mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 15:25 
 
Mod edit: Wydzielone z tematu obok.
___

Skoro jest jakiś niezamknięty topik, jak zakończyła się sprawa D3 od kabraxisa?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 15:57 
 
Zakonczyla sie tak ze sprawa Kabraxisa to sprawa Kabraxisa i chuj cie to obchodzi.
Ale jak ci tak bardzo zalezy to mozesz przepatrzec moje posty to zobaczyssz jak sie zakonczyla z mojej strony. Napisalem bodajze ze 2-3 posty na ten temat.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 15:58 
 
Havok napisał(a):
Skoro jest jakiś niezamknięty topik, jak zakończyła się sprawa D3 od kabraxisa?


Stawiam ze kabra teraz gra w d3 na "darmowym" koncie, bo przeciez ideowo nie wspiera z wlasnej kieszeni koncernow, ale to oczywiscie tylko przypuszczenia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 16:02 
 
mrynar napisał(a):
Havok napisał(a):
Skoro jest jakiś niezamknięty topik, jak zakończyła się sprawa D3 od kabraxisa?


Stawiam ze kabra teraz gra w d3 na "darmowym" koncie, bo przeciez ideowo nie wspiera z wlasnej kieszeni koncernow, ale to oczywiscie tylko przypuszczenia.


Kolejny twoj post zgloszony do moderacji. Mam nadzieje ze nazbiera sie ich tyle ze dostanisz bana. Kazdy nastepny z "domyslami" i oskarzeniami bez pokrycia, rowniez bedzie zglaszany. Tak wiec 'przypuszczaj' dalej.

Dla mnie ta sprawa jest od paru dni zamknieta i tyle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 16:16 
 
Kabraxis napisał(a):
mrynar napisał(a):
Havok napisał(a):
Skoro jest jakiś niezamknięty topik, jak zakończyła się sprawa D3 od kabraxisa?


Stawiam ze kabra teraz gra w d3 na "darmowym" koncie, bo przeciez ideowo nie wspiera z wlasnej kieszeni koncernow, ale to oczywiscie tylko przypuszczenia.


Kolejny twoj post zgloszony do moderacji. Mam nadzieje ze nazbiera sie ich tyle ze dostanisz bana. Kazdy nastepny z "domyslami" i oskarzeniami bez pokrycia, rowniez bedzie zglaszany. Tak wiec 'przypuszczaj' dalej.

Dla mnie ta sprawa jest od paru dni zamknieta i tyle.


d3 >>> kabel

Uczciwy sprzedajacy daje wszystki dane konta, a nie pyta czy kupujacy je chce, chocby po to zeby uniknac podejrzec o nieuczciwosc. To po pierwsze. Po drugie jak juz sie cos takiego zdarzylo to sprzedajacy robi wszystko zeby kupujacy odzyskal konto. Odpowedz ze sie wywalilo pudelko, nie pamieta maila, hasla itp sa imo zalosne. To moze dotyczyc gry, ktora sie kupilo rok czy dwa lata temu, ale nie dwa tygodnie temu.
Dla mnie jestes zlodzeiejem, ale dalej to tylko przypuszczenia. Pewnosci oczywiscie nie mam.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 16:19 
 
Kabraxis napisał(a):
Zakonczyla sie tak ze sprawa Kabraxisa to sprawa Kabraxisa i chuj cie to obchodzi.
Ale jak ci tak bardzo zalezy to mozesz przepatrzec moje posty to zobaczyssz jak sie zakonczyla z mojej strony. Napisalem bodajze ze 2-3 posty na ten temat.

Interesuje mnie to z czysto praktycznego punktu widzenia. Czytałem twoje posty ofk. Nie ważne co napisałeś, ważne jaka jest odpowiedzialność sprzedającego przy tego typu transakcji. Np. Jakie dane ma obowiązek podać itp. Jakie są konsekwencje prawne odzyskania konta. To tak na przyszłość gdybym chciał kupić czy sprzedać jakieś konto. Żeby było jasne. Nie oceniam ani ciebie ani kupującego. Czy się dogadacie czy będziecie ciągać po sądach to już wasza sprawa, podobnie jak wasza reputacja na forum.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 16:22 
 
Kabraxis napisał(a):

Dla mnie ta sprawa jest od paru dni zamknieta i tyle.


a dla nas nie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 16:27 
 
No to macie problem mareczku.

Ja tylko napisze ze absolutnie nie bede tolerowal tu ani nigdzie indziej publicznego nazywania mnie zlodziejem czy oszustem. Tyle.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 16:40 
 
Kabraxis napisał(a):
No to macie problem mareczku.

Ja tylko napisze ze absolutnie nie bede tolerowal tu ani nigdzie indziej publicznego nazywania mnie zlodziejem czy oszustem. Tyle.


Po chwili zastanowienia.... zreszta piszcie sobie co chcecie. To forum i zdanie takich przychlastow jak mrynar ma tak nikly wplyw na jakiekolwiek moje interesy, to co sprzedaje i moja szeroko pojeta reputacje ze doszedlem do wniosku ze mam na to wyjebane i nawet nie bede tego komentowal.

Tak wiec Gl&HF.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 19:19 
 
Kabra, mam Ci przypomnieć ile razy dojebałeś mi tekstem z kablem :E. Nawet ja nie trzasnąłem takiego wała jak ty. W sumie to ja żadnego wała nie zrobiłem. Też Ci się ban powinien należeć?

