mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2219, 2220, 2221, 2222, 2223, 2224, 2225 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2017, 18:30 
Cytuj  
Śmiej się śmiej, a tu na forum życie by oddało sporo za potrzymanie czarnej parasolki albo wieszaka, który dotknął legendarny przywódca.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2017, 19:10 
Cytuj  
no na przykład taki embe, który ciągle o tych wieszakach pisał jak były na topie


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2017, 19:14 
Cytuj  
Ja im wieszaki po 10zł sprzedawałem, więc ten tego no...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2017, 19:44 
Cytuj  
https://www.facebook.com/pkukiz/posts/10211408254436165
To musi być miłość :wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2017, 23:14 
Cytuj  
Książka "Buntownik" jest już dostępna w przedsprzedaży. Autor zdecydował się na wydanie swojego dzieła w niezależnym wydawnictwie w Londynie bo w obecnej sytuacji, taka publikacja nie może zostać wydana i rozprowadzana oficjalnymi kanałami dystrybucji w Polsce.

kur... matrix 4


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 11:44 
Cytuj  
http://www.rp.pl/Katastrofa-smolenska/1 ... litej.html

- Na żołnierzy stołecznego garnizonu spada wielki obowiązek strzeżenia popiersia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który poległ w obronie Rzeczpospolitej - powiedział podczas obchodów święta Dowództwa Garnizonu Warszawa szef MON Antoni Macierewicz.

Co za oszołom


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 12:50 
Cytuj  
https://www.facebook.com/witold.jurasz. ... 3286922051
Witold Jurasz o Donaldzie Tusku w Polsce


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 16:36 
Cytuj  
http://gospodarka.dziennik.pl/podatki/a ... ensje.html
Szef klubu PiS: Projekt zmian w podatkach nie ma zaczepienia w rzeczywistości politycznej


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 18:31 
Cytuj  
Dzisiaj nawet tvn nie dał się wkręcić w ten cyrk moherowo kodziarsko chu... wie jeszcze jaki z donkiem w roli głównej, patrząc na to co robią to mamy sceny rodem z prl albo może z korei północnej :wtf:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 18:38 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dzisiaj nawet tvn nie dał się wkręcić w ten cyrk moherowo kodziarsko chu... wie jeszcze jaki z donkiem w roli głównej, patrząc na to co robią to mamy sceny rodem z prl albo może z korei północnej :wtf:

jup
w tvp ponoć takie cyrki to codzienność


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 18:42 
Cytuj  
Tzn krytykowanie "swoich" to nie jest codzienność ani w tvn ani w tvp, to tak jakby na tvp krytykowali miesięcznice smoleńskie, dzisiaj większa krytyka pomysłodawców tego cyrku leci z na tvn, dlatego dla mnie to dziwne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 19:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
embe napisał(a):
Dzisiaj nawet tvn nie dał się wkręcić w ten cyrk moherowo kodziarsko chu... wie jeszcze jaki z donkiem w roli głównej, patrząc na to co robią to mamy sceny rodem z prl albo może z korei północnej :wtf:

jup
w tvp ponoć takie cyrki to codzienność


teraz również w prokuraturze,
0 zarządza ręcznie, chyba wiecie co to oznacza w praktyce :lol:

już niedługo, a burdel na kółkach może zawitać również do sądów.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 19:58 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
już niedługo, a burdel na kółkach może zawitać również do sądów.



rotfl :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 20:13 
Cytuj  
Czyli że powoływanie na świadka polityka to argument że prokuratura działa dobrze czy źle ?
Jak to przeanalizujesz Profeto to wtedy masz zagadnienie "równi i równiejsi" na rozkmine wieczorną.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 20:49 
Cytuj  
ziew, szukali 1.5 roku i znaleźli tylko jakieś naciągane, papierkowe okoliczności?
jak mają tak mało (nic?) na Tuska, to po chuj robią całą szopkę?

równych i równiejszych widziałem już przy seicento, tyle mi wystarczy, dziękuję :-)

Tusk ma obowiązek się stawić na przesłuchanie. To oczywiste.


PS. Jak wejdzie nowelizacja (a pseudo-TK klepnie) w sprawie Krajowej Rady Sądownictwa to RP przestanie być wolnym, demokratycznym krajem.

To straszne i budzące wściekłość, jak grupka ludzi demontuje naszą ojczyznę i przestawia nas na tory, którymi pojechały państwa południowej ameryki/byłe sowiety.
Politycy będą wybierać sędziów. Można sobie wyobrazić jak to zadziała w polskich realiach.

Krok po kroku przechodzimy do autorytarnego ustroju bez zasad (poza plemiennymi), prawa (poza tym na korzyść członków plemienia)i demokracji (poza tą, która wybiera członków plemienia).

Zdrajcy.

Ciekawi mnie kiedy zombie na ulicach zauważą (o ile zauważą).

http://www.hfhr.pl/komisarz-praw-czlowi ... downictwa/

http://www.osce.org/pl/office-for-democ ... nload=true (OBWE)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 20:55 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
ziew, szukali 1.5 roku i znaleźli tylko jakieś naciągane, papierkowe okoliczności?
Podejżewasz że PO miało wpływ na to szukanie 1,5 roku temu czy PiS juz wtedy wszystko wymienił na misiewiczów ?

Profeta napisał(a):
jak mają tak mało (nic?) na Tuska, to po chuj robią całą szopkę?
A to jest rozprawa tuska czy on jako świadek był bez stawiania zarzutów ? Szopke zrobiło PO przecież plus troszke moherów z kodziarni.

Profeta napisał(a):
równych i równiejszych widziałem już przy seicento, tyle mi wystarczy, dziękuję :-)
Czyli uważasz że każdy kierowca powodujący wypadek powinien być podobnie traktowany jak ten, czyli pomoc polityków, dobry adwokat itd ?

