mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 00:53 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-05 16:18, Markus napisał:
Ale chociasz placic nie karza :grin:


Fakt nie placisz, ale karac umieja :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 00:54 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-06 00:15, Toll napisał:
no i znowu Dzi4du wykazal sie niezrozumieniem textu...
i po raz kolejny nabil sobie gwiazdki...


Yep - strateg znaczy.
I jakies sladowe ilosci intelektu musi posiadac skory wymyslil sobie tak sprytny plan :smile:

A co jego tekstow... warto odpowiedziec bo inaczej z zalu sie chlopak poplacze - merytorycznie sie wykazac nie moze ale flames to inna bajka :wink:

>Jesli nie zaplacisz na OSI przez jakis czas i skasuja konto

Ble ble ble. Pokaz mi osobe ktorej skasowano (ja takiej nie znam :smile:
Od 10 lat pracuje w handlu i OSI postepuje podrecznikowo.
1. Straszy ze skasuje tych co graja
2. Nie kasuje coby wrocili Ci ktorzy suspendowali konto.
Inna sprawa ze jak wrocisz jak np. Scorp do gry po 1.5 roku przerwy to i tak robisz wszystko od zera bo technika gry sie zmienila.

>Oj to naprawde naruszy moje fundusze miesieczne

Nie przejmuj sie - bycie ubogin (duchem :smile:) nie jest niczym zlym. A prawo wszystkich traktuje tak samo - zarowno biedni i bogaci nie moga nocowac pod mostami :smile:

>Powyciagaj cosik jeszcze . Widze, ze masz
>duzo czasu - poprosze o wieksza "dawke"
>tego typu tekstow - lubie poczytac o tym,
>co ludzie sadza o CL, lub co im "udaje sie"
>przelac na ten board. (niestety nie
>posiadam tyle czasu, zeby wnikac w kazdy
>tekst - bede naprawde wdzieczny ).

Czas mam - szczegolnie w pracy gdzie nie moge pograc w Camelota :sad:
A co do CL to ja traktuje ten serwer tak jak na to zasluguje - humorystycznie :smile:

A powaznie. Mysle ze cala ta agresja Vs CL ma takie samo podloze jak flamowanie "chackerow". Dorwie sie taki do jakiegos programiku typu netbusz i juz krzyczy ze jest debesciak.
Troche skromnosci jeszcze nikogo nie zabilo tym bardziej ze CL przypomina wesz na lysinie - wokol pelno blasku... a jednak wesz! :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 00:57 
Cytuj  
Bo dzi4du to chodząca inteligencja. On jeszcze nie widział NAPRAWDĘ złośliwych tekstów Carola :razz:

A tak na marginesie: Dziadu - pieprzysz głupoty :sad: Na OSI NIGDY nie kasują konta! Za to kasują nieużywane postaci i to z różnych, właśnie bugotwórczych powodów. Dotyczy to przede wszystkim postaci , które były w grze 2 godziny, i ozez nastepne 3 miechy - NIE. Natomiast postać, która grała rok czy dwa - nie jest kasowana. Pocztaj STRATICSA albo oficjalna strone UO ( http://www.uo.com ) i przestan wreszcie pleść bzdury :sad:


_________________
Vhailor

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 02:04 
Cytuj  
ale Dzi4du wie lepiej
przeciez koledzy mu mowili...
a jak wiadomo, koledzy zawsze wiedza najlepiej.
wiec teraz sila rzeczy Dzi4du jest rzeczowo poinformowany.
pewnie newsy na straticsie zaczerpuja z wywodow Dzi4da na forum mmorpg.pl

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 04:53 
Cytuj  
Cytuj:
Toll napisał:
no i znowu Dzi4du wykazal sie niezrozumieniem textu...
i po raz kolejny nabil sobie gwiazdki...

