mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1855, 1856, 1857, 1858, 1859, 1860, 1861 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2016, 09:52 
Cytuj  
kodziarnia wykreowała sobie jakieś historie że pis wszystko argumentuje że cały świat jest przeciwko nim, a o co walczycie ciołki z sobotnich eventach liżąc dupę ćwierćinteligencji politycznej i jakimś sierotom co jedyną szanse na karierę mają w polityce, dotyczy to całej sceny politycznej, ale to wy robicie z siebie pośmiewisko myśląc że cały świat przygląda się i popiera kodziarnie, a pis tym czasem wygłupia się na miesięcznicach i jakiś skrajnych pierdołach "patriotycznych" ale to folklor polityczny, które tak serio bierzecie do siebie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2016, 10:19 
Cytuj  
Całe trzy lata jeszcze będziesz tak pierdolił? Nie męczy cię to?


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2016, 10:30 
Cytuj  
jak coś jest niekorzystne dla PIS to oczywiście inni to wykreowali :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2016, 12:02 
Cytuj  
typowy element kodziarski, wyzwiska i brak argumentów


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2016, 13:25 
Cytuj  
Z kodeinistami nie pogadasz, to jest sekta, maja silne argumenty na poziomie swiadkow jehowy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2016, 13:26 
Cytuj  
Torbis ma troche racji Embe - przestan sie przejmowac KODem, ktorego jedynym celem jest trolling. Juz sama nazwa jest trololo, jedyne na czym im zalezy to pusty rozglos.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2016, 13:33 
Cytuj  
kodziarnie na sensowne wystąpienia było stać tylko na parę pierwszych miesięcy, teraz to przedstawicie rozhisteryzowanej sekty, którą tak wyśmiewano przez wiele lat, jak można podchodzić poważnie do gości, którzy szczycą się wielką wiedzą, a jedyne na co ich stać to "jarosław musi odejść" lub "beata publikuj", to prawie jak "najlepsza partia kurwo"...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2016, 14:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
rozhisteryzowanej sekty,.



tak embe , wiemy ze szef kazał tak mówić na opozycje- już wprost cytujesz słowa z rozkazów

żałosne

jak rozumiem teraz wszyscy oglądacie walki byków zamiast mecze? :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2016, 15:51 
Cytuj  
embe - ale widzisz lordyp dalej wierzy, że to oddolny ruch społeczny walczący o powrót demokracji do naszego ciemnogrodu :lol:

Takich nieogarów wbrew pozorom jest trochę..

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2016, 16:25 
Cytuj  
Prezes wysyła pocztę tylko gołębiami, polskimi patriotycznymi niezłomnymi gołębiami, więc możliwe że info stare ale jak patrze na tych głupków z szeregów kodu to zastanawiam się czy oni nabijają sobie lajki/oglądalność czy to tylko nawyki funkcjonariusza partyjnego o wiedzy na poziomie niskiej średniej gimbazowej.

Przecież ja nie bronię pajaców politycznych z pis-u co błaźnią się regularnie wypowiedziami bo to nie ma wpływu na mnie, no chyba że zaczną znowu dogadywać się przy stoliku w restauracji że trzeba podpalić budkę pod ambasadą rosyjską lub kręcić wały z prezesem NBP żeby kampanie zrobić, ewentualnie przymknąć oko w US na rozliczenia żony itd...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 02:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
Prezes wysyła pocztę tylko gołębiami, polskimi patriotycznymi niezłomnymi gołębiami, więc możliwe że info stare ale jak patrze na tych głupków z szeregów kodu to zastanawiam się czy oni nabijają sobie lajki/oglądalność czy to tylko nawyki funkcjonariusza partyjnego o wiedzy na poziomie niskiej średniej gimbazowej.

Przecież ja nie bronię pajaców politycznych z pis-u co błaźnią się regularnie wypowiedziami bo to nie ma wpływu na mnie, no chyba że zaczną znowu dogadywać się przy stoliku w restauracji że trzeba podpalić budkę pod ambasadą rosyjską lub kręcić wały z prezesem NBP żeby kampanie zrobić, ewentualnie przymknąć oko w US na rozliczenia żony itd...


zgadzam się z embe:o , w sensie - wydaje mi się, że rozumiem Twój punkt widzenia,


sorry wszystkich 'pisiaków' za niektóre bardziej emocjonalne teksty jakie popełniam, to tylko moje odczucia z własnego punktu widzenia, na temat 'postawy', a nie człowieka ;) nic nie mam do embego, mrynara (nawet podziwiam), czy nawet isengrima ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 07:14 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
nic nie mam do embego, mrynara (nawet podziwiam), czy nawet isengrima ;)


Mnie ze starymi pisowcami do jednego worka nie wrzucaj, bo pisowiec ze mnie zaden, dla mnie ich haslo powinno brzmiec ZADNA ZMIANA.
Program mieszkanie + to jedyny ich naprawde fajny pomysl, ale do realizacji daleko. Napewno przed nastepnymi wyborami zobaczymy propagandowe sukcesy, ale calosc sie da ocenic za 10-20 lat.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 07:21 
Cytuj  
przynajmniej kasa jest inwestowana, a nie rozpieprzana i rozkradana.
Mozna sobie latwo policzyc usrednione RRSO jak ktos ma ochote.

Profeta - przepowiadanie zapasci zlotowki i upadku GPWu to byly emocje? :D

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 07:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
mam nawyki funkcjonariusza partyjnego o wiedzy na poziomie niskiej średniej gimbazowej.


fix'd


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 14:42 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowa-ust ... awo/3q4wf2


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 14:51 
Cytuj  
Znowu troszkę pokrzywdzonych zasili szeregi kodziarni :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 15:10 
Cytuj  
nie miałem jeszcze okazji czytać projektu, ale założenia są imho dobre, komornicy mieli za dużo możliwości, które mogli obrócić w korzyść 'na własne konto', a za mało i źle dopasowane 'kontrole' ze strony Sądów, a działanie przez asesorów i to co czasem się działo przechodzi ludzkie pojęcie ;) i nie powinno mieć miejsca w żadnej z profesji prawniczych


bardzo mi smutno, że komornicy staną się uczciwsi ;) chociaż nie mówmy hop... pis też ma 'swoich' w tym zawodzie - żeby ta zmiana nie była kolejną iluzją dobrej zmiany

poza tym ja słyszałem o przywróceniu komorników na urząd, może to byłoby lepsze, ale jak się przyzwyczaić do 10-krotnie niższych zarobków ?! :o

przecież ta stawka nie starczy na ratę kredytu za pałacyk podmiejski ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 15:13 
Cytuj  
Dokładnie tak, zastanawiam się jedynie czy czasem KE nie będzie płakać o takie zmiany albo cesarz rzepliński ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 15:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dokładnie tak, zastanawiam się jedynie czy czasem KE nie będzie płakać o takie zmiany albo cesarz rzepliński ?



punkt, w którym pis może podpaść, to 'kary dla prezesów sądów za niewłaściwe prowadzone kontrole', jak nie przyczepią się do niezależności władzy sądowniczej, tylko stworzą nowe narzędzia do kontroli i oddadzą je sądom to nikt nie będzie płakał poza komornikami i powiązanymi z nimi 'biznesami'

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 19:07 
Cytuj  
http://wsensie.pl/gospodarka/14575-wyla ... asz-polmos


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1855, 1856, 1857, 1858, 1859, 1860, 1861 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.