mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 384 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 15:45 
Cytuj  
Czy ja napisałem, że ktoś tej mamie Madzi udowodnił winę? Nie. Po prostu na necie można przeczytać jej bezczelne wypowiedzi, w których jest wręcz pewna swojej niewinności. Gdzie tutaj jakikolwiek smutek? Ten kontrast na zasadzie - nie wiadomo czy zabiła, ale teraz sobie jeździ na koniu w bikini - jest czymś niepokojącym.

Marne wytłumaczenie z tym, że ludzie nie mają pracy bo nie chce im się pracować. Wiem coś o tym. Sam jestem osobą bezrobotną. Pracodawca chciałby przyszłego pracownika tylko wyruchać jak się da. Radzę sobie wejść na byle jaki serwis z ogłoszeniami i potem zacząć cokolwiek w tym temacie pisać. Tutaj dobry i prawdziwy artykuł:
http://www.polskieradio.pl/7/129/Artyku ... -daja-malo

Niczego pani Siwiec nie zazdroszczę. Po prostu nie podoba mi się to, że ktokolwiek jest w stanie zapłacić takiej osobie za samo bycie.

Niah i Piszpan, jeżeli bycie fanem Madonny oznacza od razu bycie pedałem to gratuluję dobrego toku myślenia. Nie ma to jak dojście do najłatwiejszego wniosku.

A ta Maria Peszek ma większe jaja niż wy. ;)

---
Mod edit: wydzielone z tematu "Polska vs Anglia".


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 16:20 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Czy ja napisałem, że ktoś tej mamie Madzi udowodnił winę? Nie. Po prostu na necie można przeczytać jej bezczelne wypowiedzi, w których jest wręcz pewna swojej niewinności. Gdzie tutaj jakikolwiek smutek? Ten kontrast na zasadzie - nie wiadomo czy zabiła, ale teraz sobie jeździ na koniu w bikini - jest czymś niepokojącym.

Tak - powinna rozpaczać do usranej śmierci, a najlepiej popełnić samobójstwo. Póki co to skazały ją media i plebs, nie sąd. Gdy skaże ją sąd to można będzie się czepiać.

Cytuj:
Marne wytłumaczenie z tym, że ludzie nie mają pracy bo nie chce im się pracować. Wiem coś o tym. Sam jestem osobą bezrobotną. Pracodawca chciałby przyszłego pracownika tylko wyruchać jak się da. Radzę sobie wejść na byle jaki serwis z ogłoszeniami i potem zacząć cokolwiek w tym temacie pisać. Tutaj dobry i prawdziwy artykuł:
http://www.polskieradio.pl/7/129/Artyku ... -daja-malo

To może się kurwa naucz czegoś przydatnego, a nie jakiś humanistycznych gówien. Wtedy headhunterzy sami będą do Ciebie pisać.
"Pracodawca chce każdego wyruchać"... uwielbiam takie generalizowanie. To otwórz sobie firmę i działaj na własny rachunek.

Cytuj:
Niczego pani Siwiec nie zazdroszczę. Po prostu nie podoba mi się to, że ktokolwiek jest w stanie zapłacić takiej osobie za samo bycie.

Ale chuj Ci do tego kto i ile zarabia. To sprawa pomiędzy nimi, a ich pracodawcami.
Kwestia ta nie dotyczy budżetówki, bo tam każdy podatnik jest pracodawcą (o czym lewackie kurwy zapominają).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 16:26 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kwestia ta nie dotyczy budżetówki, bo tam każdy podatnik jest pracodawcą (o czym lewackie kurwy zapominają).


zatrudniasz jakiegos urzednika? Bo ja nie, a podatki place.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 16:31 
Cytuj  
Czyli płacisz urzędnikom. Płacisz również ministrom, osłom i premierowi. To są Twoi i moi pracownicy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 16:35 
Cytuj  
nie, ja nikomu nie place. Nie mam tez z nikim podpisanej umowy. Zaden ze mnie pracodawca. To takie samo gadanie, jak urzednik nic nie wytwarza. Jakby taka Siwiec wytwarzala:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 16:38 
Cytuj  
:roll:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 16:46 
Cytuj  
dziekuje, nie mam wiecej pytan:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 17:01 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Czy ja napisałem, że ktoś tej mamie Madzi udowodnił winę? Nie. Po prostu na necie można przeczytać jej bezczelne wypowiedzi, w których jest wręcz pewna swojej niewinności. Gdzie tutaj jakikolwiek smutek? Ten kontrast na zasadzie - nie wiadomo czy zabiła, ale teraz sobie jeździ na koniu w bikini - jest czymś niepokojącym.