Jezeli ja nie zrozumialem textu... to polecam doglebna analize tego co nabazgralem (gwiazdki - nie wiem jak to powiedziec - zrobcie cokolwiek zeby ilosci moich postow nie bylo widac - nie dbam o nie :grin:).
Dla wyjasnienia - poczatek - dotyczyl bezposrednio Karola66... reszta dotyczyla tekstow samych w sobie - zostawie to bez komentarza Panowie "intelektualisci" (ja przeciez jestem cham i nabijam "gwiazdki" tylko, osoby sposrod was natomiast umieja innych zwyzywac, pokurwowac na nich i przy okazji splycic czyjes wypowiedzi - zaiste trzeba sie wykazac nielada intelektem):P.

Cytuj:
Karol66 napisał:
Od 10 lat pracuje w handlu i OSI postepuje podrecznikowo.
1. Straszy ze skasuje tych co graja
2. Nie kasuje coby wrocili Ci ktorzy suspendowali konto.
Inna sprawa ze jak wrocisz jak np. Scorp do gry po 1.5 roku przerwy to i tak robisz wszystko od zera bo technika gry sie zmienila.

Dla mnie "kasacja" postaci jest rownoznaczna z kasacja konta - co mi po samym koncie, kiedy "tworzylem siebie" przez jakis czas, a potem "jebut" i od nowa - sam miod tak sie "zapetlac" - ale przeciez czyszczenie konta rozni sie od zalozenia nowego o tej samej nazwie :razz:.

Cytuj:
Nie przejmuj sie - bycie ubogin (duchem :smile: ) nie jest niczym zlym. A prawo wszystkich traktuje tak samo - zarowno biedni i bogaci nie moga nocowac pod mostami :smile:

Wole byc ubogim (duchem :smile: ), niz snobistycznie nastawionym gburem :smile:.

Cytuj:
A co do CL to ja traktuje ten serwer tak jak na to zasluguje - humorystycznie

To dlaczego moj humorystyczny post potraktowales tak powaznie? (To sie tyczy takze pozostalych Panow :razz:).

Cytuj:
A powaznie. Mysle ze cala ta agresja Vs CL ma takie samo podloze jak flamowanie "chackerow". Dorwie sie taki do jakiegos programiku typu netbusz i juz krzyczy ze jest debesciak.
Troche skromnosci jeszcze nikogo nie zabilo tym bardziej ze CL przypomina wesz na lysinie - wokol pelno blasku... a jednak wesz! :smile:

A ja mysle, ze ta cala agresja ma calkiem inne podloze (tylko niech nikt mi nie mowi o braku skromnosci, prosze :razz:).
Nikt z nas (gm'ow/ekipy) nie krzyczy ze jest "debesciak" - wrecz przeciwnie widzimy ile jeszcze nas czeka, zanim bedziemy mogli swiatu w oczy spojrzec bez wstydu.
Wesz na lysinie... oj tak... wesz... tylko czemu on tak wasz wzrok przyciaga, skoro wokol tyle blasku sie roztacza? (ludzie nie cha patrzec/mowic/pamietac o tym, co nieprzyjemne - wola zapomniec - a co wy robicie? :grin: ).

Vhailor - wyzej wyjasnilem jak widze "kasacje postaci".

Cytuj:
Toll napisal:
ale Dzi4du wie lepiej
przeciez koledzy mu mowili...
a jak wiadomo, koledzy zawsze wiedza najlepiej.
wiec teraz sila rzeczy Dzi4du jest rzeczowo poinformowany.
pewnie newsy na straticsie zaczerpuja z wywodow Dzi4da na forum mmorpg.pl

Toll - zalezy o ktorych kolegach mowimy :razz:.
Porozmawiaj "z moimi kolegami informatorami" i wtedy sie o nich wypowiedz, ok?
Co do newsow - niesadze - ale skoro czytacie tamte sajciki, to moze i tak jest :razz:. (ciekawe, ilu z was sie do tego przyczepi :razz: - nie zrozumialem tekstu Toll'a, niesadze, to raczej Wy nie widzicie tego co chce wam przekazac :razz:).

