mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2383, 2384, 2385, 2386, 2387, 2388, 2389 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2020, 16:27 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Widze, Embe prawdziwy pisowiec, nawet mieso je, na zlosc ekologom! :)
Latam samolotami ( ojej co2 ), jem mięso ( ojej te pierdzące zwięrzęta hodowlane ), lubie avocado ( ojej ta mafia uprawiająca je ), lubię nerkowce ( ojej te zniszczone ręce zbieraczy ) ...

A odnośnie polityki... "złamasy z kasty sędziowskiej chyba będą musieli dokonać jakiś samospaleń bo koniec bezkarności już bliski."


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2020, 12:49 
Cytuj  
Cytat dnia "jakby nie skoki to byśmy bronili dzisiaj sądów" :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2020, 21:00 
Cytuj  
"Myśląc o Auschwitz warto pamiętać, że to nie jest tak, że tylko oni, mityczni naziści, Niemcy byli do tego zdolni. My też jesteśmy. Dzisiaj i teraz. Wcale nie jesteśmy lepsi."
Terlik jak pierdolnie, to wszyscy "ale ja nie".
Choć na poziomie państwowym, to racji nie ma.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2020, 10:04 
Cytuj  
Triumfują miernoty, które bez nepotyzmu i wsparcia nigdy nie miałyby szans na wysokie stanowiska i kariery, bo nie mają po prostu odpowiednich kwalifikacji i zdolności, a teraz z satysfakcją prześladują mądrzejszych i wartościowszych o siebie, tych, którym zawsze zazdrościli i których nienawidzili.

Teraz nadeszła ich era, teraz ich na wierzchu. Dlatego zrobią wszystko i nie cofną się przed niczym, bo wiedzą, że w normalnym systemie, premiującym uczciwą ciężką pracę i talent nie mieliby szans.


Słowa Elizy Michalik, z którymi całkowicie się zgadzam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2020, 13:24 
Cytuj  
Ale to chyba autokrytyka, zerkałeś na jej życiorys ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2020, 15:37 
Cytuj  
Miernoty embe, miernoty.
W dodatku kradnące na potęgę gdzie się da i robiące to często już na chama.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2020, 16:16 
Cytuj  
XD

Xeroliza moralnym drogowskazem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2020, 16:18 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Triumfują miernoty, które bez nepotyzmu i wsparcia nigdy nie miałyby szans na wysokie stanowiska i kariery, bo nie mają po prostu odpowiednich kwalifikacji i zdolności, a teraz z satysfakcją prześladują mądrzejszych i wartościowszych o siebie, tych, którym zawsze zazdrościli i których nienawidzili.

Teraz nadeszła ich era, teraz ich na wierzchu. Dlatego zrobią wszystko i nie cofną się przed niczym, bo wiedzą, że w normalnym systemie, premiującym uczciwą ciężką pracę i talent nie mieliby szans.


Słowa Elizy Michalik, z którymi całkowicie się zgadzam.


Ja też. Idealny opis praktycznie każdej kariery politycznej w Polsce. Może poza ministrami finansow, bo ci z reguly cos soba prezenotwali.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2020, 17:48 
Cytuj  
Tłumaczę dla miernot:

Chodzi o TREŚĆ tej wypowiedzi i zaznaczyłem, że zgadzam się ze słowami - a że cytowałem kogoś to napisałem kogo. Nie piałem nic czy zgadzam się z tą panią itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2020, 18:43 
Cytuj  
Jesteś typowym bucem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2020, 09:31 
Cytuj  
embe pomyliłeś frakcje- te wszystkie buce zebrano w jednej- przykład sędziego Nawackiego powinien Ci wszystko wyjaśnić.

