mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 12:25 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale to ty nagle zaklinasz rzeczywistość bo przecież każdy wie że PiS nie istniał w necie przed wyborami prezydenckimi.

Ta, lemingi to czyn oddolny prawdziwych internautów. Narracja katastrofy i te wszystkie memy też.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 12:41 
Cytuj  
ej lemmingi to chyba ja wymyśliłem totalnie za free ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 12:42 
Cytuj  
PiS ma obecnie jeden cel, czyli udowadnianie że każda nowa formacja polityczna to nowe PO.

W PiS posmakowali sukcesu i wydaje się im że internety będą na nich głosować, rozumie że inteligencja średniego zjadacza netu nie jest jakaś wybitna i mogą łykać sezonowe trendy ale PiS w dłuższym okresie czasu nie zdziała nic jeśli się nie zmieni.

Duda jest jeden, takich jak on czyli prawie konserwatystów jest mało w PiS, frakcja katoli, frakcja smoleńska, frakcja buraczanych biznesmenów, frakcja prawicowców itd, za dużo tego by rozsądny normalny człowiek chcący normalnie żyć w tym kraju głosował na nich.

PO to wykorzysta umiejętnie chyba że faktycznie zdecydowano już że na zmiany przyszedł czas.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 13:16 
Cytuj  
ymm wat? u nas na pomorzu nakurwia slonce az milo, jem obiad i wypierdalam nad morze rowerkiem...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 13:23 
Cytuj  
W pierwszej turze pisowcy twierdzili, że głosowanie na kogoś innego niż Duda spowoduje wygraną bredzisława.
W drugiej wręcz żądali od Kukiza żeby wprost powiedział, że zagłosuje na Dudę.
Teraz mają ból dupy, że przez Kukiza nie będzie miał PiS większości (kurwa! większości :roll: ) traktuje Kukiza jak agenta po który ma za zadanie zabrać głosy jednej słusznej partii.
Poznasz debila po tym, że bredzi ergo matkakurka to debil.
Na szczęście Szydło i Kaczyński takich bredni nie mówią.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 6 cze 2015, 13:33 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 13:27 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=Y5L0DFSGG0k
młoda krew ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 13:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=Y5L0DFSGG0k
młoda krew ?


Dziewczyna na początku filmiku to ile może mieć lat?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 13:32 
Cytuj  
I tak nie zamoczysz.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 15:11 
Cytuj  
embe napisał(a):
PiS ma obecnie jeden cel, czyli udowadnianie że każda nowa formacja polityczna to nowe PO.

W PiS posmakowali sukcesu i wydaje się im że internety będą na nich głosować, rozumie że inteligencja średniego zjadacza netu nie jest jakaś wybitna i mogą łykać sezonowe trendy ale PiS w dłuższym okresie czasu nie zdziała nic jeśli się nie zmieni.

Duda jest jeden, takich jak on czyli prawie konserwatystów jest mało w PiS, frakcja katoli, frakcja smoleńska, frakcja buraczanych biznesmenów, frakcja prawicowców itd, za dużo tego by rozsądny normalny człowiek chcący normalnie żyć w tym kraju głosował na nich.

PO to wykorzysta umiejętnie chyba że faktycznie zdecydowano już że na zmiany przyszedł czas.

W PO się sprawa rypła, bo narracja "pisiory to ciemnogród i obciach na zachodzie" się wyczerpała, a smsa z nową nie przesłali. No i mają problem pokoleniowy, same stare pierdziele i brak 35+. Manewry z ponowoczesnapl i jakimiś innymi kanapowymi liberałami to powtórka z pisowskiego pjn i sn - troche wiecej ideolo i mediów, trochę niższa średnia wieku, ale pyski te same.
W pisie grupka młodych jest całkiem spora, główna doktryna to chadecja po polsku (KNS, bogoojczyźniany katolicyzm, szowinizm patriotyczny podlany martyrologią) akceptowalna i nawet popierana przez większą część społeczeństwa. Niemce też tak mają i dobrze żyją. Przyszywanie radykalizmu pisowi nie ma pokrycia w faktach, ten sektor zgarnia Kukiz. No i jakieś resztowki jak Korwin, RN, czy jakieś lewackie partie razem czy podobne, w zasadzie bez szans parlamentarnych. I to te partyjki będą się starały Kukizowi zaszkodzić bo to on odbiera im elektorat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 07:31 
Cytuj  
http://biznes.interia.pl/news/efekt-pod ... st91026531
dobroć podwyższania akcyzy ;)

jak tam na wschodzie? szara strefa na fajki i alkohol kwitnie? ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 10:33 
Cytuj  
Krzywa Laffera, oni się chyba nigdy nie nauczą. Na jesieni niech już spierdalają.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 10:40 
Cytuj  
Highlander - mrówki targające po kilka kartonów fajek i wódki już dawno zostały zlikwidowane. Żeby żyło się lepiej ;)


Posty: 11
Dołączył(a): 1.09.2014
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 12:06 
Cytuj  
No nie wiem Mark24, tak się składa, że kresy południowo wschodnie to moje rejony i w każdej wiosce jest stacja benzynowa z tanim paliwem z importu, a dla koneserów otwarty 24/7 sklep gdzie zaopatrzysz się w fajki i wódkę. Ludzie z tego po prostu żyją, stawiają chałupy i kupują samochody.
Dodatkowy ciekawy pomysł na biznes to rejestrowanie na siebie samochodu w Polsce dla ukrainskiego nabywcy i od każdej skóry też sporo wpada. Są rodziny co mają powiedzmy, żeby nie przesadzać 100 samochodów na swoje nazwisko zarejestrowanych, nie pamiętam teraz jaki biznes na tym mają ukraińcy, ale chyba nie płacą podatku przy przerejstrowywaniu samochodu na zielonej Ukrainie. Koniec końców Ci co sprzedają kilka kartonów i wódę na mniejszą skalę to hobbysci i widocznie takie hobby się opłaca, ale pewnie masz rację, że coś likwidują bo aż tak w temacie nie siedzę. Żadnego ścigania nie ma, bo z stróżami prawa żyje się przez płot i nikt się z niczym specjanie nie kryje bo reklama jest przecież dźwignią handlu. :)

