mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 12:29 
Cytuj  
Dobre napisy do batmana powinny byc juz nagrane na DVD/Bluray. Nie dziekuj.

--
Mod edit: wydzielone z wątku "Dobry film".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 12:38 
Cytuj  
no po premierze na pewno bedzie mozna sie o tym przekonac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 13:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
znalazl ktos sensowne napisy do batmana?

do wersji 1080p alliance jest na napiprojekt dobra poprawiona


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 13:39 
Cytuj  
sprawdzalem 3h temu i byly tragiczne, ale dzieki zobacze teraz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 13:42 
Cytuj  
do 720 / 1080 napiprojekt pobral już wczoraj - polecam tę aplikacje. ściągnąć napisy do całego folderu plików jest bezcenne :-)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 14:00 
Cytuj  
jest tylko duzy problem z jakoscia tych napisow na napiprojekt. przestalem korzystac kiedy okazalo sie, ze polowa nie nadaje sie do uzytku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 14:47 
Cytuj  
Sporo releasow ma napisy juz hardcoded. A jak nie maja to polecam:
- do filmow/seriali: http://subscene.com/
- tylko do seriali: http://www.addic7ed.com/

Napisy angielskie, oczywiscie. Np. na pierwszym znalazlem sensowne napisy do wszystkich sezonow The West Wing. Napiprojekt nie jest zly, nowe filmy/seriale sa tam w miare na biezaco, ale do sarszych rzeczy jest slabiutki, chociaz np. ogladalem pare miesiecy temu calosc The Shield, DVD ripy, to znalazl mi b.dobre polskie napisy do wszystkich sezonow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 15:58 
Cytuj  
@mendol
poważnie? malo oglądam ale np breaking bad 5 sekund i 4 sezony maja napisy.
nie mialem nigdy problemu chyba że mowisz że słabo tłumaczone


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 16:07 
Cytuj  
jest sporo słabych napisów ale na szczęście są szybko poprawiane i dodawane do bazy, aktualnie to chyba jedyne miejsce by po paru godzinach mieć napisy do bieżących seriali, oczywiście polskie napisy


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 16:15 
Cytuj  
@raggnarok

Aye, subscene jest spoko. Ja się całkiem prawie całkiem na angielskie suby przerzuciłem w nie-hardcoded rzeczach, po tym jak miałem serię polskich tak przetłumaczonych, że nic tylko usiąść i zapłakać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 16:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@mendol
poważnie? malo oglądam ale np breaking bad 5 sekund i 4 sezony maja napisy.
nie mialem nigdy problemu chyba że mowisz że słabo tłumaczone


tak, tlumaczenia sa na maxa kiepskie w wielu przypadkach co niestety wkurwia niemilosiernie.
poprawiane sa, po tym jak wyjda poprawne napisy na 24 albo kinomanii

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 16:43 
Cytuj  
To skoro jestes taki pro zeby wychwycic ze sa tak kiepskie to nie rozumiem po chuj ci wogole napisy. Ogladaj po eng i delektuj sie swoja zajebistoscia.

Ogolnie pierdolenie okrutne. Napisy do znakomitej wiekszosci seriali/filmow np wyszukuje bardzo dobrze. Chujowe i slabe tlumaczenia sa wlasnie na DvD/BD i w telewizji. Jak chcesz dobre napisy bez cenzury i kwiatkow to tylko scena. A napiprojekt jest dobrym narzedziem do ich pozyskiwania choc niezmiernie mi przykro ze nie zaspokaja wysublimowanych potrzeb jezykowych mendola, ktory chuj wiedziec czemu i tak potrzebuje napisow bo pewnie nie rozumie 3/4 tekstu ale popierdolic ze napisy do dupy i ze jestem taki pro engliszman zeby to wychwycic i podreperowac sobie epenka i tak mozna.

Ogolnie mendol jestes zjebem i nie psuj tematu o filmach, bo chuj kogo obchodzi ze nie mozesz znalezc napisow do pirackiego filmu i twoj angielski jest tak slaby ze nie rozumiesz co mowia w plytkim filmie na podstawie komiksu.
Poczekaj sobie na wrsje DvD w PL i nie bedziesz musial krasc filmu z neta oraz dostaneisz tlumaczennie od razu na plycie co pewnie zaoszczedzi kolejnych pytan na forum.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 16:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
To skoro jestes taki pro zeby wychwycic ze sa tak kiepskie to nie rozumiem po chuj ci wogole napisy. Ogladaj po eng i delektuj sie swoja zajebistoscia.

Ogolnie pierdolenie okrutne. Napisy do znakomitej wiekszosci seriali/filmow np wyszukuje bardzo dobrze. Chujowe i slabe tlumaczenia sa wlasnie na DvD/BD i w telewizji. Jak chcesz dobre napisy bez cenzury i kwiatkow to tylko scena. A napiprojekt jest dobrym narzedziem do ich pozyskiwania choc niezmiernie mi przykro ze nie zaspokaja wysublimowanych potrzeb jezykowych mendola, ktory chuj wiedziec czemu i tak potrzebuje napisow bo pewnie nie rozumie 3/4 tekstu ale popierdolic ze napisy do dupy i ze jestem taki pro engliszman zeby to wychwycic i podreperowac sobie epenka i tak mozna.