Podsumowywujac (widze ze wszystko musze tlumaczyc jak dziecku):
1. Karol - smialem sie z tych tekstow i nie "bilem" do ciebie, a do tego, co one soba reprezentowaly :razz:.
2. Chcecie, zeby wasze posty byly traktowane humorystycznie - traktujcie inne tak samo :razz:.
3. Nie musimy rzyczec, ze jestesmy "debesciaki" - wystarczy nam szum, jaki robicie, wokol naszej piaskownicy zwanej CL.
4. Nie dbam o gwiazdki - dla mnie cala ta "droga mleczna" moglaby nie istniec.

Pozdrawiam "PRO" i tych z piaskownic.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 05:03 
Cytuj  
Dla mnie "kasacja" postaci jest rownoznaczna z kasacja konta - co mi po samym koncie, kiedy "tworzylem siebie" przez jakis czas, a potem "jebut" i od nowa - sam miod tak sie "zapetlac" - ale przeciez czyszczenie konta rozni sie od zalozenia nowego o tej samej nazwie

w sprawie jednego tekstu tylko bo nie bardzo mam ochote bawic sie z tym twoim calym bezsensownym belkotem
moze kiedys nauczysz sie przyznawac sie do porazki.. czeka cie jednak jeszcze dluga droga
a wiec konta a osi wraz z wiekiem drozeja.. im starsze tym drozsze a to dlatego ze np. za 3 lata gry na osi dostajesz fajne i bardzo uzyteczne veteran rewardsy :(
tak wiec.. kasacja konta!=kasacja jednej postaci

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 09:43 
Cytuj  
Cytuj:
tylko, osoby sposrod was natomiast umieja innych zwyzywac, pokurwowac na nich i przy okazji splycic czyjes wypowiedzi - zaiste trzeba sie wykazac nielada intelektem):P.


Hmm... czy ja na kogos kurwilem, wyzywalem etc?
A jesli chodzi o wykazywanie sie intelektem to tu mnie masz - jestem winny! Obrazek

Cytuj:
Dla mnie "kasacja" postaci jest rownoznaczna z kasacja konta - co mi po samym koncie,


Scorpowi NIE SKASOWANO postaci mimo ze w grze nie byl od 1.5 roku.
Jak mowie - dzialania naglasniajace jakies kasowanie postaci etc sa dzialaniami czysto marketingowymi i ograniczaja sie do mowienia.
Na przestrzeni tych paru lat grania w UO widzialem duzo "powrotow po latach" i NIGDY NIKT nie mial skasowanej postaci.

Cytuj:
Wole byc ubogim (duchem :smile: ), niz snobistycznie nastawionym gburem :smile:.


Masz racje - albowiem do ubogich nalezec bedzie krolestwo.... Obrazek

Cytuj:
To dlaczego moj humorystyczny post potraktowales tak powaznie? (To sie tyczy takze pozostalych Panow :razz:).


Hmm... napisze to drukowanymi literami zeby nikomu z czytajacych to nie umknelo.

CZY KTOS TUTAJ TRAKTUJE KOLEGE DZI4DU POWAZNIE????
REKA W GORE JESLI TAK.... BO JA BANKOWO NIE Obrazek

Cytuj:
Nikt z nas (gm'ow/ekipy) nie krzyczy ze jest "debesciak" - wrecz przeciwnie widzimy ile jeszcze nas czeka, zanim bedziemy mogli swiatu w oczy spojrzec bez wstydu.


