mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 20:13 
Cytuj  
No dokladnie.
Motocyklisci tez tak mówią


_________________
psn

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 20:14 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
200 jadac ja po prostu nie czuje tej predkosci na autostradzie ale to normalne ze czlowiek jest bardziej skoncentrowany itd. no i golnie jakby cos sie stalo to tylko fart.

Co do farta znajomy lecial nowiutkim subaru impreza 250 no i wybuchl mu silnik (bokser) bokiem wylecialo kupe czesci cale szczescie ze nie w kolo, wspomagania hamowania tez siadlo ale jakos wyhamowal wysiadl i przezyl, pretnesje mieli do niego z ubezpieczenia ze nie gasil auta ktore w sumie i tak nie wybuchlo na szczescie. No i teraz przyspieszajac powyzej 200 zawsze pewnie bedzie mial uraz ...

Chuj z twoim znajomym , dobrze że nikogo nie zabił.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 20:32 
Cytuj  
sula napisał(a):
Chuj z twoim znajomym , dobrze że nikogo nie zabił.

Słuszna uwaga :), depnąć gaz na postej każdy gupi potrafi :roll:. Nie wiem, z wiekiem jakoś mnie to przestało kręcić, w sumie tylko raz rozpędziłem się na ekspresówce żeby sprawdzić czy samochód pojedzie z katalogowa prędkością.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 20:42 
Cytuj  
280 po autostradzie a jak pojawia się zakręt albo deszcz, lub nie daj Boże śnieg, to 40 na godzinę i ojej, ojej :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 20:51 
Cytuj  
Nie wiem gdzie Wy mieszkacie, ale chyba nie widzieliście prawidłowo zbudowanej autostrady.
Ja tam jak pipka jeżdżę 150, ale nie potępiam jak ktoś poleci w okolicach 200 na a1. Chociaż fakt - te pseudoautostrady na południu Polski to do jazdy niezbyt się nadają...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 20:59 
Cytuj  
Mi chodzi o to, że na autostradzie polecieć 280 to nie problem. Zresztą w Warszawie widuję takich mistrzów co i rusz np. na Wisłostradzie. Leci 160 a potem jak jest np. "ślimak" na Toruńską to nagle hebel i 50 na godzinę bo "ostry zakręt" a spokojnie tam się wchodzi 70-80 kmh ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 21:02 
Cytuj  
A to wiem... Wielu "kierowców" nie potrafi się na ostrym bujnąć 90, bo cisną po heblach i nimi rzuca hehe...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 21:15 
Cytuj  
Obrazek

Jak ktoś jest zadowolony że zaoszczędził w trasie 10-30min to żal mi was : (

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 21:15 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
280 po autostradzie a jak pojawia się zakręt albo deszcz, lub nie daj Boże śnieg, to 40 na godzinę i ojej, ojej :-)


Oczywiscie, ze jak jest snieg i duzy ruch to jezdze ostroznie - tyl naped nie wybacza bledow, dlatego takie pizdeczki jak ty nie powinny w ogole do samochodow z tymze wsiadac.

Moze zabrzmie tczewiakowo, ale fury dziela sie na :

rwd - auto dla faceta

naped na 4 - mieszkam na wiosce, kupuje dupowoz na snieg (quattro), zapierdalam po torach (STi, Evo)

oska - jestem kobieta, jade na zakupy; ewentualnie jestem pizdeczka i sie boje, ze w zimie nie podolam

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 21:31 
Cytuj  
Jeżdżę z przednim napędem i do tego kombi, kurwa ale wstyd :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 21:37 
Cytuj  
Deadrael Ty tak na serio czy trollujesz? Bo jak trollujesz to gg, jak na serio to Ci łokieć zamarzł i kark Ci się skrzywi od trzymania go po środku osi auta.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 22:00 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Jeżdżę z przednim napędem i do tego kombi, kurwa ale wstyd :(


to jestes jebana ciota w trumnowozie, ewentualnie - jesli to passat - rolnikiem, wtedy spoko, czyms te zbiory wozic trzeba na targ, zadna praca nie hanbi - a w kopydlowie nie ma nic lepszego, niz "mercedes" dla rolnikow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 22:03 
Cytuj  
Rajdowcy za dyche. Wsiądź jeden z drugim na dwa kola i sie rozpedz do 200, zobaczymy jaki bedziesz twardziel z obszczanymi gaciami ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 22:09 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
to jestes jebana ciota w trumnowozie, ewentualnie - jesli to passat - rolnikiem, wtedy spoko, czyms te zbiory wozic trzeba na targ, zadna praca nie hanbi - a w kopydlowie nie ma nic lepszego, niz "mercedes" dla rolnikow.

