mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2138, 2139, 2140, 2141, 2142, 2143, 2144 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 12:16 
Cytuj  
Pod warunkiem że zbiórkę nie zrobił jakiś kijowski nowy bo ten terrrorysta z cinkusia wtedy wiele z tej kasy nie zobaczy :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 12:57 
Cytuj  
UK? Rotfl w porownaniu z PL to kwitnacy socjalizm. Szkoda, ze nie mial wypadku tutaj. Podatnicy zasponsorowaliby mu dom, dozywotnia rente i oplacili opiekunke.
Serio podziwiam tepote unyslowa ludzi narzekajacych na rodzimy mikrosocjal a za wzor stawiajacych zachod europy gdzie kazdy nierob dostaje 10-20x tyle za swoje nicnierobstwo. Przegenialny popis glupoty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 13:02 
Cytuj  
Social kołchoz w UK jest niewyobrażalnych rozmiarów. EU przy tym to jakaś parodia. Stąd śmieje się z ludzi narzekających, że przez EU jest źle w UK a Ci sami ludzie wysysający kasę z budżetu nie robiąc nic sami niszczą swój kraj. Co gorsze oni się rozmnażają i tego samego uczą swoje dzieci.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 13:47 
Cytuj  
taa strasznie chujowo, a socjal w UK przebija ten Szwedzki, Niemiecki czy Francuski conajmniej kilkunastokrotnie. Dobrze, że w końcu ta socjalistyczna wyspa opuszcza Unię kapitalistycznych, wolnorynkowych i liberalnych państw. Kontynent odetchnie z ulgą! :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 13:50 
Cytuj  
Że Marek nie potrafi czytać i myśleć to wiedziałem. Ale Ty ojciec? Napisałem jako, że zaczynają się odcinać i dobrze to prognozuje na przyszłość.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 13:55 
Cytuj  
przeczytaj jeszcze ze dwa razy post oycieca to załapiesz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 14:03 
Cytuj  
Ciamajdan w akcji

Cytuj:
PO złoży w czwartek do prokuratury zawiadomienie w sprawie niedopełnienia obowiązków przez policjantów oraz prokuratora nadzorującego czynności po wypadku z udziałem limuzyny premier Beaty Szydło.

Posłowie PO w swoim zawiadomieniu powołali się m.in. na doniesienia medialne.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 14:15 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Że Marek nie potrafi czytać i myśleć to wiedziałem. Ale Ty ojciec? Napisałem jako, że zaczynają się odcinać i dobrze to prognozuje na przyszłość.


Od niczego sie nie odcinaja.

Tak jak marek napisal my przy nich jesli chodzi o pomoc socjalna to jestesmy kapitalizm z XiX w.

W UK jak masz ochote caly dzien napierdalac na playstation pijac przy tym piwko to panstwo ci to umozliwi. Jedyna niedogodnosc to trzeba bedzie raz na jakis czas wybrac sie na jeden dzien do jakiej pracy, zeby stwierdzic ze ta praca nie jest dla ciebie.

Mi sie to nawet podoba, szczegolnie ze panstwo na to stac. Nie kazdy musi wybrac kariere i zapierdol przez cale zycie.

U nas tez sa tacy ludzie, ale zeby przezyc musza zajac sie drobnymi kradziezami albo dilerka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 14:46 
Cytuj  
mam znajomgo anglika, jakies sprawy informatyczne dla banku, pracuje kurwa ze 3 dni, ogolnie to len straszny, zarabia pare k funciakow, dokladnie nie wiem ale raczej dobrze, wlasny dom w londynie jakies auto, ale to w sumie niewazne, nie bardzo rozumialem jak i skad ale byl jakos ze 3 lata na berobociu i panstwo mu tyle placilo ze mowil ze mu sie nie oplaca nawet wracac do pracy na warunkach jakie mial. ale nie jestem pewien czy to bylo panstwo czy jakies ubezpieczenie (rozmowy przy wodce z moim angielskim i jego polskim :D)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 14:47 
Cytuj  
Zabawny ten wywiad morawieckiego nowy, biedaczynka sie przyzwyczail do standardow zadawania pytan z publicznej. Nawet mu nie dali powerpointa odpalic :(


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 14:48 
Cytuj  
beda marsze z plakatami cienko cienko? a moze komisja? WYJASNIMY TA SPRAWE JAK DOJDZIEMY DO WLADZY!


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 14:53 
Cytuj  
Jedyna rzecz jaka placa na bezrobociu to jobseeker's benefit, jakies 190 funtow tygodniowo, wiec szczerze watpie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 14:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Że Marek nie potrafi czytać i myśleć to wiedziałem. Ale Ty ojciec? Napisałem jako, że zaczynają się odcinać i dobrze to prognozuje na przyszłość.

