


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 09:53 
Cytuj  
Ale ja tu piszę o mass PvP. O siegach czy walkach o epickie Raid Bossy w L2, w których bierze udział po kilkaset ludzi na raz. Racja 1v1 w AoC jest lepsze. Ale na razie czynnik "massive" w AoC ssie pytkę.

A ten filmik to jakiś priv chyba bo normalnie to nikt na arenie się nie leje.
Mi chodziło raczej o coś takiego:

http://www.livepvp.com/watch/lineage-2/ ... -rivals-2/

Nie ma tu specjalnie dużo ludzi na tych walkach ale są ładne.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 09:56 
Cytuj  
Mass PvP ssie bo gra jest w poczatkowej fazie rozwoju. Przypomnij sobie ile czasu od premiery L2 trzeba bylo czekac na siege? :)

Ja nie widze zadnej przewagi L2 nad przyszlym guild PvP w AoC 64vs64.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.