mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:26 
Cytuj  
http://polphone.com/blog/index.php/2012 ... -ta-osobe/

Nie bluzgajcie oficjalnie bo lazi po forach i do sadu sciaga chuj posrany.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 11:07 
Cytuj  
*facepalm*


Co za...naprawdę szkoda słów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 12:57 
Cytuj  
no ale walczył z rekinami bohatersko


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 13:13 
Cytuj  
I dzgajac je nozem skrupulatnie policzyl...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 13:17 
Cytuj  
Nie to żebym był zwolennikiem teorii spiskowych, ale IMO gość od początku planował taki numer odpalić.

Przecież jak by normalnie dopłynął do brzegu to miał by przesrane, Arabia Saudyjska to nie jest chyba kraj gdzie lekko się podchodzi do takich rzeczy jak nielegalne przekroczenie granicy. Tymczasem robiąc małe (ale bardzo kosztowne) przedstawienie etc, nie tylko zrobił w około swojej osoby niemały szum (o co moim zdaniem chodziło) ale również zminimalizował praktycznie do zera szanse że ktoś go ukarze. A to że przy tym mały skandal dyplomatyczny wywołał? Kogo to obchodzi...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 13:32 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Nie to żebym był zwolennikiem teorii spiskowych, ale IMO gość od początku planował taki numer odpalić.

Przecież jak by normalnie dopłynął do brzegu to miał by przesrane, Arabia Saudyjska to nie jest chyba kraj gdzie lekko się podchodzi do takich rzeczy jak nielegalne przekroczenie granicy. Tymczasem robiąc małe (ale bardzo kosztowne) przedstawienie etc, nie tylko zrobił w około swojej osoby niemały szum (o co moim zdaniem chodziło) ale również zminimalizował praktycznie do zera szanse że ktoś go ukarze. A to że przy tym mały skandal dyplomatyczny wywołał? Kogo to obchodzi...


Celowo pewnie nie, ale szum napewno byl celowy.
Dla mnie to gruba pizda, ktora ma bogatych kolegow. Ludzie robiacy takie rzeczy naprawde dlugo i porzadnie sie przygotowuja do kazdego wyczynu, a tu koles kupil sobie GPS i nastepnego dnia sie wybral na szpanerska akcje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 13:35 
Cytuj  
ale o tym telewizja oczywiscie juz nie mowi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 13:50 
Cytuj  
embe napisał(a):
no ale walczył z rekinami bohatersko


Jedyne co mi sie z cala ta sprawa kojarzy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 14:38 
Cytuj  
Oho, czytuję właściwe serwisy informacyjne, skoro dowiaduję się o takiej pop aferze dopiero z forum o MMO.

I w tej chwili o niej zapominam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 14:41 
Cytuj  
a wy jak te pelikany lykacie teraz wszystko co mowi spec od marketingu firmy wypozyczajacej spoty ? :) LOL

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 15:38 
Cytuj  
brazz napisał(a):
Oho, czytuję właściwe serwisy informacyjne, skoro dowiaduję się o takiej pop aferze dopiero z forum o MMO.

I w tej chwili o niej zapominam.


kitesurfer byl prawie tak popularna jak madzie, ja telewizje ogladam tylko przechodzac kolo telewizora idac po piwo do lodowki.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 16:08 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
a wy jak te pelikany lykacie teraz wszystko co mowi spec od marketingu firmy wypozyczajacej spoty ? :) LOL



Mi wystarczyło to, ze idiota nie zaopatrzyl sie w takie urządzonko jak EPIRB dzieki ktoremu w takiej odleglosci jakiej byl od brzegu znaleziono by go w ulamek sekundy. Amator i frajer. PODOBNO go mial i nie dzialal - rece mi opadaja jak czytam takie bzdury. Funkcja self-test jest w tego typie urzadzen tak prosta, ze ucza jej na 1 roku WSMki. Zreszta jakby tak bylo juz dawno by latały pozwy a firma produkujaca epirba nie podnioslaby sie z takiego ciosu ;].

Drugie wypowiedzi na temat opieszalosci sluzb ratowniczej - CHUJ MU W DUPE za podjecie tematu.

Trzecia sprawa to wiadomo, rekiny. Ten koles ma tak najebane w bani, ze ta historie to mogl opowiadac swoim rownie przyjebanym kolesiom przy wodce a nie w publicznych mediach, gdzie tysiace ludzi znaja zwyczaje rekinow i wiedza ze to co on opowiadal jest NIEMOZLIWE.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 10 mar 2012, 16:15 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 16:14 
Cytuj  
oczywiscie Asmax, ty znasz zwyczaje rekinow z morza czerwonego i wszystko wiesz najlepiej.... drugi mendol ? :)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 16:17 
Cytuj  
Nie, ale na szczescie w Polsce jest duzo madrych ludzi ktorzy sie na tym znaja i juz dawno wypowiedzieli sie na ten temat.
Pozatym to bylo akurat najmniej istotne z mojej wypowiedzi.

EDIT:
W skrocie mozna powiedziec, ze rekiny nie bawia jak to Pan Lisewski opowiada w Szczęki, a ataki na ludzi są przypadkowe. W ciagu roku wiecej psów zagryza smiertelnie osoby NA TERENIE USA niz rekiny zabily ludzi w ostatnich 100latach. A roznorakie ataki na ludzi najczesciej sa dokonywane przez przypadek - upierdola, zobacza ze to nie to co ma byc i zostawiaja. W przypadku 'planowanego' ataku rozrywa ofiare a nie PODGRYZA.

A tutaj Pan Lisewski obalil wszystko co zdolni biolodzy probowali udowodnic od wielu lat i podniosl statysteke o kilkaset procent bo atakowalo go NA RAZ 11 rekinow. I przeżył!


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 17:09 
Cytuj  
jesli spojrzec na to z punktu widzenia tego lisowskiego i jego pozwow za obraze to ja:
- sie kurwa czuje zajebiscie obrazony ze kurwa taki lisowski zrobil z mojego kraju posmiewisko
- sie boje jechac na wakacje w tamte regiony bo pewnie nastepnym razem nikt nie bedzie chcial ratowac polakow a to juz straty liczone przez biura podroza w milionach
- nawet nie mwoie o tych kilku firmach ktore maja interesy w tamtych regionach ja bym sie zastanowil nad pozwem cywilnym
- ogolnie po wybryku tego lisowskiego zostal osmieszony moj kraj, mam traume..... chyba nie dam rade prowadzic interesow/isc do pracy.... moja wydajnosc spadla.... juz sie nawet boje wyjsc z domu..... a jak widze kogos w chuscie to mdleje..... pooomocy...

panie pogromcy rekinow pomoze pan?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 17:48 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
A tutaj Pan Lisewski obalil wszystko co zdolni biolodzy probowali udowodnic od wielu lat i podniosl statysteke o kilkaset procent bo atakowalo go NA RAZ 11 rekinow. I przeżył!


rotfl in real :D Ciekawe czy w angielskich brukowcach w kolumnie z dowcipami znów będzie o polakach :)


_________________
mark24 - inactive.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 17:54 
Cytuj  
Dzięki asmax za ten temat


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 20:11 
Cytuj  
spoko, akurat mnie to interesowalo. Ciekawe czy zaginal czy moze siedzial na jakims jachciku.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.