mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2012, 06:23 
Cytuj  
Mod Edit: Wyciete z wątku "[Legion] Fantasy" w dziale Aion.
___

Z dnia na dzień co raz bardziej rozwala mnie składanie CV do gildii... Będę chciał napisać CV to wyślę w sprawie pracy a nie będę "gadał" z 18 letnim ... (wstawić odpowiedni wyraz), który mógłby być moim synem a w robocie podwładnym... Oczywiście to taka luźna wypowiedź nie mająca nic wspólnego z Waszą gildią.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 08:00 
Cytuj  
to na chuj się udzielasz? Oczywiście to taka luźna wypowiedź nie mająca nic wspólnego z Tobą.


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 09:01 
Cytuj  
a mnie się podoba cv. zawsze raziły mnie polskie gildie w których podstawowym wymogiem był mikrofon i bycie polakiem.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 09:32 
Cytuj  
capri napisał(a):
to na chuj się udzielasz? Oczywiście to taka luźna wypowiedź nie mająca nic wspólnego z Tobą.


A tu mam typowego przedstawiciela naszej nacji, dobrze, że chociaż "chuj" napisałeś bez błędu. To oczywiście taka luźna wypowiedź nie mająca nic wspólnego z Tobą.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 09:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a mnie się podoba cv. zawsze raziły mnie polskie gildie w których podstawowym wymogiem był mikrofon i bycie polakiem.


Zależy ile masz lat, bo jak ktoś ma 40 lat i masz gadać z 16 letnim szczeniakiem (trzy posty wyżej zapewne masz inteligentną wypowiedź takiej osoby) to trochę nie teges. A pamiętaj, że jak CV to i tak jeszcze rozmowa kwalifikacyjna :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 09:43 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Deshroom napisał(a):
a mnie się podoba cv. zawsze raziły mnie polskie gildie w których podstawowym wymogiem był mikrofon i bycie polakiem.


Zależy ile masz lat, bo jak ktoś ma 40 lat i masz gadać z 16 letnim szczeniakiem (trzy posty wyżej zapewne masz inteligentną wypowiedź takiej osoby) to trochę nie teges. A pamiętaj, że jak CV to i tak jeszcze rozmowa kwalifikacyjna :lol:


Nie rozumiem cie. Ich gildia ich zasady. Nie podoba się to nie aplikujesz.

Jak masz 40 lat to nie wybierasz gildii gdzie zarządza 16latek jak masz go za szczeniaka.
Osobiście uważam że w moim wieku wypada przypomnieć kim byłem i jak się zachowywałem dwadzieścia lat temu zamiast próbować "tatkować" nastolatkom, plus wypada być bardziej wyrozumiałym dla nastolatków skoro mimo wieku lat 40tu szukamy gildii gry online.

Opór przed składaniem CV wyklucza np. ciebie i to oznacza że przesiew działa doskonale. Rozmowa kwalifikacyjna dodatkowo potwierdziłaby że nie chcecie razem siedzieć na vencie.

Nie traktuj dzieci jak dorosłych i nie oczekuj po nich tyle dojrzałości co od 40tolatka

Nie psuj im też zabawy bo chyba w takim wieku nie wypada wsiadać na nastolatka w sprawie gry online.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 10:04 
Cytuj  
Deshroom kompletnie mnie nie zrozumiałeś, ale mniejsza z tym.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 10:24 
Cytuj  
Przykro mi :evil:


_________________
psn

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 10:54 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
A tu mam typowego przedstawiciela naszej nacji, dobrze, że chociaż "chuj" napisałeś bez błędu. To oczywiście taka luźna wypowiedź nie mająca nic wspólnego z Tobą.

oświeć mnie o Panie jaki jest przedstawiciel naszej nacji - może jak się skupię to coś z tego bełkotu uda się wyłuskać :lol: . może taki, co to łazi po wątkach randomowych gildii w jakiejś niszowej grze i pisze jakieś pierdoły? może w swej dorosłości postanowiłeś się ścigać w ilości postów i napierdalasz w mało czytanych działach, żeby se e-peena powiększyć? i Ty masz 40-ci lat? lepiej się nie przyznawaj, zamknij ryja, umieraj jak mężczyzna i nie psuj opinii mojemu pokoleniu :wtf:

