mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2212, 2213, 2214, 2215, 2216, 2217, 2218 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 13:03 
Cytuj  
A jakby powiedział że ufa takim osobom jak Tatjana Grigorjewna Anodina i Władimir Władimirowicz Putin to miałbyś ból dupci czy nie ?

-------------------------

cypis napisał(a):
Kazdy dobry biznesmen to zlodziej, wiadomo.
Kiedyś takie argumenty mi tu walnęliście odnośnie dyskusji o biznesie i tłumaczyłem że warto stawiać na ludzi zaradnych.
Mam nadzieje że jesteś daleki od stawania w obronie tych co stworzyli biznesiki vatowe, którzy wspominają jak to było dobrze za rządów PO-PSL czy SLD ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 13:20 
Cytuj  
embego piecze dupa bo też chciałby mieć 40 firm

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 13:28 
Cytuj  
On jest chyba z tych biznesmenów co zyski ma na poziomie 4K miesięcznie. Hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 13:30 
Cytuj  
No nie wiem bo to albo kończy się w więzieniu albo jakiś zawał, czasami samobójstwo, a czasami zwyczajnie karma cie dopadnie.

4k brutto razem z 500+ ...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 13:31 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Małgośkę lubię, bo jest logiczna i profesjonalna (no i te buty mrau 8) )


Obejrzyj 12te "Ucho prezesa". Swoja droga, ty chyba juz dzwoniles juz do Goski;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 13:55 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 80.html#MT
Cytuj:
Okazuje się, że - wbrew temu, co podała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - nie jest to tablica upamiętniająca 96 ofiar katastrofy, a jedynie trzy z nich - Lecha Kaczyńskiego, Przemysława Gosiewskiego i Zbigniewa Wassermana
[...]
Wygląda na to, że kluczem doboru nazwisk na tablicę, oprócz nazwiska prezydenta, była współpraca z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Stąd nazwisko Przemysława Gosiewskiego (wicepremiera) i Zbigniewa Wassermana (ministra - członka Rady Ministrów).
Niestety, nie uwzględniono Izabeli Jarugi-Nowackiej, która była wiceprezesem rady ministrów w rządzie Marka Belki oraz sekretarzem stanu w KPRM w rządzie Leszka Millera.

dopuszczam możliwość, że rodzina Nowackiej nie wyraziła zgody, w innym wypadku to jest po prostu obrzydliwe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 14:12 
Cytuj  
"Wiem, że Przemysław, początkowo nieprzewidziany do wyjazdu, zrobił wszystko i poleciał. Wiedział, że to jest wyprawa bardzo ryzykowna, mówił o tym, ale uważał, że warto. Szkoda, że dowiedziałem się o tym już post factum, wtedy na pewno by nie polecieli. Doszło do tragedii, w której mieliśmy z jednej strony wielki ból, ośmielam się powiedzieć, tej lepszej części narodu; ale mieliśmy też eksplozję zła, nienawiści."

jarosław kaczyński - i jego wypowiedź wpisująca się w sposób formułowania wypowiedzi przez trolli na onet.pl albo mark24 xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 15:17 
Cytuj  
Nie wiem ale czy to czasem nie chodziło o to że tablica jest upamiętniająca wszystkie ofiary, a nazwiska wymienione są dlatego że w czasie jak zginęli byli pracownikami kancelarii ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 15:42 
Cytuj  
Przypomnij mi proszę jakież to funkcje w radzie ministrów pełnili Gosiewski i Wasserman w kwietniu 2010 r.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 16:06 
Cytuj  
Nazwiska wybrano kluczem partyjnym. Każdy kto twierdzi inaczej to albo kłamie, albo jest po prostu głupi.

