mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2326, 2327, 2328, 2329, 2330, 2331, 2332 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2018, 20:00 
Cytuj  
Jak w zegarku te odpowiedzi, cudo. Niczego innego sie nie spodziewalem po Was :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2018, 20:12 
Cytuj  
O, emoji. Cóż za brak zaskoczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2018, 20:13 
Cytuj  
cypis mnie rozpracował oh noo...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2018, 07:53 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):

I jeszcze pod artykułem: "Zobacz też: Barbara Nowacka na Czarnym Proteście: "Prawica i fanatycy chcąc męczyć, torturować i zabijać kobiety".

Fuck yeah.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2018, 16:14 
Cytuj  
Oświadczenie Moniki Olejnik:
"Mieszkanie, w którym mieszkam, zostało kupione na wolnym rynku zgodnie z prawem. To mieszkanie, bez wad prawnych, zostało kupione za pośrednictwem agencji nieruchomości od ludzi, których nie znałam. Przed podpisaniem aktu notarialnego w listopadzie 2015 roku mój prawnik sprawdził bardzo dokładnie zarówno mieszkanie, jak i kamienicę, która nie podlegała reprywatyzacji. Negocjacje z poprzednimi właścicielami prowadzili moi pełnomocnicy. (…) Kamienica została wybudowana przez Oficerską Spółdzielnię Mieszkaniowo-Budowlaną dla generałów i pułkowników Józefa Piłsudskiego. (…) W ubiegłym tygodniu w kierunku mojego samochodu biegł jakiś mężczyzna i krzyczał: 'pani redaktor, pani redaktor'. Jechałam sama i nie zatrzymałam się. W programie 'Alarm!' pokazano tę sytuację jako przykład tego, że nie chciałam rozmawiać. Nikt z dziennikarzy TVP i 'Super Expressu' nie kontaktował się ze mną w tej sprawie".

Oświadczenie Edwarda Miszczaka:
"W związku z kłamliwym materiałem w TVP oświadczam, że mieszkanie na ulicy Mokotowskiej kupiłem na zasadach rynkowych od firmy, która była kolejnym właścicielem nieruchomości i która przeprowadziła całkowitą rekonstrukcję budynku. W momencie kupna przeze mnie nieruchomości w 2015 roku, nie było żadnych protestów mieszkańców, lub byłych mieszkańców, które, jak wynika z materiału TVP, miały miejsce wiele lat wcześniej. Również zapisy w księdze wieczystej nie wskazywały na żaden problem związany z nieruchomością. W związku z oszczerstwem zawartym w materiale kieruję sprawę na drogę sądową".


:lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2018, 13:54 
Cytuj  
Na całe szczęście jest tvp, trwam i niezależna
:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2018, 14:10 
Cytuj  
Jesteś miszczem, w tym przypadku akurat to przecież jawna próba wplątania celebrytów/ludzi mediów żeby pokazać że zamykano i gęby apartamentami ale... nie ma żadnych podstaw prawnych by kwestionować że zakupili legalnie, może gdzieś rykoszetem ktoś oberwie ale jest to pudło pisu.
Jedyny zarzut jaki stawiają to że Gugała był sąsiadem zamordowanej przez prawdopodobnie czyścicieli kamienic i że on "siedział cicho", a stokrotka ma mieszkanie po obrońcy ciastonia jeśli dobrze pamiętam, ja tu osobiście bez dowodów logiki nie widzę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2018, 17:05 
Cytuj  
Sprawa Brzeskiej była dość głośna, dziwne że dziennikarze jakby kompletnie nie wiedzieli o co chodzi. Albo mieli to w dupie.
Zarzuty nie są o łamanie prawa, a o niemoralność takiego zakupu. Szmalcownicy w sumie też działali zgodnie z okupacyjnym prawem, nie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2018, 09:45 
Cytuj  
Lepiej róbcie zapasy w sklepach bo 11 marca pierwsza niedziela nieczynna, a dla tych co nie będą mieli co robić w tym dniu to podobno kod będzie protestował.

A tym czasem ten co pierwszy się przywalał do Owsiaka teraz udaje idiotę https://twitter.com/SchetynadlaPO/statu ... 3475766273
Czy on sobie zdaje sprawę że i tak upolityczniony WOŚP teraz jeszcze bardziej zniechęca ludziom ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2018, 23:49 
Cytuj  
a ty chociaż wiesz o co w tym chodzi czy jak zwykle klepiesz co trzeba
serio zgadzasz się z najnowszym pomysłem obecnej władzy , że to polityczni urzędnicy będą decydować na co idą pieniądze ze zbiórki?

uwierz mi - nikt tak nie upolitycznił WOSP jak ... PIS

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2018, 08:16 
Cytuj  
Btw. Jak ja kupie kradzioną rzecz na allegro o czym nie wiedzialem. To przeciez to nie dziala tak, że jest wszystko ok i nie będzie zadnych konsekwencji.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2018, 10:10 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
a ty chociaż wiesz o co w tym chodzi czy jak zwykle klepiesz co trzeba
serio zgadzasz się z najnowszym pomysłem obecnej władzy , że to polityczni urzędnicy będą decydować na co idą pieniądze ze zbiórki?

uwierz mi - nikt tak nie upolitycznił WOSP jak ... PIS

Pytanie ciebie o zapisy w ustawie chyba nie ma sensu bo wymigiwałeś się cały czas z nowelizacji IPN ale zapytam mimo że widzę że cytujesz media, gdzie w tych przepisach jest że "politycy będą odbierać kasę owsiakowi i dawać rydzykowi" ?

