mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 12:29 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Pogralem ~4h - dobilem 8lvl.. i kurde ta gra jak na razie wyglada jak jakas darmowka. No nic w tej grze nie ma, w warze chociaz byly public q na poczatku fajnie zrobione, aoc masakrowal grafa i muza... to byly jakies takie pierwsze pozytywy z gier, a tu nic. Przecietnosc goni przecietnosc. Truchtam, mloce mobki, truchtam dalej, mloce mobki. Gra nie jest zla, no ale poczatek nedza...


Nie profesjonalne jest ocenianie książki po okładce.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 12:54 
Cytuj  
ale po pierwszym rozdziale juz tak.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 13:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale po pierwszym rozdziale juz tak.


Jak ktoś chce to i oceni książkę nie widząc jej na oczy. Ja napisałem, że jest to nie profesjonalne. Prawidłowo książkę ocenia się po jej przeczytaniu (W całości).


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 13:21 
Cytuj  
nie jest moze dla ciebie.
nie wszyscy z nas musza czytac cala ksiazke zeby ja ocenic. wystarczy pare pierwszych stron.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 13:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie jest moze dla ciebie.
nie wszyscy z nas musza czytac cala ksiazke zeby ja ocenic. wystarczy pare pierwszych stron.


Możliwe, ale czym tu się chwalić? Że jesteś niesolidny i robisz to na odpierdol?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 13:28 
Cytuj  
daruj sobie te smutne komentarze jesli nie jestes w stanie zrozumiec podstawowych rzeczy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 13:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie jest moze dla ciebie.
nie wszyscy z nas musza czytac cala ksiazke zeby ja ocenic. wystarczy pare pierwszych stron.


:)

EOT


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 13:33 
Cytuj  
Kazdego, kto chce flejmowac, zapraszam do odpowiedniego watku :)
Kazdego, kto lubi oceniac ksiazki po jednym rozdziale namawiam na lekture 'Gry w klasy' ;)


_________________
http://karolinacianciara.pl/

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 13:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to moze inaczej bo widze, ze znowu z uposledzonymi probowalem rozmawiac.


Po co odrazu te obelgi? W żaden sposób nie próbowałem Cie obraźić, więc trochę szacunku proszę.

Mendol napisał(a):
po pierwszych stronach wiesz czy odpowiada ci styl, narracja, opisy przyrody, slownictwo itd. itp.


A co z pozostałymi elementami? Świat przedstawiony, czas akcji, miejsce wydarzeń? itd, itp? Po tych elementach, które Ty wymieniłeś, możesz ocenić CZY SIĘ TOBIE GRA PODOBA a nie oceniać GRĘ.


One love. Eot


EDIT: Widzę, że post wyżej napisany przez "Mendol'a" został usunięty. Nie wnikam z jakiej przyczyny i przez kogo został usunięty.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924


Ostatnio edytowano 5 lip 2009, 00:16 przez Lukas24MwO, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 13:57 
Cytuj  
na szacunek to trzeba sobie zasluzyc.

no a ty myslisz, ze ja oceniam gre dla kogos? ja wyrazam SWOJE WLASNE zdanie. i biorac pod uwage jakies tam doswiadczenie w grach jestem w stanie stwierdzic czy mi odpowiada czy nie.
i w ten sposob moge ocenic GRE.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 14:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na szacunek to trzeba sobie zasluzyc.


Dokładnie, dlatego do ciebie go nie mam. Sypiesz randomowymi weak textami bez ładu i składu, a po zawartoćci merytorycznej i logice wnioskuję, że twoje Iq jest bliskie Iq worka kartofli.

Po przeczytaniu kilku stron, bądź wstępu, możesz ocenić ewentualnie styl. Chociaż i to nie bardzo, bo styl może być np. zależny od bohatera jeśli w książce jest ich wielu. Słownictwo jak i wiele innych czynników również może być zależne od sytuacji. Całą resztę tj. ogólnie pojęty świat, jego opisy i fabułę ocenia się raczej *po* przeczytaniu całości. Wracając do tematu. Z grą jest podobnie, możesz ocenić część (tą mniejszą oczywiście) animacji, jakość grafiki i jej styl (również tylko częściowo), jakiś ułamek muzyki, dźwięków. Projektów leveli i map też w sumie tylko namiastka, bo co można ocenić po przejściu pierwszej zony? Większość mechaniki MMO i end game poznaje się... uwaga! - na końcu.