Marne wytłumaczenie z tym, że ludzie nie mają pracy bo nie chce im się pracować. Wiem coś o tym. Sam jestem osobą bezrobotną. Pracodawca chciałby przyszłego pracownika tylko wyruchać jak się da. Radzę sobie wejść na byle jaki serwis z ogłoszeniami i potem zacząć cokolwiek w tym temacie pisać. Tutaj dobry i prawdziwy artykuł:
http://www.polskieradio.pl/7/129/Artyku ... -daja-malo

Niczego pani Siwiec nie zazdroszczę. Po prostu nie podoba mi się to, że ktokolwiek jest w stanie zapłacić takiej osobie za samo bycie.

Niah i Piszpan, jeżeli bycie fanem Madonny oznacza od razu bycie pedałem to gratuluję dobrego toku myślenia. Nie ma to jak dojście do najłatwiejszego wniosku.

A ta Maria Peszek ma większe jaja niż wy. ;)


ja jebie ciagle gadasz jak pizda. zamiast kurwa czytac o siwcach magdach do roboty. zmezniejesz moze i wydoroslejesz. pracodawca chce cie wyruchac? jakby jakikolwiek przeczytal o twoim podejsciu do zycia do konca zycia bylbys bezrobotny. zjazdy fanow madonny a do roboty to juz wyruchac. zlikwidowaliby w koncu te socjale.

a no wlasnie nasi ladnie graja:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 17:10 
Cytuj  
Do tczewiaka:

Nie mam własnego dziecka, ale z tego co wiem to miłość matki do dziecka jest jedną z najsilniejszych miłości. Wątpię, że moja matka po mojej śmierci wsiadłaby na konia w kostiumie kąpielowym i udawała idiotkę. ;)

Uważam, że moje wykształcenie, doświadczenie zawodowe i wiedza są wystarczające. Raczej nie przeczytałeś tego artykułu, który zapodałem. No bo po co. Już od roku szukam. Coś się tam udało znaleźć. Teraz jest znowu posucha. Ci headhunterzy często sami mają byle jakie doświadczenie i wykształcenie a decydują o tym czy ktoś dostanie daną pracę czy nie. Trochę to niesprawiedliwe. Ot zdarzyło im się fuksem lub poprzez znajomości dostać na dane stanowisko. Radzę zainteresować się tematem. Najłatwiej powiedzieć bezrobotnemu - nie masz pracy, bo nie chcesz mieć. Gówno prawda. ;)

No ja wolałbym rozdać pieniądze pani Siwiec ludziom, którzy mają pomysł na siebie, ale rynek pracy i pracodawcy plują im w twarz i sypią piachem w oczy. Wtedy byłoby lepiej. ;)


Do piszpana:

Nie zarzuciłbym nic mojej męskości a jeżeli ona ma się wiązać z dawaniem komuś takich rad jakie ty dajesz mnie, to już wolałbym być totalną cipką.

No tak, bo znamy się tyle, że możesz bez mrugnięcia okiem na lewo i prawo trąbić o moim podejściu do życia. To co tutaj piszę to tylko cząstka mnie i pracodawcę powinno przede wszystkim interesować czy dana osoba nadaje się na dane stanowisko czy nie. Podejście do życia odgrywa tutaj naprawdę drugorzędną rolę.

Zlot był w 2010 roku. Było to naprawdę udane wydarzenie. Była masa nagród, duża grupa ludzi, patronat medialny. No, ale najlepiej cisnąć kałem, bo to Madonna była.

Jeżeli pracodawca oferuje mi umowę zlecenie gdzie zarobię 900 złotych to tak uważam, że chce mnie wyruchać.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 17:25 
Cytuj  
Pretensje do państwa nie do pracodawców bo ja wolę podpisać umowę/kontrakt z osobą na działalności niż dać się utopić pracownikom etatowym.
To nie tylko mój problem ale większości mikro przedsiębiorstw (i małych firm również).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 17:31 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Nie mam własnego dziecka, ale z tego co wiem to miłość matki do dziecka jest jedną z najsilniejszych miłości. Wątpię, że moja matka po mojej śmierci wsiadłaby na konia w kostiumie kąpielowym i udawała idiotkę.

