mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 15:51 
Cytuj  
wiec tak
ze za tydzien jade na narty to skoczylem na male zakupy
wchodze do sklepu i oprocz malo studenckich cen spodnie kurtki rekawice gogle wszystko 500-700 zl, kto to kurwa kupuje o.O
po drugie chcialem cos przymierzyc , zdejmuje z wieszaka a to przypiete jakims kablem !! trzeba wolac sprzedawce jebac sie etc

po trzecie, mysle przejade sie do innej galerii, czekalem 40 min na autobus tramwaj cokolwiek, w koncu stwierdzilem ze pierdole to i wrocilem do domu

centrum wroclawia, wszystko tonie w jebanym sniegu, ulice wygladaja jak jebane tory bobslejowe a nie drogi w duzym miescie

wkurwiony zapytalem kumpla z austrii o ceny tego samego modelu u nich, wszedl na stronke i ceny spodni jakie mnie interesowaly byla o 120zl nizsza !! gdyby nie fakt ze jade za tydzien to pewnie kupil bym przez internet i poczekal na przesylke

fakty sa takie ze polska jest najnormalniej chujowa, infrastruktura lezy i kwiczy, jakosc swiadczonych uslug jest beznadziejna, ceny czesto wyzsze niz w miestach na zachodzie europy nie wspominajac juz o tzw wyprzedazach

POLSKA JEST CHUJOWA

/discuss


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 15:57 
Cytuj  
syndrom studenta


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 15:57 
Cytuj  
patrzcie go, studenta na wyjazd na narty stac. Polska kraj mlekiem i miodem plynacy. ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 15:59 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
ceny spodni jakie mnie interesowaly byla o 120zl nizsza !!

Przeciez Polska to najbogatszy kraj w Europie. W koncu ceny o 25% wyzsze niz u reszty swiata do czegos zobowiazuja.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
patrzcie go, studenta na wyjazd na narty stac. Polska kraj mlekiem i miodem plynacy. ;d

zajecia sportowe z uczelni , tak zwany wuef


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:01 
Cytuj  
Kurwa.
Nie chce nic mowic, ale:
WSZEDZIE TAK JEST JAK PIERDOLNIE SNIEG.
Dziekuje:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:02 
Cytuj  
Nie Polska, a śląsk.
Reszta by się zgadzała wtedy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:04 
Cytuj  
lol :D

to moze norwegia? jedno piwko 40 zl okolo na nasze ;]

Ostatnio slyszalem Belke jak sie wypowiadal o szybowaniu waluty, ze jest zajebiscie, ze to normalnie i ogolnie sam miod. Klepanko po plecach.

Apropos zimy inny polityk stwierdzil, ze "tragizujemy" ze troche snieg spadl i kataklizm. I ze smial, ze ludzie nie widzieli zimy stulecia sprzed X lat.

popatrz na nasz rząd a zobaczysz same plusy ;)


_________________
.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:07 
Cytuj  
Student poszedl szukac markowych ciuchow na snowboard/narty i narzeka, ze sa drogie.
Chlopie, jak Cie nie stac to zaloz sobie dresiki, 2 pary kalesonow i smigaj a nie szpanuj Iguanami na stoku skoro Cie na nie nie stac.

Polska droga? Polecam wypozyczyc (o ile sie znajdzie) narty w Austrii/Wloszech/Szwajcari. 50euro za dobe.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:08 
Cytuj  
Ja nie pamiętam żeby przed rokiem 2000 były dramy z powodu zimy, a wtedy nakurwialo sniegiem mocno. To co jest teraz to jest light w porównaniu do zim z ubiegłego wieku


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:08 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Kurwa.
Nie chce nic mowic, ale:
WSZEDZIE TAK JEST JAK PIERDOLNIE SNIEG.
Dziekuje:)

tylko ze tutaj nie PIERDOLNAL snieg tylko spadlo go 15-20 cm do chuja

wlasnie to mnie rozpierdala, rozumiem ze w uk jak by spadlo tyle sniegu to mozna by bylo nazekac, ale do kurwy nedzy w naszych warunkach to normalna dawka z ktora nie powinno byc najmniejszych problemow gdyby infrastruktura i rozwiazania komunikacyjne byly na normalnym zachodnio europejskim poziomie

edit@ jakie kurwa szpanowac !! popierdolilo ci sie cos, chcialem po prostu kupic sobie spodnei na narty, to nie byl jakis mega w chuj wyjebany sklep, po prostu normalny sklep !!
widzisz 50E i dalej ciezko cos znalesc do wypozyczenia, uppp czy to znaczy ze ludzi tam stac na to zeby rzucic 50E na narty na dobe ... najwidoczniej tak
tylko w polsce jak sie kupuje ciuchy dobrej jakosci to odrazu 'szpan' a na zachodzie to po prostu spodnie za 60E, ot ktos jedzie na narty i kupuje spodnei i juz, ale w polsce to jest kurwa szpan tak jak iphone, na zachodzie normalna komorka ale u nasz ciezki kurwa szpan
LOL


