mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 21:53 
Cytuj  
Samaem ty chyba nie grales w d2 ani w 1 ?Skoro Ci to frajdy nie sprawia to mozesz of coz postac ale o to chodzi w hack&slash zreszta watpie aby postacie od poczatku byly tak dopakowane itp (chodzilo raczej o prezentacje).W d2 sytuacja byla bardzo podobna - barbakowi czy palasiowi do patha 1.1 mobki mogly na normalu qpe zrobic a prawdziwa zabawa zaczynala sie na koszmarze/hellu (wiazki blyskawic+zelazna dziewica+przeklenstwo=zgon :P) .Nie gadaj tu i jakichs powersrupach pupach itp bo to smieszne .Gra ma sprawiaja frajde i cieszyc chociazby efektowna rozwalka a nie wprawiac nas w stan zaloby ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 22:07 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Postal napisał(a):
ubustawianie


...

Postal napisał(a):
fail


omfg drama jedno "a" za duzo sie wcisnelo :)

Obrazek

+1

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 07:26 
Cytuj  
Obstawiam raczej, że nie wcisnęło ci się "alt+o".

Masowe masakrowanie mobów w Diablo ci nie pasuje Oo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 09:36 
Cytuj  
Postal napisał(a):
mimo tego ze kazdy nosil to samo, mial max skill z ksaizek, mial max staty z flasek, byly 3 klasy, nie mozna bylo biegac, bylo 12 poziomow w 4 roznych sceneriach to klimatem i grywalnoscia bilo diablo2 na glowe niczym fedualny pan swojego chlopa.

zawsze troszke mi zal ludzi ktorzy w 1996 roku nie mnieli powyzej 10 lat albo nie mili kompa zeby pograc w diablo i to wszystko ich ominelo.
ubustawianie diablo2 i bluzgajac diablo (i nie przesadzam) to jest fail w jego najczystszej postaci


Raczej ciezko sie zgodzic ze d1 bil na glowe d2 grywalnoscia, bo tak po prostu nie bylo. Natomiast d1 bylo bardziej mroczne i brutalne, i ci co grali to wiedza ze to byl jeden z najlepiej stworzonych klimatow w grze ever (gfx, dzwieki, muzyka).
I jakos mi naprawde ciezko uwierzyc ze wybrali taki a nie inny styl bo bardziej pasuje do diablo a nie dlatego ze rating 17+ nie jest dzisiaj fajny.

Diablo III Lead Producer Keith Jakistam napisał(a):
“One of the things that we considered when we were working on the visuals for ‘Diablo III’ is the fact that color is your friend. We feel that color actually helps to create a lot of highlights in the game so that there is contrast. A great analogy is like in ‘Lord of the Rings’ — not everything is dark. It allows you to see what a creepy dungeon can be like but if everything is dark it doesn’t allow you to have a lot of contrast.”


Omg. Gdyby d3 wizualnie mial faktycznie wiecej wspolnego z lotrem niz z naruto to nikt by sie raczej nie burzyl.

Mam chociaz nadzieje ze wypuszcza toolsy/edytor. Wtedy to jest "must buy".

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 20:19 
Cytuj  
Tak mi sie przypomnialo w diablo 1 byl atack i move disturb [podobna do cechy itemu -knocks target off]
nie ustawiony intencjonalnie do pvp ale jako przeszkadzajka w walce z mobami.-genialnie jednak wykorzystywany w pvp
Dalo sie to jednak sprytnie oszukac zakladajac itemy z fast hit recovery albo posiadajac <20 hp pod mana shieldem , Trza bylo troche pomyslec zeby ktos cie nie zaklinczowal w jakims miejscu, nie dac sie zlapac , albo dobrac sprzet na tanka. (lol wspominka wyszla ;[ )

Jak na to nie spojrzec wiele elementow zajebistego pvp =Action vs reaction, ktore bylo pozniej w UO glownie UO:R. Wsumie i tak to pewnie nic nie mowi 99% userow tego forum 0.9% wie o czym mowa ale i tak nie zrozumie z tego co tu naskrobie,gdyz robila to bezwiednie na zasadzie intuicyjnej .Mozna by o tym podyskutowac w threadzie jak zrobic dobre pvp in a multiplayer game.

Tylko komu sie chce przebijac przez mur ignorancji:D

Wynika z tego ze ten post jest pisany tylko dla mnie lol wiec zakanczam ten monolog.


Wracajac do d3 wiadomo cos o PvP czy np Taka druzyna na Coopie bedzie mogla zostac napadnieta przez inna druzyne ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 21:30 
Cytuj  
jesteś real rebel, ninja-pirat-cyborg player


_________________
@polygamia

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 21:38 
Cytuj  
Dla mnie to zwykły kretyn który chce sie troche podlansować jako 'pro plajor'.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 22:16 
Cytuj  
@S@mael

Troche przesada, bo czasem pojedynek dwoch wojow wygladal tak, ze stali 2 kratki od siebie napieprzajac w ta wolna kratke. Po pewnym czasie zaczynali robic przerwy w ataku i podpuszczali przeciwnika do ruchu. Wspanialy pojedynek silnej woli i latency.
Nieprzygotowny woj tez gowno robil magowi (chociaz bylo kilku legendarnych ktorzy zmiatali wszystko ^^).

