mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2216, 2217, 2218, 2219, 2220, 2221, 2222 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 08:22 
Cytuj  
Grzesia nikt chyba nie przecenia on jest takim troche Napieralskim tyle tylko ze w formacji zdolnej wygrac wybory i z wiekszym doswiadczeniem. Co do Rysia to on jako powiedzmy ekspert od spraw ekonomiczno-gospodarczych powinien sie trzymac swojego poletka, niestety poszedl w inna strone i w mysl zasady "czy sie znam czy nie to i tak sie wypowiem" rozmienil swoj wizerunek na drobne. Ja nie oczekuje od kazdego polityka ze bedzie alfa i omega, ale jednak jak sie nie zna odniesien historycznych czy pewnych faktow lub nawet nie jest sie ich pewnym to nalezy sie powstrzymac od proby ich uzycia. Sczegolnie to sie powinno tyczyc kogos kto mial ambicje bycia liderem opozycji a pewnie i widzialby swoja osobe jako premiera RP.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 08:49 
Cytuj  
Torbiś - serio, ciebie trzeba do ignore wwalić, bo już dawno osiągnąłeś poziom lordypa i Niah-a. Lordyp największy forumowy kretyn i ty.
Już ci pisałem, dla was poglądy polityczne to religia - jesteście tak mocno spolaryzowani, że nawet nie czytacie argumentów drugiej strony.
Teraz próbujecie udowodnić, że PO prawie w ogóle nie obsadzało swoimi ludźmi stanowisk, a PiS wszędzie i kilka razy więcej :lol:

Życzę wam obu by przyszłe wybory znów wygrało PO. Na pewno nie będą w ogóle obsadzać swoimi stanowisk, zadłużenie spadnie, wałków już nie będzie. Ba kurwa nawet zrobię wam na rękę, specjalnie się karnę do Polski na wybory i zagłosuję na PO. Ja i tak nie wracam, ale z przyjemnością będę patrzył na ich rządy - bo dokłądnie wiem czego się po tych ludziach spodziewać. Mam nadzieję, że uda się nam zapewnić 4 lata cyrku :lol:


Ostatnio edytowano 14 kwi 2017, 08:54 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 08:53 
Cytuj  
Usprawiedliwianie jakichkolwiek misiewiczów jak petru nie ma sensu, chłopczyk dostał posadkę i wbijał w politykę, stworzył partie na styl palikmiociarni licząc ilu się na to wyborców nabierze, zresztą Kukiz zrobił podobnie i sam oddałem głos na niego, smutne niestety jak można dać się łatwo zmanipulować.
Usprawiedliwianie ryszarda za jego głupoty w mediach miałoby sens jakby ta partia coś wniosła do polityki, program, projekty, prace sensowne w komisjach itd ale to przecież banda kobitek z podwójnymi nazwiskami, jedna z drugą walczy o miano najgłupszych memów, a sam lider startuje na koguta śmieszności od czasów pojawienia się w polityce.

Schetyna to lider klasy zawodowych polityków, którzy potrafią się realizować w wielu partyjkach od lat 80-tych i tylko sobie zmieniają szyldy, podejrzewam że ma mokre sny o tym jak jest liderem PiS i rządzi krajem, bo to ta grupa ludzi co zawsze będzie doprowadzać do podziału społeczeństwa w interesie partyjnym.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 08:55 
Cytuj  
Wkleić fakty to zaraz embeczki i isengrimki jadą ad persona.
Wiem, coraz ciężej bronić wam dobrej zmiany i wcale wam z tego powodu nie współczuje. Rzeczywistość okazuje się raz za razem "trochę" inna od przekazów partyjnych, co oczywiście ludzi inteligentnych boli, no ale trudno się od tego przyznać.
I wiem, że dyskusja z wami jest bezcelowa, ale ja lubię być czasami przekorny :)

embe- serio- wyobrażenia o mokrych snach innych?
o qwa :)

marek
W którym miejscu udowadniamy, że PO nie obsadzała stołków???
Chłopie my piszemy, że PIS obsadza szybciej, więcej i bezczelniej, serio nie widzisz różnicy? I jakie ty dajesz argumenty- w którym miejscu bo jakoś nie bardzo je widzę- udowodnij ,że nie mamy racji pls.
qwa ale z ciebie debil


Ostatnio edytowano 14 kwi 2017, 08:59 przez lordyp, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 08:57 
Cytuj  
szybciej tak bo ma 4 lata.
Więcej jeszcze nie.

Kurwa jak PiS wprowadzi jeszcze ulgi dla małych przedsiębiorców to w ciagu 2 lat zrobi i tak milion razy więcej niż PO w ciągu 8 lat.


