mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:04 
Cytuj  
ej ja sie nie wypowiadalem bo nie gram w skyrima, ktory jest nudny i latwy :) (kup ds'a blood ;p).

ale jak zwykle racja lezy po obu stronach.
chociaz po stronie Kabraxisa troche bardziej, bo jakos nie przypominam sobie, zeby sie ktos rzucal, jak opowiadaliscie jak sobie resetujecie perki, dodajecie, zmieniacie - pomimo, ze w grze nie ma respeca z tego co wiem.
do skyrima chcialbym mod'a, ktory wyjebie crafting a doda sensownych npc.
i pare innych rzeczy :)
na tym podobno polega zajebistosc tego tytulu - ze mozna dowolnie sterowac dodatkami i zmieniac cokolwiek sie chce.

a jesli chodzi o cheaty to i tak nikt eagleeysa nie przebije wiec nie wiem o co ten placz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:05 
Cytuj  
Nie nie mam zadnych.followersow Te pare milionow ludzi ktorzy sciagneli te mody (OOO, FCOM, Nehrim).. ktore KURWA zawieraja zmiany o ktorych pisze to nic nie warte jest.
Ty i 4 osoby z mmorpg.pl ktore nie maja problemow ze sprzedaza 5k wartych itemow do vendora majacego 700 goolda bo laza po jaskiniach z Iron itemkami na 5lvl wiecie lepiej co nie?

Jebnij sie w glowe i juz tu nie pisz plx. Pomina juz fakt ze zgozilo sie ze mna tyle samo osob co nie ale to juz uj z tym.

A co do tej wypowiedz o modach to napisales to w odpowiedzi na wymienie pzreze mnie OOO, FCOM'a itp... wiec wiesz.

Niech ci bedzie - mody to cheat, nie wolno nic dodawac nawet nowych skladnikow alchemicznych bo to przeciez wiecej sposobw na zdobyciekasy i cheat. MOderzy robia to tylko po to aby ulatwic gre a nie jak np. OOO czy FCOM (obie ktore zwieraja more gold on vendors) zeby rozbudowc gre i uczync ja glebsza i realistyczniejsza.

OK.
:lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:07 
Cytuj  
Ja nie resetowałem, jedyne mody jakie mam to poprawiające grafę :)

Ja tylko piłem do tego że Kabra płacze że go zjechali od cheaterów, nie jest na tym forum od wczoraj i wie jak ludzie tutaj reagują, powinien miec tyle rozumu jeszcze.


Co do DSa to bym naprawdę chętnie kurde pograł ale konsoli nie kupie znów dla jednej gry :(


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:08 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Te pare milionow ludzi ktorzy sciagneli te mody (OOO, FCOM, Nehrim).


Teraz z paruset tysięcy zrobiło ci się parę milionów o.O no, no za parę minut już w miliardy pójdzie, czy może na szybko ankietę online robisz?

Żeby nie było pije do tego.

Kabraxis napisał(a):
kilkaset tysiecy ludzi uzywajacych tych modow ma racje, setki moderow


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 20:10 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:08 
Cytuj  
oj tam. ja mam juz z 50h przegrane, neon pewnie podobnie.
a pare innych gier do multi tez sie znajdzie.
i diablo 3

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:10 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ja tylko piłem do tego że Kabra płacze że go zjechali od cheaterów, nie jest na tym forum od wczoraj i wie jak ludzie tutaj reagują, powinien miec tyle rozumu jeszcze.


Ale lol zrozum ze reakcja jest z dupy. Tak sie poprostu gra w TESy. Z modami. OMG. To jest sila tych gier.
Ci ludzie tacy jak bodziu ktorzy pyszcza ze to cheat nie maja pojecia zielonego o czym pisza.
Serio.

Plucie sie o modowanie gry bethesdy. No kurwa! juz nie tyle rece co wszytko mi opada normalnie.

Poprostu wyszlo jak chuja sie znacie na modach i modowaniu. NIektorzy maja jaja sie przyznac inni brna w zaparte.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:11 
Cytuj  
Kabraxis ale kurwa pierdolisz, ręce opadaja normalnie stary dziadu, weź mi kurwa zacytuj gdzie ktoś sie pluje o modowanie czyli o WSZYSTKIE mody a nie o te TWOJE konkretne które wkleiłes.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:16 
Cytuj  
Wszytkie overhaule do Obka zawieraja zmiany o ktore sie plujecie (vendorzy kasa, vendorzy restock). Sytuacja w Skyrim jest identyczna.

Negujac moje zmiany negujesz OOO, FCOMA i Nehrima co wielokrotnie pisalem.

NAjwiekszy oimpact na gre maja u mnie zmiany magii ale magia w Skyrim POSYSA i sa KONIECZNE i chociazby chuj na chuju stawal nieprzekonasz mnie ze jest inaczej.