A oglądałeś już mega produkcje o swoim idolu?
Podobno Zenon Rapsody będzie nowym hitem :)

A jeszcze zapytam, tak przy okazji, jak tam z życiem ?
- dalej tam w Krakowie nie odczuwasz podwyżek, dalej niektóre artykuły nawet tanieją?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2020, 13:54 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Tłumaczę dla miernot:

Chodzi o TREŚĆ tej wypowiedzi i zaznaczyłem, że zgadzam się ze słowami - a że cytowałem kogoś to napisałem kogo. Nie piałem nic czy zgadzam się z tą panią itp.

Nie zrozumiałeś XD
Xeroliza jest dokładnie przykładem takiego postępowania, jakie piętnuje. Cytując ją i zgadzając się z cytatem wystawiasz świadectwo sobie tak naprawdę. Taki janusz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2020, 18:44 
Cytuj  
Isengrim
No widzisz , a ja napisze, że to właśnie Ty nie rozumiesz.
Tu akurat nie zdziwiłem się wcale, bo wielokrotnie na tym forum udowadniałeś, że jesteś typowym zwolennikiem "dobrej zmiany"

To dam ci inny przykład:
Stworzymy komórkę w sztabie prezydenta Dudy zajmującą się fake newsami i tego typu zachowaniami. Z nienawiścią trzeba walczyć.
Słowa Radosława Fogla (PIS), z którymi całkowicie się zgadzam.
Dodam, że Fogla nie cenie, dla mnie to typowy pisowiec- mówi co mu każą itp, ale zgadzam się ze jego SŁOWAMI , z tym co właśnie powiedział.

Potrafisz czasami PRÓBOWAĆ zrozumieć treść, sens czyjegoś postu?
Treść, słowa, znaczenie, sens...
Przeczytaj jeszcze raz mój post i moje podsumowanie- nie pisałem, że zgadzam się z autorką tylko z jej słowami.
Jeszcze raz :
Treść, słowa, znaczenie.

O matko jakże trafne okazują się te słowa, przy dyskusji z pisowcami :)
Panowie - manipulowanie moim postem- próba zwrócenie uwagi na autorkę słów a nie na same słowa jest typowe dla działań pisowców, wiec sam nie wiem po co dalej z wami dyskutuje, może dlatego by trochę rozruszać ten temat bo przestaliście pisać pochwalne peany o "dobrej zmianie" ? Może .. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2020, 19:44 
Cytuj  
Januszu, nie denerwuj się.
W końcu cię docenią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2020, 20:21 
Cytuj  
lordypie
Malutki zgorzkniały i zgryźliwy, zamiast czekać kolejne lata na powrót starych dobrych czasów trzeba było się już dawno przekwalifikować, a nie płakać teraz nad drogą pietruszką.
Może spróbuj załapać się do tych bojówek opozycyjnych i pluj na Prezydenta RP przy okazji jakiś uroczystości państwowych, zawsze to rozładujesz swoje nagromadzone emocje.
Na specjalistę o dobre pięć lat za późno, więc odpuść i zbieraj kasę na wspomnianą pietruszkę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2020, 10:09 
Cytuj  
embeczku
Tak dla przypomnienia mam cytować Twoje posty na tym forum jaka to PO zła - ile ukradła z OFE, Amber Gold, te posty o podnoszeniu podatków, te posty o nepotyzmie i kolesiostwie?
Teraz mogę je wszystkie cytować, zamiast PO wstawić PIS i pomnożyć kilka razy tak jak np Amber=3x GetBack i będzie obraz obecnej sytuacji. Co Ty na to?

Teraz nagle zaczęło Ci przeszkadzać plucie na prezydenta? - to jest właśnie to co wyróżnia pisowca od normalnego człowieka- HIPOKRYZJA.
Jak coś robi PIS to jest cacy, jak peło to koniec świata i jak ktoś pisze prawdę to jest zgorzkniały czy zgryźliwy? Widzisz, Ciebie boli, jak każdego pisowca, pisanie prawdy - ot i twój problem :)

Taki najnowszy przykład działania państwa pis:
I trzeba powiedzieć, że co jak co, ale odtajniać dokumenty CBA potrafiło z szerokim gestem. W udostępnionych materiałach są nie tylko dokładne adresy nieruchomości Kwaśniewskich, ale także wymienione z imienia i nazwiska prywatne osoby przewijające się w całym śledztwie - cytat w wp
Nagle okazało się jak można raz stosować RODO a raz nie (chyba domyślasz się do czego pije).

