mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2351, 2352, 2353, 2354, 2355, 2356, 2357 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2019, 00:38 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2019, 19:40 
Cytuj  
#MuremZaJurnymStefanem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2019, 08:56 
Cytuj  
I jebać dinozaury kamieniami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2019, 14:45 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Wow, tu jeszcze ktoś coś pisze. (Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Damien, Google [Bot]).

Swoją drogą zasada że nie można napisać co ktoś odpierdalał bo już nie żyje. Brawo.

Rozumiem że o Jankowskim też nie można nic mówić. Niech pedofil spoczywa w spokoju.

Słyszałem ze też się do martwego Michaela Jacksona dopierdalają, co za padliny ludzkie. Przecież nie żyje to nie żyje.

Nie - to dotyczy konkretnie tej sytuacji gdzie spirala spierdolenia osiągnęła w sieci apogeum i u mnie tego nie będzie.
Wojenki polityczne klakierów pseudoprzeciwników (bo PiS i PO to jeden chuj tak naprawdę) skaczące po świeżej trumnie napawają obrzydzeniem nawet mnie. To już o czymś świadczy, że jest to przegięcie pały, bo ja osobiście mam dość wysoką tolerancję na flejm (nie dopuszczam szkalowania rodziny oczywiście).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2019, 16:40 
Cytuj  
Ale skakanie po trumnie zimnego lecha też ruszało ale tłumiłeś to w sobie ?

Wracając do EuroNaftalinowców, przecież to jest cyrk, buzek, marcinkiewicz, miler, sikorski, cimoszewicz, schetyna, kopacz... jacieniemogę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2019, 17:13 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Ale skakanie po trumnie zimnego lecha też ruszało ale tłumiłeś to w sobie ?

Poszukaj moich wypowiedzi z tamtego czasu i powiedz czy skakałem... Więc skończ pierdolić.
Właścicielem forum jestem od niecałego roku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2019, 19:12 
Cytuj  
Właśnie, od roku, miały być dziwki, koks i PKB, a jakby nie ma.

A POKO się wpierdoli na minę tym zbiorowiskiem, nie starczy miejsc i będzie płacz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2019, 16:13 
Cytuj  
Embe juz sie myli tvn z mmorpg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2019, 19:32 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Damien napisał(a):
Wow, tu jeszcze ktoś coś pisze. (Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Damien, Google [Bot]).

Swoją drogą zasada że nie można napisać co ktoś odpierdalał bo już nie żyje. Brawo.

Rozumiem że o Jankowskim też nie można nic mówić. Niech pedofil spoczywa w spokoju.

Słyszałem ze też się do martwego Michaela Jacksona dopierdalają, co za padliny ludzkie. Przecież nie żyje to nie żyje.

Nie - to dotyczy konkretnie tej sytuacji gdzie spirala spierdolenia osiągnęła w sieci apogeum i u mnie tego nie będzie.
Wojenki polityczne klakierów pseudoprzeciwników (bo PiS i PO to jeden chuj tak naprawdę) skaczące po świeżej trumnie napawają obrzydzeniem nawet mnie. To już o czymś świadczy, że jest to przegięcie pały, bo ja osobiście mam dość wysoką tolerancję na flejm (nie dopuszczam szkalowania rodziny oczywiście).


To sie nazywa doroslosc. Wlasnie przestales byc nastolatkiem, a nie zostales jeszcze tetrykiem. W zaleznosci od osobistych predyspozycji ten okres przejsciowy moze trwac od 2 do 40 lat. Ciesz sie nim.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2019, 19:38 
Cytuj  

Robert zwycięży na wszystkich frontach!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2019, 08:01 
Cytuj  
Robert pewnie dostanie moj glos jak kazde dziwadlo polityczne w ostatnich latach. Na pewno nigdy nie zaglosuje na POPIS ani zadna ich mutacje w stylu .n

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2019, 09:07 
Cytuj  
swiatopogladowo bardzo ladnie (aborcja, finansowanie in vitro, pigulki dzien po, przykrecenie sruby kosciolowi itd). W koncu bylby XXIw. Pytanie skad wezmie na socjalne obiecanki kase (chociaz o 500+ tez mowiono, ze kasy braknie), no i do takich zmian to bedzie potrzebowal wiekszosci i to pewnie nawet konstytucyjnej.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2019, 09:32 
Cytuj  
Cytuj:
Darmowy szybki internet w całym kraju,

ohh

Cytuj:
Płaca minimalna wynosić będzie 60 proc. średniej krajowej.

