mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2266, 2267, 2268, 2269, 2270, 2271, 2272 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 06:14 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
wy serio wierzycie w to co piszecie? czy po prostu flame i obelgi poszły tak daleko, że już zwyczajnie nie można się wycofać?



Na sądy mam kompletnie wyjebane, nie napisałem o tym ani słowa - polskie sądownictwo to farsa niegodna komentarza.
Ale patrzę z pewną dozą satysfakcji jak lewica i liberalne hasełka rozpierdalają EU. Bo to oni przeciągnęli wahadło tak bardzo w lewą stronę, że teraz tylko patrzeć jak wyjebie dziursko po prawej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 07:03 
Cytuj  
Mareczek widzę, że ciągle przeżywa ta traume jaka było zobaczenie dwóch calujacych się facetów


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 07:16 
Cytuj  
ohyda! :har:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 08:48 
Cytuj  
czytalem twoj post cypis o siedzeniu na pizdach ale odpuscilem bo sie przyznaje ze nie dalem rady zrozumiec o co ci chodzi :)

moze junkier i jestem glupi chociaz sokrates mi mowi inaczej ;) moge napisac ze jestes tepy glupi chuj tylko po co? :) co to wniesie ?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 11:31 
Cytuj  
nic, jebie mnie twoje zdanie

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 12:50 
Cytuj  
zeby cie ta agresja nie zajebala :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 15:21 
Cytuj  
https://medium.com/dfrlab/polish-astrot ... 43cf602200

Tak tylko zostawię.
Od razu zaznaczę, że osobiście nie mam zdania na ten temat, i szczerze nie obchodzi mnie która strona w rzeczywistości stosowała tą taktykę (a może obie, albo żadna, i ingerencja była z zewnątrz, też taką opinię czytałem)
Bardziej chodzi mi o pokazanie jakim bagnem jest obecna debata polityczna w Polsce i na świecie, bo niektórym tutaj chyba dalej wydaje się ze wszystko jest czarno białe i istnieje tylko podział na my moralni i sprawiedliwi, i oni, niemoralnie zdrajcy i złodzieje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 16:53 
Cytuj  
Srały muchy będzie wiosna, zwyczajnie PiS sięgnął wyżyn swojej głupoty i pogubili zabawki w swojej piaskownicy, Prezydent mocno związany z PiS nagle musi blokować ustawy, nie tyle że są takie czy owakie ale w obawie przed ulicą i zagranicą, a PiS musi się otrząsnąć bo dobre wyniki w gospodarce i finansach nie wystarczą obecnie dla plebsu by przyjmować kolejne szamotanie się z ustawami.
Ustawy o sądownictwie wejdą, będą miały korekty od Prezydenta, może bardziej akceptowalne przez ulice i zagranicę ale nie liczyłbym na duże ustępstwa bo bat na sędziów będzie, a ci nie pozwolą sobie swojego arystokratycznego statusu odebrać bez zmobilizowania histerycznej i totalnej opozycji.

Tak jak już napisałem wcześniej, zamiast to przygotować spokojnie wcześniej to narobili burdelu, a w wrześniu zamiast zająć się ustawami o niskim zus, podatku dla małych dg, ułatwienia w księgowości i administracji to będa się pierdolić znowu z opozycją i sędziami na ulicach.

Tak, jestem wkurwiony na PiS, pierwszy raz i to solidnie, mam gdzieś misiewiczowanie, tk i szybkie nocne ustawodawstwo, obiecali to realizują ale idioci nie potrafią miedzy sobą rozmawiać i ustalać wszystko jak trzeba, śmiałbym się do bólu jakby teraz im Gowin podziękował za koalicje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 17:59 
Cytuj  
albo duda zalozyl swoja partie z gowinem :)

jakiejs debaty merytorycznej w polityce nie ma teraz zupelnie goatus. sa madre slowa eksperci profesorowie bla bla blaale to wszystko tylko zeby zdobyc pare % w wyborach albo zajumac partii przeciwnej. co do tego jeszcze astro to po 2 stronie jest tez tego masa. mnie moze najbardziej wkurwia wciskanie ludizom takich ciemnot ze ot ludzie sie nagle sami z siebie zebrali w juracie albo tak sobie spacerowali a tu scena stala od rana naglsonienie kosze roz do rozdawania flagi 100 metrowe itd. tak jakos lezalo tam przyapdkiem. albo te "nowe" organizacje jak jacys tma mldozi demokraci czy tam mldozi 2017 ze to takei zrywy spoleczne a w darczyncach przelewy na gruba kase. albo teraz przypiswanie sobie przez opozycje ze to ich zasluga no i iczyiscie wszyscy jak jeden mowia ze super ze to spoelczenstwo sie ruszylo samo z siebie i wogole. no kurwa mac. jakby mi 24/24 w tv/radio/prasie/necie pierdolili ze wraca komuna, ze zabiora internet, ze bedzie dyktatura, stan wojenny i chuj jeszcze wie co to bym kurwa pewnie w koncu sie wkurwil i tez poszedl . ta goatus polska polityka (zreszta niczym sie nie rozni od agrnaicznej) to dno.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 18:21 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Srały muchy będzie wiosna, zwyczajnie PiS sięgnął wyżyn swojej głupoty i pogubili zabawki w swojej piaskownicy, Prezydent mocno związany z PiS nagle musi blokować ustawy, nie tyle że są takie czy owakie ale w obawie przed ulicą i zagranicą,


