mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2183, 2184, 2185, 2186, 2187, 2188, 2189 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 15:29 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Isengrim napisał(a):
W kwestii formalnej: czym są prawilne portale?


Połączenie odpustowego patriotyzmu z ksenofobią podlane dużą dawką skurwienia logiki, czasem doprawione nutą socjalizmu gospodarczego.

Bardzo ładnie napisane.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 16:26 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Szyszko wiąże krawat półoxfordem, od razu widać tą wschodnią mentalność. Daleko mu do polityka z najlepszą stylówą w Polsce jakim jest Nowak.



Mógłby inaczej? Przecież to tradycja :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 21:54 
Cytuj  
Myślałem że w UK nie ma takich rzeczy http://www.tvn24.pl/izba-gmin-wprowadzi ... 069,s.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 21:55 
Cytuj  
embe napisał(a):
Powtórzę, jak on może czuć się odpowiedzialny za to że ktoś łamie przepisy i wycina drzewa ?


Czyli już wiemy- za wszystko zło jakie było za kadencji PO-PSL odpowiedzialne jest PO-PSL, za to za wszystko co złe za kadencji PIS odpowiedzialny będzie KTOŚ, ale na pewno nie PIS, czyli ci co otworzyli odpowiednie przepisy.
:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 22:01 
Cytuj  
Ale z ciebie beton.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 22:06 
Cytuj  
Beton jesteś raczej ty skoro dla ciebie wszystko jest takie proste :)
I zgodnie z zasadą PIS z góry wiecie kto będzie winny, no i że PIS wygrał :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 22:22 
Cytuj  
Co ty pieprzysz, przecież obecnie jak ktoś wycina drzewa łamiąc przepisy to jest karany, tvn śledzi to na bieżąco.

Ale jak coś to oglądnij sobie ten film https://www.youtube.com/watch?v=Bvaha1GusIc


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 22:37 
Cytuj  
lordyp - bez owijania w bawełnę - za PO to nikt by się jakimiś drzewami nie przejął - bo media były zajęte tuszowaniem afer na kilkaset milionów+++...

a co do filmiku - to w ogóle nie wiem skąd protest przeciwko uregulowaniu rzek (opis). Przecież planowane to było do zrobienia ze 20 lat po jakiejś większej powodzi. I jakieś pierdolenie o ochronie przyrody - w UK (dla porównania) mają wprost pierdolca na punkcie przyrody a rzeki są uregulowane.
No ale to idioci z KODu i tak naprawdę jest to polityczny antyrzadowy prostest, rzeki czy drzewa są jedynie gównopretekstem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 23:11 
Cytuj  
Tak wiem - za PO-PSL to były afery na grube setki milionów, nie to co teraz :)
Serio, na prawdę nie widzicie jaką kasę teraz robią ci co wiedzieli, że taka ustawa będzie? Jak nagle działki stają się warte kilka- kilkanaście razy więcej? Na prawdę ja nie mam tu na myśli 19 drzew wyciętych przez jakiegoś gamonia w Katowicach, któremu chcą dać 2 miliony kary :)
Qrwa po co ja z wami dyskutuje?
Człowiek się robi taki głupi na starość :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 23:22 
Cytuj  
Śmiało daj te przykłady gdzie wycięto drzewa by zrobić grube interesy dzięki nowym przepisom, a których nie można było zrobić tak samo wcześniej, betonie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 06:09 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/sledczy-w-sprawie-w ... 129,s.html

Brawura i głupota, a potem będą ciągać niewinnego człowieka po sądach. Śledztwo w tej sprawie to są kpiny i ktoś powinien w przyszłości odpowiadać za mataczenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 07:59 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Tak wiem - za PO-PSL to były afery na grube setki milionów, nie to co teraz :)
Serio, na prawdę nie widzicie jaką kasę teraz robią ci co wiedzieli, że taka ustawa będzie? Jak nagle działki stają się warte kilka- kilkanaście razy więcej? Na prawdę ja nie mam tu na myśli 19 drzew wyciętych przez jakiegoś gamonia w Katowicach, któremu chcą dać 2 miliony kary :)
Qrwa po co ja z wami dyskutuje?
Człowiek się robi taki głupi na starość :(

Z tym, że zakazu wycinki nigdy nie powinno być. Święte prawo własności, a nie pierdolona komuna.
Oczywiście kaczor już chce przyblokować i to samo w sobie jest szkodliwe, bo wszyscy na szybko wycinają teraz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 08:06 
Cytuj  
tczewiak ty nie rozumiesz. lordyp ma w dupie te drzewa. On po prostu nie lubi PiSu. Nie napisal ani slowa o podsluchach, o autostradach, o kamienicach gdzie poszla nieporownywalnie wieksza kasa, a od tygodni rozpacza bo ktos sobie na wlasnej dzialce wycial drzewo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 08:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
meterrr napisał(a):
lecz sie chlopie
Ale nie potrafisz oddzielić głupoty gościa z pisu od głupoty zadawanego pytania ?
Powtórzę, jak on może czuć się odpowiedzialny za to że ktoś łamie przepisy i wycina drzewa ?


