mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2304, 2305, 2306, 2307, 2308, 2309, 2310 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 gru 2017, 10:21 
Cytuj  
awcalezenieboty
pocisk jak z piaskownicy.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2017, 16:05 
Cytuj  
Ważne żeby zabawek nikt nie kradł.

Ale Tereska pocisnęła Mateuszka !!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2017, 19:03 
Cytuj  
:o
o kurwa co ja czytam w "giewu",
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... go.html#MT
głos rozsądku, ciekawe kiedy usuną

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2017, 21:07 
Cytuj  
Co oni w tej platformie mają z tymi zegarkami, serio za zegarek można kupić tak dużo ? przecież zegarek teraz to mocno zdewaluowana rzecz.
W Krakowie najpopularniejsza łapówka to darmowe ekipy budowlane i wyposażenie surowego domu pod klucz.
W mojej okolicy już drugi dom zarekwirowany, co się dzieje co się dzieje, straszne te kaczystowskie czasy :(

=================

Druga sprawa.
Mi się wydawało dawniej że opowieści o tym jak to sowieci u nas wpływają na opinie, głównie w internecie wpisując o złym PO/PiS to jakieś teorie spiskowe, a tu jednak Niahu miał racje pisząc przez lata na naszym forum że ten czy tamten to agent putina ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2017, 22:28 
Cytuj  
Teo napisał(a):
W mojej okolicy już drugi dom zarekwirowany, co się dzieje co się dzieje, straszne te kaczystowskie czasy :(


Juz pisałem kiedyś o twoich opowieściach o znajomych i sąsiadach.
Smutne masz to życie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2017, 23:20 
Cytuj  
Ani to sąsiad ani znajomy, już pisałem, mieszkam na przedmieściach, ładne okolice i cenne działeczki, buduje się tu dużo pięknych rezydencji ordynatorów, prawników, celebrytów itd, wiec logiczne że trafia się parę rodzynków przestępczych.

Czy smutne czy wesołe życie to już nie tobie oceniać ponieważ twoja wizja świata nie wykracza poza cztery ściany mieszkania w bloku, mentalność człowieczka z kompleksami, który widzi tylko otaczające zło na każdym kroku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2017, 00:19 
Cytuj  
Dochodzę do wniosku, że jestem sąsiadem embego.
Celebryci - check. Dwie ulice dalej mieszka Gracjan Roztocki, a w osiedlowym warzywniaku dwa razy spotkałem Mariana Dziędziela.
Rodzynki przestępcze - check. W 2011 prawie pod moim blokiem zabito "Człowieka".
Prawnicy - check. Ja i z 5 znajomych ze studiów.
Ordynatorzy do namierzenia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2017, 02:00 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Prawnicy - check. Ja i z 5 znajomych ze studiów.

Skoszarowali was, czy jak?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 gru 2017, 07:48 
Cytuj  
nie, po prostu zrobili wspolnie przekret i dostali dzialki obok siebie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2017, 08:47 
Cytuj  
Teo napisał(a):
W Krakowie najpopularniejsza łapówka to darmowe ekipy budowlane i wyposażenie surowego domu pod klucz.


Śmiechy chichy, ale to akurat całkiem do rzeczy bo dobrą ekipę budowlaną teraz ogarnąć(na dziś albo na pół roku do przodu) do większego projektu to nie taka łatwa rzecz, że już o braku wrażych ukraińców w niej to kompletnie można zapomnieć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2017, 09:48 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Dochodzę do wniosku, że jestem sąsiadem embego.
Celebryci - check. Dwie ulice dalej mieszka Gracjan Roztocki, a w osiedlowym warzywniaku dwa razy spotkałem Mariana Dziędziela.
Rodzynki przestępcze - check. W 2011 prawie pod moim blokiem zabito "Człowieka".
Prawnicy - check. Ja i z 5 znajomych ze studiów.
Ordynatorzy do namierzenia.


Wszystko jeszcze przed tobą jesteś młody, a kaczystowski reżim kiedyś zniknie i patologia zacznie znowu pełną piersią łapać każdy oddech wolności.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2017, 15:15 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Ani to sąsiad ani znajomy, już pisałem, mieszkam na przedmieściach, ładne okolice i cenne działeczki, buduje się tu dużo pięknych rezydencji ordynatorów, prawników, celebrytów itd, wiec logiczne że trafia się parę rodzynków przestępczych.

Czy smutne czy wesołe życie to już nie tobie oceniać ponieważ twoja wizja świata nie wykracza poza cztery ściany mieszkania w bloku, mentalność człowieczka z kompleksami, który widzi tylko otaczające zło na każdym kroku.