Tylko jak to on chce wyliczyć, przecież minimalna pensja generuje średnią, więc każda podwyżka do tych 60% średniej wygeneruje wyższą średnią.

Cytuj:
Likwidacja Rady Mediów Narodowych i zmiana funkcjonowania Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Czekam z niecierpliwością jak go tępią media prywatne i zagraniczne, a on w mediach publicznych nie ma głosu.

Cytuj:
Opodatkowanie tacy.

Czyli chciałby żeby wszystkie zbiórki, składki jak np wośp, taca, zbieranie na chore dziecko itd było opodatkowane czy tylko wyjątek dla samej tacy ?

Cytuj:
Zamknięcie wszystkich kopalni węgla w Polsce do 2035 roku.

Imponujące, czyli skupiamy się na zwiększaniu przepustowości sieci energetycznej z niemiec, a przemysł hutniczy zaopatrzymy w szyszki z lasów, których nie będzie można wycinać ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2019, 09:59 
Cytuj  
Robert obieca wszystko wszystkim. Zajebisty sposób na sejmowy stołek i dofinansowanie przez 1-2 kadencje. A jak jebnie (a jebnie) to się zwali na ciemnogród, duopol i jakoś to będzie.
A co do struktur, to fanpeje ruchu paliknota zmienają barwy na wiosenne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2019, 10:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Robert pewnie dostanie moj glos jak kazde dziwadlo polityczne w ostatnich latach. Na pewno nigdy nie zaglosuje na POPIS ani zadna ich mutacje w stylu .n


To zagłosuj na ugrupowanie Gwiazdowskiego. Ani to dziwadło, ani popis.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2019, 12:26 
Cytuj  
Senex napisał(a):
mrynar napisał(a):
Robert pewnie dostanie moj glos jak kazde dziwadlo polityczne w ostatnich latach. Na pewno nigdy nie zaglosuje na POPIS ani zadna ich mutacje w stylu .n


To zagłosuj na ugrupowanie Gwiazdowskiego. Ani to dziwadło, ani popis.


zobaczymy, na razie za malo danych

nie mam tez w zwyczaju glosowac na partie ktore maja 0,5% poparcia w sondazach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2019, 12:37 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
swiatopogladowo bardzo ladnie (aborcja, finansowanie in vitro, pigulki dzien po, przykrecenie sruby kosciolowi itd). W koncu bylby XXIw. Pytanie skad wezmie na socjalne obiecanki kase (chociaz o 500+ tez mowiono, ze kasy braknie), no i do takich zmian to bedzie potrzebowal wiekszosci i to pewnie nawet konstytucyjnej.


To bedzie starcie dwoch cywilizacji. Starej z XX w. czyli POPISU (obie partie w sprawach swiatopogladowych sie niczym nie roznia) i nowej z XXI w. (SLD i Palikot sobie nie poradzili z jej zagospodarowaniem, teraz dostaje szanse Biedron).

Bardzo jestem ciekaw tego.

Sprawy gospodarcze nie maja znaczenie, bo Biedron na 100% nie bedzie mial takiej sily zeby miec realny wplyw na rzadzenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2019, 14:15 
Cytuj  
Powstaje dobry koalicjant dla PO jakby PSL za bardzo fikał.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2019, 15:08 
Cytuj  
bierzesz wartosc sredniej pensji za ostatni rok i ustalasz pensje minimalna. I tak co roku.
Smieszy mnie jak katoli boli stawianie obok siebie praw zwierzat i praw kobiet do aborcji (mordowanie dzieci!!!11).


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2019, 15:36 
Cytuj  
Ja wiem że można rocznie ale ustalanie według procenta od średniej jest durne, fakt że propagandowo dobre, zresztą kto mu to przepchnie nawet jako koalicjantowi, a za obecne podwyżki minimalnej pis był ganiony przez "specjalistów" w mediach.

U nas jest tak malutko katoli że tym bym się nie sugerował, raczej propaganda niby prawicowo i konserwatywna robi swoje plus argument za argument w głupich skrajnych dyskusjach medialnych.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2351, 2352, 2353, 2354, 2355, 2356, 2357 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.