Jesli ktos na pierwszej stronie swojej strony, w regulaminie i w kazdym poscie pisze tylko ze "jestem lepszy od OSI" to ja to nazywam brakiem skromnosci.
A moze nawet inaczej. Oszukiwaniem ludzi.
Bo powinno sie napisac tak mniej wiecej tak:

"Ja zajmuje sie UO od 2 miesiecy i jestem kurna gosc. Dres mam i kasuje tych pajacow co zrobili ta gre i prowadza ja od kilku lat z rąsiami w kieszeniach"

Tyle ze gdyby tak to napisac tro by od razu bylo widac ze to glupota nie? :wink:

Cytuj:
Toll - zalezy o ktorych kolegach mowimy :razz:.
Porozmawiaj "z moimi kolegami informatorami" i wtedy sie o nich wypowiedz, ok?


Troll chetnie z nimi pogada ale teraz maja pewnie "lezakowanie"? :smile:
Stary - nie jedz tu z takimi tekstami!
Bo wtedy ja Ci powiem tak "Porozmawiaj najpierw z moim tata i dopiero potem sie wypowiadaj ok?" Obrazek

Cytuj:
3. Nie musimy rzyczec, ze jestesmy "debesciaki" - wystarczy nam szum, jaki robicie, wokol naszej piaskownicy zwanej CL.


Szum wokol waszej piaskownicy zwanej CL (cytat) jest rownie dla niej nobilitujacy jak szum wobec wielkiego polityka Jedrzeja Lepieja.
Z wami jest jak z Liga Polskich Rodzin - duzo szumu, wszyscy sie interesuja tym co Macierewicz tym razem powiedzial, poparcie spoleczne maja etc ale... COŚ z ta partia jest nie tak... zauwazyles? :wink:

Anyway... z czytanie forum CL nie zrezygnuje bo jest tam kilku fanatycznych wielbicieli UO ktorzy zdaja sobie sprawe ze tak naprawde idealu nie ma i kazdy serw ma ograniczenia a dwa... ze calej reszty ludzi tez milo posluchac - to taki skansen PRL.
Z jednej strony wszystko jest pieknie i CL rulez a post pozniej ten sam gosc pisze ze juz nie moze bo znowu serwer padl, cos tam nie dziala, GM wszystko olewaja a wogole to on tylko Obrazek :smile: :smile: :smile:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 18:23 
Cytuj  
ja ci dam Trolla :smile:
a jezeli chodzi o komentarz do wypowiedzi Dzi4da to... nic dodac, nic ujac...
oprocz tego, ze nagrody dostajesz co roku (nie tylko po trzech latach) plus prezenty na swieta plus przedmioty z questow
plus raresy, ktore kosztuja fortune
plus to, ze kazdy milion, ktory zarobiles w grze mozesz sprzedac za okolo 50$ real money.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 18:34 
Cytuj  
Z tymi oplatami to jest troche pierdolenie. Ja jestem zywym przykladem, ze za OSI nic tak naprawde nie trzeba placic. :razz: Mam jedno konto, oplacane od 38 miesiecy (380$) + kupilem oryginal za 250zeta (policzmy 60$). Razem monstrualna suma 440$, tylko ze ja ponad 1500 $ juz z tej gry wyciagnalem, a wcale nie gram po to, zeby to sprzedawac za real cash. Tylko jak jestem zbyt bogaty to czasami gra mi sie nudzi - lubie handlowac, ale wcale nie koncetruje na tym calej mojej gry. :grin:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 00:45 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-06 05:03, konrador napisał:
wiec konta a osi wraz z wiekiem drozeja.. im starsze tym drozsze a to dlatego ze np. za 3 lata gry na osi dostajesz fajne i bardzo uzyteczne veteran rewardsy

Skoro sie nastawiasz na "kase z UO" - Twoj wybor.
Ja wole piasek, lopatke i wiaderko :razz:.
Czy jestem zdolny przyznac komus racje - moze to walenie glowa w mur, ale poczytaj koncowke mojego poprzedniego posta - co tam widzisz? Nic? Zamiec na swoim "podworku", a potem pouczaj kogs :grin:.

