mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2311, 2312, 2313, 2314, 2315, 2316, 2317 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2018, 17:59 
Cytuj  
Generalnie, to najbardziej zbetoniały antypis zachowuje się jakby sufit spierdolił im się na głowę. Ludzie neutralni nie chcą być kojarzeni z takimi psycholami, stąd wzrasta poparcie dla PiS. To nie miłość, to rozsądek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2018, 18:35 
Cytuj  
lordypie, łykasz wszystko na poważnie, a takich własnie łatwo zmanipulować pod wybory i nie zdziwię się jak w następnych wyborach polecisz głosować na PiS, potwierdzają to twoje "riposty".


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2018, 20:38 
Cytuj  
Heh, podobno w mieszczańskim Poznaniu feministki zachęcały mieszczańskich poznaniaków okrzykami "Jesteśmy wkurwione, bo zmarzły nam pizdy".
Walka o centrowego wyborcę się zaostrza.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 00:55 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Generalnie, to najbardziej zbetoniały antypis zachowuje się jakby sufit spierdolił im się na głowę. Ludzie neutralni nie chcą być kojarzeni z takimi psycholami, stąd wzrasta poparcie dla PiS. To nie miłość, to rozsądek.

Niestety muszę się z tym zgodzić :-?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 12:18 
Cytuj  
Cytuj:
Burmistrz Pragi Północ: Jeżeli urząd przyznaje świadczenie na kilkaset zł to dokładnie prześwietla osobę. Tutaj przy nieruchomości wartej miliony złotych zaniechano tego. Powtarzam, to było gigantyczne zaniechanie lub działanie przestępcze

Komisja wrzuca drugi bieg w nomen omen walcu.
Zbierają się też kwity na prokuratorów i sędziów, bo jakby za bardzo to im się nie chciało chcieć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 12:27 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Generalnie, to najbardziej zbetoniały antypis zachowuje się jakby sufit spierdolił im się na głowę. Ludzie neutralni nie chcą być kojarzeni z takimi psycholami, stąd wzrasta poparcie dla PiS. To nie miłość, to rozsądek.

Akurat wg mnie w tej wypowiedzi nie ma za grosz sensu.
Ludzie neutralni nie chcą być kojarzeni ani z PIS, ani z PO, ani z SLD - z żadnymi z tych zjebanych partii politycznych, które tylko i wyłącznie pokazały, że zależy im na korytkach. PIS, który tyle mówił o kolesiostwie, nepotyzmie w jeden rok potrafił pobić poprzedników 2x.
Owszem PIS dał 500+, ale to tylko dla swojego poparcia, nie dla zwiększenia dobrobytu- bo jednocześnie zabiera wiele ulg, nic nie robi z podatkami, ceny wszystkiego poszły w górę, opłaty, żywność ( sama żywność np 6 % w ciągu roku)- poprawę poczuli ci co biorą kasę- ci co nie biorą poczuli, że mają jej relatywnie mniej .
No ale jak ktoś ogląda tylko TVP to faktycznie może zacząć popierać PIS bo wszędzie dostatek :)

no i embe- jak coś napisze głupiego - to szybko się okazuje, że to nie było na poważnie - cały pisiorek :)

co do sędziów- jak się im udowodni, że na tym skorzystali to bym zastosował przepadek ich mienia od razu, jak jakieś błędy krytyczne to zakaz wykonywania zawodu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 12:38 
Cytuj  
Dokładnie o takie posty mi chodzi, w jednym zawarłeś wszystkie problemy jakie masz, typowy bełkot że pis to tylko 500+ no i masło drogie, do tego misiewicze no i wszystko ujęte w klamry "za PO było lepiej", jeszcze zapomniałeś wrzucić coś o pomnikach, antonim i dyktaturze jarka.

Tak na poważnie lordypie, serio nie ostrzegasz że dla obecnej sytuacji gospodarczej i finansowej państwa lepszym wyborem jest ten zły PiS niż super PO ?
Serio nie dostrzegasz że wiele działań w gospodarce i finansach ma wielki plus i odbije się to pozytywnie w przyszłości ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 12:51 
Cytuj  
Za PO było mniej chujowo. 500+ na uczciwie pracujących odbija się na kilka sposobów.
Potrzeba nam alternatyw, a nie duopartyjność tych samych kolesi w kółko.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 13:01 
Cytuj  
Poglądy polityczne ma każdy, nie każdy precyzyjnie wybiera partię jako wyraz tych poglądów. Najczęściej jest trochę tego, trochę innego i celem "zbijania kapitału politycznego" jest by jedno "trochę" było bardziej. Albo by pozostałe "trochę" były mniej.
Gadanie o korytach, populizmie itd jest infantylne. Tak działa świat i protesty mają tyle sensu, co wstrzymywanie wschodu słońca.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 15:11 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Teo napisał(a):
Jeśli takich jak ty lodypie jest więcej to przygotuj się że w następnych wyborach DOBRA ZMIANA będzie miała większość konstytucyjną.


skąd taka logiczna ciągłość tej wypowiedzi?
teoretycznie czym więcej przeciwników PIS-u, tym mniejsza szansa na ich większość konstytucyjną


Jeżeli mowa o takich przeciwnikach jak ty, to obawiam się, że jest na odwrót: im są liczniejsi tym PIS ma większe szanse na jeszcze lepszy wynik.