"Gry lagiem" - no D1 to byla taka swietna gra, ze osoba ktora lagowala, powodowala tez lagi u wszystkich innych. Dlatego tak bali sie polaskich modemowcow z czerwonymi kropami ;]

OFC d1 bylo zlozone (chociaz wiekszosc z tej zlozonosci typu hit recovery, ilosc klatek na atak etc przenioslo sie do d2), ale na pewnym etapie (przed expansion) takze d2 mialo swietny okres, gdzie iloscia roznych rozwiazan bilo na glowe jedynke.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 09:58 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Wracajac do d3 wiadomo cos o PvP czy np Taka druzyna na Coopie bedzie mogla zostac napadnieta przez inna druzyne ?

Nie będzie pvp w d3. Tylko coop. Blizz już się wypowiadał na ten temat.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 11:25 
Cytuj  
Blizzard nie mowil ze nie bedzie pvp. PvP na pewno bedzie, ale jakie to sie za szybko nie dowiemy. :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 12:39 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Tak mi sie przypomnialo w diablo 1 byl atack i move disturb [podobna do cechy itemu -knocks target off]
nie ustawiony intencjonalnie do pvp ale jako przeszkadzajka w walce z mobami.-genialnie jednak wykorzystywany w pvp
Dalo sie to jednak sprytnie oszukac zakladajac itemy z fast hit recovery albo posiadajac <20 hp pod mana shieldem , Trza bylo troche pomyslec zeby ktos cie nie zaklinczowal w jakims miejscu, nie dac sie zlapac , albo dobrac sprzet na tanka. (lol wspominka wyszla ;[ )

Jak na to nie spojrzec wiele elementow zajebistego pvp =Action vs reaction, ktore bylo pozniej w UO glownie UO:R. Wsumie i tak to pewnie nic nie mowi 99% userow tego forum 0.9% wie o czym mowa ale i tak nie zrozumie z tego co tu naskrobie,gdyz robila to bezwiednie na zasadzie intuicyjnej .Mozna by o tym podyskutowac w threadzie jak zrobic dobre pvp in a multiplayer game.

Tylko komu sie chce przebijac przez mur ignorancji:D

Wynika z tego ze ten post jest pisany tylko dla mnie lol wiec zakanczam ten monolog.


Wracajac do d3 wiadomo cos o PvP czy np Taka druzyna na Coopie bedzie mogla zostac napadnieta przez inna druzyne ?

Przed chwila opisales(nigdy nawet nie grajac :O ) jakie diablo 3 to bedzie gowno i stwierdziles ze dziekujesz za taka gre. Teraz okazuje sie ze wogole piszesz te posty tylko dla siebie bo nikt nie jest takim mrocznym skillorem aby zrozumiec twoj bol i cierpienie spowodowane wowowa grafika oraz brakiem mozliwosci w d3 : napadania , gwalcenia , patroszenia, robienia kupy na klate i rysowania pentagramow krwia
Moze nie mecz siebie i innych i nie wpisuj sie juz tutaj:|

Cytuj:
Juz na tym trailerze widac jak schematycznie do znudzenia bedzie wygladala walka gotowe rozwiazania -powery [push the solve botton plz] na kazda sytuacje,
power -tarcze opadaja , power- mlynek:D zaduzo mobkow sie nazbieralo power skok -plask. GAY

PS poster wyzej: 1- te trzy klasy doskonale reprezentowaly 3 style/sposoby walki, gry.
To ze w pewnych okresach BN kazdy mial podupowane itemy mialo dobre strony ,wyeliminowywalo czynnik ITEM BASED GAME ktory tak dominuje w kolejnych czesciach i najgorszej grze wszechczasow WoWie:D Chcesz sprzet? prosze bardzo , a teraz pokaz co potrafisz w tej grze . -SKILL.

Ty a ja myslalem ze duza liczba roznorodnych skilli i koniecznosc uzywania odpowiednich ich kombinacji jest wlasnie fajniejsza od napieprzania jednego w kolko i w pvp wymaga jednak duzo skilla i wyczucia co kiedy uzyc.
Odkad w wow sa areny wszyscy pvperzy (ci co umieja cokolwiek grac) biegaja w dokaldnie tym samym sprzecie ...


Libero napisał(a):
Nie będzie pvp w d3. Tylko coop. Blizz już się wypowiadał na ten temat.

Jako ficzer napisali wyraznie:
"Multiplayer functionality over Battle.net with support for cooperative and competitive play"

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 13:28 
Cytuj  
HeHe mroczny skillzor , Zazwyczaj nie wdaje sie w duskusje z #wow-pl ;D nawet nie czytam ich postow, bo to jak polerowanie lajna;p.
Pewnie ze wieksza liczba kombinacji daje wieksze mozliwosci, ale musi miec solidne podstawy. Tak jakbys powiedzial ze pvp w wowie > od pvp CS bo w CS tylko masz 1-2 ataki:D .

