mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 23:54 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Cytuj:
Skyrim.esm
1DayVendorRestockingV1.0.esp
Arrowsmith.esp
Bloodx10.esp
EmstaffCraft.esp
ExtendedNecromancyPerk10min.esp
Improved Casting.esp
Improved Cloaks.esp
Improved Destruction Perks.esp
Improved Expert Spells.esp
Improved Master Spells.esp
Improved Runes.esp
JumpHigher_130.esp
LFox Pickpocketing Chance Caps at 100.esp
Non-playable Armor.esp
RichMerchants_Less.esp
Sprint2.esp
StaminaCarryWeight_10.esp
Upscaled Beginner Destruction Spells.esp


Mnie tam brak Mod Toolsow nie przeszkadza. :P Wlasciwie zmienilem sobie juz wszystko co mnie denerwowalo. Do tego mam zmienione: niebo, wode, tekstury podloza, armory i clothing, promienie sloneczne, krew itp pierdoly.

Najlepsze jest to ze Skyrim jest na tyle dobry ze nie potrzebuje overhaula takiego jak OOO czy Francesco do Obka. Jest prawie tak dobry jak Morrowind. Tylko dodac wiecej wszytkiego (Spelli, efektow, itemkow, shoutow, mini questow z Radiant Story, random ecounterow, tresure mapow, itd... ze dwa duze fabularne mody do tego Bethesdowe DLC i mamy ultimate TES imho nawet potencjalnie lepsze niz Morek).
Mozliwosci chyba beda duzo wieksze niz w Obku bo juz bez edytora ja mam 3 nowe spelle destro i crafting strzal i staffow.

Dwa mody ktore bym chcial jak najszybciej to: rzucanie bronia i powrot daedrycznych ruin z Morrowinda.. przy tej grafie i poziomie designu podziemi az zal ze ich nie ma.



Te mody to z Nexua pobrałeś Czy to jakiś fake :E??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 00:48 
Cytuj  
Ofc ze to nie fake. Po kolei te mody daja:

- vendorzy restockuja towary i kase po 24h (jak w Morrku) a nie po 48
- craft strzal (zalezny od perkow w smithing ofc)
- krew zostaje 10 rzy dluzej na zmiemi i bron (pierdola)
- craft staffow (tylko te co puszczaja dmg spelle narazie)
- wydluzenie czasu trwania wskrzeszen do 10 min
- seria "improved" ulepsza ogolnie magie destrukcji bo jest z slaba i uprzyjemnia gre magiem ogolnie
- postac skacze wyzej (jakies "pol raza")
- szansa na pickpocket moze osiagnac 100% przy 100 pkt w pickpocket i sneak (w Vanilla tylko 90% - zawsze masz szanse na fail co imho tylko skutkuje quick loadami)
- mod zmieniajacy zbrojeNPCow na "ubieralne" (min. graybeards i pare innych zestawow.. wbrew pozorom sporo tego jest..kilka setow na pewno)
- wydluza sprint (zbiera mniej staminy)
- zmien przelicznik pkyt w STA =5 udzwigu na =10 udzwigu
- dodaje 3 czary bedace odpowiednikami spelli novice (SPark, Flames i Frostbite) na poziomie Adept (bo te spelle szybko staja sie uselles)

DO tego jak pisalem mama najlepsze retextury i FXAA ofc. : ) Gra sie fajnie a bedzie jeszcze lepiej. :)

All z nexusa. Tylko ze trzeba przegrzebac wszytko bo atm nexus jest neistety zalewany crapowatymi retexturami jednej sztuki miecza w 3 kolorach wiec prawdziwe mody sa zakopane.

PS. NO i jeszcze rich merchants daje kazdemu sprzdawcy tyle golda ile mial x2.

Zdziwilibyscie sie jak bardzo taki zbior w sumei pierdol moze uprzyjemnic rozgrywke.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 01:48 
Cytuj  
MrCloudancer napisał(a):
Dzueci tez, bo to nie gra dla psycholi