Nie mareczkuj.
To bylo pytanie o to, czy czuje sie odpowiedzialny za ustalenie przepisu, ktory (najwyrazniej) nie dziala jak trzeba. Pytanie w zasadzie retoryczne, ale przeciez trzeba wykrecic sie sianem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 08:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tczewiak ty nie rozumiesz. lordyp ma w dupie te drzewa. On po prostu nie lubi PiSu. Nie napisal ani slowa o podsluchach, o autostradach, o kamienicach gdzie poszla nieporownywalnie wieksza kasa, a od tygodni rozpacza bo ktos sobie na wlasnej dzialce wycial drzewo.

PiS też napierdala podsłuchy jak PO. W developerce też lecą świeże wałki - ale to więcej Piszpan niech opowie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 09:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
lordyp napisał(a):
Tak wiem - za PO-PSL to były afery na grube setki milionów, nie to co teraz :)
Serio, na prawdę nie widzicie jaką kasę teraz robią ci co wiedzieli, że taka ustawa będzie? Jak nagle działki stają się warte kilka- kilkanaście razy więcej? Na prawdę ja nie mam tu na myśli 19 drzew wyciętych przez jakiegoś gamonia w Katowicach, któremu chcą dać 2 miliony kary :)
Qrwa po co ja z wami dyskutuje?
Człowiek się robi taki głupi na starość :(

Z tym, że zakazu wycinki nigdy nie powinno być. Święte prawo własności, a nie pierdolona komuna.
Oczywiście kaczor już chce przyblokować i to samo w sobie jest szkodliwe, bo wszyscy na szybko wycinają teraz.

uwielbiam ten argument gimnazjalnych liberalow

najpierw zrobmy prawo ze u siebie mozna wszystko - a ptem narzekajmy jaka ta polska brzydka bo nic do niczego nie pasuje

ludzie zapomnieli ze z prawami wlasnosci powinny isc tez obowiazki i odpowiedzialnosc za wspolna wieksza przestrzen i plan jej zagospodarowania
i nie, nie moze u siebie robic co ci sie kurwa podoba

nie ma czegos takiego jak swiete prawo wlasnosci bo nie zyjesz kurwa na pustyni tylko w spoleczenstwie


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 09:49 
Cytuj  
Święte prawo własności i chuj. Szaraczek na swojej działce musi pytać jaśnie panią urzędniczkę czy może jakiegoś klona wyciąć, a wielkie korpo wycina co chce i ile chce. Wycinka ponad 200 drzew - dąb o obwodzie 1,5 metra, a na protokole 30 cm. Przy dużej ilości kto to sprawdzi? Burmistrz ze starostą i tak siedzą w kieszeni prezesa, więc interes się kręci. Wyjebane w takie coś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 09:51 
Cytuj  
Ja bym embilowi kiedyś polecił popracować z państwówką jako podwykonawca właśnie jakichś projektów to by w końcu może przejrzał na oczy przepisy vs polandia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 09:52 
Cytuj  
1920 strona wątku. Jest moc kurwa w narodzie.


http://niestatystyczny.pl/2017/03/16/ulga-podatkowa-dla-czytajacych/#.WMukiGdFe71
To pewnie bardziej pomoże, niż te gówno pomysły ze stałą ceną.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 10:02 
Cytuj  
Apropo wycinki drzew i tego, że wszyscy prywatni właściciele małych posesji teraz wycinają.

To nie chodzi o to, że ludziom się nie chciało składać podań, to chodzi o to, że aby uzyskać zezwolenie na wycinke drzewa podobno trzeba się było zobowiązać do zasadzenia 2-3 na każde wyciete drzewo, a kurwa po to chcieli wyciąć, żeby drzewa nie było.

Juz nie mówiąc o tym, że nie można było wyciąć krzewu na własnym ogródku. KRZEWU.

PS. Nie wnikam w kwestie masowej wycinki lasu, itp nie znam się.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2183, 2184, 2185, 2186, 2187, 2188, 2189 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.