A skoro już jesteśmy przy temacie nieudolnej opozycji, to już drugi imho sensowny artykuł tego typu w giewu, co się tam dzieje ;)
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... a.html#MT2
(btw, to jest o też tobie lordypie)

Edit: wychodzi na to że umiarkowanie o którym pisałem stronę temu teraz nazywa się symetryzmem, niech będzie, mogę być symetrystą :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 18:41 
Cytuj  
No zobaczymy czy to wreszcie wprowadzą https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 96367.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 18:55 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Jeżeli mowa o takich przeciwnikach jak ty, to obawiam się, że jest na odwrót: im są liczniejsi tym PIS ma większe szanse na jeszcze lepszy wynik.:


dalej bełkot, z którego nic nie wynika poza tym, że wpisujesz się w narracje embeczka - hmm kolejny w kolejce do korytka- embe coś już ci obiecał? :)
o rany jak mi normalnie dowaliłeś- boli, bardzo ....
tylko wyborcy PIS to normalni człowieki :)
albo można zostać ... symetrystą

o qwa :)

embe- pewnie, że wprowadzą... tak samo jak z obniżką CIT czy kwotą wolną od podatku - załapie się kilka tyś ludzi ( zaoszczędzi 200 zł) i będzie sukces a wy tu będziecie wypisywać o tym całe annały na tym forum jak to lepiej za PIS niż za PO

dobra chłopaki już mi się znudziło- znów przerwa- zarabiajcie na postach sami :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 20:41 
Cytuj  
Cóż, jesteśmy ci wdzięczni że własnym ofiarnym przykładem dowiodłeś słuszności przedstawionych tez.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 20:48 
Cytuj  
Niestety, ale chlopaki maja racje. Mi tam do pisu daleko, ale PO/N to sie kojarzy z wieszakami i bardziej happeningiem niz powazna oferta polityczna. Zalosnie to wyglada, lekka wies przyznawac sie do checi glosowania na nich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 21:49 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Niestety, ale chlopaki maja racje. Mi tam do pisu daleko, ale PO/N to sie kojarzy z wieszakami i bardziej happeningiem niz powazna oferta polityczna. Zalosnie to wyglada, lekka wies przyznawac sie do checi glosowania na nich.


od samego poczatku tak bylo...nigdy nie mieli zadnego programu bo nie maja nic do zaoferowania :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2018, 22:35 
Cytuj  


Jestem jak najbardziej za takimi filmami nawet jeśli się lordypom takie coś nie podoba, a czasem nawet opluwają.

-----------------

Niesamowite :o
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 06715.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2018, 02:47 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
dalej bełkot, z którego nic nie wynika poza tym, że wpisujesz się w narracje embeczka - hmm kolejny w kolejce do korytka- embe coś już ci obiecał? :)


Jesteś żywym 100% dowodem na słuszność tez z artykułu, lepszego chyba było by szukać ze świecą w ręku. Sam fakt, że próbujesz mnie przedstawiać jako jakiegoś zwolennika pisu jest tak absurdalny, że się zastanawiam czy przypadkiem nie masz jakichś zaburzeń postrzegania rzeczywistości, szczególnie, że moja historia postów jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Ale żyj dalej we własnym świecie, po kolejnych wyborach będziesz miał jeszcze większy ból dupy i jeszcze większe pretensje do wszystkich tylko nie do grupy oszołomów z którymi się identyfikujesz. Ciekawi mnie jaki wynik procentowy pisu zmusi was do autorefleksji? 50%? 60% może? Bo w tym tempie to kurwa wcale by mnie nie zdziwiło. Doskonałą prace u podstaw wykonujecie, gg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2018, 09:02 
Cytuj  
Dadzą rok bez ZUS, a potem pełna stawka zamiast obecnych 2 lat 30% stawki :D
Państwo się wyżywi hehe.

Swoją drogą mam teraz w pokoju w firmie takiego jednego embila. Co by nie powiedzieć to leci od razu w nutę "ale za PO..." :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2018, 09:15 
Cytuj  
Niby ma być że kto nie uzyska przychodu większego niż 2,5-krotność minimalnego wynagrodzenia, będzie płacił dwukrotnie mniejszą składkę ZUS, to dobre bo odczują ci co nawet nie bardzo maja z czego odpisywać zus, to dobre info, ma być wprowadzone w połowie roku, czyli tak przed wyborami samorządowymi hehe :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2018, 17:07 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Dadzą rok bez ZUS, a potem pełna stawka zamiast obecnych 2 lat 30% stawki :D
Państwo się wyżywi hehe.

Swoją drogą mam teraz w pokoju w firmie takiego jednego embila. Co by nie powiedzieć to leci od razu w nutę "ale za PO..." :D


W pracy to wolalbym nie gadac o polityce. Ale w kilku firmach co bylem to akurat bylow kolko gadanie o zlym PiSie. Wcale w niczym nie lepsze.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2311, 2312, 2313, 2314, 2315, 2316, 2317 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.