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 gru 2010, 16:12 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:12 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Ja nie pamiętam żeby przed rokiem 2000 były dramy z powodu zimy, a wtedy nakurwialo sniegiem mocno. To co jest teraz to jest light w porównaniu do zim z ubiegłego wieku


Ta, wiec chyba nie powinno byc klopotow by sobie z nimi poradzic? Chociaz przyznam, ze dawno nie widzialem takiej zimy, zeby nawalilo tyle sniegu w tak krotkim czasie.

ja tam pierdole, nia europejska to fail ;]

meterr rzeczywiscie frustrat, Asmax do niego grzecznie...a ten tu fika wtf lol


_________________
.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:16 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
edit@ jakie kurwa szpanowac !! popierdolilo ci sie cos, chcialem po prostu kupic sobie spodnei na narty, to nie byl jakis mega w chuj wyjebany sklep, po prostu normalny sklep !!
widzisz 50E i dalej ciezko cos znalesc do wypozyczenia, uppp czy to znaczy ze ludzi tam stac na to zeby rzucic 50E na narty na dobe ... najwidoczniej tak
tylko w polsce jak sie kupuje ciuchy dobrej jakosci to odrazu 'szpan' a na zachodzie to po prostu spodnie za 60E, ot ktos jedzie na narty i kupuje spodnei i juz, ale w polsce to jest kurwa szpan tak jak iphone, na zachodzie normalna komorka ale u nasz ciezki kurwa szpan
LOL



No jak kogos na cos nie stac a kupuje to jest to szpan. Mnie stać i sie nie zale ze polska jest chujowa. Kup sobie zwykle dresiki i przestan plakac, nikt Cie nie wysmieje.

Biedak (umyslowy tez) jestes i tyle, w zyciu sobie nie umiesz poradzic i winisz za to kraj to GG.

Tez chcialbym miec w garazu Bugatti Veyron ale jebana kurwwa polska mi na to nie pozwala. Dzwonilem do znajomego w Monako i nie dosc, ze kurwa sa tansze o jebane 10 tysiecy to jeszcze dwoch sasiadow ma. PIERDOLE POLSKE I SNIEG .


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:17 
Cytuj  
tak jestem sfrustrowany tym ze wszystko w kolo jest chujowe a kazdy mowi jak to pieknie
a ja juz mam tego kurwa dosc


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:18 
Cytuj  
meterrr kurwa mać dobrze się czujesz ? 500zł za markową kurtkę na narty to takie mid a Ty pierdolisz, że drogo.. takie są ceny, za 200zł to możesz sobie kupić czapkę.

I z tym śniegiem też dojebałeś.. na prawdę ostro nakurwiało, na miejsce usuniętego bardzo szybko pojawiało się 2x więcej. Nie wiem, z domu wyszedłeś po kilku miesiącach czy co, ale pierdolisz jakieś smuty.

Co to w ogóle za drama ja pierdole to nie zasługuje na flames, mogłeś napisać to w dziale ff albo "testy".. wyjebuj :evil:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:19 
Cytuj  
Wypierdalaj na giełdę do rusków kupować


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:22 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
meterrr kurwa mać dobrze się czujesz ? 500zł za markową kurtkę na narty to takie mid a Ty pierdolisz, że drogo.. takie są ceny, za 200zł to możesz sobie kupić czapkę.


No dokładnie, odjebalo w glowie i tyle. Nalezy Ci sie tyle na ile zapracujesz/nakradniesz cokolwiek robisz w celu zdobycia kasy. Nie stać Cie, spierdalaj na bazar.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:24 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Wypierdalaj na giełdę do rusków kupować

ty chyba zimowki tam kupowales skoro sie w kogos wjebales, a teraz sam wypierdalaj


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:26 
Cytuj  
Nie ja, a wlasnie jakis pajac wjebal, ktory kupowal zimowki na twoim targu; >


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:26 
Cytuj  
Weź meter pojedź w Polskę, a nie oceniasz kraj na podstawie wrocławia i okolic lol.
I kurwa 2k dla inżyniera? Chyba na wsi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.