[edit]

@Down
Pies, dawaj pośmiejemy. Tylko nie tutaj, bo to temat o recenzjach. >.>


Ostatnio edytowano 3 lip 2009, 14:43 przez zax, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 14:38 
Cytuj  
@zax
można by powklejać linki do twoich postów gdzie robisz z siebie debila, a od mendola to się odpierdol

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 14:39 
Cytuj  
Grałem nieco w chiński retail.

Dobre wypunktowanie Embe poza tym, że imo muzyka/efekty dźwięków są całkiem si a dynamika walki wzrasta nieco na wyższych poziomach.

Ogólnie to moim skromnym zdaniem Aion to świetny klon WOW/WAR w azjatyckim klimacie z lepszą grafą ale gorszym combatem, dorzuconym lataniem plus RvR jako spora część endgame.

Jeśli ktoś lubi raz jeszcze to samo w nowym wydaniu, świetnie dopracowane to Aion jest pozycją obowiązkową.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 15:43 
Cytuj  
zax jesli jestes na tyle ograniczony to ja ci nic na to nie poradze.
nie interesuje mnie end game w grze, ktora OD POCZATKU mi sie nie podoba. bo nie bardzo mam ochote marnowac 3 miesiace po to zeby zobaczyc ten zajebisty 'end game' content, ktory na dodatek moze sie okazac rownie nieatrakcyjny.

byc moze kiedy nabedziesz troche doswiadczenia w obu dziedzinach to bedziesz w stanie zrozumiec o co mi chodzi.
opieranie sie na jedynym slusznym mmo - wow'ie - raczej nie jest dobra opcja jesli chcesz opisywac inne produkcje.

co mozna ocenic po przejsciu pierwszej zony? wszystko.
jesli ty do poznania mechaniki musisz dojsc do 'konca' to moge tylko wspolczuc. potrenuj troche, pograj moze w rozne gry i porozmawiamy wtedy.

btw. jak rozumiem twoj tekst odnosnie iq nalezy do grupy zajebistych itd.?
to jednak wole swoje randomowe weak teksty.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 16:45 
Cytuj  
Mendol, nie widzisz podstawowej różnicy pomiędzy _ocenianiem_, całokształtu gry po "okładce", a _stwierdzeniem_, czy ta gra _tobie_ pasuje? Wiadomo, jeśli jeden element drażni cię do tego stopnia, że przez niego w to grać nie będziesz - ok - ale nie wypisuj później bredni, że w daną gre grałeś i - przede wszystkim - jej, po tym fragmencie, nie oceniaj. Ty po prostu wolisz rżnąć forumowego rebela i rozpierdalać swoimi pseudo prowokującymi tekstami zamiast pomyśleć.

Btw. jeśli dla ciebie całą mechaniką gry jest wygląd drzewka skilli na levelu 2, to jesteś biedny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 17:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na szacunek to trzeba sobie zasluzyc.


Każdy człowiek zasługuję na odrobinę szacunku. Tak jak Ty darzysz innych szacunkiem, takim samym inni będą darzyć Ciebie. Po twoich postach widzę, że Ci to zwisa ale taka jest prawda.

Kassei wyczyść najlepiej cały ten temat ze zbędnych postów.

Pozdrawiam.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 17:57 
Cytuj  
Mendol to nasz forumowy rebel. :)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 18:00 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Mendol to nasz forumowy rebel. :)


/signed

mendol jest OK. Jest to doswiadczony gracz, ktory przetestowal wszystkie gry mmo i wie o czym mowi. Jest bezposredni w swoich wypowiedziach, nie owija w bawelne i kazda jego riposta jest bardzo celna.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 18:53 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Atherius napisał(a):
Mendol to nasz forumowy rebel. :)


/signed

mendol jest OK. Jest to doswiadczony gracz, ktory przetestowal wszystkie gry mmo i wie o czym mowi. Jest bezposredni w swoich wypowiedziach, nie owija w bawelne i kazda jego riposta jest bardzo celna.


Brakuje jeszcze, zebys mu possal, bo bez mydla do dupy juz wszedles :)
A w tym poscie nic co zle nie jest skierowane do Mendola ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 20:46 
Cytuj  
Poprostu i huragan i mendol sa bardzo starzy oraz zmeczeni zyciem i nic dziwnego ze trzymaja sie razem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.