Diablo 3 moze i bedzie ciekawa zabawka w PvM calkiem mozliwe ,ale chodzenie w nawet najlepszym jednym bucie jest gorsze od chodzenia w kompletnej parze:D a mnie akurat samo pvm najmniej interesuje dlatego "dziekuje postoje"

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 13:43 
Cytuj  
Cytuj:
Diablo 3 moze i bedzie ciekawa zabawka w PvM calkiem mozliwe ,ale chodzenie w nawet najlepszym jednym bucie jest gorsze od chodzenia w kompletnej parze:D a mnie akurat samo pvm najmniej interesuje dlatego "dziekuje postoje"


Jesteś najwiekszym debilem jaki przewinął się przez na to forum jeśli uważasz że po obejrzeniu jednego filmiku z gameplay jesteś w stanie stwierdzić jakie to diablo 3 będzie.

Zresztą twoje posty w jakimkolwiek dziale to zawsze jedno i to samo gówno, widać że strasznie chcesz się tutaj dowartowaść, niestety nikomu swoim śmiesznym bełkotem nikomu nie zaimponujesz, robisz z siebie pajaca.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 13:47 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
HeHe mroczny skillzor , Zazwyczaj nie wdaje sie w duskusje z #wow-pl ;D nawet nie czytam ich postow, bo to jak polerowanie lajna;p.
Pewnie ze wieksza liczba kombinacji daje wieksze mozliwosci, ale musi miec solidne podstawy. Tak jakbys powiedzial ze pvp w wowie > od pvp CS bo w CS tylko masz 1-2 ataki:D .

Diablo 3 moze i bedzie ciekawa zabawka w PvM calkiem mozliwe ,ale chodzenie w nawet najlepszym jednym bucie jest gorsze od chodzenia w kompletnej parze:D a mnie akurat samo pvm najmniej interesuje dlatego "dziekuje postoje"

No ja mam juz bana na #wow-pl bo podobno nie jestem juz taki mlodziezowy i elo jak kiedys:|
No ale co mozna powiedziec o podstawach i wogole o grze nie grajac w nia?
A ty skreslasz d3 na starcie w sumiem cholera wie czemu .
W cs\a gralem duzo i nie wiem czy w diablo3 chcialbym aby majac ping wiekszy niz 100 gra stawala sie poprostu frustrujaca.
To poprostu inny typ gry i inny rodzaj pvp . Jesli wow jest item based to o cs mozna powiedziec ze jest ping based

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 13:51 
Cytuj  
Po uju mi zalezy na twojej opini wow-pl@shadhun, Czy ty w ogole siebie czytasz?
Powiedzialem tylko na co to wyglada po trailerze .Conieco mozna tam zauwazyc, moze sa jakies mechanizmy o ktorych nie wiem . Nie wykluczam ze bedzie to wartosciowa gra PvM. przeciez w nia nie gralem to nie moge stwierdzic obiektywnie lol, wy zreszta tez.

eot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 14:06 
Cytuj  
Racja eot bo juz sie zaczyna wyzywanie od debili a mimo ze zazwyczaj wyzywaja sie inni to zawsze dostaje bana za "wspoludzial":)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 16:48 
Cytuj  
to już paranoja żeby wszystkie gry przyjeżdżać do WoW
Jak już CS do tego podlatuje, to co będzie jak pokera zaczną przyrównywać do WoWa ... w sumie jedyna 100% pvp ;]


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2008, 09:22 
Cytuj  
A ja tam już czekam na Diablo 3.
W Diablo 1 grałem 2 lata, w Diablo 2 spędziłem 3 lata.
Teraz od 2 lat gram w Lineage 2 i mam już powoli dosyć tego grindu i czekam na coś innego, co nie będzie pochłaniało tyle czasu. A do tego zaoferuje trochę ciekawszą fabułę niż Lineage 2. Ta z Diablo była naprawdę klimatyczna.
Może to właśnie czekam na Diablo 3, najpierw na singla dla poznania fabuły, a potem BN dla relaksu. Bez tej całej presji, że wbij kolejny level, i jeszcze raz level, bo jesteś mało przydatny na PvP.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2008, 09:29 
Cytuj  
joshe napisał(a):
to już paranoja żeby wszystkie gry przyjeżdżać do WoW
Jak już CS do tego podlatuje, to co będzie jak pokera zaczną przyrównywać do WoWa ... w sumie jedyna 100% pvp ;]

Na niektórych serwerach pokera jest full loot =]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 00:35 
Cytuj  
Ostatnio obejrzałem sobie mapkę dość dokładnie na oficjalnej stronie i mam wrażenie, że ta gra oprócz tego, że będzie to H&S zaoferuję graczom kolejną niezła jak zawsze historyjkę i fajny rozbudowany świat z dodatkami.

Oby nie zrobili z tego WoW-a tylko coś naprawdę nowego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.