mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2193, 2194, 2195, 2196, 2197, 2198, 2199 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 10:18 
Cytuj  
Sam masz problem ze zrozumieniem postów i nie raz miałeś to wytykane, więc stawianie się ponad innych żeby pokazać jakim się jest ynteligentym i elitarnym to bezradność.
Może napisać coś o emiblach jeśli cie to podnieca.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 10:25 
Cytuj  
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 83726.html
kurwa kurwa kurwa pis kurwa kurwa kurwa


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 11:02 
Cytuj  
Nie kumam to rok temu zrobili to http://www.rp.pl/Postepowanie-podatkowe ... azuje.html, a teraz takie cyrki ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 11:38 
Cytuj  
ciemny lud to kupił


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 11:58 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak wejdziesz kiedyś na poziom rozumienia prostych zdań to podyskutujemy. Ograniczeń twojej inteligencji nie przeskoczę, po co mam tracić czas. Spróbuj może jeszcze raz przeczytać to co napisałem o Makłowiczu odpowiadając Mendolowi, to na prawdę nie jest skomplikowane wnioskowanie.


nie moge sie doczekac jakiz to ukryty przekaz miales w slowach: Chyba mial ogladalnosc skoro dopiero teraz zerwali z nim wspolprace albo ze zaproszenie polski do g20 to glaskanie jarka po przegranej z tuskiem. moja skromna inteligencja nie ogarnia tego. wytlumacz mi #mistrzimalgorzta czekam :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 12:06 
Cytuj  
Tutaj miałem na myśli to co napisałem. Wydymali Jarka, a potem dostał zaproszenie razem z Burkina Faso. Pisałem ci o Makłowiczu, ale chyba nie zrozumiałeś znowu. No i maiłeś wyjaśnić co to za aferę ze szczepionkami wykryłeś. Uchylisz rąbka tajemnicy?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 12:07 
Cytuj  
i vice versa torbis. Od ilu lat zarzucam Ci ze nie potrafisz samodzielnie myslec czy nawet spojrzec na sprawe z boku bez ugruntowanego juz z gory zdania to ciezko policzyc. Od lat wbrew wszelkiej logice trzymasz sie twardo jednej strony, najwyzej jak juz totalnie zostaniesz zapedzony w kozi rog to zarzekasz sie, ze w sumie to PO nogfy nie popierales, po prostu pewne rzeczy Ci sie w nich podobaja. I zaraz potem znow przylaczasz sie do idiotycznej nagonki na poziomie lordypa/niaha kompletnie ignorujac argumenty jednej strony, a argumenty drugiej traktujac jak niepodwazalne fakty ba nienaruszalna swietosc.

Gdzie kurwa byles w 2014 jak odeszlo z armii 114 generalow i pulkownikow?
PS. To pytanie retoryczne, odpowiedz znam. Wiec sie nie wysilaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 12:47 
Cytuj  
Grzejemy atmosferę, rząd nie dość że się wozi to jeszcze do jarka jeździ http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 25375.html !!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 12:55 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tutaj miałem na myśli to co napisałem. Wydymali Jarka, a potem dostał zaproszenie razem z Burkina Faso. Pisałem ci o Makłowiczu, ale chyba nie zrozumiałeś znowu. No i maiłeś wyjaśnić co to za aferę ze szczepionkami wykryłeś. Uchylisz rąbka tajemnicy?


