mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2235, 2236, 2237, 2238, 2239, 2240, 2241 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2017, 21:12 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
swoja droga uwazam, ze zachowanie MSWIA jest wysoce nieprofesjonalne. Bo jak rozumiem, przez rok nic sie nie dzieje, teraz pojawia sie film w TV, góra dostaje sraczki i z miejsca leci 3 komendantów. Na podstawie materialu puszczonego w telewizji.


i to jest cały komentarz do tej sprawy - tak powinny wyglądać wasze posty, a nie ,że media grilują, że za czasów PO było to samo itp
Pisałem o dobrej zmianie, bo pan Błaszczak wypowiadał się o TEJ KONKRETNEJ sprawie rok temu i zaznaczył jak to wszystko ruszyło z kopyta , dodając, że w przeciwieństwie do działań za czasów PO- wiec "miała " być dobra zmiana- wiec też to podkreśliłem w swojej wypowiedzi.
Zanim kogoś zjedziecie poczytajcie czy czasami nie pisze jednak prawdy i daje konkretne argumenty- tak embe jak piszę o konkretach o czymś co tobie się nie zdarza :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2017, 21:45 
Cytuj  
przestań już powtarzać w kółko "dobra zmiana" - zmiany są - sam zauważasz, większość na plus, jednak część pozostaje identyczna.
Dopierdalanie polityki do skatowania jakiegoś dresa na posterunku policji to kretynizm i tyle. A ty nawet w tak oczywistej sprawie nie potrafisz wyjść poza ograniczenia myślowe PiS vs PO.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2017, 23:00 
Cytuj  
Ale jak inni kilka postów wyżej piszą o tym politycznie to jest ok?

candidoser napisał(a):
widze, ze nasza cudowna opozycja grzeje teraz temat wroclawski - w panstwie policyjnym PIS policja zabija obywateli.
LOL.


Rzeznik napisał(a):
Nasza opozycja parlamentarna, poza Kukizem, to jeden wielki bełkot i skowyt za utraconym rajem.
Teraz grzeją Wrocław, a za ich czasów policja działała dokładnie tak samo albo i gorzej i nie było problemu..


Oczywiście powtarzanie- bo za PO było to samo- także jest dopuszczalne :)

ot taka maciupeńka hipokryzyjka , taka pisowska delikatniusia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2017, 23:01 
Cytuj  
Co gorsze takich lordypów jest bardzo dużo, a nawet ich przybywa i dlatego jesteśmy skazani na kolejne rządy POPiS-u.
Żaden z nich nawet się nie zastanowi nad tym co pisze i wygaduje, jak przeżywają tą całą dobrą zmianę, ile bólu dupci i ile kwiku cały czas jest.
Fappening mają do każdej głupotki politycznej jak np ta o festiwal w opolu, fejkowe wykreowane newsy dają im tyle zabawy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 06:27 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Ale jak inni kilka postów wyżej piszą o tym politycznie to jest ok?

candidoser napisał(a):
widze, ze nasza cudowna opozycja grzeje teraz temat wroclawski - w panstwie policyjnym PIS policja zabija obywateli.
LOL.


Rzeznik napisał(a):
Nasza opozycja parlamentarna, poza Kukizem, to jeden wielki bełkot i skowyt za utraconym rajem.
Teraz grzeją Wrocław, a za ich czasów policja działała dokładnie tak samo albo i gorzej i nie było problemu..


Oczywiście powtarzanie- bo za PO było to samo- także jest dopuszczalne :)

ot taka maciupeńka hipokryzyjka , taka pisowska delikatniusia :)


a gdzie ja cos pisalem o dopuszczalnosci, misiek? Po prostu szlak mnie trafia jak organizuja te swoje konferecje i z zatroskana mina obwieszczaja, ze policja pisowska bije niewinny lud. Kiedy doskonale wiem, ze maja ten lud w... glebokim powazaniu.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 09:24 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
a gdzie ja cos pisalem o dopuszczalnosci, misiek? Po prostu szlak mnie trafia jak organizuja te swoje konferecje i z zatroskana mina obwieszczaja, ze policja pisowska bije niewinny lud. Kiedy doskonale wiem, ze maja ten lud w... glebokim powazaniu.


dokładnie


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 09:56 
Cytuj  
Goska trzepie Nowaka wlasnie na komisji

https://www.youtube.com/watch?v=91CdODofGtU


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 10:02 
Cytuj  
Mnie też szlag trafia, ale ja krytykuje wprost tego kto w DANYM MOMENCIE za to odpowiada, nie szukam usprawiedliwienia, że za innych czasów było podobnie - bo właśnie to miało być zmienione.

Co gorsze takich embeczków dalej jest określona liczba i dzięki nim, można mówić o dobrej zmianie, która jest dobra tylko dla swoich na stołkach - a oni dalej będę pisac jak to odrywają innych od koryta- jak zdarta płyta- pewnie bliżej 4 roku rządów dalej embe będzie pisał o tym kwiku i że muszą W KOŃCU zwyciężyć :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 10:04 
Cytuj  
dobra, dobra, posluchaj lepiej jak Goska griluje Slawka od zegarkow


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 10:09 
Cytuj  
Jest ona przykładem, że kobiety muszą od czasu do czasu uprawiać seks.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 10:24 
Cytuj  
"Pan się nie denerwuje Panie ministrze"
Nowak: "Ja jestem chodząca neospasmina" :lol:

A od Gośki Niahu wara, bo będę gryzł. :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 10:48 
Cytuj  
lordypie, napisz coś o wspaniałych czasach za PO i jaki to jarosław zły, nie musisz się aż tak rozpisywać, szkoda klawiatury.
Ty wpadasz coś wpieprzysz o dobrej zmianie, przez którą prawie cały maj deszcz padał, a potem personalnie jeb jeb ciemnota pisowska i uciekasz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 11:09 
Cytuj  
Ale go pięknie Gośka docisnęła...
Nowak łże jak pies


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 11:10 
Cytuj  
Przem.Szubartowicz‏ @PSzubartowicz 42 min.42 minuty temu

Pani Wassermann traktuje świadka jak oskarżonego. Ton przedwojennej aktorki grającej anse, dąsy, fumy. Nieznośna lekkość pisowskiego stylu.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 11:12 
Cytuj  
Pyta o rzeczy oczywiste
Posłuchaj zamiast debili cytować.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 11:13 
Cytuj  
Mam lepsze rzeczy do roboty niż o 12.00 słuchać polityków. Szanuj się!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 11:15 
Cytuj  
Na przykład cytowanie debilnych komentarzy na temat którego nie śledzę, bo się szanuje? :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 12:36 
Cytuj  
o kur... co za kabaret ta komisja.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 12:45 
Cytuj  
Nowak przed przerwą odstawia teatrzyk
Nie zna szefa sztabu wyborczego w czasie kiedy był przewodniczącym PO w regionie i wydaje się zaskoczony faktem, że to była córka pani dyrektor urzędu kontroli skarbowej w Gdańsku. :lol:
Ale jakie szczere to zaskoczenie...oo naprawdę? :lol: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2017, 12:47 
Cytuj  
kurwa Rzeznik prosze Cie.
nowak jak nowak, ale czlonkowie komisji to jakas banda nieudacznikow i pieniaczy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2235, 2236, 2237, 2238, 2239, 2240, 2241 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.