http://kotaku.com/5861221/hooray-now-yo ... tag=skyrim

MrCloudancer napisał(a):
xD


xDxDxDxDxDxDxDxDxD


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 08:04 
Cytuj  
Kabraxis - te wszystkie twoje mody to jeden wielki .... ! ;) To nie jest uprzyjemnienie rozrywki tylko jej ulatwienie. Na chusteczke mi skakanie (po to jest kon, ktorym wjade tam gdzie nie moge przeskoczyc), po co restack vendorow, juz teraz mam ponad 40K golda i nie wiem co z tym zrobic. Kasy jest sporo, z samych questow w Brotherhood dostaje sie cos okolo 10-12k, oblecenie z 3-4 vendorow to kolejne 2k, a jak masz pickpocketing to juz w ogole kasy jak lodu. Poza tym ograniczenie ilosci strzal np takich daedrycznych nie przeszkadza w ogole, osobiscie strzelam z tego co mam najwiecej i zbieram po kolei wsio od dwamerskich wzwyz i tak wiekszosc schodzi na 1-2 hity ze sneaka, gdzie nie mam wymaxowanych tych skilli - archer 68 a sneak 62 :) W oggole biegam w dualwieldingu bo skilluje 1H a tylko przelaczam sie przy trudniejszych mobach na 2H gdzie jedno pacniecie i w wiekszosci zabija wszystko, tak np pradawny smok (ancient dragon) pada po 2-3 PA. Reasumujac przy odpowienim gearze i skillach ta gra jest za prosta, ostanio przelaczylem na Master :) Na szczescie ta gra oferuje multum rozrywki i swietnej fabuly, ze naprawde nie ma co jej upraszczac aby sie nie znudzic :) Poczatki byly naprawde trudne, trzeba bylo kombinowac, a teraz troche tak za latwo i to mnie troche wkurza, powinno byc trudniej w miare rozwinietych skilli, lvli, aby kombinowac uzywajac dragon shoutow i innych tipsow w celu osiagniecia celu, niestety ... :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 09:52 
Cytuj  
Polecicie jakiegoś moda na podmianę tekstur kamieni/skał? Jedyna rzecz, która mnie tak na prawdę irytuje w grafice Skyrima.. Wyglądają paskudnie, zwłaszcza jak postać stoi blisko :har:


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 10:07 
Cytuj  
Dobra dajcie jakiegoś tipa jak zajebac smoka na melee który nie chce ni huhu usiąść i non stop oslepia mnie zionięciem przez co z łuku też nie mogę go ustrzelić.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 10:12 
Cytuj  
Kazdy podlatuje w ktoryms miejscu na chwile zeby zionac, mozna wtedy wcisnac ze 2-3 strzaly.

Jest krzyk ktory zmusza je do ladowania, a niektore laduja same z siebie, czasem trzeba sie umiejscowic tak zeby podlecial, schowac moze?


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 10:14 
Cytuj  
Schowaj sie i czekaj, do skutku.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 10:26 
Cytuj  
na konia, do miasta, stań pod daszkiem / wejdź do gospody i idź zjeść obiad (w realu). strażnicy go zabiją jakoś ... :wink:

nie dowiesz się jak bo będziesz jadł, ewentualnie obserwuj ich walkę żebyś zdążył wziąć duszę


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 10:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Schowaj sie i czekaj, do skutku.

Ja mam dobre ukrywanie, jak się schowałem to smok sobie odleciał za gdzieś za horyzont i tak to się skończyło ;).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 10:54 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ofc ze to nie fake. Po kolei te mody daja:

- vendorzy restockuja towary i kase po 24h (jak w Morrku) a nie po 48
- craft strzal (zalezny od perkow w smithing ofc)
- krew zostaje 10 rzy dluzej na zmiemi i bron (pierdola)
- craft staffow (tylko te co puszczaja dmg spelle narazie)
- wydluzenie czasu trwania wskrzeszen do 10 min
- seria "improved" ulepsza ogolnie magie destrukcji bo jest z slaba i uprzyjemnia gre magiem ogolnie
- postac skacze wyzej (jakies "pol raza")
- szansa na pickpocket moze osiagnac 100% przy 100 pkt w pickpocket i sneak (w Vanilla tylko 90% - zawsze masz szanse na fail co imho tylko skutkuje quick loadami)
- mod zmieniajacy zbrojeNPCow na "ubieralne" (min. graybeards i pare innych zestawow.. wbrew pozorom sporo tego jest..kilka setow na pewno)
- wydluza sprint (zbiera mniej staminy)
- zmien przelicznik pkyt w STA =5 udzwigu na =10 udzwigu
- dodaje 3 czary bedace odpowiednikami spelli novice (SPark, Flames i Frostbite) na poziomie Adept (bo te spelle szybko staja sie uselles)

DO tego jak pisalem mama najlepsze retextury i FXAA ofc. : ) Gra sie fajnie a bedzie jeszcze lepiej. :)

All z nexusa. Tylko ze trzeba przegrzebac wszytko bo atm nexus jest neistety zalewany crapowatymi retexturami jednej sztuki miecza w 3 kolorach wiec prawdziwe mody sa zakopane.

PS. NO i jeszcze rich merchants daje kazdemu sprzdawcy tyle golda ile mial x2.

Zdziwilibyscie sie jak bardzo taki zbior w sumei pierdol moze uprzyjemnic rozgrywke.


Gdzie tu uprzyjemnianie? :)
Zmieniasz połowę rzeczy ustalonych przez twórców na swoją korzyść.
Znajdź jeszcze moda, gdzie wrogowie biją 2x słabiej, a najmniejszy pot uzupełnia Ci full hp.