Ogolnie mendol jestes zjebem i nie psuj tematu o filmach, bo chuj kogo obchodzi ze nie mozesz znalezc napisow do pirackiego filmu i twoj angielski jest tak slaby ze nie rozumiesz co mowia w plytkim filmie na podstawie komiksu.
Poczekaj sobie na wrsje DvD w PL i nie bedziesz musial krasc filmu z neta oraz dostaneisz tlumaczennie od razu na plycie co pewnie zaoszczedzi kolejnych pytan na forum.


Dlatego, idioto, że oglądam film po cichu kiedy wszyscy śpią i często i gęsto nie jestem w stanie wychwycić nic z dialogu i napisy są dopełnieniem.
Przestań latać i szczekać bo każdy ma prawo szukać czegoś lepszego niż ogólnodostępny plebejski crap.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 17:05 
Cytuj  
Obrazek

I tak jak mowie - jesli 'ogolnodostepny plebejski crap' (ta... bo reszta rzeczy to jest w necie kurwa ukryta i niedostepna) cie niezadowala to ogladaj z orygianlnym audio i sie ciesz swoja zajebistoscia. Idioto.

Pozdro szejset jak ogladasz filmy bez dzwieku. Wiem ze chciales znalezc jakies wytlumaczenie dla modolka-pindolka ale nie rob z siebie kretyna plx.

Nie zmienia to rowniez faktu, ze napisy jakie znajduje napiprojekt sa w 99,99% ok i narzekania na nie zwlaszcza w ustach kolesia, ktorego eng to pewnie 'kali jesc, kali pic' jest smieszne.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 17:10 
Cytuj  
Nice controlled rage~

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 17:13 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
To skoro jestes taki pro zeby wychwycic ze sa tak kiepskie to nie rozumiem po chuj ci wogole napisy. Ogladaj po eng i delektuj sie swoja zajebistoscia.

Ogolnie pierdolenie okrutne. Napisy do znakomitej wiekszosci seriali/filmow np wyszukuje bardzo dobrze. Chujowe i slabe tlumaczenia sa wlasnie na DvD/BD i w telewizji. Jak chcesz dobre napisy bez cenzury i kwiatkow to tylko scena. A napiprojekt jest dobrym narzedziem do ich pozyskiwania choc niezmiernie mi przykro ze nie zaspokaja wysublimowanych potrzeb jezykowych mendola, ktory chuj wiedziec czemu i tak potrzebuje napisow bo pewnie nie rozumie 3/4 tekstu ale popierdolic ze napisy do dupy i ze jestem taki pro engliszman zeby to wychwycic i podreperowac sobie epenka i tak mozna.

Ogolnie mendol jestes zjebem i nie psuj tematu o filmach, bo chuj kogo obchodzi ze nie mozesz znalezc napisow do pirackiego filmu i twoj angielski jest tak slaby ze nie rozumiesz co mowia w plytkim filmie na podstawie komiksu.
Poczekaj sobie na wrsje DvD w PL i nie bedziesz musial krasc filmu z neta oraz dostaneisz tlumaczennie od razu na plycie co pewnie zaoszczedzi kolejnych pytan na forum.


hehehe momentami naprawde jestes zabawny.
a napisow szukam dosc czesto i to wcale nie dlatego, ze mi sa potrzebne :)
ale jak kiedys bedziesz mial rodzine, to moze zrozumiesz wtedy taka potrzebe.
a co do piractwa to faktycznie nie jest temat do dyskusji.
i nie rozsmieszaj mnie tekstami o scenie.

a co do mojego angielskiego, to daje rade :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 17:18 
Cytuj  
Whatever. Wole rage'owac czy tez 'byc zabawnym' niz byc zjebem nie znajacym angielskiego na poziomie pozwalajacym zrozumiec film o czlowieku w lateksie (a mimo to podwazajacym jakosc tlumaczenia), narzekajacym na napisy robione za darmo jako hobby, ktore do tego znajduje jednym kliknieciem darmowy program i to do tego do filmu ukradzionego z sieci. I do tego nie potrafiacym skorzystac ze sluchawek i pierdolacym jak zwykle cos o rodzinie i potrafiacym wciskac ja do kazdego tematu, czy to gry czy filmy czy temat tczewiaka o cyckach i vaginach.


Dostales ok kolegow linki do napisow ktore moze ogarniesz wiec juz ryjek i 'nie rozsmieszaj mnie'.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 17:21 
Cytuj  
hehehe to forum bez ciebie naprawde byloby nudne.
ty chyba jednak jestes adoptowany albo z domu dziecka skoro tak cie ta rodzina boli.
i serio nie rozumiem dlaczego wszedzie musisz sie wtracac w momencie kiedy inni potrafia normalnie rozmawiac.
widac, taki twoj urok.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 17:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ty chyba jednak jestes adoptowany albo z domu dziecka skoro tak cie ta rodzina boli.
.


Oj nie zaczynaj czegos czego nie skoczysz plx. Bo jak ci zaczne ja jechac po rodzinie to sie zdziwisz.


A wtracielem sie bo na twoje wkurwiajace polaczkowe narzekanie reaguje alergicznie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 17:25 
Cytuj  
a czemu mam nie zaczynac?
czy ty naprawde myslisz, ze ktos traktuje cie tutaj na serio?
zaczynaj prosze, chetnie sie dowiem czegos nowego, bo o tym, ze nie znam angielskiego juz mnie poinformowales :)

jakie narzekanie? po to chyba jest forum zeby sie wymieniac opiniami. tak jak ty narzekasz na wiekszosc gier, ktore podobaja sie innym tutaj, tak ja moge ponarzekac na jakosc napisow.
ehhh.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.