mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 20:26 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Wij napisał(a):
Historia zatoczyla kolo, Sargeras robi to samo o co oskarzal zwolennikow PO, czyli wytyka i nasmiewa sie z drobnych porazek prezydenta.


ręce opadają

Mozesz rozwinac? Czy potrzebujesz do tego rak?

W sumie nie musisz, to przeciez flames.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 21:30 
Cytuj  
ronk :]

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 22:16 
Cytuj  
@Wij
Żartować z Kaczyńskich można, jest cool i trendy,a żartowanie z Komorowskiego to już chamstwo i prostactwo?
Nawet jeśli Kaczyńscy swoimi wypowiedziami i zachowaniem są częściowo winni nie oznacza i nie może, że nie będę się śmiał z tego jak zachowuje się Komorowski.

Wpierw komunista Jaruzelski, później przygłup Wałęsa, następnie Kwaśniewski z problemem alkoholowym, ale i tak lepszy niż reszta, po nim kłótliwy Lechu i na końcu Komorowski który jest malowanym prezydentem i który zalicza tyle wpadek co Barney lasek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 22:55 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@Wij
Żartować z Kaczyńskich można, jest cool i trendy,a żartowanie z Komorowskiego to już chamstwo i prostactwo?
Nawet jeśli Kaczyńscy swoimi wypowiedziami i zachowaniem są częściowo winni nie oznacza i nie może, że nie będę się śmiał z tego jak zachowuje się Komorowski.

Wpierw komunista Jaruzelski, później przygłup Wałęsa, następnie Kwaśniewski z problemem alkoholowym, ale i tak lepszy niż reszta, po nim kłótliwy Lechu i na końcu Komorowski który jest malowanym prezydentem i który zalicza tyle wpadek co Barney lasek

Ja uwazam ze zartowac mozna z wszystkich, po prostu wytknalem Sargerasowi ze robi to co sam pietnowal (z tego co pamietam).
I nie bronie Komorowskiego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 23:42 
Cytuj  
Wij napisał(a):
Niah napisał(a):
@Wij
Żartować z Kaczyńskich można, jest cool i trendy,a żartowanie z Komorowskiego to już chamstwo i prostactwo?
Nawet jeśli Kaczyńscy swoimi wypowiedziami i zachowaniem są częściowo winni nie oznacza i nie może, że nie będę się śmiał z tego jak zachowuje się Komorowski.

Wpierw komunista Jaruzelski, później przygłup Wałęsa, następnie Kwaśniewski z problemem alkoholowym, ale i tak lepszy niż reszta, po nim kłótliwy Lechu i na końcu Komorowski który jest malowanym prezydentem i który zalicza tyle wpadek co Barney lasek

Ja uwazam ze zartowac mozna z wszystkich, po prostu wytknalem Sargerasowi ze robi to co sam pietnowal (z tego co pamietam).
I nie bronie Komorowskiego.

czyj to alt ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 02:38 
Cytuj  
Komorro jest akurat DUŻO bardziej niedojebany niż L.Kaczyński. Bo w wypadku Kaczyńskiego to wpadki zaliczała głównie jego żona, a w przypadku Komorro to oboje razem z żoną zajmują się jak wielkopany prosto z centrum wsi o 100 mieszkańcach. Przynieść świniaka to sołtys zatańczy. Kurwa kmiot na belwederze. Jednak szanować chama trzeba, bo to jednak społeczeństwo wybrało - uroki demokracji. Na dobre będzie się można ze śmiecia śmiać jak już stanowisko straci.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 08:10 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Nie wmówisz mi że białe jest białe a czarne jest czarne.

A ty mi nie wmówisz, że duński kaszalot ze ślepym snajperem polecą na drzwiach od stodoły przypilnować żyrandola, zanim woda powodziowa spłynie do Bałtyku. :lol:

@Niah
Lechu był spośród prezydentów najlepszym tankiem. Nawet martwy pullował na siebie aggro.

@Wij
Piętnowałem wtedy, gdy ktoś pisał nieprawdę lub snuł pozbawione podstaw hipotezy. Dużo osób wygłasza kategoryczne opinie, chociaż całą swoją wiedzę czerpie ze Szkła Kontaktowego i z wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego. I robi dramę, gdy ktoś się z nimi nie zgadza. A na żarty z polityków Pisu odpowiadałem żartami z polityków PO. Niektórym to się w głowie nie mieściło i to też był powód do dramy.

