mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2277, 2278, 2279, 2280, 2281, 2282, 2283 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2017, 17:50 
Cytuj  
1 slysze zeby ktos w spozywczaku nie wystawial paragonu :o

tczewiak jako przedsiebiorca tym bardziej powinienes sie chociaz troche znac na podatakach lub chociaz miec kogos kto sie zna za ciebie. tym bardziej w naszym systemie podatkowym.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2017, 19:21 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Podatki nie są słuszne czy niesłuszne, je się płaci.

Nie o tym jest dyskusja.



dokladnie.

Ja rozumiem, ze jest prawo, taki mamy system, podatki ma placic kazdy. Ale kurwa darujmy sobie wysylanie hord urzedasow z pliczkiem mandatow na folki bo to kurwa jest po prostu zalosne.
Podobnie jak karanie mandatem kasjerki za niewbicie reklamowki za 5gr na kase. Manday na kilkaset zl za oszustwo na 1gr? Zenada.

Czarnej/szarej strefy nigdy nie uda sie zlikwidowac calkowicie. To mrzonki. Zarzucajmy sieci na duze ryby, notorycznych oszustow, karuzele vatowskie - jestem za. Badzmy ludzmi i zluzujmy z prowokacjami kasjerek czy przypieprzaniem sie do emerytow ktorzy zarobia 100zl miesiecznie na bazarku sprzedajac domowy kompot.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 sie 2017, 20:15 
Cytuj  
szybciej policja ci umorzy sprawe, ze względu na niską szkodliwość, niż fiskus odpuści. Wniosek taki - jak nie masz co żreć i chcesz dorobić na targu, to lepiej ukradnij.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2017, 09:18 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
szybciej policja ci umorzy sprawe, ze względu na niską szkodliwość, niż fiskus odpuści. Wniosek taki - jak nie masz co żreć i chcesz dorobić na targu, to lepiej ukradnij.


ale jak ukradniesz bulke to czy wystawia paragon? no i za bulke dostaniesz grzywne pincset od niezaleznego sadu.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2017, 16:51 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
candidoser napisał(a):
szybciej policja ci umorzy sprawe, ze względu na niską szkodliwość, niż fiskus odpuści. Wniosek taki - jak nie masz co żreć i chcesz dorobić na targu, to lepiej ukradnij.


ale jak ukradniesz bulke to czy wystawia paragon? no i za bulke dostaniesz grzywne pincset od niezaleznego sadu.


Nie wystawią a bułka idzie do odpisu. Złodziej zostanie ukarany mandatem.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2017, 20:49 
Cytuj  
serio za kradziez karaja mandatami? nie wiedzialem.

kurwa jak gdzies tam ktos kogos popchnal bo niby gadal po niemiecku w autobusie albo jakas tam wycieczke muzulamnow ktos ponoc oplul (bo dowodow brak) to afery na tydzien jak kurwa polke zgwaliclo we wloszech 4 brudasow a maz dostal wpierdol to sucha notka i koneic tematu. ja peirdole co za kraj.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2017, 21:36 
Cytuj  
Przykra sprawa, ale kto normalny jeździ do dzikich krajów na wakacje?
Pewnie głosowali na PO i byli za przyjmowaniem imigrantów.
Niestety rzeczywistość szybko zweryfikowała ich poglądy. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 08:49 
Cytuj  
Nie jestem za po i nigdy nie byłem, ale świat chcę zwiedzać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 08:59 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Nie jestem za po i nigdy nie byłem, ale świat chcę zwiedzać.

Ja nie mam nic do zwiedzania, ale jak się jedzie na safari to się bierze strzelbę i maczetę, a nie z gołą dupą.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 10:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
kurwa jak gdzies tam ktos kogos popchnal bo niby gadal po niemiecku w autobusie albo jakas tam wycieczke muzulamnow ktos ponoc oplul (bo dowodow brak) to afery na tydzien jak kurwa polke zgwaliclo we wloszech 4 brudasow a maz dostal wpierdol to sucha notka i koneic tematu. ja peirdole co za kraj.

Bo Polacy rasiści i naziści - muszą się o tym dowiadywać jak najczęściej.

A tak na poważnie - to gadałem ostatnio z taką jedną (Polką) - niby normalna się wydwawała, ale jak(sama z siebie) weszła na temat imigrantów to opisywała Polskę jako kraj w którym ludzie z nożami i sztachetami po ulicach każdego z ciemniejszą karnacją ganiają, a ci którzy tego nie robią to wytykają palcami, opluwają i ogólnie bycie obcokrajowcem w Polsce to większy survival niż bycie samotną cycatą blondynką w bikini w centrum Mogadiuszu po zmroku. Oczywiście była za tym, żeby wpuszczać mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu szeroko otwartymi drzwiami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 11:03 
Cytuj  
Wieloletnia twarda szkoła właściwego myślenia giewu daje efekty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 11:50 
Cytuj  
za gw:

Cytuj:
jedyne co wiadomo o napastnikach, to to, że byli to cudzoziemcy. Policja twierdzi, że byli zapewne pod wpływem alkoholu i narkotyków.


pewnie anglicy albo inne rozrabiaki na wakacjach

Cytuj:
Adam Stępień, fotoreporter "Gazety Wyborczej", był na wycieczce wraz z parą, która została brutalnie napadnięta. Przyznaje, że nie czuł się w Rimini bezpiecznie.

- Już po kilku spędzonych tam dniach zauważyliśmy, że nie widać policji, mimo że są tam tłumy turystów


no ba wina wlochow, do tego nie rozumiem dlaczego w europejskim kraju reporter gw nie czul sie bezpiecznie na plazy ? bo nie bylo policji ? ani patroli wosjkowych z dluga bronia? moze czolgow? w kurorcie?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 12:29 
Cytuj  
Pewnie tęskniliście za mną, no to taki news na początek.

"Włoskie MSW postanowiło że migranci, którzy mają azyl i czekają na zakończenie postępowania azylowego zajmujący nielegalnie budynki nie będą z nich wyrzucani, jeśli nie zapewni się im innego miejsca zamieszkania. W Rzymie doszło na tym tle do ostrych starć policji z eksmitowanymi uchodźcami." :D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 13:01 
Cytuj  
jo embe jaki masz fajny napis kolo avatara :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 13:07 
Cytuj  
Klasa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 14:49 
Cytuj  
embe- witaj
Przyznam, że juz zacząłem za Tobą tęsknić - bez podtekstów :)
Dział Polityka trochę umierał :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 17:53 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
embe- witaj
Przyznam, że juz zacząłem za Tobą tęsknić - bez podtekstów :)
Dział Polityka trochę umierał :(


zly dotyk robala boli cale zycie ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 21:39 
Cytuj  
ej ale nie smiec w dziale polityka bo admina zawolam!


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 22:04 
Cytuj  
https://www.facebook.com/witold.jurasz. ... 5633781149

ShadeKnight napisał(a):
Przykra sprawa, ale kto normalny jeździ do dzikich krajów na wakacje?
Pewnie głosowali na PO i byli za przyjmowaniem imigrantów.
Niestety rzeczywistość szybko zweryfikowała ich poglądy. :(


co za śmieć z ciebie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 23:23 
Cytuj  
Niah napisał(a):
https://www.facebook.com/witold.jurasz.16/posts/730725633781149

Dziwne gesty i to w kraju, który zbudował swoją laickość na walce i to brutalnej walce z chrześcijaństwem, teraz jakieś symboliczne przytulanie imama, w jakim celu ? Chore społeczeństwo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2277, 2278, 2279, 2280, 2281, 2282, 2283 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.