Ostatnio edytowano 14 kwi 2017, 09:01 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 08:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Torbiś - serio, ciebie trzeba do ignore wwalić, bo już dawno osiągnąłeś poziom lordypa i Niah-a. Lordyp największy forumowy kretyn i ty.
Już ci pisałem, dla was poglądy polityczne to religia - jesteście tak mocno spolaryzowani, że nawet nie czytacie argumentów drugiej strony.
Teraz próbujecie udowodnić, że PO prawie w ogóle nie obsadzało swoimi ludźmi stanowisk, a PiS wszędzie i kilka razy więcej :lol:

Życzę wam obu by przyszłe wybory znów wygrało PO. Na pewno nie będą w ogóle obsadzać swoimi stanowisk, zadłużenie spadnie, wałków już nie będzie. Ba kurwa nawet zrobię wam na rękę, specjalnie się karnę do Polski na wybory i zagłosuję na PO. Ja i tak nie wracam, ale z przyjemnością będę patrzył na ich rządy - bo dokłądnie wiem czego się po tych ludziach spodziewać. Mam nadzieję, że uda się nam zapewnić 4 lata cyrku :lol:


Ej, nie bądź chujem. Przecież tak na prawdę się lubimy!
hint: nigdzie nie pisałem o PO, dlaczego zatem tak ci się wydaje? Umysł płata figle?


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 09:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
szybciej tak bo ma 4 lata.
Więcej jeszcze nie.


Weź przeczytaj linka co wkleiłem
KURWA POSTARAJ SIE, BO BRAK MI SŁÓW, TAM JEST JAK BYK, ŻE PO I PSL PO 400, A PIS JUŻ PONAD 1000

Serio po co ja z toba dyskutuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 09:03 
Cytuj  
spieranie sie ktora partia jest bardziej etatystyczna lol

Na teraz nie widze zadnej alternatywy, wiec bedziemy mieli na zmiane rzady jednych i drugich.

Glosowalem na Kukiza i pewnie znowu zaglosuje, ale nie mam specjlalnych zludzen. Nawet zakladajac ze w partii Kukiz 15 jest paru ideowcow to jednak musza stac za nimi zwykli ludzie dla ktorych liczy sie kasa, znajomosci i ustawianie sie w zyciu. Kukiz z jednej strony ma troche fajnych ustawodawczych pomyslow, z drugiej jednak kreci sie tam sporo oszolomstwa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 09:07 
Cytuj  
lordyp - z checią. "Limit bezpłatnych artykułów został wyczerpany"

Daj mi listę nazwisk do weryfikacji. 8 lat pracowałem w redakcji i wiem jak wygląda tworzenie takich artykułów. Zebranie takich danych bez poświęcenia miesięcy!! jest praktycznie niemożliwe. Nikt nie jest w stanie ani tego artykuło podważyć, ani udowodnić jego wiarygodność.
Założeniem tego artykułu było wykazanie, że PiS jest najgorszy. Możesz zadzwonić dopytać. Zrób tak z ciekawości. Wiem jaką dostaniesz odpiewiedź. Są to "dane wewnętrzne redakcji" i nie mogą ci one zostać udostępnione w jakiejkolwiek formie.

Pracowałem w budowlano-finansowym wydawnictwie i nie takie rzeczy tam wymyślaliśmy zasłaniając się formułką "dane wewnętrzne redakcji".

mrynar napisał(a):
spieranie sie ktora partia jest bardziej etatystyczna lol



dokładnie.
Kukiz nie ma wystarczającego poparcia. Profety i lordypy już zacierają rączki bo ich bożkowi wraca poparcie. Torbiś im przyklaskuje piętnując PiSiorstwo na każdym kroku ;)

Serio miałem nadzieję, że rządy nieporadnego PiSu będą rządami przejściowymi, że podczas tych rządów wykształci się jakaś trzecia siła polityczna na którą można będzie zagłosować w przyszłych wyborach. I już po prostu tracę nadzieję - bo wygląda na to, że albo rządy pozostaną w rękach proamerykańskiego PiSu, albo proMerkelowskiego PO. Przynajmniej ominęło nas wzbogacenie kulturowe.


