mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 12:38 
Cytuj  
Trochę LOL, bo Łukaszenko zbliżył się do Saakaszwilego ostatnio.

Więc Polska + Gruzja + Białoruś ? :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 12:57 
Cytuj  
Ciemnogrodem określiłbym wszystkich, którzy podążają tępo za starym układem politycznym - PO/AWS/UW/KLD/UD + PiS/AWS/PC + SLD/SD/UD/SO + PSL. Kłócicie się o to czy lepsza jest sraczka czy zatwardzenie zapominając, że to i to jest gównem. Jakie ma znaczenie czy ktoś sprzeda ustawę za milion czy dziesięć milionów - ważne jest tylko to, że jest sprzedajnym chujem.
Dopóki nie będzie jakiegoś przewrotu w polityce to emocjonowanie się tym bagnem jest tylko zbędnym szarganiem sobie nerwów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 13:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jakie ma znaczenie czy ktoś sprzeda ustawę za milion czy dziesięć milionów - ważne jest tylko to, że jest sprzedajnym chujem.

Udowodnij teze albo idz dalej lizac dupe jakiemus debilowi z bloga.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 13:14 
Cytuj  
Cytuj:
Ciemnogrodem określiłbym wszystkich, którzy podążają tępo za starym układem politycznym


Status Quo w polityce nigdy się nie zmieni, jeżeli "opozycja" będzie reprezentowana przez ludzi takich jak np. Mikke którzy nie mają zielonego pojęcia o polityce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 14:15 
Cytuj  
Czego nie zrozumiałeś, to Ci wytłumaczę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 14:25 
Cytuj  
Opozycję w stosunku do "układu" reprezentuje m.in. Mikke, "układ" jest zaś na rękę Kaczyńskim, Napierdalskim i innym leszczom z szopki na wiejskiej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 14:26 
Cytuj  
Miałem na myśli opozycję w sensie ideologicznym (oraz programowym) do głównego nurtu, ale też opozycję do jak to Tczewiak określił "starego układu politycznego" i.e. tych co przy korycie siedzą już od parunastu lat.

Nie chodziło mi o opozycję w stosunku do rządu w sejmie.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 16:12 
Cytuj  
Każdy reprezentuje "opozycję do układu" puki się nie dorwie do koryta. Wtedy nagle wszystko jest cacy. Niesamowita sprawa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 16:44 
Cytuj  
Widzę, że temat się rozwinął. Nieczęsto biorę udział w dyskusjach na tym forum ale...
Zbadajcie to z jednej strony wystawiają Palikota z drugiej Macierewicza, kaliber tych postaci jest podobny, pierdolą jak potrzaskani i nic z tego nie wynika. Z tym, że gawiedź już ma igrzyska, a dalej nie ma żlobków, przedszkoli, dróg, dywersyfikacji dostaw energii, systemu emerytalnego który byłby viable, budżet dalej nie jest zadaniowy, nie ma JOW, właściwie nie ma nic co obiecywali jedni i drudzy można powiedzieć że nie zmienia się nic kompletnie. Wojna Palikot vs Macierewicz czy ogólnie PO vs PIS zastępuje wszystko inne. Macie igrzyska ludzie to po co Wam co innego? rozdziawajcie gęby, patrzojcie Panocku jak tu piknie jest reszta nvm jakoś to będzie. Peuntą tutaj jest to, że nie zmienia się nic, tylko te same ryje okładają sie ku uciesze dziennikarzy (tzw. łowcy wierszówek każdy musi życ jakoś though).
Przypomina mi się ta zwrotka z wiersza Brzechwy "... po co spory, po co kłótnie, wszak i tak zginiemy w zupie..." jak stwierdził Seler z tego wierszyka i dalej tak jest. Po prostu to do niczego nie prowadzi, a z koryta to korzystają ile wlezie.

To jest jedno gówno tylko zależy kto go wącha dla jednych fiołkami a dla innych kupą wonia i other way around. Z tym że kupa obiektywnie to kupa.

Pozdro


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 16:49 
Cytuj  
Postpolityka w posteuropejskiej postcywilizacji. Przyjdą beżowi i zamiotą to całe rozlazłe coś, co udaje cywilizacje zachodnią.
I w sumie należy się im zwycięstwo, bo słabych należy eliminować, by nie osłabiali silniejszych. Czeka nas los Etrusków.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 17:01 
Cytuj  
I jeszcze ilustracja muzyczna do tego co napisałem powyżej (dość słaba jakość)

http://www.youtube.com/watch?v=LThhTxcJVm0

To samo audio only ale lepsza jakość

http://dezerter6.wrzuta.pl/audio/3lHuye ... rter_-_kto

Pozdro


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 17:32 
Cytuj  
szybciej nas zownuja chinczycy niz sandniggersy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 17:52 
Cytuj  
Żółci mają dalej. Dla nich najpierw Rosja, Afryka. Dla nich nie jesteśmy łakomym kąskiem (jaki sprzedawca zabija najlepszego i wypłacalnego klienta?). Jedyna szansa dla Polski, to że musliny się zadławią Francja, Niemcami, Skandynawią,Włochami i Hiszpanią i do nas nie dotrą. I faktycznie będziemy drugą Irlandią (Irlandcy mnisi przechowali większość info zachodniego Rzymu po jego upadku). Chyba że zamiast pierdolić o prawach gejów i eutanazji ktoś się weźmie do roboty, powiesi się na latarniach paręset tysięcy idiotów spychających EU na skraj przepaści i pokaże dlaczego Cywilizacja Zachodnia jeszcze 100,150 lat temu trzęsła całym światem.
Bo na pewno nie były to homomałżeństwa, akceptacja obcych wzorców kulturowych i tumiwisizm.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 17:57 
Cytuj  
Prędzej talibowie wprowadzą małżeństwa gejów niż polska wykorzysta jakąkolwiek szansę :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 18:34 
Cytuj  
A może "MMORPG.PL Partia XXI Wieku", hasło wyborcze: "Powitaj normalność w swym domu i komputerze"

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 19:27 
Cytuj  
Zwracam uwagę, że ja od razu biorę się do wieszania. 144000. Taki licznik. Jak skończą się źli, to dobierze się z dobrych. Bóg pozna swoich.
Jak komuś nie przeszkadza, to poproszę o stanowisko zastępcy ministra spraw wewnętrznych.Dziękuję.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 19:31 
Cytuj  
mentasyn napisał(a):
Przypomina mi się ta zwrotka z wiersza Brzechwy "... po co spory, po co kłótnie, wszak i tak zginiemy w zupie..." jak stwierdził Seler z tego wierszyka
Pozdro


TO BYLA KAPUSTA!


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 22:12 
Cytuj  
Karghoul napisał(a):
Zwracam uwagę, że ja od razu biorę się do wieszania. 144000. Taki licznik. Jak skończą się źli, to dobierze się z dobrych. Bóg pozna swoich.
Jak komuś nie przeszkadza, to poproszę o stanowisko zastępcy ministra spraw wewnętrznych.Dziękuję.



Założyłeś się o coś? Albo wiem. Jesteś ateistą :D

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 22:53 
Cytuj  
Chuja tam ateistą. Ateiści to inne wydanie religijnych baranów, tylko ich kościoły nazywają się kluby,wierni kolegami a za papieża robi Dawkins.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 23:32 
Cytuj  
A to feler westchnął Seler.
Mam tak mało lat i już dałem sobie spokój z tym państwem, czy to coś znaczy? Może i nie. Dziwne tylko, że tyle ludzi mówi, że nigdy Polska nie wykorzysta żadnej szansy dalej się spierając w tematach politycznych.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.