Jak uważasz, że na tym forum postuje banda debili i przychlastów to zniknij, usuń konto albo zamknij japę po prostu, to wszyscy będą szczęśliwi. Z tobą włącznie przecież.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 19:37 
 
Kabraxis napisał(a):

Po chwili zastanowienia.... zreszta piszcie sobie co chcecie. To forum i zdanie takich przychlastow jak mrynar ma tak nikly wplyw na jakiekolwiek moje interesy, to co sprzedaje i moja szeroko pojeta reputacje ze doszedlem do wniosku ze mam na to wyjebane i nawet nie bede tego komentowal.

Tak wiec Gl&HF.


a można wiedzieć jakie to interesy, co sprzedajesz i jaką masz reputację?

Kabra - niestety z tym się wiąże sprzedaż przez internet i osobiście w tym momencie od ciebie bym nigdy nic nie kupił. Dlaczego? Po kilku dniach od zakupu, pierwszy problem, a ty generalnie zamykasz sprawę pisząc "mam kasę - mam wyjebane - spierdalajcie"...

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 20:00 
 
Jakie jest prawdopodbieństwo ,że kilka dni po sprzedaży konta innej osobie, konto zostanie zajebane?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 23:42 
 
To pewne, ze kabra to zlodziej tak jak pewne, ze xanthowi juz nie staje, przez to swoje emocje wykazuje w necie. Od pierwszego posta na tym forum mozna bylo widziec, ze kabra jako plebs spoleczny, probuje zyskac zaufanie na post counter, by kogos oszwabic na ponad 100 zl. To byl jego plan.


_________________
OrleOko czuwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 23:52 
 
Kurwa tyle planowania i mnie rozgryzles. :/

Chuj tam... jak to mowia.... back to the drawing board.

Odegram sie jeszcze tylko poczekajcie nastepne 8 lat!

<odwraca sie i odchodzi w strone zachodzacego slonca zanoszac sie oblakanczym smiechem>


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 00:04 
 
Mnie naprawdę dziwi w tym momencie zachowanie Kabraxis-a.
Sprzedał, konto po 2 dniach nie działa - wyjebane! Pudełko wyrzucone, mail/password masa innych danych zapomniana (jak tak szybko zapominasz, to może gdzieś zapisujesz?... też wyjebałeś?)

Dla mnie masakra.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 00:13 
 
Mark24 napisał(a):
Dla mnie masakra.

+1

Kabra pocisnął, nie ma to tamto.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 00:59 
 
Mark24 napisał(a):
Mnie naprawdę dziwi w tym momencie zachowanie Kabraxis-a.
Sprzedał, konto po 2 dniach nie działa - wyjebane! Pudełko wyrzucone, mail/password masa innych danych zapomniana (jak tak szybko zapominasz, to może gdzieś zapisujesz?... też wyjebałeś?)

Dla mnie masakra.


Dla mnie nie. Niech cie dziwi dalej. I na serio to ze bedziesz w kolko z mrynarem o tym pisal nie zmieni tego ze mam na to konto gleboko wyjebane.
Nie zmieni takze ani wyniku sprawy, ktora jest zamknieta i koniec, ani mojego stanowiska.

Srsly moze ty biegalbys za kolesiem ktoremu dales wszytko co chcial, ktory nie potrafil w ciagu TYGODNIA przepisac sobie potrzebnych danych z konta i ma do mnie o to pretensje, ktory mimo plagi hackow trabionej na lewo i prawo i tego ze kradna nonstop konta BN od 7 lat nie potrafil zalozyc autentyfikatora darmowego i do tego bez zadnych dowodow biegnie sie wyzalic na forum publiczne jaki to nie jestem zlodziej i kutas. JA NIE BEDE.

NIE MAM DOSTEPU DO TEGO KONTA I NAWET JESLIBYM MOGL TO NIE BEDE POMAGAL JAKKOLWIEK W JEGO ODZYSKIWANIU.
Kupujacy mnie wkurwil swoim zachowaniem i mam na niego wyjebane. Proste.
A jako ze ja osobiscie nic z tym kontem nie robilem to mam czyste sumienie i czesc. Nic wiecej mnie nie interesuje. Mam wazniejsze sprawy na glowie.

Na serio lepszej odpowiedzi nie dostaniesz mareczku bo mnie to zaczyna meczyc i na serio ty, mrynar czy jakikolwiek inny za przeproszeniem debil moze sobie o mnie myslec CO KURWA CHCE i DZIWIC SIE DO WOLI.

Definitywny EOT z mojej strony.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 01:32 
 
kolejna nauczka by nie kupować kont battlenet bo sprzedawca to potencjalny oszust, a że blizz pomaga w odzyskiwaniu kont "kradzionych" od lat każdy wie, więc teoretycznie jak ktoś sprzedaje takie konto to z założenia jest już oszustem i kur... zapamiętajcie to raz na zawsze !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 01:47 
 
embe napisał(a):
kolejna nauczka by nie kupować kont battlenet bo sprzedawca to potencjalny oszust, a że blizz pomaga w odzyskiwaniu kont "kradzionych" od lat każdy wie, więc teoretycznie jak ktoś sprzedaje takie konto to z założenia jest już oszustem i kur... zapamiętajcie to raz na zawsze !


Mowisz jakbys nigdy nie sprzedawal kont do WoWa :)) TY OSZUSCIE !!!!!!!!!


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 04:36 
 
Kabraxis napisał(a):
...przepisac sobie potrzebnych danych z konta...

Jakie dane chcesz przepisac z konta? Nazwisko jest ukryte, adres jest ukryty, nie podejrzysz hasla czy secret answer.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.