Cytuj:
2001-12-06 09:43, Karol66 napisał:
Hmm... czy ja na kogos kurwilem, wyzywalem etc?
A jesli chodzi o wykazywanie sie intelektem to tu mnie masz - jestem winny! Obrazek

Czy ja powiedzialem, ze akurat Ty? :razz:.
No wlasnie - jestes "winny" :grin: - dowody... wyzej.

Cytuj:
Scorpowi NIE SKASOWANO postaci mimo ze w grze nie byl od 1.5 roku.
Jak mowie - dzialania naglasniajace jakies kasowanie postaci etc sa dzialaniami czysto marketingowymi i ograniczaja sie do mowienia.
Na przestrzeni tych paru lat grania w UO widzialem duzo "powrotow po latach" i NIGDY NIKT nie mial skasowanej postaci.

Z jednej strony mowicie o kasacji zabugowanych postaci :razz:, a z drugiej ze usuwaja "tylko" postacie lub tego wcale nie robia - tzw dzialania marketingowe - i w co mam "wierzyc"? (wiem ze prawda niejedno ma imie):P.
Dla mnie, jako gracza, nie liczy sie samo konto, a jego zawartosc (i to nie namacalna lub materialna :razz:).
Od gry, ktora ma mi dostarczac jakiejs frajdy nie oczekuje niczego wiecej - inne podejscie do tego zaprzecza temu.
I czy ja cos mowilem o Scorpie? :grin:.

Cytuj:
CZY KTOS TUTAJ TRAKTUJE KOLEGE DZI4DU POWAZNIE????
REKA W GORE JESLI TAK.... BO JA BANKOWO NIE Obrazek

To nie wiem czemu, to co pisze dla podniesienia humoru ogolnego, spotyka sie z takim odzewem "entuzjastycznym" :razz:.
A to "cham", a to "gwiazdkomaniak" - impressive. :grin:

Cytuj:
Jesli ktos na pierwszej stronie swojej strony, w regulaminie i w kazdym poscie pisze tylko ze "jestem lepszy od OSI" to ja to nazywam brakiem skromnosci.
A moze nawet inaczej. Oszukiwaniem ludzi.
Bo powinno sie napisac tak mniej wiecej tak:

W regulaminie?
Na pierwszej stronie?
Hmm wyczysc cache, prosze, i przeladuj bo chyba w trybie Offline przegladasz :smile:.

Cytuj:
"Ja zajmuje sie UO od 2 miesiecy i jestem kurna gosc. Dres mam i kasuje tych pajacow co zrobili ta gre i prowadza ja od kilku lat z rąsiami w kieszeniach"

Oj, widzisz jest roznica pewna - to nie My (ekipa?) walczymy z wiatrakami, nie my szukamy zwady/pomowien - raczej Ty/Wy/Oni nakrecacie cala ta farse :>. (Przyjrzyj sie, prosze, co napisalem nt "zaawansowania naszego emulatorka").

Cytuj:
Troll chetnie z nimi pogada ale teraz maja pewnie "lezakowanie"? :smile:
Stary - nie jedz tu z takimi tekstami!

Ja tylko przystosowywuje sie do formy podanej mi na tacy :smile:.

Cytuj:
Szum wokol waszej piaskownicy zwanej CL (cytat) jest rownie dla niej nobilitujacy jak szum wobec wielkiego polityka Jedrzeja Lepieja.

To po co ten topik :razz:? Lepper sam sobie "fale" tworzy :razz:. A tutaj kto komu?

Cytuj:
Z wami jest jak z Liga Polskich Rodzin - duzo szumu, wszyscy sie interesuja tym co Macierewicz tym razem powiedzial, poparcie spoleczne maja etc ale... COŚ z ta partia jest nie tak... zauwazyles? :wink:

Przyjrzyj sie swojej "partii" Proplayerow.
Wystarczylo by nas prostaczkow/chamow/synkow/dzieci zignorowac, a nie dolewac oliwy do ognia. :razz:.
Z nami jest cos nie tak - z wami takze - wszystko zalezy od punktu odniesienia... :razz:
Cytuj:
Anyway... z czytanie forum CL nie zrezygnuje

Alez ja o to wcale nie prosilem :grin: - przeciwnie - prosze o kolejna dawke materialow.