To jest kurwa jej sprawa. Wiesz czemu nie masz pracy? Bo się takimi gównami przejmujesz. Madzie, szymonki, aborcje...

Cytuj:
Uważam, że moje wykształcenie, doświadczenie zawodowe i wiedza są wystarczające.

Ty tak uważasz - jak widać pracodawcy nie.

Cytuj:
Ci headhunterzy często sami mają byle jakie doświadczenie i wykształcenie a decydują o tym czy ktoś dostanie daną pracę czy nie. Trochę to niesprawiedliwe. Ot zdarzyło im się fuksem lub poprzez znajomości dostać na dane stanowisko.

Tylko kto jest nieudacznikiem - headhunter, który pracę ma, czy bezrobotny, który potrafi tylko narzekać?

Cytuj:
No ja wolałbym rozdać pieniądze pani Siwiec ludziom, którzy mają pomysł na siebie, ale rynek pracy i pracodawcy plują im w twarz i sypią piachem w oczy. Wtedy byłoby lepiej.

No lewackie robadztwo lubi rozdawać cudze pieniądze. Ona zainwestowała. Dawała dupy jeśli było trzeba, zapłaciła za operacje plastyczne, brylowała przed obiektywami jak należy i odniosła sukces. A Ty co osiągnąłeś?

Cytuj:
To co tutaj piszę to tylko cząstka mnie i pracodawcę powinno przede wszystkim interesować czy dana osoba nadaje się na dane stanowisko czy nie. Podejście do życia odgrywa tutaj naprawdę drugorzędną rolę.

Błąd - pracodawce musi interesować czy potencjalny pracownik nie będzie wkurwiać reszty pracowników, co przyczyniłoby się do spadku wydajności.

Cytuj:
Jeżeli pracodawca oferuje mi umowę zlecenie gdzie zarobię 900 złotych to tak uważam, że chce mnie wyruchać.

Jeśli pracodawca oferuje Ci takie warunki to po prostu chuja potrafisz i nadajesz się w jego oczach co najwyżej na staż. Ewentualnie Twój zawód jest chuja warty.
Jak mi przestały odpowiadać zarobki w Gdańsku to zacząłem szukać pracy w Warszawie. Jakoś nie ma z tym wielkich problemów.
Barierą było to, że mieszkanie mam w Tczewie (30km od Gdańska), ale doszedłem do wniosku, że i tak taka zmiana w życiu wyjdzie mi na dobre.
Tylko, że zamiast narzekać na brak pracy to wolałem się dokształcać, ciągle działać w swojej branży, nawet teraz podwyższam wykształcenie i wkrótce ruszam na jakieś kursy językowe.

No, ale lepiej narzekać, że jedni zarabiają za dużo, inni za mało - w sektorze prywatnym płace reguluje rynek. I tak powinno zostać. Oceniać można jedynie zarobki w budżetówce, bo takowi pracownicy utrzymywani są z naszych pieniędzy.
Siwiec, czy stara madzi nie żyją za moje więc mam wyjebane.

No i plus to co Oyci3c naskrobał. Rząd już burczy o dłuższym macierzyńskim i likwidacji "umów śmieciowych" - teraz to dopiero bezrobocie wzrośnie hehe.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 17:38 
Cytuj  
Od meczu, do Madzi i pracy.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 17:49 
Cytuj  
Wiem czemu nie mam pracy i z pewnością nie są to powody, które podałeś.

Wątpię, że jak na dane stanowisko zgłosi kandydaturę 200 osób, tak często jest, to każda aplikacja zostanie rozważona. Tutaj już trzeba liczyć na szczęście.

Polecam poczytać ogłoszenia o pracę. Pełno błędów ortograficznych, zła budowa zdań. Jeżeli ktoś ma taką odpowiedzialną robotę, to powinien ją dobrze wykonywać. Jak czytam niektóre ogłoszenia to bierze mnie złość.

Wolę nic nie osiągnąć niż osiągnąć dużo za pomocą kurewstwa i operacji plastycznych. Kominków przepychał nie będę. Sorry.