Pierwszy atak na WOŚP był za czasów schetynowego i wtedy zaczęto go ścigać za brak przejrzystości w papierach, do tej pory to się ciągnie, to PO rozkręciło aferę robiąc materiał jak to owsiaki jeżdżą na safari za kasę ze zbiórek, do TVN wytykał że lekką ręką płacą z funduszy artystą za występy, więc o czym ty piszesz znowu ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2018, 10:23 
Cytuj  
Zakaz handlu w niedzielę. Sytuacja z tego weekendu. Wróciłem w piątek z roboty i się źle czułem. Wczoraj miałem 39C więc nie byłem w stanie iść na zakupy. Pójdę dzisiaj, bo w lodówce zostało tylko mięso, a potrzeba jeszcze jakiś warzyw do niego.
No, ale wolne dla plebsu solidaruchów. Poleci trochę osób z kilku firm i skończy się kozaczenie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2018, 10:45 
Cytuj  
Ale musisz iść po chorobie do centrum handlowego i gigantycznego marketu czy może wyskoczysz sobie to wielu wielu sklepów, które będą otwarte w niedziele wolne bo to mała firma gdzie właściciel w masarni, spożywczaka, warzywniaka, sklepu z piwem, winem itd obsłuży cie jak króla ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2018, 10:54 
Cytuj  
Sklep osiedlowy w którym będzie siedział właściciel, stacja benzynowa... i zakładam, że gastronomia też będzie otwarta?
Zobaczymy jak będzie. Przynajmniej nikt mnie w niedziele już nie będzie wyciągał do centrum handlowego :P

Inna sprawa, że np. w kwietniu wypadają chyba wszystkie niedziele...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2018, 11:34 
Cytuj  
Tylko poprawka na to że ja sam wolę do dużego centrum jechać w tygodniu na duże zakupy, a poziom tych małych sklepików jest fatalny w wielu miejscach, żeby to podniosło poziom to trzeba czasu, małe firmy sklepikarze dostosują się do rynku, a dodatkowo pojawią się bo muszą ( rynek nie pozwoli na próżnie ) inne "atrakcje" związane z wyciąganiem od ludzi kasy w czasie wolnym.
Gastronomia oczywiście otwarta, zoo, ogrody, parki rozrywki, liczę że ruszy się temat targowisk, targów, placów ze starociami, jakieś festyny, żarcie regionalne, wieśniacka muza i jakieś atrakcje ze zwierzętami w plenerze itd, nie szukajmy sci-fi tylko zerknijmy jak to wygląda w Niemczech, tylko że tam jest o wieczora w piątek jest zakaz handlu.

No i spokojnie bo to wymaga czasu, na początku będzie dzicz i skrajności.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 4 mar 2018, 11:34 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2018, 11:34 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Pytanie ciebie o zapisy w ustawie chyba nie ma sensu bo wymigiwałeś się cały czas z nowelizacji IPN


poczytaj człowieku choć raz dokładnie co pisałem -pisałem co mi się nie podoba w tej ustawie

jesteś tak zaślepiony, że przechodzi to ludzkie pojęcie- napiszesz wszystko żeby tylko wyszło na twoje a reszta to kłamcy, sprzedawczyki itp
zastanów się- czy naprawdę warto

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2018, 11:38 
Cytuj  
Napisz co jest złe w nowelizacji ustawy o IPN, a potem co jest złe w przepisach o zbiórkach publicznych, tu ci podpowiem że te przepisy są unormowane zaleceniami rady europy i niczym się nie różnią teraz od większości krajów w EU.

To ty jesteś zaślepiony bo zaraz zrobisz wjazd z wydatkami w armii, a potem rzucisz jakiś nowy przekaz np że czołgi w polskiej armii spalają dużo benzyny i to sowieckiej co pewnie jest powiązane z antonim !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2018, 11:47 
Cytuj  
czyli PIS robi tylko co nakazują normy europejskie

oczywiście, jak zwykle masz rację :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2018, 12:46 
Cytuj  
Znowu to samo, ja odpuszczam, albo się zgrywasz albo to jakaś choroba.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2326, 2327, 2328, 2329, 2330, 2331, 2332 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.