mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2002, 15:05 
Cytuj  
pytanko - czy ktos stad gra w asheron's call? :
mozna sie zarejestrowac i potestowac za free (trzeba podac nr karty kredytowej, jak w przypadku ao) tutaj.
jest serwerek darktide - free for all, ze tak powiem. nie ma zadnych safezones, strata itemow i golda przy smierci, exp chyba sie zdobywa nawet zabijajac innych graczy.
trzeba oczywiscie zassac do tego klienta ~110megs, samo patchowanie potem trwa z 10 minut.
bylo by fajnie, gdyby ktos sie zdecydowal. jak mnie nie zajebia znowu 9584509439 razy i nie strace wszystkiego, to moge nawet startowego zlotka i itemikow troche dac HEHE
ponizej pro screeniki ^^

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2002, 16:12 
Cytuj  
oooooooooooooo :smile: kiedys mazylem zeby pograc w ac :smile: btw na darktide graja tez inni polacy :smile: o ile jeszcze graja :smile: ide przeczytac jakie sa warunki i pewnie bede gral ;pp jak dobrze pojdzie to do dzisiejszej nocy sciagne klienta jak chcesz skontaktuj sie na icq 70569523 albo gg 2001561 ;p pogramy sobie ;ppppp btw podobno ac jest niezly do pvp gadalym z jednym gosciem co sie z niego przezucil na eq ;pppppp


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 15:53 
Cytuj  
;pppppppp

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 13:31 
Cytuj  
widze, ze zainteresowanie fajna gra ogromne :{ wrzucam jeszcze kilka ciekawych screenikow...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 16:49 
Cytuj  
czemu niezrobiles screenow z walki z olbrzymami ? ;]]]]] i niewidze zadnych na ktorych dostawales od innyh graczy ;]]]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 17:21 
Cytuj  
dobra ludzie czemu nikt w to niechce grac ? gra jest naprawde super niby levele ale majac lvl 2 mozna latwo zownowac lvl8 (prawda konrador ? ;])
gra doskonale nadaje sie do pvp no nie wiem co by powiedziec jeszcze, to takie uo w 3d z levelami..... ale jak mowilem levele nic nieznacza tu jest takze system skilli, a co level dostaje sie poprostu pewna ilosc expa ktory mozna wydac na skille lub staty. W razie czego msgowac na icq do mnie lub konradora albo w grze:
/tell Ashtonx, czesc
/tell hraafn, czesc


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 17:38 
Cytuj  
Nie mam karty kredytowej, ktora moglbym sie bawic. Wiec ja odpadam.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 17:51 
Cytuj  
nie widzisz tez zadnych, na ktorych inni gracze dostawali ode mnie :[ a to dlatego, ze podczas walki nie mam czasu na zabawy z prnt screenem.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 19:53 
Cytuj  
fakt :<<< ale co do giniecia to cos zaczesto giniemy :<<<<<< bede musial grac nad ranem jak nikogo prawie niema :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 22:48 
Cytuj  
Ja szczerze mowiac wole DAoC - ladniej wyglada :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 06:26 
Cytuj  
fakt - grafika troche odrzuca :/ ale przynajmniej mozna zabijac i lootowac HEHE
walki wymagaja tez DUZO wiecej umiejetnosci niz w daoc i na wyzszy poziomach trwaja troche dluzej niz 5 sek :) nie ma 'sztywnych' klas, co pozwala na dowolne dobranie skilli dla postaci. system spelli jest BARDZO skomplikowany :/ naprawde zaklec jest od ch i jeszcze troche - kilka gier by tym obdzielil hehe.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 08:10 
Cytuj  
Ale grafika to sie nie zmienila odkad gralem w bete. Kiedy to bylo .... ? Chyba ze 2 -3 lata temu. W sumie nie grafika sie liczy ......
tylko ze slyszalem ze mieli straszne problemy z exploitami i sporo ludzi ma zmaxowane postacie i teraz to mozecie im naskoczyc :sad:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 08:14 
Cytuj  
w sumie to kazdy moze makrowac. do tej pory widzialem tylko jedna postac na super wysokim poziomie - 90 z kawalkiem :/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 08:45 
Cytuj  
To inna filozofia gry i crafskili.
Tylko nie kumam po chuj sie meczyc z czyms starym jak jest cos nowszego :smile:

Dla mnie idealem by bylo zrobienie gierki z zasadami UO-Siege (wtedy kiedy startowal) z silnikiem graficznym tego nowego DAoC, ich softem do obslugi polaczenia i brakiem exploitow i GameMasterow :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 10:01 
Cytuj  
nowe nie zawsze znaczy lepsze niestety :[
dlatego nadal tak duzo osob siedzi i meczy sie przy uo...
ja nie twierdze, ze ac jest swietne, ale imo jest duzo blizsze 'idealu' mmorpga niz np. daoc.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 16:22 
Cytuj  
co do grafiki to widzialem screeny z wszystkich bet jest o wiele poprawiona zreszta ja mam lepsza grafike niz na screenach konradora tylko troszke mi przycina ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 16:29 
Cytuj  
Yep. Glownie dlatego ze jak to kiedys reklamowal Garot "UO to zywy swiat ze wszystkimi jego aspektami".
Nie wiem jak AO ale DAoC poki co jest nastawiony tylko na PvP, zbieranie dobrego stuffu do walki i nic wiecej.
Crafting dopiero sie rozwija (alchemy next patch - do tej pory praktycznie nikt nie uzywal potionow w walce a wystarczy pomyslec o ile ubozsze by bylo UO gdyby tego nie bylo) a raidy na epic moby ile mozna robic? raz w tygodniu?
W UO jest jedna z niewielu gier gdzie mozna sie zalogowac, nic konkretnego nie robic i sie nie nudzic.
Ale na moj gust jest po prostu za stara. Grafe jeszcze mozna przebolec, przesuwanie sie "o pole" jak w warcabach tez ale trzymanie tego samego engine jesli chodzi o polaczenie to juz groza - to bylo dobre 4 lata temu.
Anyway ciagle gadam z ludzmi ktorzy do UO wracaja z EQ, AO, AC i DAoC.
Tyle ze te powroty sa coraz krotsze :sad:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 17:01 
Cytuj  
ciekaw jestem na jakiej to karcie masz ladniejsza grafike ashton:/ nie doluj plz...
cala gra z tego co ja widze wyglada dokladnie tak samo jak wygladala beta, screeny sa na stronie kielasa.
nie rozumiem dlaczego o kazda rzecz musisz sie wyklocac i udowadniac, ze cos wiesz lepiej:[

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 20:28 
Cytuj  
wlasciwie to ty to robisz..... zawsze wiesz lepiej..... tak samo wmawiales mi ze znalazles strone mojej gildii tyle ze ta gildia miala 1000 iles memberow a moja ma 120 pare

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 21:47 
Cytuj  
rofl tez masz porownania :/ nie wiem, co maja nasze rozmowy na icq do forum...
co do twojej gildii to cud, ze w ogole cos znalazlem biorac pod uwage to, ze nawet nie wiesz jak ona sie nazywa :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.