I tak dla Twojej informacji- w sumie przypomnienie bo już o tym pisałem tutaj jakiś czas temu, ale Tobie jest wygodnie o tym nie pamiętać, bo bardziej pasuje Ci do Twojego przekazu (zgorzkniały bo stracił, bo nieudacznik) - ja nie muszę czekać, ja już przeszło 2 lata temu się przebranżowiłem, wiec jak zwykle kulą w płot :).
Ja nie jestem z tych co czekają co kapnie mi od władzy, jak pasożytom, dla których obecna władza to dar od niebios. Ja jestem przedsiębiorcą od 25 lat, przebranżowiłem się już 3 razy, zawsze liczyłem tylko i wyłącznie na siebie, bo wiem, że dla każdej, zaznaczam każdej władzy przedsiębiorcy to dojne krowy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2020, 10:47 
Cytuj  
Tak sobie siedzę nad dokumentami i w tle leci tvn24 :)
Właśnie słuchałem konferencji lewicy w sejmie odnośnie tego raportu CBA - no ubaw po pachy- takiego partactwa w wykonaniu pis nie przebije już chyba nikt :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2020, 13:38 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
embeczku
Tak dla przypomnienia mam cytować Twoje posty na tym forum jaka to PO zła - ile ukradła z OFE, Amber Gold, te posty o podnoszeniu podatków, te posty o nepotyzmie i kolesiostwie?
Teraz mogę je wszystkie cytować, zamiast PO wstawić PIS i pomnożyć kilka razy tak jak np Amber=3x GetBack i będzie obraz obecnej sytuacji. Co Ty na to?

Możesz oczywiście, kto ci zabroni, ja od kilku lat nie interesuję się tak polityką, pasuje mi jak jest.

Cytuj:
Teraz nagle zaczęło Ci przeszkadzać plucie na prezydenta? - to jest właśnie to co wyróżnia pisowca od normalnego człowieka- HIPOKRYZJA.

Nie przypominam sobie żeby jakiś inny kandydat na prezydenta gratulował ścierwu ubliżającemu Prezydentowi RP na oficjalnych uroczystościach państwowych.

Cytuj:
Jak coś robi PIS to jest cacy, jak peło to koniec świata i jak ktoś pisze prawdę to jest zgorzkniały czy zgryźliwy? Widzisz, Ciebie boli, jak każdego pisowca, pisanie prawdy - ot i twój problem :)
Ale to ty przyszedłeś się wypłakać i coś tam o bólu dupy swoim wspominasz przy okazji obrażasz innych i wskazujesz jakieś cytaty dziennikarskiej szmatki.

Resztę to ja nawet nie wiem o co ci chodzi, jakie CBA itd, weź się do roboty zamiast wypłakiwać kolejne lata jak ci źle za pisu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2020, 13:45 
Cytuj  
Jak was czytam to rozumiem czemu polska polityka jest taka chujowa i jak niewiele trzeba zeby podzielic ludzi na dwa obozy.

Normalna partia nie ma szans powstac w takim szambie.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2020, 14:24 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jak was czytam to rozumiem czemu polska polityka jest taka chujowa i jak niewiele trzeba zeby podzielic ludzi na dwa obozy.

Normalna partia nie ma szans powstac w takim szambie.


+1

Dyskusja o wyższości PiS nad PO, lub odwrotnie, to jak dyskusja czy lepiej jest dostać kop w jaja czy w zęby.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2383, 2384, 2385, 2386, 2387, 2388, 2389 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.