aha razem z burkina faso i szwajcaria, ok :) kurwa jarek sie liczy na swiecie ja jebie, mocny zawodnik tor:) piszesz i piszesz o maklowiczu a tak jakbym sluchal tvnu, belkot. szczepionki? serio? nie razi cie ze firma farmaceutyczna nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci za powiklania poszczepienne? i ze polska dostala najtansza szczepionke? i wiesz co? to jest wina rzadu pisu akurat :) kurde tor poziom niaha lvl max. oh a pamietasz jak pisales o dealu jarka z obama na konferencji nato w warszawie? :) kurwa tor, jarek u ciebie to donka przerosl na glowe. deale z obama, kraje g20 glaskaja jarka. drugi putin u ciebie wyrosl co tam donek :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 13:13 
Cytuj  
Chyba za mocno odpłynąłeś z tym trololo. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 13:29 
Cytuj  
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ki/qr6xrk1
Kiedy maciar odpowie za działalność na rzecz Rosji?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 13:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chyba za mocno odpłynąłeś z tym trololo. :lol:


probuje do ciebie doplynac ale za glebokie wody :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 16:50 
Cytuj  
Jakie powikłania po szczepieniach? Czy chodzi o tą fantasmagorię z autyzmem lolol?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 16:55 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... &a=66&c=61


Cytuj:
Nieścisłości w oświadczeniu majątkowym ministra środowiska opisał "Newsweek" - w dokumentach nie wpisano m.in. wartości "stodoły" polityka w Tucznie, a jedynie cenę, za którą polityk kupił działkę w latach 90. Tymczasem agenci nieruchomości twierdzili, że "stodoła" - a naprawdę elegancki, trzystumetrowy budynek - może być wart nawet 500 tys. złotych. Postępowanie zdecydowało jednak, że śledztwa nie będzie. Powód? Okoliczności nie wskazują na to, że Jan Szyszko chciał zataić fakt posiadania obiektu, bo wpisał go w oświadczenie - tłumaczył portalowi Gazeta.pl rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Michał Dziekański.


11/10 za logike.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 17:19 
Cytuj  
No nie wiem, w tvp mówili o budynku gospodarczym w tvn że to willa, jak jest faktycznie musicie sami rozsądzić

przed remontem

Obrazek

Obrazek

po remoncie

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 18:02 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jakie powikłania po szczepieniach? Czy chodzi o tą fantasmagorię z autyzmem lolol?


jaki autyzm? poczytaj sobie o wplywie takiej ilosci aluminium na organizm dziecka. i jakim chujem mozna wypuszczac szczepionke biorac 0 odpowiedzialnosci za jakiekolwiek powiklania. partia do polski? a to chuj tam z jakoscia i tak mozemy miec wyjebane he he ;/


embe wyjebane w sumie ze po remoncie bo liczy sie stan na dzis. to ze wpisal ale nie podal dobrej wyceny to chyba junkiera trza pytac czy sie kwalifikuje ale nie sadze. ta stodola wyglada jak imprezownia :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 18:35 
Cytuj  
Ale jakie powikłania bo nadal nie wiem, skąd to info, z jakiego źródła i jakich szczepionek dotyczy.
Wiem, że mój młody miał rotawirus i gdyby nie szczepionka to skończył by na sorze z mamą a tak popierdział 3 dni i było z głowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 18:41 
Cytuj  
A to nie chodzi o szczepienia obowiązkowe czasem, przeciwnicy podają tam jakieś skrajne statystyki.

-----------------------------

Co do szyszki.
Ale to nie chodzi mi o wartość tylko o skrajności w przekazie bo on twierdzi że to stodoła, a z drugiej strony mamy teksty o willi czy rezydencji.
Inna sprawa że niedaleko mnie mieszka dość biedna rodzina wielodzietna, która dostała stodołę od właściciela z kawałeczkiem działki i zrobili z tego ładny domek, co ciekawe jako budynek gospodarczy mają wszystko legalnie uzbrojone, podatki płacą, numer jest itd, mogą śmiało mówić że to stodoła, a jednak wartość oceniam na jakieś 500-600k + spokojnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 19:18 
Cytuj  
prasa :D
czytasz z lewa czytasz z prawa, usredniasz i masz rzeczywisty obraz.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 19:32 
Cytuj  
Cytuj:
Transgender athlete crushes female competition in Australian weightlifting event


http://www.washingtontimes.com/news/201 ... s-female-/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2193, 2194, 2195, 2196, 2197, 2198, 2199 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.