Ostatnio edytowano 14 kwi 2017, 09:20 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 09:14 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Grzesia nikt chyba nie przecenia on jest takim troche Napieralskim tyle tylko ze w formacji zdolnej wygrac wybory i z wiekszym doswiadczeniem. Co do Rysia to on jako powiedzmy ekspert od spraw ekonomiczno-gospodarczych powinien sie trzymac swojego poletka, niestety poszedl w inna strone i w mysl zasady "czy sie znam czy nie to i tak sie wypowiem" rozmienil swoj wizerunek na drobne. Ja nie oczekuje od kazdego polityka ze bedzie alfa i omega, ale jednak jak sie nie zna odniesien historycznych czy pewnych faktow lub nawet nie jest sie ich pewnym to nalezy sie powstrzymac od proby ich uzycia. Sczegolnie to sie powinno tyczyc kogos kto mial ambicje bycia liderem opozycji a pewnie i widzialby swoja osobe jako premiera RP.


Schetyna to typowy samiec beta, który jest na czele tylko dlatego, że samiec alfa widział, że okręt tonie i czas spierdalać. A co do oceny polityki to powinno się rozdzielić wizerunek medialny od działań. Przykładowo PiS: sprawa z Misiewiczem to tylko skrajny przypadek powszechnego zjawiska, bez większego znaczenia jak brednie Waszczykowskiego. Oceniać można działania, ustawy, ogólne cele prowadzonej polityki. Nie można oczekiwać o polityków racjonalności, bo racjonalność nie jest skutecznym narzędziem zdobywania wyborców, politycy wiedzą to od dawna. W oczach opinii publicznej reforma sądów to jakieś nudne sprawy, a Misiewicz kole w oczy o rząd wielkości bardziej. Niestety do tego doszły czasy post-prawdy, czyli fałszywych informacji.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 10:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Daj mi listę nazwisk do weryfikacji.


http://www.pisiewicze.pl/

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 10:46 
Cytuj  
Grzesiu zaczynał w wieku 27lat jako dyrektor jakiegoś urzędu wojewódzkiego. Nasz mały Misiewicz lat 90.

I tak się na legalu kręci lody w spółeczkach skarbu państwa (za Rafał Otoka-Frąckiewicz) ;)
Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 10:54 
Cytuj  
Misiewicz to nie tyle symbol nieudactwa politycznego pis co symbol na co stać obecnie opozycje i zaskakująco bardzo dużo społeczeństwa tego chce, takie lordypy czy tory będą powtarzać w kółko że za po nie było takich i że misiewiczgate to wielka afera pisowska i jarosław musi odejść, a były czasy jak się śmiali z leppera :roll:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 11:00 
Cytuj  
Misiewicz to nihil novi. Polska Misiewiczem stoi. Taki wygodny temat do bicia piany.
Pamiętacie tego Misiewicza? Teraz bryluje w TVP w przerywaniu wypowiedzi innym :lol:

Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 11:11 
Cytuj  
Misiewicz Misiewiczem, a tymczasem okazuje sie ze za ujebanie Caracali (swoja droga, to gdzie te nowe smiglowce? Bo mialy byc przez Bozym Narodzeniem) odpowiada pan od smolenskiej bomby termobarycznej.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 11:44 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Misiewicz to nihil novi. Polska Misiewiczem stoi. Taki wygodny temat do bicia piany.
Pamiętacie tego Misiewicza? Teraz bryluje w TVP w przerywaniu wypowiedzi innym :lol:

Obrazek


Nie kojarzę go, ale internet mówi, ze przynajmniej dobrze wykształcony. Subtelna różnica między misiami z PO, a misiami. PIS. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 12:07 
Cytuj  
Jeden misiewicz z KLD stał się królem europy, mniej pulchny ale rudy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 13:00 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie kojarzę go, ale internet mówi, ze przynajmniej dobrze wykształcony. Subtelna różnica między misiami z PO, a misiami. PIS. ;)


fakt misiek powinien studia skonczyc jak ten to by sie nikt nie przypierdalal? ;) swoja droga po studiach wicperezes zarzadu. no ale pracowal na okeciu. w sumie taki nefa tez moglby zostac wiceprezesem lotniska, na lotnisku pracuje, studia skonczyl a jak doprowadzi do wielomilionowych strat? who fcking cares? wyksztalcony. ale dobrze mwoisz tor subtelna. az tyle i tylko tyle.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 13:09 
Cytuj  
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... e-mon.html
Polskie Służby chronią targowicę SZOK!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2017, 13:11 
Cytuj  
i next perełka :
http://www.expressbydgoski.pl/aktualnos ... ,11965350/

ale za peło było gorzej ...

Serio śmieszą mnie te wasze odpowiedzi, argumentów brak, coraz więcej obrażania przeciwników :)
Ale żyjcie sobie w swoim świecie gdzie jest dobrazmiana :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2216, 2217, 2218, 2219, 2220, 2221, 2222 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.