W bloku nigdy nie mieszkałem robaczku, a otaczające zło, zagrożenie , z którym trzeba walczyć, które trzeba W KOŃCU zwyciężyć to widzą zwolennicy jednego pan :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2017, 10:14 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
:o
o kurwa co ja czytam w "giewu",
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... go.html#MT
głos rozsądku, ciekawe kiedy usuną


A najwiekszy problem taki, ze liberalowie nie są liberałami. ;)
Komentarze oczywiscie anty do artykulu.

Huehue jaki komentarz
Cytuj:
Co do samego liberalizmu: w Polsce się nie przyjął i przegrał z kretesem, podobnie jak demokracja parlamentarna.
Do zaistnienia pewnych systemów politycznych i społecznych naród musi dorosnąć, dojrzeć.
A Polacy jak weszli w zabory w stanie niemal średniowiecznego feudalizmu, tak trwali w nim do 1945. I wpadli w patologię komunistyczną. I nadal są bardziej strukturą plemienną niż narodem
W 1989 nikt nie rozumiał co to demokracja i kapitalizm, za to każdy bełkotał o wolności.
Kolejnych 25 lat można nazwać cwaniacką hucpą, która podzieliła definitywnie plemię nadwiślańskie na większość antypostępową ( nie konserwatywną tylko zwyczajnie zaściankową i tępą ), oraz całą resztę ( żydostwo, pedalstwo, ateuszy, ekologów i inne kolorowe barachło, które oderwało się od przaśnych narodowo-katolickich korzeni )

W czasie równoległym zdążyły się wykształcić w Europie wysoko świadome społeczeństwa, w naturalny sposób utożsamiające się z prawem, równouprawnieniem, wolnościami i obowiązkami obywatelskimi
Ale zaborów i innych klęsk nie można za nic obwiniać, wszak były one skutkiem narodowych wad. To raczej geny słowiańskie odpowiadają za odwieczny bajzel na Nizinie Polskiej

Co jeszcze można zrobić: czekać. Aż Polacy sami zdewastują swój kraj i zresetują nabyte wartości.

Może w przyszłości pojawi się ktoś mądry i zbuduje nowoczesne państwo, bez zbędnego bagażu religijno-historycznego.

Ja w każdym razie nie liczę na nic pozytywnego w przeciągu najbliższej dekady.
Natomiast jestem pewny że będzie bardzo ciekawie a nawet gorzej.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2017, 11:10 
Cytuj  
Jak ktoś chce eksplozje baniaka to niech oglądnie program „Tomasz Lis.”
Goście i prowadzący są w innym stanie świadomości, czasoprzestrzeń ulega tam nie tylko zakrzywieniu.
UWAGA - oglądacie na własną odpowiedzialność !!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 gru 2017, 13:20 
Cytuj  
embe
na Sylwestra zabrakło? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2018, 16:22 
Cytuj  
Idź poodkręcać śruby.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2018, 18:39 
Cytuj  
FUNDACJA OTWARTY DIALOG ŻĄDA 550 TYSIĘCY ZŁOTYCH I LIKWIDACJI PROFILU „ROSYJSKA V KOLUMNA W POLSCE”

W następstwie mojego raportu „Działalność i powiązania Fundacji Otwarty Dialog”[1] otrzymałem w ostatnich dniach grudnia wezwanie przedsądowe[2] od fundacji „Otwarty Dialog”, Lyudmyly Kozlovskiej i Bartosza Kramka z żądaniem zapłaty 500 tysięcy złotych oraz drugie wezwanie[3] od prezes fundacji „Euromaidan Warszawa”[4] Natalii Panchenko[5] na 50 tysięcy złotych. Udostępniam te wezwania do pobrania w wersji pdf[2][3].

https://www.facebook.com/RosyjskaVKolumnawPolsce/posts/641154812721388

Wot ulica i zagranica.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2018, 18:37 
Cytuj  
Dobrze że jeszcze są Polki Walczące w naszym kraju http://niezalezna.pl/213094-kobieta-wal ... -nasz-kraj


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2018, 08:59 
Cytuj  
Ricziego to mi nawet trochę szkoda, bo taki fajny był, amerykański.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2018, 10:24 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Dobrze że jeszcze są Polki Walczące w naszym kraju http://niezalezna.pl/213094-kobieta-wal ... -nasz-kraj


Embe lepiej powiedz jak tam korzystne zmiany dla przedsiebiorcow majace obowiazywac od 2018 roku?

Odwrociles sie juz od pis zgodnie z zapowiedzia?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2304, 2305, 2306, 2307, 2308, 2309, 2310 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.