@tczewiak
Wpadki Marii Kaczyńskiej okrzyknięto wpadkami, bo tak orzekli PR-owcy. Gdy Kaczyńscy zginęli część widzów ze zdumieniem spostrzegła, że poprawianie krawata, czy przynoszenie kanapek nie były dowodami głupoty Marii Kaczyńskiej, tylko typowymi gestami żony zakochanej w swoim mężu. :o


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 08:14 
Cytuj  
masz rację


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 14:04 
Cytuj  
Mozna by się tez zabawić, który z prezydentów jest bardziej umoczony w aferach, Bolek ma na sumieniu za dużo by zmieścić się w jednym poście, tu chyba zdecydowanie Kwachu rządzi, Kaczor coś tam też ale to troszkę naciągane było, a Komor ma sporo mocnych argumentów odnośnie przetargów na uzbrojenie, floty samochodów dla ministerstw, ugadywanie się z prywatnym biznesem itp, oczywiście wszystko zgodnie z prawem ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 14:25 
Cytuj  
Jaki narod tacy prezydenci.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 16:53 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
A ty mi nie wmówisz, że duński kaszalot ze ślepym snajperem polecą na drzwiach od stodoły przypilnować żyrandola, zanim woda powodziowa spłynie do Bałtyku. :lol:


Spieprzaj dziadu ! Razem z Benhauerem, Irasiadem i Małpą w Czerwonym ! Z ziemi Polskiej do Wolski, razem z Gruzinami najeżdżać Osetię, bo tam marihuanę robi się z konopi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:11 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/jaroslaw-kaczynski-zostali-zdradzeni-o-swicie,1,4237699,wiadomosc.html

No to jedziemy !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:55 
Cytuj  
mam to w dupie, tak samo jak krzyz i nadchodzace wybory

bardziej wkurwia mnie 23% i 5zl/l


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:56 
Cytuj  
łatwiej by było gdybyś powiedział czego ty nie masz w dupie

materrr napisał(a):
obecnie RL pr0 gamer


hihihihihihi


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:57 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
mam to w dupie, tak samo jak krzyz i nadchodzace wybory

bardziej wkurwia mnie 23% i 5zl/l


oczywiście na to wszystko nie ma wpływu polityka :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:59 
Cytuj  
Nic tylko glosowac na Kaczynskiego. Benzyna bedzie po 3.5PLN, vat 10% a dziure budzetowa zasypie reparcajami od Rosjan za ludowbojstwo smolenskie. lmao


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.02.2011
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 16:03 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nic tylko glosowac na Kaczynskiego. Benzyna bedzie po 3.5PLN, vat 10% a dziure budzetowa zasypie reparcajami od Rosjan za ludowbojstwo smolenskie. lmao


Taaa.

A dla wiernych słuchaczy Radia "Maryja" 50% zniżki na produkty pierwszej potrzeby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 16:15 
Cytuj  
Myślę że jest alternatywa dla po i pis, wystarczy ściągnąć klapki z oczu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 16:19 
Cytuj  
Kto? UPR, PD? Poparcie marginalne. Palikot czy PJN to zart. Jakies inne pomysly?


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 16:23 
Cytuj  
embe napisał(a):
meterrr napisał(a):
mam to w dupie, tak samo jak krzyz i nadchodzace wybory

bardziej wkurwia mnie 23% i 5zl/l


oczywiście na to wszystko nie ma wpływu polityka :)

oczywiscie ze ma
rzadzenie w polsce sprowadza sie do robienia wszystkiego zeby tylko ludzie nie wyszli na ulice z widlami i pochodniami, zeby mozna bylo spokojnie za kulisami krecic walki - a na scenie zawsze jest jakis temat, a to krzyz a to smolensk
rzad za wszelka cene nie chce przekroczyc 55% dlugu bo musial by naprawde obciac wydatki - a to skonczy sie tym samym co w grecji
co sie i tak stanie , tusk liczy tylko na to ze wczesniej uda mu sie wykatapultowac do EU parlamentu jak buzkowi, jemu udalo sie to nawet po spierdoleniu wszystkiego


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.