TBH może jestem naiwny, ale mimo, że go nie lubię, to wydaje mi się, że Duda niespecjalnie się przeją ulicą i zagranicą - wcześniej mu to nie przeszkadzało, zresztą mógł grać na przeczekania, albo zdjąć z siebie ciężar gniewu i przesłać do PISowskiego TK. Wydaje mi się że jednak jako osoba z wykształceniem prawniczym nie do końca akceptował te zmiany i w końcu uznał że interes partyjny nie jest wart aż tyle.

Zresztą, jak by to był strach przed ulicą to podejrzewam, że decyzja nie zapadła by tak szybko i nastąpiła by po konsultacjach z PISem jak potencjalnie da się to rozładować, tymczasem, ewidentnie PIS był mocno zaskoczony

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 18:45 
Cytuj  
to ze ulcia i zagranica to proste. to ze mu sie nie podobala niezgodnosc z konstytucja juz raczej mniej bo wczesniej przy ustawach o tk mu to nie rpzeszkadzalo. chyba ze nie dosc ustawa na kolanie, mase bledow i niezgodnosci i to wszystko naraz sie zebralo albo po prostu zagrywka pod siebie. zobaczymy bo w roedziu chwalil dobra zmiane :) moze byc tez drugie dno ze taki byl plan jarka a teraz zrobia ustawe na nowa spokojnie a swoje i tak przepchna np. przy oglaszaniu mieszkania + albo obnizek pdoatkow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 18:50 
Cytuj  
Tak, Jarosław wszystko zaplanował żeby Duda poprzez veto pokazał się jako odpowiedzialny mąż stanu i miał łatwiejsza reelekcję. Dokładnie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 18:51 
Cytuj  
taaa, Adrian wziął sobie do serca protesty ludzi i pokazał fucka Jareczkowi. Realne tak samo jak to, że to było z góry dogadane z prezesem. To juz szybciej uwierzę, ze się po prostu na Ziobrę wkurwił i ego wzięło górę.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 19:10 
Cytuj  
dostal opierdol od starej, ze jak pipa sie zachowuje.
niemiecka szkola.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 19:16 
Cytuj  
żydowska raczej

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 19:20 
Cytuj  
chuja sie znacie. Wielki strateg miał plan, a wy łykacie wszystko jak pelikany. Powiedz im embe...


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 19:20 
Cytuj  
Suski za to nigdy nie zawodzi.

Cytuj:
Można przyrównać to do ciemnej uliczki. Jak człowieka napadają w ciemnej uliczce, to można się zachować na różne sposoby. Można nic nie robić i dać sobie poderżnąć gardło, można uciec, można się bronić. My przyjęliśmy zasadę, że się bronimy. Pan prezydent uciekł


Cytuj:
o taka trochę postawa jak wojska rosyjskie, kiedy było powstanie w Warszawie. Czekali, aż się powstanie wykrwawi i wtedy my przyjdziemy na gotowe. Nie popieram tej postawy. Takie stanie z karabinem u nogi pomaga opozycji


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 19:23 
Cytuj  
wez odpal tvpinfo, a nie jakies smutne teksty wklejasz :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 21:18 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
to ze ulcia i zagranica to proste. to ze mu sie nie podobala niezgodnosc z konstytucja juz raczej mniej bo wczesniej przy ustawach o tk mu to nie rpzeszkadzalo.

"Ulica" jakoś wcześniej też mu nie przeszkadzała, więc według twojej logiki to też nie to. IMHO każda czara w końcu się przepełni, więc to, że wcześniej przyklepywał w podobnych sytuacjach nie znaczy, że teraz też musi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2017, 22:00 
Cytuj  
no pisze o tym samym ze ani ulica ani zagranica :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2266, 2267, 2268, 2269, 2270, 2271, 2272 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.