mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2275, 2276, 2277, 2278, 2279, 2280, 2281 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 09:07 
Cytuj  
Jaka jest umowa na dostawę z USA?
Cytuj:
Dostawy do Polski są obecnie znacznie droższe od tych do Niemiec, choć jesteśmy już bliżej tamtejszego pułapu – powiedział Waszczykowski w rozmowie z Kommiersantem. Obecna oferta rosyjska dla Polski nie jest konkurencyjna. Według PGNiG to najdroższa oferta w portfelu tej firmy. To istotne w kontekście cytatów RIA, które mogą sugerować, że gaz z Rosji jest najtańszy, a najdroższy jest gaz z USA. Ta manipulacja jest rozpowszechniona w rosyjskich i polskich przekaźnikach propagandy Kremla.

Wywiad dla Kommiersanta był autoryzowany, dla RIA Nowosti nie.
fejkniusy, fejkniusy wszędzie. A jednak dalej się ludki dają łapać, lel.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 09:44 
Cytuj  
lordyp twierdzi ze w polsce tvp to telewizja rzadowa zaklamana bla bla pozniej cytuje rosyjska rzadowa jak gdyby nigdy nic ;)

ale spoko lordyp dzis jest tyle fejknewsow ze powinni za to karac skurwysynow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 09:50 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ale spoko lordyp dzis jest tyle fejknewsow ze powinni za to karac skurwysynow.

Od 15 lat dziennikarstwo to kurestwo na zlecenie niestety.
Był kiedyś projekt ustawy, aby karać za fejkniusy i chuj z tego wyszło.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 13:21 
Cytuj  
To mi powiedzcie dlaczego NIGDZIE nie podano ceny za ten amerykański gaz?
Opowieści o tym, że jest on sporo droższy krążyły, ale była retoryka- dywersyfikacja.
Ja sobie nie wyobrażam by ten rząd, który tak bardzo lubi chwalić się każdym nawet najmniejszym sukcesem nie podałby ceny jeśliby była niższa- teraz pomyślcie kto nabiera się na fejkniusy :).
Czekam na sprostowanie od MSZ- jeśli nie będzie to wiadomo dlaczego .

*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 14:09 
Cytuj  
Jeśli chodzi o amerykańskie LNG (i nie tylko) to z reguły ceny są objęte tajemnicą handlową. Czy jest tak tani bądź tak drogi (w zależności kogo pytać :wink: ) przekonamy się po cenach detalicznych.


_________________
Fail.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 14:12 
Cytuj  
lordyp ale czego ty chcesz? jak mielismy kupowac norweski gaz drozszy bo dywersyfikacja to ok, jak kupujemy najdrozej gaz od ruskich bo taka fajna umowa to ok, jak nie wiadomo jeszcze za ile po ile a moze czy wogole to trzeba juz nakrecac panike.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 15:24 
Cytuj  
Kontrakt długoterminowy i tak jeszcze nie podpisany, dotarła na razie jednorazowa dostawa. Ta miała być tańsza od RU i tym się właśnie prezes PGiN chwalił i właściwie wszyscy zachwycali. Możliwe, że dezy z cenami są częścią gry handlowej (bo ONI mają taniej / drożej!).
Sprostowanie nieautoryzowanego wywiadu? W trakcie negocjacji? Raczej mało prawdopodobne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 19:23 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
lordyp ale czego ty chcesz? jak mielismy kupowac norweski gaz drozszy bo dywersyfikacja to ok, jak kupujemy najdrozej gaz od ruskich bo taka fajna umowa to ok, jak nie wiadomo jeszcze za ile po ile a moze czy wogole to trzeba juz nakrecac panike.


Ja wyśmiewam tylko odtrąbiony "sukces" w zakupie amerykańskiego gazu. Popieram dywersyfikacje, ale jeśli Polacy zapłacą drożej za gaz dlatego, że rząd nie lubi danego państwa, albo mówił całe lata o złodziejskiej umowie a sam nie potrafi nic innego wynegocjować to wiesz ...
Dla przeciętnego Polaka liczy się końcowa cena gazu a rząd ma za zadanie nam dać jak najniższą.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 19:26 
Cytuj  
No tak dokładnie się robi przetargi w PL, a potem zdziwko, że się psuje i do dupy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 08:48 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Piszpan napisał(a):
lordyp ale czego ty chcesz? jak mielismy kupowac norweski gaz drozszy bo dywersyfikacja to ok, jak kupujemy najdrozej gaz od ruskich bo taka fajna umowa to ok, jak nie wiadomo jeszcze za ile po ile a moze czy wogole to trzeba juz nakrecac panike.


