mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 08:18 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Teraz stadiony i "autostrady" będziemy spłacać.



Chyba rozbierac...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 20:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
razer destructor jest najlepszy :)



Potwierdzam :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 21:15 
Cytuj  
na morele.net wrócili z ceną do 126zł zamiast 28zł :)
http://www.morele.net/podkladka-steelseries-9hd-308555/

zaoszczędziłem trochę kasy, ale podkładki jeszcze nie dostałem, dzwoniłem do nich na infolinię w czwartek i okazało się, że ściągają jest z Niemiec i wyślą dopiero w poniedziałek


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 15:19 
Cytuj  
ha i tak jak można było się spodziewać, to całe te Morele.net to jeden wielki chuj

po prawie 2 tygodniach od złożenia zamówienia dostałem takiego oto maila

Cytuj:
Witam.

Z przykrością informujemy iż zamówienie nie może zostac zrealizowane ponieważ w naszym magazynie doszło do uszkodzenia towaru. Niestety kolejnej dostawy spodziewamy się dopiero po 1 sierpnia. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w ciągu 24 godzin.

Bardzo proszę o informację zwrotną

--

Karolina Półkoszek
Dział kontroli zamówień
Morele.net Sp. z o.o.
Ul. Mogilska 120, 31-445 Kraków
mail: karolina.pół[email protected]
tel.: 801 000 861
NIP: PL9451972201 KRS: 0000305832
Zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia
Wydział Gospodarczy KRS Wysokość kapitału zakładowego: 300.000 PLN


zamówienie złożyłem w sobotę 30 czerwca, w poniedziałek 2 lipca jakoś po 11:00 zaakceptowali moje zamówienie, z automatu je opłaciłem, przez kilka dni nic się nie działo i bez słowa przesunęli termin realizacji na miniony poniedziałek, w pon. następnie na dziś, no i właśnie niedawno dostałem tego maila

prosili o odpowiedź to trochę ich pojechałem i w ramach przeprosin zaoferowali rabat na dowolny produkt + kurier za 1zł

jako że Steelseries 9HD nie mają, to sprawdziłem tego Destructora, ale on już chyba od dawna nie jest produkowany i jego następcą jest Razer Scarab, zapytałem się no to jaki rabat możecie zaoferować i takie coś podali

http://www.morele.net/podkladka-pod-mys ... 3m1-428149 - po rabacie w cenie 138,38 zł
http://www.morele.net/podkladka-razer-s ... 3m1-379124 - w cenie 137,50 zł

na tej battlefieldowej jeszcze jako tako, ale 4zł rabatu na tej drugiej, wtf? odpisali, że po takiej cenie kupują od producenta... no to ciekawe dlaczego można ją dostać na allegro czy w innych sklepach taniej ;)


---
na 90% od nich nie kupię już podkładki, więc mam pytanie, co brać Steelseries 9HD czy Razer Scarab? do Steelseries mam zaufanie, że robią dobre produkty, a Razer podobno ostatnio robi jedynie ładnie opakowany syf


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2013, 20:25 
Cytuj  
/flex
Impreza robiona przeze mnie za pieniądze PK.

Dwa miesiące przygotowań, 3000 uczestników i 5 dni zapierdalania - to już za nami, heh.

Obrazek

Wszystko się udało, prócz pogody. Jak ktoś był, niech napisze wrażenia "od środka" (:


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2013, 20:59 
Cytuj  
Wszyscy byliśmy, jak jeden mąż.

Było ok poza małymi zgrzytami (tczewiak się najebał i zaczął nieudolnie podrywać studentki oferując jednocześnie usługi webmasterskie za pralkę lub ostatecznie dobry sweter, Huragan próbował zrobić hijack imprezy i puścić swoją muzykę ale go powstrzymaliśmy a Highlander wszędzie łaził i udzielał się na każdy temat niemołosiernie wszystkich wkurwiając).

Czekamy na więcej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2013, 21:08 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Było ok poza małymi zgrzytami (tczewiak się najebał i zaczął nieudolnie podrywać studentki oferując jednocześnie usługi webmasterskie za pralkę lub ostatecznie dobry sweter, Huragan próbował zrobić hijack imprezy i puścić swoją muzykę ale go powstrzymaliśmy a Highlander wszędzie łaził i udzielał się na każdy temat niemołosiernie wszystkich wkurwiając).

Obrazek


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2013, 21:23 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Wszyscy byliśmy, jak jeden mąż.

Było ok poza małymi zgrzytami (tczewiak się najebał i zaczął nieudolnie podrywać studentki oferując jednocześnie usługi webmasterskie za pralkę lub ostatecznie dobry sweter, Huragan próbował zrobić hijack imprezy i puścić swoją muzykę ale go powstrzymaliśmy a Highlander wszędzie łaził i udzielał się na każdy temat niemołosiernie wszystkich wkurwiając).

Czekamy na więcej.


Hehe, Razoth, przestań dobijać chłopaka, nie widzisz, że się starał :)


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2013, 10:38 
Cytuj  
Dyskoteka w namiocie była przednia!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2013, 12:54 
Cytuj  
mi najbardziej podobalo sie rozpalanie ogniska rajdowego. mega moc!!! keep up the good work


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.