mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 13:58 
Cytuj  
Wiem, ze ssie, ze poziom jest czesto zalosny, ale sie wciagnalem i jak jestem w domu to ogladam kazdy macz jaki leci. Czasem tez chodze na lechie.

Moze ktos bedzie mial ochote podyskutowac o polskiej lidze. Od razu we flames, bo wiem ze jest duzy hate na to.

Na poczatek kibice lechii na ostatnim meczu z legia:

http://www.lechiagdansk.tv/film/Kibice- ... awodnikiem

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 14:25 
Cytuj  
Koko koko, Legio spoko,
Czwarte miejsce też wysoko!

:DD

mi tam się podoba, na Lechię mam karnet, a w tv oglądam praktycznie wszystkie mecze ekstraklasy

szkoda że nie było krawaciarzy, bo byłaby jeszcze lepsza atmosfera :D

a tutaj jazda po arce jak był mecz z zagłębiem, gdzie praktycznie 70-80% przyjezdnych było ze śledziowni (mają zgodę z lubinem)
http://www.youtube.com/watch?v=uKwHkFZmUXA
http://www.youtube.com/watch?v=E4d2Ep1ezJA

Obrazek Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 14:42 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
a tutaj jazda po arce jak był mecz z zagłębiem, gdzie praktycznie 70-80% przyjezdnych było ze śledziowni (mają zgodę z lubinem)
http://www.youtube.com/watch?v=uKwHkFZmUXA


Nawet mnie widac ze szwagrem na tym filmiku :), siedzielismy pod samym transparentem (pod slowem smiecie) :). Spiker ciagle mowil prosze zdjac obrazliwy transparent, dlugo nie wiedzialem o co chodzi, dopoki nie obejrzalem sie za siebie.


Ostatnio edytowano 4 maja 2012, 14:49 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 14:47 
Cytuj  
Podziwiam tych co ogladaja wszystkie mecze, ladni z was masochisci :D Ja tam cos czasem obejrze, ale zazwyczaj starcza mi ogladniecie Ligi + Extra. Niestety liga polska jest tak daleko za calym pilkarskim swiatem, ze tego sie w wiekszosci po prostu nie da ogladac, ani nawet sluchac wypowiedzi co poniektorych trenerow (nawet tych co niby sa zdolni...).

Anyway, mam nadzieje, ze w niedziele Ruch zdobedzie mistrza, nalezy sie im, nalezy sie Fornalikowi, ktoremu co roku rzucaja klody pod nogi, a koles zawsze potrafi za smieszna kase zbudowac swietny zespol. Mam tez nadzieje, ze dostanie wkrotce szanse w jakims klubie z wiekszym budzetem, bo to imho jeden z najlepszych trenerow w naszej lidze. A moze tez przyfarca i trafia na jakies ogorki w eliminacjach do CL :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 14:57 
Cytuj  
Ruch nie bedzie mistrzem. Lechia juz bez spinki pewnie postawi na atak i moze byc roznie.
Poza tym Ślask raczej wygra z Krakowie. Wisla do meczu przyjazni podejdze lajtowo, jak przegra to nawet 7 miejsca nie straci, bo Gornik przegra z Zaglebiem, ktore jest na fali i jest chyba najlepsza druzyna wiosny.

W pucharach to moglby moze Lech powalczyc, ale bez Rudnevsa to tez chyba nie za bardzo.

Polska liga jest fajna, bo jest wyrownana, ale w pucharach widac jej slabosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 15:03 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Koko koko, Legio spoko,
Czwarte miejsce też wysoko!



Bedzie smiesznie jak przegraja ze scyzorykami i nawet tego 4 miejsca nie bedzie. :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 15:10 
Cytuj  
Ma ktoś linka do jakiejś strony w której są dobre tabele Ekstraklasy i I ligi i nie trzeba klikać sto razy ,żeby się dostać do "skróconej tabeli" potem do całej ,etc i ogólnie wygląda to jakoś prosto i funkcjonalnie a nie jak na onetach czy innych wp :/


W zasadzie piłką o tyle się interesuję ,że czasem właśnie w tabelę spojrze i od święta jakieś skróty ligowe pooglądam. Meczy już mi się nie chcę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 15:14 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ma ktoś linka do jakiejś strony w której są dobre tabele Ekstraklasy i I ligi i nie trzeba klikać sto razy ,żeby się dostać do "skróconej tabeli" potem do całej ,etc i ogólnie wygląda to jakoś prosto i funkcjonalnie a nie jak na onetach czy innych wp :/


