mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:22 
Cytuj  
Zakładam taki oto temat. Proszę bez wyzwisk (takie proszę o usunięcie, bądź edycje), tylko merytoryczne wypowiedzi z argumentami. Temat we flamesach- dla bezpieczeństwa, choć moze powinien znaleźć sięgdzie indziej.

Jeśli teraz wszystko się zmieniło i mamy się pilnować i uważać na słowa, co wcześniej we flames choćby a nawet gdzie indziej nie miało miejsca, to proszę o info, co nie będzie już tolerowane. I niech będzie to sankcjonowane na wszystkich równo, a nie wybrańców.

Inna sprawa, czy to na pewno jest dobre? Czy po prostu ograniczy to wolność wypowiedzi a to forum już nie będzie takie samo? Mogę wszystko zrozumieć, tylko proszę o właściwą argumentację. Czy po prostu flames powinno być zwolnione od moderacji? Bo gdzie tu ostra wymiana zdań? Albo powinno być wydzielone nowe miejsce do samowolki, gdzie będzie miala dostęp tylko grupa nienormalnych?

Dlaczego zakładam temat? Bo od 2005 roku jak tu jestem, to nie otrzymałem tylu ostrzeżeń co teraz.

PS. ogonki dodałem, bo w pracy tak jakoś piszę z marszu ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:25 
Cytuj  
poka te ostrzezenia to bedziemy wiedziec czego unikac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:33 
Cytuj  
Cytuj:
Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
Cytuj:
Zasady korzystania z forum mmorpg.pl: ataki osobiste, dyskriminujace lub ofensywne wypowiedzi nie beda tolerowane i groza kasacja posta lub nawet usunieciem z forum.


Choćby. Nawet jeśli istniał taki zapis wcześniej, to nigdy chyba nie był respektowany. Teraz chyba sięto zmienia.

Cytuj:
Highlander napisał(a):
po kiego zablokowano moj temat z ankieta?...

Po tego, ze zaczales sobie za duzo pozwalac. Flames nie oznacza ze mozesz sobie bluzgac na lewo i prawo.


Cytuj:
Powinienes dostac normalnego warninga za ten link (tu bywają dzieci), ale tym razem ci daruje.

A to trochę z rozpędu napisałem, apropos pewnych anonsów, choć było to w formie żartu, ale po prostu nie pomyślałem. W sumie w porównaniu do niektórych rzeczy, które widzialem na tym forum, to w moim linku przynajmniej było można coś ładnego zobaczyć. ;)

Tylko, ze nie chciałem by ten temat miał charakter personalny, a bardziej ogólny. Nie wiem, jakies oficjalne ogłoszenie, że teraz nie ma tolerancji.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:36 
Cytuj  
<x files theme> inb4 delete topic ;F


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:38 
Cytuj  
patrzac na to, mysle, ze po prostu od razu lepiej FLAMES zablokowac/skasowac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:42 
Cytuj  
tu kolejny przyklad:
http://www.picshot.pl/public/view/full/139450


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:49 
Cytuj  
Warninga dostales za:
Highlander napisał(a):
a spierdalaj, o chuj Ci chodzi, sam se go zruchaj jak Ci sie podoba :S

poza flamesami. Dokladnie za wątek o siłowni. I owszem, takie slownictwo poza flamesami nie bedzie tolerowane. Na tym boardzie bywaja tez dzieci. EOT z mojej strony.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:53 
Cytuj  
yhy, to sie nawet nie domyslilem, ze o to chodzi.

Zwlaszcza, ze nie chcialem obrazac cypisa i mysle, ze sie o to nie obrazil bo nie to bylo moim zamiarem, jedynie chcialem napisac "pieszczotliwie".

cypis napisał(a):
alda i high: weźcie się w końcu zaruchajcie (no homo)


_________________
.


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 09:02 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 08:55 
Cytuj  
dlatego pytanie zostalo zadane X. i wedlug mnie powinienes mimo wszystko odpowiedziec, nie zachowuj sie jak beast.
regulamin jest ale pewnie nikt go nie czytal/nikt sie nie zaglebia - bo przez te wszystkie lata powstal 'nowy' niepisany.
byloby milo, gdybys poswiecil 5min i napisal ogolnie co mozna we flames (imo wszystko - tylko ferdek powinien dodac 'od lat 18, czy masz skonczone' itd. itp. - problem rozwiazany).
a tak niestety coraz czesciej posty 'gina', ludzie sie wkurwiaja a moze niepotrzebnie - bo wystarczy wyjasnic co i jak :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 09:05 
Cytuj  
Dokladnie o to mi chodzi co Mendol napisal. Moge sie dostosowac, ale cos sie zmienilo, o czym po prostu nie zostalismy moim zdaniem poinformowani. Inna sprawa czy powinno sie zmienic czy nie.

Inna sprawa: Imo sprzedaż Golda D3 z Trade powinna zniknac, wyglada jakby wszyscy botowali...


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 09:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Inna sprawa: Imo sprzedaż Golda D3 z Trade powinna zniknac, wyglada jakby wszyscy botowali...

Sprzedaż kont battle.net też jest nielegalna. IMO trzebaby zamknąć dział. :wink:

No, ale z tym goldem to rzeczywiście pocisnęli - to fakt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 10:42 
Cytuj  
konta niech sobie beda, to tak nie bije po oczach.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 10:51 
Cytuj  
A co przeszkadza Ci tak ten handel goldem? Niech sobie dzieciaki zarabiają na wakacje. Ich sprawa, a nikomu to nie przeszkadza. Jest to tak samo chujowe jak ogłoszenia dotyczące wowa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:24 
Cytuj  
roball napisał(a):
thread rownie dobrze moglby sie nazywac "uwagi do xantha" tbh.


Lepiej nie. Jeszcze uznalby to za atak osobisty i skasowal topic.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:29 
Cytuj  
Dopoki nie wiemy co mozna a co nie to piszmy tak by jednak tematu nie zamknieto. Licze na oficjalne oswiadczenie ;)

co do golda, to chyba allegro starczy, tu wyglada jakby forum wspieralo botterow.

Tematu specjalnie tak nie nazwalem, by nie prowokowac do sotrzejszych wypowiedzi.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:31 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Licze na oficjalne oswiadczenie

Tu jest: viewtopic.php?f=1&t=6093
Wszelkie uwagi i wątpliwości prosze zglaszac do autora.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:52 
Cytuj  
W takim razie liczę na trzymanie się regulaminu:
Cytuj:
SPAM: wiadomosci nie zwiazane z tematyka forum beda kasowane, a uzytkownik zawieszony.

Przez co wyczyszczenie Pogawędek z tematów o serialach, filmach i tym podobnych. W końcu to nie jest tematyka forum mmorpg.pl


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:54 
Cytuj  
Tematyką forum "Pogawędki" są właśnie pogawędki. Działy forum dyskusyjnego określa się mianem forum lub podforum w języku polskim niestety.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:58 
Cytuj  
Zaraz, nie rozumiem. Czyli na forum o grach mmo mogą być inne tematy niż gry mmorpg?!
W takim razie w dziale "Dyskusje o wszystkim i niczym" można rozmawiać o mango i kurtkach zimowych, a w "Ostra wymiana zdań" się powyzywać? Coś mi tu nie gra.


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:02 
Cytuj  
"-FLAMES: ataki osobiste, dyskriminujace lub ofensywne wypowiedzi nie beda tolerowane i groza kasacja posta lub nawet usunieciem z forum.
Dzial przeznaczony dla ostrzejszych rozmow znajduje sie tutaj: -> Link <-"


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.