Ale ja absolutnie nie odnosiłem się do tego co napisałeś.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 15:12 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jedyna rzecz jaka placa na bezrobociu to jobseeker's benefit, jakies 190 funtow tygodniowo, wiec szczerze watpie.


cypis w temacie ;)

Nawet pod 2k/miesiąc można dostać sumując house benefit i working tax credit. Biorąc pod uwagę, ze średnie zarobki w GB to ok. 27k GBP/rok (brutto), to siedząc na tych benefitach można tą średnią nawet przekroczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 15:15 
Cytuj  
a auto dobrze zabezpieczone? Czytałem, że Miller ma bardzo duże osiągnięcia w wyjaśnianiu wypadków. Może by opozycja zebrała na jakimś kickstarterze kasę i zwołała komisję? :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 15:21 
Cytuj  
Ciekawe jak wielu z nas by prawidłowo (tak jak chciał kierowca bor) zareagowało w takiej sytuacji, kiedy na jednopasmowej drodze wyprzedza was z lewej strony pojazd mający włączony sygnał świetlny, a wy chcecie skręcić w lewo. Gdzie się patrzycie jak skręcacie na takiej drodze?

Spodziewacie się, że ktoś z tyłu będzie zapieprzał 100/120km/h i podejmie decyzję o wyprzedzaniu was z lewej na podwójnej ciągłej w trakcie skrętu w lewo?

Ciekawe ile grzali, bo w 50km/h chyba nikt nie uwierzy :-D Wtedy spokojnie by wyhamowali przed drzewem, albo obrażenia byłyby minimalne. 50km/h to może była prędkość tuż przed zderzeniem z drzewem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 15:27 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Ciekawe jak wielu z nas by prawidłowo (tak jak chciał kierowca bor) zareagowało w takiej sytuacji, kiedy na jednopasmowej drodze wyprzedza was z lewej strony pojazd mający włączony sygnał świetlny, a wy chcecie skręcić w lewo. Gdzie się patrzycie jak skręcacie na takiej drodze?

Spodziewacie się, że ktoś z tyłu będzie zapieprzał 100/120km/h i podejmie decyzję o wyprzedzaniu was z lewej na podwójnej ciągłej w trakcie skrętu w lewo?

Ciekawe ile grzali, bo w 50km/h chyba nikt nie uwierzy :-D Wtedy spokojnie by wyhamowali przed drzewem, albo obrażenia byłyby minimalne. 50km/h to może była prędkość tuż przed zderzeniem z drzewem.


Zaraz za samochodem premier jechal samochod z sygnalem swietlnym i prawdopodobnie dzwiekowym, wiec raczej ciezko bylo go nie zauwazyc. GW wrzucala filmik.

Mogli grzac ile chcieli, podobnie jak karetki czy policja.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 15:33 
Cytuj  
masz linka? wrzuć


nawet jeśli to prawda, to odpowiedzialność za ruch pojazdu uprzywilejowanego podlega takiej regulacji:

http://orzeczenia.wroclaw-srodmiescie.s ... -05-29_001

"Kierując samochodem M., pojazdem uprzywilejowanym, wjechał bowiem na skrzyżowanie nie zachowując należytej ostrożności, tj. nie obserwując prawidłowo sytuacji ruchowej na drodze, w wyniku czego wytworzył zagrożenie bezpieczeństwa ruchu i spowodował przedmiotową kolizję. Kierujący samochodem M. wjechał na skrzyżowanie w czasie, w którym dla jego kierunku ruchu wyświetlany był sygnał czerwonego światła. Jadąc z włączonymi sygnałami pojazdu uprzywilejowanego mógł wjechać na skrzyżowanie w takim stanie sygnałów świetlnych, jednak miał obowiązek zachowania najwyższej ostrożności i upewnienia się, czy wszyscy kierujący, dla których włączone były sygnały zezwalające na wjazd na skrzyżowanie, zauważyli (usłyszeli) sygnały pojazdu uprzywilejowanego i zatrzymali się przed torem ruchu karetki."

w związku z tym pan w seicento wciąż nie powinien zostać skazany, elo :D
za to kierowca BOR owszem.

nie wiem co mówią nt temat w mediach, może już przewałkowali właściwą regulację.


Ostatnio edytowano 16 lut 2017, 15:42 przez Profeta, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 15:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mam znajomgo anglika, jakies sprawy informatyczne dla banku, pracuje kurwa ze 3 dni, ogolnie to len straszny, zarabia pare k funciakow, dokladnie nie wiem ale raczej dobrze, wlasny dom w londynie jakies auto, ale to w sumie niewazne, nie bardzo rozumialem jak i skad ale byl jakos ze 3 lata na berobociu i panstwo mu tyle placilo ze mowil ze mu sie nie oplaca nawet wracac do pracy na warunkach jakie mial. ale nie jestem pewien czy to bylo panstwo czy jakies ubezpieczenie (rozmowy przy wodce z moim angielskim i jego polskim :D)


Napewno nie panstwo, tak jak cypis napisal. Moze mial taka umowe z poprzednim pracodawcom?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 15:40 
Cytuj  
Filmik (to tvn nie gw, pomylilem sie):

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 15207.html

"Polski kodeks drogowy zezwala kierującemu pojazdem uprzywilejowanym (przy zachowaniu szczególnej ostrożności) na niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego, a także znaków i sygnałów drogowych, w tym do sygnalizacji świetlnej. Kierujący takim pojazdem nie jest jednak zwolniony ze stosowania się do sygnałów dawanych przez kierujących ruchem. Natomiast wszyscy uczestnicy ruchu zobowiązani są do ułatwienia przejazdu pojazdowi uprzywilejowanemu m.in. poprzez natychmiastowe usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2138, 2139, 2140, 2141, 2142, 2143, 2144 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.