P.S. sugerujesz że walę orty? dawaj przykłady


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 12:00 
Cytuj  
capri napisał(a):
(...) i nie psuj opinii mojemu pokoleniu :wtf:


Buhahahahahahahaha. Twoje pokolenie, ale mnie rozjebałeś teraz. Powaga!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Avatar użytkownika

Posty: 44
Dołączył(a): 23.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 13:59 
Cytuj  
Zdjęcia w CV wymagamy tylko od kobiet ;)


_________________
Youtube Channel - Twitch Stream - Facebook

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 14:36 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Mod Edit: Wyciete z wątku "[Legion] Fantasy" w dziale Aion.
___

Z dnia na dzień co raz bardziej rozwala mnie składanie CV do gildii... Będę chciał napisać CV to wyślę w sprawie pracy a nie będę "gadał" z 18 letnim ... (wstawić odpowiedni wyraz), który mógłby być moim synem a w robocie podwładnym... Oczywiście to taka luźna wypowiedź nie mająca nic wspólnego z Waszą gildią.



+1

nie jesteś sam - też mnie to zawsze rozpierdalało. Tylko, że ja nie aplikuję do tak posranych gildii - niech się "rpgująca" dzieciarnia bawi we własnym gronie.
A już totalnie mnie rozwalało zawsze - wymyślanie historii swojej postaci. Po co, na co i dlaczego? Nigdy tego nie mogłem pojąć... :D

chociaż potem może być priceless jak jakiś 13-latek zacznie swoim cieniutkim głosikiem "waszmościować" na teamspeaku.. ale czy warto? Mi się nigdy nie chciało - jak grać to z dorosłymi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 16:09 
Cytuj  
no marek racje ma.
aplikuje tam gdzie mi sie podoba i pisza z sensem o gildii.
a 'cv'? glupi pomysl.
rozmowa na vencie zawsze si tylko tez bez sensu.
okazuje sie, ze najlepiej po prostu sprobowac i pograc, tutaj chyba sie zgodzisz deshu? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 16:38 
Cytuj  
cv do gildii - rofl. Rozumiem wypelnienie formularza na forum ale cv? ;p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 16:47 
Cytuj  
Cytuj:
składanie CV do gildii

rotfl

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 16:52 
Cytuj  
Kilka lat temu kiedy ludzie dopiero zaczynali sie bawic w MMO to moze mialo sens. Teraz, kiedy spolecznosc graczy MMO to zblazowana grupa 30+ latkow majacych kilkanascie tytulow na koncie to skladanie podan mija sie z celem. Gilida i tak po cichu rozpada sie po 2-3 miesiacach od premiery, a mniej lub bardziej obcy sobie ludzie ida do innej gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 17:55 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Mod Edit: Wyciete z wątku "[Legion] Fantasy" w dziale Aion.
___

Z dnia na dzień co raz bardziej rozwala mnie składanie CV do gildii... Będę chciał napisać CV to wyślę w sprawie pracy a nie będę "gadał" z 18 letnim ... (wstawić odpowiedni wyraz), który mógłby być moim synem a w robocie podwładnym... Oczywiście to taka luźna wypowiedź nie mająca nic wspólnego z Waszą gildią.


W grze masz sie sluchac tego 18-latka bo to ty jestes jego podwladnym... jak nie pasi to wypierdalaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 18:07 
Cytuj  
sluchaj oficera lulz ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 18:43 
Cytuj  
Nigdy nie byłem w gildii, która miała jakąś poważniejszą "hierarchię". Albo jest grupa ludzi co ogarnia i atmosfera jest luźna albo odpuszczam. CV do gildii? rofl Tak samo słuchanie szczyli.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 18:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nigdy nie byłem w gildii, która miała jakąś poważniejszą "hierarchię".


i pewnie dlatego nigdy w zadnej grze mmo niczego nie osiagnales randomie :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.