Jak pracodawca może do końca sprawdzić charakter pracownika? Przecież rozmowa kwalifikacyjna to istny teatrzyk. Obowiązują tam określone reguły gry i wątpię by ktoś zachowywał się tak by danej pracy nie dostać. Chociaż jak ktoś ma słabe nerwy, to długo nie wytrzyma w czasie takiej rozmowy. Wystarczy kilka pytań i dupa.

A te kursy, dokształcanie i działanie w określonej branży to po prostu za friko masz. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 18:01 
Cytuj  
1:1

wodny napisał(a):
Polecam poczytać ogłoszenia o pracę. Pełno błędów ortograficznych, zła budowa zdań. Jeżeli ktoś ma taką odpowiedzialną robotę, to powinien ją dobrze wykonywać. Jak czytam niektóre ogłoszenia to bierze mnie złość.


Widocznie zamiast uczyć sie przydatnych rzeczy ślęczałeś nad ortografią o.O

Boze, co za pizda.
Wyjaśnij - jednym zdaniem - dlaczego nie masz pracy. Bo na razie wynika z tego ze jesteś za dobry ;]



PS. sądząc po postach list motywacyjny piszesz na 4 strony.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 18:09 
Cytuj  
Kolejny człowiek pies. Wylatuje ze swojej budy by napisać komuś, że jest pizdą. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 18:12 
Cytuj  
Odpowiedz na pytanie zamiast odszczekiwać. Zresztą logiczne ze ludzie odpisują po meczu, a nie w trakcie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 18:16 
Cytuj  
Akurat z robotą teraz jest chujowo, tak ogólnie. Kilka lat temu to praca szukała ciebie, teraz budżetówka to święty graal.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 18:18 
Cytuj  
Zadał Ci pytanie.
Twoje narzekania przypominają mi sytuację u kumpla. Szukał człowieka do organizacji spedycji. 3k/rękę.
3 miesiące poszukiwań.
Wymagania to tylko 2 lata doświadczenia w zawodzie i znajomość angielskiego i/lub niemieckiego (co jest dość oczywiste).
Kwiatkiem był koleś, który chciał żeby ktoś go przywiózł na miejsce rozmowy o pracę oraz... zapłaty dniówki za tą rozmowę...
W chuj za to CV od baranów, którzy nie mieli żadnego doświadczenia i wykształcenia.
Koniec końców - zatrudnił nowych kierowców, a najbardziej kumatego ze starych przesunął na stanowisko spedytora.

Na większość ogłoszeń przychodzi zazwyczaj około 30-50 CV, z czego 80% nadaje się od razu do niszczarki, ale przeczytać trzeba każde, bo można pominąć cennego pracownika (a o dobrego pracownika ciężko).
Kupa ludzi też oczekuje od pierwszego dnia długoterminowej umowy etatowej. Oczekują, że przedsiębiorca uwierzy na gębę, że ktoś coś potrafi bez jego sprawdzenia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 18:37 
Cytuj  
- codziennie wysyłam aplikacje, tylko na oferty, na które wymagania spełniam
- jestem zarejestrowany w urzędzie pracy jako bezrobotny
- chodzę po firmach
- chodzę na targi pracy
- jestem zarejestrowany w różnych agencjach pracy
- pytam znajomych

W tamtym roku postanowiłem porobić w tymczasówce i żałuję jak cholera. Pieniądze dostałem z miesięczną obsuwą i to po wielu telefonach.

Ostatnio trafiła się normalna praca. Niestety. Ani trochę nie respektowali praw pracownika. Musiałem zasięgnąć środków prawnych by domagać się swojego.

Z tymi 30-50 się nie zgodzę. No OK, może na naprawdę specjalistyczne stanowisko, na którym ktoś wymaga kupy doświadczenia. Na takie miejsce pracy to czasami i 10 chętnych nie ma. Piszę tutaj o liczbach, które widnieją na portalach pracy przy danym ogłoszeniu. Na jakieś bardziej osiągalne miejsce pracy dla człowieka takiego jak ja jest czasami i 100-200 zgłoszeń. Wątpię, że ktoś ma w sobie tyle zaparcia i analizuje każdą aplikację.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 18:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
3k/rękę.

kokosy. Za ta kase powinni sie zglaszac ludzie z 5 doktoratami, 60 letnim doswiadczeniem i IQ min 150.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 384 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.