Profeta napisał(a):
PS. Jak wejdzie nowelizacja (a pseudo-TK klepnie) w sprawie Krajowej Rady Sądownictwa to RP przestanie być wolnym, demokratycznym krajem.
Bzdura, dobre zmiany, tego chce większość, a jesli nie to za 2,5 roku będzie kop w dupala obecnego rządu.

Profeta napisał(a):
To straszne i budzące wściekłość, jak grupka ludzi demontuje naszą ojczyznę i przestawia nas na tory, którymi pojechały państwa południowej ameryki/byłe sowiety. Politycy będą wybierać sędziów. Można sobie wyobrazić jak to zadziała w polskich realiach.
Bzdura, nie czytałeś chyba tych zmian.

Profeta napisał(a):
Krok po kroku przechodzimy do autorytarnego ustroju bez zasad (poza plemiennymi), prawa (poza tym na korzyść członków plemienia)i demokracji (poza tą, która wybiera członków plemienia).
Fantasta z ciebie jakiś

Profeta napisał(a):
Zdrajcy.
Nie niahuj.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 21:28 
Cytuj  
Przykre, że nie widzisz jak nisko upadł PiS. Owszem, czytałem zmiany i również czytałem opinie ekspertów na ich temat.

Powitania Tuska nie śledziłem i nie widziałem poza jakimiś obrazkami.
Zarzuty wobec generałów wyglądają na naciągane, a cała zabawa miała uderzyć w Tuska. Słabe to jest.
Jeszcze się nie pogodziłeś z tym, że prawdziwy winny katastrofy ma pomnik chroniony przez garnizon stolicy?


Wypadek spowodował nieostrożny kierowca BOR i przyczyniła się osoba, która wydała polecenia:
a) wyłączenia sygnału dźwiękowego
b) poruszania się z prędkością 80-100 km/h

(to jest moja opinia i już podawałem argumenty w tym temacie)

Od razu po wypadku politycy + prokuratura + biegły zaczęli tworzyć ukartowane śledztwo, które miało pogrążyć wypierdka z sejczaka.
Żałosne jest bronienie czegoś takiego, tak, w ten sposób mówię, że Twoja postawa jest żałosna.
Nawet nie chce mi się zaczynać od początku. To jest bezprawie i układ zamknięty w biały dzień.

Jakiś idiota ze światłami mignął Ci z lewej strony, właśnie miałeś skręcać w lewo,
odprowadzasz idiotę wzrokiem -> (***0.2 sekundy mija***) Ruszasz. Coś uderza w Ciebie.


Okazuje się, że to premier zapierdalała stówą po mieście i wywaliła w drzewo:

1/ minister mówi w TV, że jesteś winny
2/ prokuratura wysyła prok. Annę R., bo wszyscy inni są chorzy/iksde
3/ na miejscu pojawia się biegły Tomasz R., maż Pani Anny R.

tyle wystarczy, a okoliczności jest dużo więcej, takiego robienia jelenia z polaczka-robaczka w świele kamer przez organy władzy jeszcze nie widziałem.


Politycy nie mają tendencji do naprawiania instytucji, w sytuacji kiedy kontrolowanie rozpieprzonej instytucji daje im większą władzę bez żadnej kontroli. np. Schetynie zmiany PiS mogą się nawet podobać. Kontrola nad nowym 'TK', KRS, Prokuraturą? Zajebiście.


Nie fantasta, a profeta :lol:

@down
W tej chwili mam głęboko w dupie polityczne przepychanki, marsze i pioseneczki, frustruje mnie poczucie, że rządzą mali, zawistni ludzie bez rozumu i właśnie niszczą nasze państwo, krok po kroku, a opozycja nie potrafi na to odpowiedzieć.
Jedyny plus jest taki, że PiS dostarcza masę lolcontentu w swoich ustawach i decyzjach.

@mark24
odstaw to świństwo, albo się podziel :lol:


Ostatnio edytowano 19 kwi 2017, 21:49 przez Profeta, łącznie edytowano 5 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 21:34 
Cytuj  
Zamiast tyle pisać mogłeś zacytować dzisiejszą piosenkę powitalna na dworcu "Donaldzie Tusku wróć i napraw nasz kraj proszę".


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 21:39 
Cytuj  
Potwierdzam PiS upadł prawie tak nisko jak PO.
Jeszcze nie kręcą wałów na miliardy - tak jak to robili poprzednicy.
Jeszcze nie wpierdolili Polski w problem uchodźców o co usilnie zabiegało twoje prześwietne PO.
Jeszcze nie przekupili za te zajebane miliardy całego mainstreamu, więc media odpierdalają swoją robotę.

Co do kierowcy seincento - trzeba być idiotą by wpierdolić się w środek kolumny aut zapierdalających światłami w środku nocy. I nie ma tu znaczenia, czy ta kolumna poruszała się z prędkością 30km/h czy 100km/h. Wina BORu, ale kierowca seicento powinien dostać nagrodę Darwina. Pośmiertnie.

Embe - z koniem się kopiesz. Odpuść.

PS. btw. jakie czasy. Normalnie burkina-faso, po fali wielgachnych afer od miesięcy dyskutujemy o limuzynie BORu która jechała nawet 100km/h i biednym kierowcy seicento który nie potrafił spojrzeć w lusterka przed wykonaniem manewru. Mam nadzieję, ze jak PO wróci do władzy postawi mu pomnik, by islamskie dzieci sprowadzonych "syryjczyków" będą mogły kwiaty składać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 22:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Embe - z koniem się kopiesz. Odpuść.

embe trolluje geniuszu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2219, 2220, 2221, 2222, 2223, 2224, 2225 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.