Cytuj:
Z jednej strony wszystko jest pieknie i CL rulez a post pozniej ten sam gosc pisze ze juz nie moze bo znowu serwer padl, cos tam nie dziala, GM wszystko olewaja a wogole to on tylko Obrazek :smile: :smile: :smile:

Co mnie obchodza wypowiedzi gosci ktorzy zmieniaja zdanie zaleznie od tego "jak im czapka stoi"? Na takich sie uwagi nie zwraca bo nie sa miarodajnym zrodlem.

Gdyby od kazdego pada zalezala moja pensja to bym sie przejmowal tego typu rzeczami bardziej - pady nie sa przyjemne, to jest "tylko emulator :razz:" - nie chodzi wcale o system na ktorym toto dziala (ani o sprzet dla scislosci) - te sa w najlepszym porzadku. Spekulacje pozostawie spekulantom :grin:.

I jeszcze raz podkresle - CL to nie OSI, nigdy takie samo nie bedzie (czy to ze wzgledow "technicznych", czy tez naszego wlasnego widzimisie :razz:.

Pozdrawiam "PRO" i dzieci z piaskownic.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 11:47 
Cytuj  
...z ostatniej chwili... :smile:

13) Gracze dziela sie na mordercow chaosu oraz na tych co przed nimi spierdalaja. Tu bardzo wazne jest doswiadczenie postaci, gibki i wprawny gracz bez problemu umknie przed czerwona bestia.


Posty: 3
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 14:46 
Cytuj  
Witam,
Gralem na CL zaledwie pare dni i niestety zdazylem sie troche zirytowac. Ale nie o tym chcialem pisac.

Obserwuje od dluzszego czasu dyskusje na temat tego serwera. To, co najbardziej mnie uderzylo w calym tym przedsiewzieciu to ilosc zakazow i zasad, ktorych zlamanie grozi wykluczeniem z gry. I szczerze mowiac, troche mi to przypomina nasz PRL. Bo jak sie ma czuc gracz CL, kiedy nie wolno mu tak wielu rzeczy (sparowac na przyklad)??? Wszyscy zwolennicy CL podkreslaja caly czas, ze zalezy im na klimacie RPG. Czy na prawde mozna wytworzyc klimat gry RPG, czy mozna czerpac przyjemnosc z gry bedac obwarowanym tak surowymi zakazami? I to na kazdym kroku? Zaleta gry fabularnej (nie komputerowej, ale prawdziwego RPG) jest wlasnie wolnosc wyboru. Kazdy z graczy moze dowolnie kierowac swoja postacia, moze robic co mu sie podoba. I uwazam, ze dopiero wtedy mozna dobrze wczuc sie w postac, zaczac naprawde grac. Czyz gry fabularne (i komputerowe) nie powstaly po to, by oderwac sie na chwile od naszej codziennosci, pelnej urzedowych regulacji?

Mam wrazenie, ze grajac na CL przenosze sie nie do swiata fantasy, swiata przygod i swiata rodem z gry fabularnej. Mam za to wrazenie, ze jestem w jakims socjalistycznym swiecie, ktory jest o krok od tego, by zaczeto w nim ustawowo kontrolowac, kto jak sie ma ubierac, co ma jesc i co mowic. A wszystko wynika moim zdaniem z tego, ze ludzie ktorzy ten swiat na CL tworza, chca go uczynic takim jaki sie im podoba.