Wiem, wiem, każdy gra jak lubi, ale chwalenie się na forum jak psujesz sobie grę jest bezsensowne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 10:54 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Kabraxis - te wszystkie twoje mody to jeden wielki .... ! ;) To nie jest uprzyjemnienie rozrywki tylko jej ulatwienie. Na chusteczke mi skakanie (po to jest kon, ktorym wjade tam gdzie nie moge przeskoczyc), po co restack vendorow, juz teraz mam ponad 40K golda i nie wiem co z tym zrobic. Kasy jest sporo, z samych questow w Brotherhood dostaje sie cos okolo 10-12k, oblecenie z 3-4 vendorow to kolejne 2k, a jak masz pickpocketing to juz w ogole kasy jak lodu. Poza tym ograniczenie ilosci strzal np takich daedrycznych nie przeszkadza w ogole, osobiscie strzelam z tego co mam najwiecej i zbieram po kolei wsio od dwamerskich wzwyz i tak wiekszosc schodzi na 1-2 hity ze sneaka, gdzie nie mam wymaxowanych tych skilli - archer 68 a sneak 62 :) W oggole biegam w dualwieldingu bo skilluje 1H a tylko przelaczam sie przy trudniejszych mobach na 2H gdzie jedno pacniecie i w wiekszosci zabija wszystko, tak np pradawny smok (ancient dragon) pada po 2-3 PA. Reasumujac przy odpowienim gearze i skillach ta gra jest za prosta, ostanio przelaczylem na Master :) Na szczescie ta gra oferuje multum rozrywki i swietnej fabuly, ze naprawde nie ma co jej upraszczac aby sie nie znudzic :) Poczatki byly naprawde trudne, trzeba bylo kombinowac, a teraz troche tak za latwo i to mnie troche wkurza, powinno byc trudniej w miare rozwinietych skilli, lvli, aby kombinowac uzywajac dragon shoutow i innych tipsow w celu osiagniecia celu, niestety ... :/



Jakie ułatwienia, czy was pojebalo? TO co jest obecnei ingame to jest sztuczne zawyzanie poziomu trudnosci IMHO... To, że nie muszę spać 48h tylko 24h to jest ułatwienie? I to, że magia w destro ssie pałke ostro w porównaniu do summonów i jest totalnie niezbalansowana na co każdy narzeka? Albo bogaci kupcy?(znowu nie muszę spać a w morku i tak to było lepiej rozwiązane).... Ja tam nie widzę uproszczeń tylko usprawnienia, który i tak każdy obchodził w ten czy inny sposób. Np crafting i zaklinaniej est totalnie OP ale jakoś każdy nie narzeka, że craftuje bron która one shootuje każdego... Dla mnie te zmiany nie są OP i tyle. Ale pewnie Total Nerdom wydaje się, że sa bardziej pro, bo nie grają na usprawnieniach. GTFO.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 11:08 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 10:55 
Cytuj  
@bicie smoka
Hehe, nie chodzi o sneak, tylko tak zeby zial w drzewo kamien, a jak wyladuje to rush (jeden breath na klate, PA, 2 ciosy, Shout, PA) i znow za drzewo. U mnie sie sprawdza.


@mody
Zostawcie kabra, przeciez nie wlacza god mode, tylko uprzyjemnia gra o pare pierdolek. Spoko rzeczy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 11:11 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Schowaj sie i czekaj, do skutku.


Czekałem 15 min, tylko lata i w trakcie przelotu zionie ogniem ..

Nom destro ssie ostro pauke w Skyrimie, praktycznie nie używam bo i nie ma po co, inne szkoły magii o wiele lepsze.

LOL właśnie widziałem jeźdzca bez głowy o.O


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 11:16 
Cytuj  
To jest gra singleplayer.
Kazdy sobie gra jak mu sie podoba.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 11:16 
Cytuj  
Robiłem smithing ścieżką light armour ale mam pytanie dla tych, którzy zrobili obiema. Czy Daedric Bow na full upgrade będzie lepszy od Glass?
W sumie ze sneak attack jak crit wejdzie to Elder Dragon traci 2/3 HP od pierwszej strzały ale jestem ciekaw czy da się go oneshotnąć z lepszym łukiem :D

Czy da się gdzieś znaleźć zbroję z zestawu Nightingale ale gołą, bez bonusów? Fajny wygląd ale enchanty chętnie bym zmodyfikował na więcej sneak i archery.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 11:34 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
LOL właśnie widziałem jeźdzca bez głowy o.O


Też widziałem, przez góry pomykał. Mała rzecz a cieszy ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 11:40 
Cytuj  
Mam buga - jak mam szate arcymaga i maskę morokaia to po wczytaniu sejva nie widac mojej twarzy(ani maski...). Na początku było ok ale teraz niestety moja twarz zniknęła...


BTW w jakiej oberży trzeba się przespać, żeby dołączyć do mrocznego bractwa(po wykonaniu morderstwa)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 11:43 
Cytuj  
Też tak mam, z tego co czytałem na teswiki przy wszystkich maskach zdarza się coś takiego.
Oh well, przynajmniej wyglądam jak nazgul.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 11:45 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mam buga - jak mam szate arcymaga i maskę morokaia to po wczytaniu sejva nie widac mojej twarzy(ani maski...). Na początku było ok ale teraz niestety moja twarz zniknęła...


BTW w jakiej oberży trzeba się przespać, żeby dołączyć do mrocznego bractwa(po wykonaniu morderstwa)


w rzecznej puszczy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.