Pozatym:

Cytuj:
OOO_133_Complete.7z 7z 402.6Mb 133408
OOO 1.33 OMOD-ready Complete
OOO_133_Complet...tup.exe exe 406.6Mb 121479


Z Planet Elder Scrolls. Tylko jeden mod, tylko jedna strona. Ponad 1/4 miliona. A ghdzie reszta? Spokojnie pare milionow downloadow wyjdzie dodajac OOO, Francesco, potem FCOMa kompilacja i na koncu Nehrim czy Dibella's Watch (dwa najwieksze TC). WSZYTKIE TE MODY ZAWIERAJA MOJE ZMIANY KTORE WG WAS SA CHEATAMI.

Co tam jeszcze mam? Crafting jet uzupelnieniem tego co sie nie chcialo wrzucuc tworocom albo bedzie w DLC (ide o zaklad). Wyzsze skkania mam dokladnie o 30 pkt (default =70 a ja mam 100), wyglada naturalniej... normalnie gamebreaking.
A stamina mi sie zuzywa dwa razywolniej niz default i uzywam tego tylko dlatego ze mam wyjebany kompas i nie chce mi sie bladzic 30 min na chodzeniu.

Dajcie sobie luzu bo na serio nie macie pojecia o czym mowicie. Nikt nawet pewne nie sprawdzil co te mody naprawde robia i jak je mozna skonfiugurowac.


Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 20:20 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:18 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
A propos zagadek egzystencjalnych w Skyrim, czy ciupanie drewna na rozpałkę do czegokolwiek się przydaje? Czy też może na jakimś zadupiu jest związany z tym jeden quest gdzie na skraju wioski w lepiance żyje babcia, którą bolą plecy i mamy jej narąbać drewna na opał za co dostaniemy 500 septimów (na waciki)?


W wioskach gdzie masz tartaki, szukaj ich właścicieli. Im możesz opchnąć to drewno.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:19 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Mendol: przepraszam :p

Ja bym w sumie chciał moda, który by pozwolił na robienie strzał bo to faktycznie dziwna sprawa, na dobrą sprawę nie wiadomo skąd się te strzały w Skyrim biorą.

Jak to z kąd? Z tąd:
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=490
Teraz już wiesz. :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:21 
Cytuj  
Tylko że nikt się nie przyczepiał o mody do magii u ciebie, ale jak widać czytasz tylko wybiórczo i interpretujesz tak samo, imo dyskusja z ludzi takimi jak ty to jak już mówiłem rzucanie grochem o ścianę i tak naprawdę strata czasu.

Czekam na ten cytat gdzie ludzie po wklejeniu listy twoich modów jada na modowanie TES jako całość a nie na konkretne mody które sobie zainstalowałeś i HINT nie było tam mowy o modzie do magii.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:25 
Cytuj  
Opisalem all mody mniej wiecej powyzej.

Najlepsze jest to ze nie pyszczysz/cie o mody do magii a to wlasnie one sa najwiekszym "cheatem" bo potrafia zwiekszac dmg spelli sporo aby nie byly uselles i mocno ingeruja juz w mechanika (a zingeruja jeszcze mocniej tylko dajcie edytor).
A plujecie sie o kase u venfdorow co ma wplyw na gre => ZADEN. Oprocz ofc zmniejszenia sztucznego wydluzania rozgrywki i zwiekszania ogolnego "pacingu" gry.
W ten sposob pokazujecie jak sie kurwa znacie.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 4m-g#t=20s

Tak to wyglada mniej wiecej. Niestety.

I powtorze po raz kolejny ze instaluje tylko to co i tak mialem w Morku/Obku i co bylo w kazdy overhaulu do nich. BO TAK TO POWINNO WYGLADAC. Negujac moje mody negujesz duze mody o ktorych pisze.
TO jest odpowiedz na twoje prosby o cytat - wlasciwie kazdy twoj post.

EOT z mojej strony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:34 
Cytuj  
o kurwa kłótnia o byciu pro w crpg ;d mam dobre wrazenie, ze to dyskusja o tym jakie wolno nam mody instalowac a jakie nie? kuzwa... jak bede chcial to znajde moda, ktory bedzie zamienial moja postac w wielkiego pindola jesli bedzie mi sie tak podobac. cheat w ch. ;d

(nie chce mi sie czytac calosci)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:37 
Cytuj  
Sorrki Kabra ale skoro ten mod nie ma ŻADNEGO wpływu na gre to po co go instalujesz? Sam napisałeś że nie ma kompletnie ŻADNEGO wpływu na rozgrywkę, jeżeli ktoś by był inteligentny ( tak tu sugeruje że ty nie jesteś ) to by nie instalował czegoś co nic kompletnie nie daje poza zajmowaniem przestrzeni dyskowej.