A czy glowna zaleta MMORPG nie jest to, ze to wlasnie ogromna grupa ludzi ksztaltuje wyglad swiata gry? I ze kazdy gracz ma poczucie, ze jest waznym elementem, ze buduje ten swiat? Panowie z CL chyba o tym zapominaja...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dangon dnia 2001-12-14 14:48 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dangon dnia 2001-12-14 14:49 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 15:34 
Cytuj  
Alez jesli nie zauwazyles to gracze to lubia. Po prostu i nie ma tu miejsca na inne uczucia.

Podoba im sie ze nie wolno czegos robic, ba wymyslaja kolejne zakazy - no bo z jakiej racji ktos kogos moze zabic w banku? Albo nie daj boze chorego i oslabionego u medyka? - moze, tylko ze w tym momencie powinien szybko trafic do wiezienia albo zostac po prostu zabitym przez straznika.

Przeciez to "nie jest w porzadku" ;->

Nie jest, ale od tego powinna byc dzialajaca poprawnie straz, a nie zakaz.

Z forum CL wynika iz nie jest to PRL, ale cos blizej Paragrafu 22 i Folwarku Zwierzecego. Tylko ze to tez w pewnym sensie fantastyka, kiedys zbyt bliska realnosci.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 15:48 
Cytuj  
No dokladnie tak, tylko ze wlasnie oni to lubia :sad:
Alternatywa dalej pozostaja inne darmowe serwery a jak ktos jednak naprawde chce poznac smak tej gry to zapraszam na oficjalne shardy :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 16:01 
Cytuj  
Bo to jest spojna grupa wielbicieli sado-maso i dzieki temu kolejne zakazy jeszcze bardziej ich raduja. :grin:

Slyszalem ze planuja zrobienie zjadu, na miescie juz skoczyly ceny pejczy i pogrzebaczy :razz:


Posty: 3
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 16:38 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-14 15:34, Szerszen napisał:

Z forum CL wynika iz nie jest to PRL, ale cos blizej Paragrafu 22 i Folwarku Zwierzecego.



Tyle, ze Folwark Zwierzecy to wlasnie taki PRL, tylko literacki...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 16:58 
Cytuj  
Dobra masz czesciowo racje, ale chodzi tu wlasnie o owo przejaskrawienie.

Ale jedna rzecz cieszy - gracze dochodza powoli do pomyslow, ktore funkcjonuja na OSI hihihihi, sami gracze - tyle ze Wielki Brat patrzy...


Posty: 3
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 17:12 
Cytuj  
Wielki Brat po prostu zle chyba podszedl do tworzenia swiata na CL... Rozumiem, ze to ich serwer, ze nie musze grac, nikt mnie nie zmusza itp.

Tyle, ze o ile Wielki Brat nie zmieni swojego podejscia do serwera, to tych ograniczen i zakazow bedzie coraz wiecej. I potem zacznie dochodzic do absurdow (juz zreszta zaczelo...). Z jednej strony swiat ma sie stac bardziej RolePlayowy (czyli trzeba jesc, spac itp.) a z drugiej wszystkie proby nieszablonowego odgrywania postaci beda "banowane". I stanie sie tak, jak napisal ktos przede mna - bedzie mozna wybierac z szablonow postaci... Ja do tego dodam blokade myszki i klawiatury. Gracz bedzie sie logowal i ogladal jak jego postac chodzi, rozmawia, walczy... Wszystko jak w telewizji :sad:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 17:22 
Cytuj  
Slyszalem ze planuja zrobienie zjadu, na miescie juz skoczyly ceny pejczy i pogrzebaczy

rofl!!x100 :)

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 17:56 
Cytuj  
I w ten sposob powrocimy do zrodel czyli gier strategicznych z liniowa fabula :wink:

Bedzie wiadomo ze na starcie robisz sobie maga i ten niestety za pol godziny zginie bo pojdzie zapolowac na zajace.

Albo wybierzesz scenariusz pozytywny - "Przystanek Alaska" czyli pozyjesz do pierwszego wykopania elementala spod ziemijako gornik. Czas seansu okolo 6 godzin :wink:

Wiem przebarwiam, ale to joke just joke...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.