Ja wyśmiewam tylko odtrąbiony "sukces" w zakupie amerykańskiego gazu. Popieram dywersyfikacje, ale jeśli Polacy zapłacą drożej za gaz dlatego, że rząd nie lubi danego państwa, albo mówił całe lata o złodziejskiej umowie a sam nie potrafi nic innego wynegocjować to wiesz ...
Dla przeciętnego Polaka liczy się końcowa cena gazu a rząd ma za zadanie nam dać jak najniższą.


tak a jaka bedzie cena gazu z ameryki wiesz?

tak umowa zlodziejska bo placimy najwiecej w europie jesli to szczyt mozliwosci dyplomatycznych poprzendiego rzadu ze podpisal jakakolwiek umowe to tak samo pis moze sie chelpic ze bedzie kupwoal gaz z usa i jeszcze do niego doplacal ale podpisal!


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 09:25 
Cytuj  
"Poprzednicy byli chujowi to i nam wolno!"

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 10:16 
Cytuj  
gosti napisał(a):
"Poprzednicy byli chujowi to i nam wolno!"

"nam wolno bardziej, bo z jezuskiem na ustach"


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 11:08 
Cytuj  
no jesli gaz bedzie drozszy to pewnie bedzie taka reotryka ale i tak nic tego nie uratuje w mediach. waszczykowski powiedzial jakos ze rosja to wielki rynek to tvn zrobilo chyba z 10 min jak to pis prowadzi polityke prorosyjska bla bla bla. ja peird.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 13:10 
Cytuj  
Bo widzisz- PIS-owcy są odważni tu w kraju, jak wyjeżdżają do innego kraju to nagle całkowicie spuszczają z tonu, polityka wstania z kolan ogranicza się do obrażania wszystkich w Polsce i leżenia plackiem za granicą. Ich nie obchodzi co osiągną na zewnątrz- ich obchodzi żeby elektorat widział ich "siłę" - dla przykładu domaganie się wraku itp. To jest wg mnie dramat polityki zagranicznej obecnego rządu - najważniejsze są % w kraju.
A co do prorosyjskości - coś dużo tych kontaktów rosyjskich w PIS :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 13:40 
Cytuj  
no jak dla mnie to opisales polityke zagraniczna PO. Mozesz te swoje luzne rozwazania poprzec jakimis faktami odnoszac sie porownawczo do poprzednikow?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 14:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no jak dla mnie to opisales polityke zagraniczna PO.


Kiedyś już przyznałeś, że ktoś na miejscu może więcej wiedzieć od kogoś co mieszka poza Polską- lepiej trzymaj się tego.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 17:04 
Cytuj  
nigdy - ale ciesze sie, ze postanowiles uderzyc we mnie zamiast odpowiedziec na pytanie. To oznacza, ze po prostu odpowiedziec nie potrafisz.
Mozliwe, ze napisalem ze sytuacja wewnatrz moze wygladac inaczej niz z zewnatrz. Jak dla mnie postepujaca polaryzacja pogladow, stanowisk juz jakis czas zamienila sie w cyrk. Przewazajaca wiekszosc juz nie mysli, nie analizuje, emocje juz dawno wziely gore nad rozumem. Staram sie byc na biezaco ale coraz wyzszy poziom zenady mnie przytlacza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 21:08 
Cytuj  
Poczytaj o "sukcesach" Waszczykowskiego- serio jest tego tak dużo, że nawet nie chce mi się pisać - on i Antek to 2 giganty tego rządu- nie wiedzieć tego to trochę słabe :)
Choć zdaję sobie sprawę z tego, że w "Twoich " mediach są faktycznie same sukcesy :)
Nie to, że uderzam w Ciebie, uderzam w informacje jakie posiadasz z określonych mediów :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2017, 00:22 
Cytuj  
Podobno w Janowie też był kret z czasów Tuska.
W sztabach kryzysowych województw nawiedzonych przez nawałnice też - dlatego rząd tak późno się dowiedział.
Dlatego w obecnym rządzie mamy REKORDOWĄ ilość wiceministrów- 96 - żeby szybko reagować.
Wystarczy nie kraść .

Ale my tu śmichy-chichy, a PIS ma 40 % poparcia :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2017, 15:48 
Cytuj  
Mają 40% poparcia i do tego wzywają ciągle rezerwistów na ćwiczenia. Jakąś wojenkę chcą pewnie rozpętać... :har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2275, 2276, 2277, 2278, 2279, 2280, 2281 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.