EOT z mojej strony bo cytując jeden z sigów na forum " Z idiotami się nie dyskutuje, sprowadzą cie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem"

Przyznaje się że pokonałeś mnie doświadczeniem, ide grac w Skyrima bo to ciekawsze niż dyskusja z tobą :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:39 
Cytuj  
Kabraxis ty chuju jak śmiesz instalować mody które ingerują w genialną i nieskazitelną strukturę gry. Jesteś cheaterem. Ułatwiasz sobie grę, prawdziwi pro gracze restują 48 h żeby sprzedawać itemy a Ty idziesz na skróty, gdzie tu skill gdzie tu fun.

Przestań się już tłumaczyć tutaj, jesteś cheaterem straciłeś cały respekt jako fan serii The elder scrolls. Tu się nie używa modów, nigdy. Zapamiętaj to sobie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:41 
Cytuj  
No Bloodleaf wygrales ze mna i z milionami ludzi instalujacych takie mody. Do spolki z bodziem "nie cheatuje i myje raczki" i tym drugim co wynosi dwa itemy z dungeonu i "nie mam problemow z niczym i sa fajne perki w grze w Speech". Gratuluje.

Jestes boski i inteligentny jak nikt tutaj.

Pozatym kurwa czytaj co pisze dokaldnie bo zaraz znowu mi bedziesz wmawial ze nie to miales na mysli i sie rakiem wycofywal z pierdolenia przez 3 strony.

Zaraz sobie jebne radar na pol ekranu i dam tu linka zebys dostal zawalu do spolki z kolegami i bedzie spokoj. Bo uwazac takie mody jak wymienoone w tym temacie za cheaty i to w serii ktora modami stoi i bedzie stala to trzeba byc mocnym idiota. Przy okazji negujac najlepsze dokonania moderskie do Obliviona w swoim zaslepieniu.
Plus bronic chujowego designu powodujacego tylko wkurwianie i tracenie czasu na powtarzalne, bezsensowne czynnosci.

GRAZT KURWA ale teraz juz wypierdalaj grac, przejdz i sprzedaj gre i dj nam spokoj.

Proponuje ewentualny temat modow przeniesc do tematu o modach, tylko jak znowy zobacze takie pierdolenie o cheatach to znajde irl i zajebie jak psa. :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:46 
Cytuj  
Cytuj:
I powtorze po raz kolejny ze instaluje tylko to co i tak mialem w Morku/Obku i co bylo w kazdy overhaulu do nich. BO TAK TO POWINNO WYGLADAC. Negujac moje mody negujesz duze mody o ktorych pisze.
TO jest odpowiedz na twoje prosby o cytat - wlasciwie kazdy twoj post.


Jestem w stanie zrozumiec to, ze lubisz te mody, ze uzywales ich w morku i obku i dlatego robisz to w Skyrimie. Moge rowniez zrozumiec, ze cenisz overhaule i uwazasz ze sa zajebiste i daly Ci mase funu. Ale ta gra ma wygladac jak wyglada teraz bo taka ja zrobili tworcy, dlatego tekst "BO TAK TO POWINNO WYGLADAC" chyba jest troche nie na miejscu. Pracowales przy Skyrimie, ze wiesz jak to mialo wygladac?
Nie krytykuje tutaj samej idei modow, bo sa mile widziane przeze mnie i w ciekawy sposob modyfikuja rozgrywke, ale Twoje nastawienie w ich obronie po prostu zwala mnie z nog. Nasuwa mi sie na mysl Kaczynski i jego jedyna racja.
A co do "MILIONOW" ludzi ktorzy uzywali overhauli, to ze tak zapytam: Jakby miliony ludzi jadlo gowno, tez bys jadl bo przeciez oni nie moga sie mylic?
Nie dziw sie, ze ludzie Cie wysmiewaja, bo wysmiewaja sposob stawiania tez, a nie je same. Poza tym nie umiesz wyczuc ironii ktora tutaj az smierdzi na kilometr. Ludzie sobie z Ciebie jaja robia a Ty to lykasz jak mlody pelikan :D
Pozdrawiam


_________________
Pawson#2704

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pozatym kurwa czytaj co pisze dokaldnie bo zaraz znowu mi bedziesz wmawial ze nie to miales na mysli i sie rakiem wycofywal z pierdolenia przez 3 strony.


Nic takiego nie napisałem, prawda ? :)


Kabraxis napisał(a):
GRAZT KURWA ale teraz juz wypierdalaj grac, przejdz i sprzedaj gre i dj nam spokoj.


Nam tzn komu konkretnie bo jakoś nie widzę żeby całe forum czy też wszyscy ludzie w tym konkretnie temacie przychylali się do twoich opinii.

Tylko uważaj żeby ci żyłka nie poszła bo strasznie się napinasz :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 21:00 
Cytuj  
oj tam, kabraxis po prostu troche przesadza jak zawsze :)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 21:01 
Cytuj  
ktoś tam prosił o moda zmieniającego tekstury skał i gór. znalazłem właśnie to: http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=607 wygląda całkiem ładnie, właśnie zasysam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.