Spoiler:

Tylko członków załogi i stewardes mi szkoda. Reszta już się nahulała w życiu za nasze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 18:29 
Cytuj  
http://allegro.pl/wydymany-zestresowany-pawel-zabawka-antystresowa-i6479320622.html
Jest taka zabawka, powinna pomóc na negatywne emocje. No, pod warunkiem, że nie nazywasz się Paweł.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 18:46 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
dopuszczam możliwość, że rodzina Nowackiej nie wyraziła zgody, w innym wypadku to jest po prostu obrzydliwe


Cytuj:
Rozmawiałem przed chwilą z Barbara Nowacką, córką byłej wicepremier Izabeli Jarugi-Nowackiej, która – tak samo jak Gosiewski – zginęła w katastrofie. O uroczystościach w Kancelarii dowiedziała się dziś z telewizji.


http://szacki.blog.polityka.pl/2017/04/ ... ?nocheck=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2017, 17:45 
Cytuj  
Na tle innych krajów nie jest tak tragicznie. Pokazując jako stosunek do całego kosztu nawet tak nie boli. hehe No i pytanie jak oni liczą te składowe, ale nie chciało mi się drążyć, głównie chodzi o względny stosunek.

Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2017, 18:36 
Cytuj  
obstawiam, ze kwota wolna od podatku nie jest brana pod uwagę, co już dyskwalifikuje takie zestawienie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2017, 18:45 
Cytuj  
To jest stosunek ilościowy wyszczególnionych obciążeń to całego kosztu pracy, więc kwota wolna w tym siedzi.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2017, 22:51 
Cytuj  
pojebane, w niemieckich mediach nawet nie zrobili transmisji na żywo z konferencji policji w dortmundzie, a u nas jedynie tvp info, wynika z tego że to nie jest tak ważne już obecnie czy coś gdzieś wybucha i przegrywa z radziem opowiadającym o misiewiczu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2017, 23:02 
Cytuj  
embe napisał(a):
pojebane, w niemieckich mediach nawet nie zrobili transmisji na żywo z konferencji policji w dortmundzie, a u nas jedynie tvp info, wynika z tego że to nie jest tak ważne już obecnie czy coś gdzieś wybucha i przegrywa z radziem opowiadającym o misiewiczu.

Nikt nie zginął, czy nawet nikt nie został ciężko ranny, i najprawdopodobniej nie był to zamach. Co tu transmitować?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2017, 23:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
pojebane, w niemieckich mediach nawet nie zrobili transmisji na żywo z konferencji policji w dortmundzie, a u nas jedynie tvp info, wynika z tego że to nie jest tak ważne już obecnie czy coś gdzieś wybucha i przegrywa z radziem opowiadającym o misiewiczu.


Akurat w tvn24 przerwali jakiś tam program ( nie pamiętam co było bo mi leciało coś tam w tle) i od razu po wybuchu było studio gdzie o tym informowali i na bieżąco dyskutowali, nawet cytowali chyba jako pierwsi sms od Piszczka.
No ale tvp info tylko rzetelna stacja.
embe serio, ja wiem, że musisz, że masz obowiązek, ale ( nie wiem jak innym ) ale odczytanie sporej części twoich postów to rzyg ...
I dalej nie rozumiem, po kiego chuja oglądasz te inne stacje poza tvp, skoro one takie do dupy?- tylko po to by o tym móc na tym jakże istotnym forum napisać?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2017, 23:41 
Cytuj  
Zaraz tam oglada, okolnik przysylaja.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2017, 23:42 
Cytuj  
lordypiedzie dorabiasz swoje urojenia znowu ?
Już ci tłumaczyłem że tvn ma najlepiej zrobione info.

Sprawdzałem podczas konferencji policji, leciało na żywo tylko w tvn info, na tvn24 była powtórka wypowiedzi radzia o pielgrzymce lecha do katynia, na polsacie o słabnących notowaniach petru.

Ja wolę tvn24 bo muszę tylko wcisnąć dwa razy dwójkę na pilocie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2212, 2213, 2214, 2215, 2216, 2217, 2218 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.