W zasadzie piłką o tyle się interesuję ,że czasem właśnie w tabelę spojrze i od święta jakieś skróty ligowe pooglądam. Meczy już mi się nie chcę.


http://ekstraklasa.net/ekstraklasa/tabela/

omg teraz zauwazylem, ze w tytule napisalem ekstraliga zamiast ekstraklasa. :) Pomylilo mi sie z zuzlem. Brak mozliwosci edytowania starszych postow jednak glupi jest. :/

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 15:17 
Cytuj  
Podziękował , w końcu prosta i funkcjonalna strona.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 15:20 
Cytuj  
Termalica Brukbet Nieciecza to bedzie kosmos w ektraklasie. Wies ktora ma 726 mieszkancow. :lol:

Pewnie beda grali na stadionie Cracovii, tylko kto tam bedzie na mecze przychodzil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 15:44 
Cytuj  
Przynajmniej taka ekstraliga ma prawdziwych kibicow. A nie wielkie kibicowanie barcy czy realowi...


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 15:48 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Termalica Brukbet Nieciecza to bedzie kosmos w ektraklasie. Wies ktora ma 726 mieszkancow. :lol:

Pewnie beda grali na stadionie Cracovii, tylko kto tam bedzie na mecze przychodzil.

albo craxa odkupi licencje od Niecieczy..., tylko coś słyszałem że ich właściciel ma ciśnienie na to aby mieć drużynę w Ekstraklasie, więc może nie tym razem i craxa wreszcie spadnie


Highlander napisał(a):
Przynajmniej taka ekstraliga ma prawdziwych kibicow. A nie wielkie kibicowanie barcy czy realowi...

dokładnie, tam są prawdziwe emocje, a nie jak przed tv... i najważniejsze aby pomagać swojej drużynie nawet gdy jej nie idzie i przegrywa

btw oglądam też praktycznie wszystkie mecze ligowe Barcy, no ale niestety, trochę daleko mam do Camp Nou, a do PGE Areny ~20 min spacerkiem ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 16:45 
Cytuj  
a nawet jakbys poszedl na mecz barcy to bys siedzial w gronie arabusow, polaczkow i innych narodowosci ;] a rodowitych hiszpan pewnie ani jednego.

Osobiscie leje na wszystkich, ale wole jak ktos jest z Pń i jest za kolejorzem, a nie kuzwa za realem...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 18:23 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Termalica Brukbet Nieciecza to bedzie kosmos w ektraklasie. Wies ktora ma 726 mieszkancow. :lol:

Pewnie beda grali na stadionie Cracovii, tylko kto tam bedzie na mecze przychodzil.


Byl Miliarder Pniewy to moze byc Brukbet Nieciecza :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 23:38 
Cytuj  
Bla bla bla. Piłka nożna to nudny sport, a wyniki są ustawiane bardziej niż w amerykańskim wrestlingu.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 01:11 
Cytuj  
Nie oglądam meczy polskich drużyn ze względu na poziom. Gdy widzę transparenty jak na obrazkach Varenthina to utwierdzam się w przekonaniu że szkoda czasu na taką ligę i takich kibiców.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 05:05 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
mrynar napisał(a):
Termalica Brukbet Nieciecza to bedzie kosmos w ektraklasie. Wies ktora ma 726 mieszkancow. :lol:

Pewnie beda grali na stadionie Cracovii, tylko kto tam bedzie na mecze przychodzil.

albo craxa odkupi licencje od Niecieczy..., tylko coś słyszałem że ich właściciel ma ciśnienie na to aby mieć drużynę w Ekstraklasie, więc może nie tym razem i craxa wreszcie spadnie

Skończy się tak jak co roku - Cracovia spadnie z ligi, po czym któryś beniaminek nie spełni wymogów Ekstraklasy i odkupią od nich licencję.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 12:21 
Cytuj  
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... iazdy.html

Cala polska liga. Smiech na sali :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 19:36 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Nie oglądam meczy polskich drużyn ze względu na poziom. Gdy widzę transparenty jak na obrazkach Varenthina to utwierdzam się w przekonaniu że szkoda czasu na taką ligę i takich kibiców.

dałem te najbardziej mocne transparenty :)

może być też patriotycznie
Obrazek

lub tak
Obrazek

nawet uczniowie podstawówek i gimnazjum też mają swój własnoręcznie zrobiony transparent

Obrazek

poza tym dzieciaków jest masa na meczu i ostro dopingują drużynę

Obrazek

Obrazek


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 19:59 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
dałem te najbardziej mocne transparenty :)

Było tak od razu pisać. Zostaje jeszcze poziom piłki ale może za ileś lat się poprawi ;p.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.