Odskakując od tematu ja się niezmiernie cieszę, że wygrał teraz Duda, może nic się nie zmieni, będzie totalna demolka albo coś się odkręci lub zmieni na dobre. Mój brat raz powiedział, że jak kupiłeś buty i się okazuje, że Cię "gryzą" ale chuj machasz ręką i przechodzisz już ten jeden sezon. Za rok czy tam dwa nie biegniesz przecież do sklepu i kupujesz ten sam model, który skatował Ci stopy bo srasz się, że następny twój wybór może być jeszcze gorszy tyko wybierasz coś innego co może przypasuje, a może nie. Wydaje mi się, że ryzyko często życiu towarzyszy, a kto się go wystrzega jest miernotą z wyboru.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 12:18 
Cytuj  
ale to piszesz o tym jak było czy jak jest?
Bo aktualnie coś tam namącono z wizami i możesz się udać za naszą wschodnia granicę raz na miesiąc (czy tam raz na 3 miesiące nawet). Nie ma już mrówek które w ciagu doby potrafiły obrócić 2 nawet 3 razy przewożąć po kilka kartonów fajek, kilka butelek alkoholu i bak ropy.
Przejście graniczne obok nas na którym jeszcze 10 lat temu stały kolejki aut na 1-2km teraz jest puste. Nie wiem czy odprawianych jest w ciagu godziny chociaż z 5 aut.


Posty: 11
Dołączył(a): 1.09.2014
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 12:31 
Cytuj  
Pewnie w przypadku tych co na legalu śmigali masz 100% rację. Profesjonaliści robią jeden kurs wczesnym rankiem. Z paliwkiem to w sumie nie widziałem już od dawna, żeby było jakieś tankowanie. Też studiuje to co kilka tygodni weekend to człowiek stracił rachubę. W każdym razie fakt, prawda z samej obserwacji wszystkich kart nie odkryje, to są tylko obserwacje i możliwe, że od kuchni to wygląda jeszcze inaczej. W każdym razie zawsze to jakiś skrawek informacji jak to jest w tej Polsce B. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 12:49 
Cytuj  
Sakulos napisał(a):
Za rok czy tam dwa nie biegniesz przecież do sklepu i kupujesz ten sam model, który skatował Ci stopy bo srasz się, że następny twój wybór może być jeszcze gorszy tyko wybierasz coś innego co może przypasuje, a może nie. Wydaje mi się, że ryzyko często życiu towarzyszy, a kto się go wystrzega jest miernotą z wyboru.


Ja bym poszedł w ogole do innego sklepu. Nasza scena polityczna, to ciagły wybór tych samych albo nowych butów - tyle, że wszystkie jednego chujowego producenta.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 11
Dołączył(a): 1.09.2014
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 13:12 
Cytuj  
Coś jak z korporacjami:
http://2.bp.blogspot.com/-3n_GbJVCIuI/U ... ations.png

No tam Duda przynajmniej do In Vitro nie ma takich złych poglądów bo czytałem, że chce, żeby potrzebne komórki do zapłodnienia były wykorzystywane w pełni bez robienia nadwyżki i zamrażania.

Niech do polityki wejdzie ktoś młody, bez układów i z odwagą. Mi się tam nie widzi, żeby ktoś z jedną nogą w grobie mógł większych zmian chcieć skoro ryzykuje o wiele więcej od młodzików bo może potem jego życiorys być podsumowany jako "to ten co spierdolił Polskę", sam bym nie chciał. Mogę się mylić ale Ci co nie idą na łatwiznę by zwyczajnie szydzić, nie chcą by mówili o nich źle, byle mówili. Brać młodych co nie boją się zmian, Aleksander wielki do 30stki świat podbił. Wiadomo, że zwycięzcy piszą historię tak samo jak Piłsudski zrobił cud nad wisłą. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 13:37 
Cytuj  
Cytuj:
Mi się tam nie widzi, żeby ktoś z jedną nogą w grobie mógł większych zmian chcieć skoro ryzykuje o wiele więcej od młodzików bo może potem jego życiorys być podsumowany jako "to ten co spierdolił Polskę"


lol , mysle ze to jest ostatnie o co sie martwia, wystarczy wspomniec millera z jednej strony, i buzka z drugiej strony
obaj spierdolili wiecej niz ktokolwiek mogl przypuszczac, a do teflonowego leszka zaden syf sie nie przykleil, dalej chlopak nie ma sobie nic do zarzucenia :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 14:41 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=XndPWzCtSsA
Schetyna :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 15:40 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Cytuj:
Mi się tam nie widzi, żeby ktoś z jedną nogą w grobie mógł większych zmian chcieć skoro ryzykuje o wiele więcej od młodzików bo może potem jego życiorys być podsumowany jako "to ten co spierdolił Polskę"


lol , mysle ze to jest ostatnie o co sie martwia, wystarczy wspomniec millera z jednej strony, i buzka z drugiej strony
obaj spierdolili wiecej niz ktokolwiek mogl przypuszczac, a do teflonowego leszka zaden syf sie nie przykleil, dalej chlopak nie ma sobie nic do zarzucenia :D


Miller jest ojcem podatku liniowego w Polsce, wiec dla mnie pod względem podejścia do gospodarki Miller >>> Tusk

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.