mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2143, 2144, 2145, 2146, 2147, 2148, 2149 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 20:37 
Cytuj  
Chodzi mi o cały rok 2016, nie o wyniki w danym miesiącu, chodzi o wzrost przychodów z podatków w tym też z vat.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 21:03 
Cytuj  
embe napisał(a):
Chodzi mi o cały rok 2016, nie o wyniki w danym miesiącu, chodzi o wzrost przychodów z podatków w tym też z vat.


No i jak popatrzymy na cały rok 2016 to mamy wzrost wpływów z VAT o 2,8 % czyli tyle ile wyniósł wzrost PKB. Oczywiście wzrosła ściągalność VAT i wzrost wpływów powinien być większy niż wzrost PKB, ale nie jesteśmy w stanie tego dokładnie zmierzyć z powodu tego numeru który wykręciło MF w grudniu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 21:04 
Cytuj  
Lokken1 napisał(a):

@Kassei

Ale wtedy nie mielibyśmy takich różnic pomiędzy grudzień '15 a grudzień '16 i styczeń '16 a styczeń '17. Sytuacje które opisujesz mogą mieć miejsce co roku i wtedy nie byłoby takich różnic jakie mamy teraz.
Częściowo się zgadzam. Pytanie tylko jak fatalny by był styczeń gdyby nie ten "hipotetyczny" zabieg o którym Ty pisałeś i sytuacja którą ja opisałem. Szeroko pojęte usługi budowlane to jakieś 20% PKB i na prawdę duży obrót VAT, więc to nie pierdnięcie komara i potrafi ruszyć słupki na wykresach. Zawsze staram się unikać teorii spiskowych, ale zastanawia mnie czy po prostu grudniowy wynik nie jest rzeczywistym a styczniowy nie byłby równie ujowy gdyby nie zamieszanie w budowlance i zamówieniach publicznych. Hipoteza o przyśpieszeniu zwrotu VAT w grudniu 2016, czy ogólnie ostatnim kwartale jest dla mnie tylko hipotezą bo w znanych mi urzędach skarbowych nic takiego nie miało miejsca. Na prawdę mam nadzieję, że się mylę i jest pięknie i kolorowo, bo inaczej to jedziemy w dół bez hamulców :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 21:45 
Cytuj  
Nie chce mi się czytać i słuchać co opowiadają, jak macie dane jakieś to napiszcie o ile wzrosły przychody z podatków wszystkich łącznie za cały 2016 rok.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 22:51 
Cytuj  
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ch/y1g5mgp
Tyle lat nie mogli i wreszcie dzięki pomocy Kukiz'15 dali radę...mamy POPIS!! Można wracać do kraju :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 23:48 
Cytuj  
Pepe napisał(a):
meterrr napisał(a):
Niah napisał(a):
http://www.dwutygodnik.com/artykul/6870-najnowsi-barbarzyncy.html
o idolach tego chuja roballa

tego gowna czytac sie nie da
autor narzeka na swiat , ale sam wysral 10 stron tekstu z forma i sytlistyka internetowego postu


czyli lewacka szmata ocierajaca sie swoimi tlustami piwnicznymi posladkami o sniady mikropenis assada - niah, podlinkowal swoj 'artykul'? :D

Ultra prawicowy Roball się odezwał!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 00:07 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/jaroslaw-zielinski- ... 091,s.html

Dla niektórych to całkiem normalne. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 08:03 
Cytuj  
Jaro Z chyba nie zdaje sobie sprawy, ze efekt moze byc bardzo daleki od zamierzonego


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 10:46 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Jaro Z chyba nie zdaje sobie sprawy, ze efekt moze byc bardzo daleki od zamierzonego