Proszę tak nie pisać, bo będzie mi smutno :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 22:13 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Daedrael napisał(a):
to jestes jebana ciota w trumnowozie, ewentualnie - jesli to passat - rolnikiem, wtedy spoko, czyms te zbiory wozic trzeba na targ, zadna praca nie hanbi - a w kopydlowie nie ma nic lepszego, niz "mercedes" dla rolnikow.

Proszę tak nie pisać, bo będzie mi smutno :(

dobrze że mam samochód bo byłbym podczłowiekiem...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 22:33 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Jeżdżę z przednim napędem i do tego kombi, kurwa ale wstyd :(


Kupujesz Poloneza, masz rwd i jesteś gość. Serie nie nauczyliście ignorować idiotów? To chyba ten sam, co trolował we flames "na bogacza".


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 22:35 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):

to jestes jebana ciota w trumnowozie, ewentualnie - jesli to passat - rolnikiem, wtedy spoko, czyms te zbiory wozic trzeba na targ, zadna praca nie hanbi - a w kopydlowie nie ma nic lepszego, niz "mercedes" dla rolnikow.

Co to za pajac?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 23:05 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Oczywiscie, ze jak jest snieg i duzy ruch to jezdze ostroznie - tyl naped nie wybacza bledow, dlatego takie pizdeczki jak ty nie powinny w ogole do samochodow z tymze wsiadac.


Z tego co napisałeś to raczej Ty jesteś pizdeczką skoro masz furę, która Cię przerasta w trudniejszych warunkach a opanować ją możesz tylko na prostym odcinku autostrady.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 07:32 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Rajdowcy za dyche. Wsiądź jeden z drugim na dwa kola i sie rozpedz do 200, zobaczymy jaki bedziesz twardziel z obszczanymi gaciami ;)

X.



200 to ja jezdze fura na wstecznym, motocyklistow kilku przewiozlem. na masce.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kupujesz Poloneza, masz rwd i jesteś gość. Serie nie nauczyliście ignorować idiotów? To chyba ten sam, co trolował we flames "na bogacza".


chyba cos ci sie pojebalo z tym bogaczem. przepros ladnie i spierdalaj.



sula napisał(a):
Daedrael napisał(a):

to jestes jebana ciota w trumnowozie, ewentualnie - jesli to passat - rolnikiem, wtedy spoko, czyms te zbiory wozic trzeba na targ, zadna praca nie hanbi - a w kopydlowie nie ma nic lepszego, niz "mercedes" dla rolnikow.

Co to za pajac?


luk, ja sem tfuj tatinek.



Yuurei napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Oczywiscie, ze jak jest snieg i duzy ruch to jezdze ostroznie - tyl naped nie wybacza bledow, dlatego takie pizdeczki jak ty nie powinny w ogole do samochodow z tymze wsiadac.


Z tego co napisałeś to raczej Ty jesteś pizdeczką skoro masz furę, która Cię przerasta w trudniejszych warunkach a opanować ją możesz tylko na prostym odcinku autostrady.



nie mam problemow z opanowaniem wlasnego samochodu, po prostu latanie bokami w zimie po miescie stwarza zagrozenie dla pieszych, innych ludzi jadacych do/z pracy i przede wszystkim dla mojej fury, bo jakas baba sie przestraszy, ze ide poslizgiem, skreci nie w ta co trzeba i wpierdoli sie we mnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 08:03 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
nie mam problemow z opanowaniem wlasnego samochodu, po prostu latanie bokami w zimie po miescie stwarza zagrozenie dla pieszych, innych ludzi jadacych do/z pracy i przede wszystkim dla mojej fury, bo jakas baba sie przestraszy, ze ide poslizgiem, skreci nie w ta co trzeba i wpierdoli sie we mnie.


No widzisz, to grats. Ale ja pisałem o kierowcach co na 3 wolnych pasach zapieprzają 180 kmh a jak przychodzi ostrzejszy zakręt to nagle zwalniają do 50. I to w normalnych warunkach. Bo to co się dzieje jak spadnie trochę deszczu to już w ogóle hardkor. Całe miasto nagle stoi.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.