hahahha dokladnie, tego typu pomysly maja tendencje do wybuchania w twarz ich inicjatorom :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 12:02 
Cytuj  
Warszawiacy, tacy nowocześni...sztuka! :lol:
http://wolnosc24.pl/2017/02/21/na-to-id ... warszawie/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 12:26 
Cytuj  
Tylko ciemnogród pisowski to krytykuje, no i więcej pieniędzy mogłoby iść dla rydzyka, a nie na sodomę i gomorę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 12:47 
Cytuj  
Hmm. Opisy brzmią zachęcająco, nie słyszałem ale może trzeba się wybrać. Oczywiście artykuł gównoportalu dla upośledzonych, autor sam nie oglądał tylko buduje grozę na doniesieniach TVP. :lol: No i za PiSu przeca w końcu jest pluralizm w TVP, to chyba takie poglądy też mają prawo do reprezentacji i finansowania, czego płaczą zatem? hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 13:17 
Cytuj  
Myślę, że kolejny spektakl powinien bazować na sraniu na scenie i rzucaniu tym w widownie. Aktorzy byliby przebrani za Kaczyńskiego, Macierewicza et consortes i byłaby to głęboka refleksja nad dyktaturą.
Oczami wyobraźni widzę tą ekstazę publiki, gdy przyjmuje kał na twarz.
Mam nadzieję, że wystarczająco Cię zachęciłem do wybrania się. :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 13:22 
Cytuj  
To jedno z zadan sztuki - szokowanie, docieranie do najglebszych emocji. Oczywiscie ciezko okreslic gdzie jest granica dobrego smaku, dlatego w sztuce dozwolone jest wszystko. Nikt nikomu nie kaze chodzic na takie spektakle i to ogladac (ja bym nie poszedl).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 13:24 
Cytuj  
Ale dobry opozycjonista musi zaliczyć taki spektakl podobnie jak zakup przynajmniej dwóch egzemplarzy wyborczej, w sklepie przy kasie kichając parsknie jebać pis, a widząc zakonnice na parkingu pokaże środkowy palec.
Ja tam nie mam nic przeciwko takiej "sztuce" jak ktoś chce płacić za wstęp, a sponsor prywatny to czemu nie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 13:28 
Cytuj  
No dlatego z niecierpliwością czekam na podjęcie próby realizacji mojego pomysłu. To będzie prawdziwa sztuka. Aktor grający Kaczyńskiego będzie rzucając swoim kałem recytował przemówienia Adolfa Hitlera, a Macierewicz w tym czasie będzie przebrany za Stalina sikał na scenie na klęczących aktorów z tabliczkami: Tusk, Ryszardo, Unia Europejska...na tą ostatnią nawet nasra.
Myślę, że poruszy to publikę, zaszokuję i dotknie najgłębiej skrywane emocje.
W tle będzie grany hymn Polski na harmonijce, przez menela pod budką z piwem...potem okaże się, że to Chrystus, król Polski, który zataczając się zwymiotuje na JarKacza.
Wszystko skończy się wielką orgią, a aktorzy będą się spuszczać na publikę w pierwszych rzędach.

Sztuka...

Embe za prywatną kasę niech wystawiają co chcą, ale też niech mi nie zabraniają się z tego wyśmiewać. :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 13:38 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
No dlatego z niecierpliwością czekam na podjęcie próby realizacji mojego pomysłu. To będzie prawdziwa sztuka. Aktor grający Kaczyńskiego będzie rzucając swoim kałem recytował przemówienia Adolfa Hitlera, a Macierewicz w tym czasie będzie przebrany za Stalina sikał na scenie na klęczących aktorów z tabliczkami: Tusk, Ryszardo, Unia Europejska...na tą ostatnią nawet nasra.
Myślę, że poruszy to publikę, zaszokuję i dotknie najgłębiej skrywane emocje.
W tle będzie grany hymn Polski na harmonijce, przez menela pod budką z piwem...potem okaże się, że to Chrystus, król Polski, który zataczając się zwymiotuje na JarKacza.
Wszystko skończy się wielką orgią, a aktorzy będą się spuszczać na publikę w pierwszych rzędach.

Sztuka...

Embe za prywatną kasę niech wystawiają co chcą, ale też niech mi nie zabraniają się z tego wyśmiewać. :lol:


Myslisz ze to forum czyta jakis nowoczesny rezyser teatralny?

Powszechnie wiadomo ze teatry sa dotowane ze srodkow publicznych. Rozumiem, ze w zwiazku z tym powinny wystawiac tylko patriotyczne sztuki o zolnierzach wykletych?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 13:39 
Cytuj  
Kto wie, kto wie. Może siedzi tu jakiś z kontaktami w światku i podłapie pomysł. Wtedy nie dość, że się pośmieje, to jeszcze zarobie na publice :lol:

Czemu akurat o nich? :o

Jeżeli pytasz mnie o zdanie, to uważam, że za publiczne pieniądze powinny być wystawiane sztuki "bezpieczne", niekontrowersyjne dla większości.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 13:54 
Cytuj  
sztuka lol. ze sztuka to moze i ma cos wspolnego ale miesa. "sztuka ma szokowac' lol . podepnijcie sobie 220v pod jaja efekt bedzie lepszy. tak cyz siak bilety sie sprzedadza i bedzie na fejsbuczkach spuszczanie sie jaka to fajna sztukaa, poszerzanie horyzontow itd. a karolak tam nie gra przypadkiem albo ktorys z innych wielkich aktorow tworzacych wielka sztuke ? czemu np. zamiast figury jezusa nie dac mahometa a zamiast krzyza np. koranu? ogolnie takie budzenie prymitywnych emocji i to nawet nie w mediach ale w teatrze to jest jakis znak nowych czasow? rzeznik dobrze pisze, ludziom szukajacych takich emocji qpa na twarz, bilety po 1k, emocje zapewnione.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 13:55 
Cytuj  
Wszystko ok Gorb ale twoja sztuka nie będzie miała widowni jeśli nie zostanie oprotestowana, najlepiej jakieś modlitwy różańcowe pod teatrem, przypięci łańcuchami do drzwi, o samospaleniach nie wspominam bo zbyt drastyczne, oburzenie na twitach i fejsach bo wtedy Niahu pójdzie na spektakl itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2143, 2144, 2145, 2146, 2147, 2148, 2149 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.